Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) etnies válasza Juhaszatti (#244) üzenetére


etnies
senior tag

Huawei mate 20 pro garis vízre. Több esőben motorozást kibírt eddig.

De szerintem ne offoljunk.

Óráim is bírják, Casio + Huawei. Ezek is garisak vízre.

Mate 20-al fotóztam is medencében a víz alatt.

[ Szerkesztve ]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#252) lugosi válasza etnies (#251) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A Casionak van néhány modellje, ami elképesztő mit kibír, pl. a Mudmaster, Mudman vagy a Rangeman-ek. Mikor láttam róluk videót, alig akartam elhinni.
Idáig az volt velük kapcsolatban a kifogásom, hogy nincs optikai szívritmusmérés, most már van - [link] Olcsóbb is mint az előző csúcs Rangeman.

[ Szerkesztve ]

(#253) Patrik17


Patrik17
csendes tag

Lehet laikus kérdés, de sokatoknak van/volt apple watch órája és gondolom vannak olyanok akiknek airpods-a is van/volt.
Összekapcsolódva bluetoothon nem merül sokkal gyorsabban a telefon, ha egész nap rá van csatlakozva az óra és alkalmanként az airpods is?

Köszi előre is, ha valaki megosztja velem ezen tapasztalatait! :R

(#254) tomiii007 válasza Patrik17 (#253) üzenetére


tomiii007
senior tag

Kicsit talan, de egyaltalan nem fetunoen...

(#255) Noukoum válasza Patrik17 (#253) üzenetére


Noukoum
veterán

Egyáltalán nem. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#256) bLaCkDoGoNe válasza etnies (#251) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

"What is not covered by the Warranty

9. This Warranty does not cover defects and damage resulting from:
(...)
f) Spillage of food or liquids, corrosion, rust or the use of wrong voltage.
(...)"

Forrás

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#257) mediumgecso


mediumgecso
őstag

És megjött!! :C :DD

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#258) mediumgecso válasza mediumgecso (#257) üzenetére


mediumgecso
őstag

Este küldök képet ha valaki igényli....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#259) aujjobba válasza mediumgecso (#258) üzenetére


aujjobba
addikt

Minek?
Fent van az Apple honlapjan is a fotoja.
Plusz rengeteg hands-on video a youtube-on.

[ Szerkesztve ]

(#260) Szabi® válasza mediumgecso (#258) üzenetére


Szabi®
addikt

Használd egészséggel :R Egy-két kép jöhetne vagy ide, vagy ebbe a topikba "Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra"

(#261) bLaCkDoGoNe válasza aujjobba (#259) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Csak meg szeretné osztani az örömét, semmi baj nincs ezzel.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#262) Tigerclaw válasza aujjobba (#259) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A gyári fotók gyakran csak render képek, vagy átment rajtuk a photoshop párszor. Az is hasznos lehet hogy milyen az óra-szíj kombó.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#263) bLaCkDoGoNe válasza Tigerclaw (#262) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mondjuk az Apple híresen sok munkát/energiát fektet(ett?) a tökéletes termékképek elkészítésébe, nem rendereltek. (Itt egy régebbi cikk erről, itt pedig egy másik, ahol a tökéletes iPod Touch termékképet 54 különböző mélységélességű expozícióból legózták össze, hogy minden pontja fókuszban legyen.)
Nem tudom, hogy az elmúlt 10 évben mennyit változott a helyzet ezen a téren.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#264) Zozo0525 válasza mediumgecso (#258) üzenetére


Zozo0525
őstag

jöhetnek a képek :-)

(#265) Tigerclaw válasza Zozo0525 (#264) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

+
En ha vennek valami sportos, feltuno szinu kombot vennek. SE eseten mondjuk ezustot nike piros-kek, product red vagy sarga szijjal. S6 eseten meg full product red, vagy piros ora feher szij, vagy vilagos nike szij megoldasban. Amugy ez pont utkozik a szemelyes preferenciaval, mert az visszafogott kek-zold-szurke lenne, de pont ezert lenne jo kilepni kicsit a komfortzonabol, why-not alapon.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#266) Zozo0525 válasza Tigerclaw (#265) üzenetére


Zozo0525
őstag

én nagyon gondolkodom az se nike verzión.... :-) jelenleg garmin órát használok.

(#267) ambination


ambination
tag

Esetleg azt tudja valaki, hogy az apple watch 3 as szíjai jók lennének e rá? Az SE szériára. Köszönöm szépen!

(#268) ambination válasza mediumgecso (#258) üzenetére


ambination
tag

Azt esetleg tudod, hogy jók e bele a 3as óraszíjai?

(#269) Alexios válasza ambination (#267) üzenetére


Alexios
veterán

Ha ugyan az a méret akkor jók igen (a kijelzo méret növekedésétől eltekintve)

(#270) ambination válasza Alexios (#269) üzenetére


ambination
tag

Mármint arra gondolsz valszeg,hogy a 40mm vagy 46mm,ugyanaz a méret e..azaz női csukló/férfi csukló méretre..🙂ha jól írtam a méreteket.Asszonykám,női csuklós 3asát cserélnénk le a női csuklós SE-re,de vagy 15 óraszíja van.Emiatt a kérdés🙂

(#271) Alexios válasza ambination (#270) üzenetére


Alexios
veterán

Ami series 3-nál 38mm az az se-nél 40, és ezek között ugyan az a szíj.
A 42-bol pedig 44mm lett, ezek között is egyezik a szíj. Szóval a kicsik és nagyok között maradt ugyan az a szíj méret

(#272) ambination válasza Alexios (#271) üzenetére


ambination
tag

Köszönöm szépen a segítséget!

(#273) Patrik17 válasza Noukoum (#255) üzenetére


Patrik17
csendes tag

Köszi szépen az infót!

Még egy laikus kérdés lenne, Messenger alkalmazás esetén ha érkezik egy üzenet, azt belehet valahogy állítani, hogy rezegjen az óra?
Jelenleg csak egy piros pont jelenik meg az óra tetején, és ha lehúzom akkor látom, de rezegni nem rezeg sajnos ha üzenet érkezik.

Köszi szépen előre is!

(#274) Eldo


Eldo
csendes tag

Hátha tud vki segíteni! 🙂
Nagyon megtetszett a piros óra, de samu S8-am van. A fiókban lapul még egy 2016-os iPhone SE.
Arra van mód, hogy beállítom az órát az SE-vel, és marad a fiókban, de napira az S8-cal használom?
Telekomos vagyok, esim müxik!

(#275) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Kizárt szerintem,

(#276) Navaren válasza Eldo (#274) üzenetére


Navaren
aktív tag

Nincs sajnos.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#277) Eldo válasza Eldo (#274) üzenetére


Eldo
csendes tag

Köszönöm a hozzászólásokat, az ügyben még a trékomot is hívtam. Szerintük megy... :DDD

(#278) Winne válasza Navaren (#276) üzenetére


Winne
nagyúr

Miért nincs? Esimmel a saját "kártya" szolgáltatása megy, nem?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#279) Szabi® válasza Winne (#278) üzenetére


Szabi®
addikt

Paulie Gualtieri-s avatar :D Hatalmas :R

(#280) Winne válasza Szabi® (#279) üzenetére


Winne
nagyúr

[link]

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#281) Szabi® válasza Winne (#280) üzenetére


Szabi®
addikt

Nah meg az erdős oroszos rész, :D Meg amikor előadja Tonynak asszem az utolsó részben ,hogy látta a szűzmáriát,az meg mondja neki ,p@csába a lányokkal,árulhatnánk szenteltvizet is...... :D

(#282) Tigerclaw válasza Eldo (#274) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Androidos telefon melle felesleges Apple Watch-ot hasznalni, mert nincs hozza semmi app. Esimmel parhuzamosan mukodhet, tehat lesz kulon egy S8-as Samsung telefonod, meg egy S6-os Apple Watch de a ketto nem fog kommunikalni egymassal.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#283) hariboh


hariboh
tag

Sziasztok!
Van itt bárki, aki megjelenés utáni napon (09.16.) előrendelte az S6-ot iStyle-nál, és már kézhez kapta, vagy van bármi infója a dolgok előrehaladásáról? :F Én így tettem, és azóta se jött semmi infó, hogy mikorra várható az átvétel, pedig ha jól láttam a honlapjukon, akkor a 21-ei hétre írták. Ajándéknak szánnám és lassan már kicsúszok az udvarias késésből :DD
Hiába írtam nekik mindegyik vonalon (e-mail, fb, telefon), ugyanazt szajkózzák, hogy pontos infót nem adhatnak ki, de legyek türelmes... Lassan már ott tartok, hogy lemondom és berendelem az Apple oldaláról...
Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#284) Valadento válasza hariboh (#283) üzenetére


Valadento
lelkes újonc

én az Apple oldaláról rendeltem 09.16-án és holnap érkezik (Anglia)

(#285) Zjunior válasza Valadento (#284) üzenetére


Zjunior
veterán

Nalam ugyanez, szeptember 28.-an erkezik :DD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#286) hariboh válasza Valadento (#284) üzenetére


hariboh
tag

Természetesen ma se jött semmi infó... :( Remélem, nektek sikeresen megérkezett! :)

(#287) Zjunior válasza hariboh (#286) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem megjott igaz (Uk) :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#288) spacer


spacer
aktív tag

Sziasztok!
Epilepsziás fiamnak szeretnék venni egy okosórát, ami felhív engem ha rohama van.
Tudom s4-től felefelé benne van az elesés funkció az órában, de múltkor pl. az ágyában lett rosszul, ergo nem esett el.
Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?
A többi sallang funkció nem érdekel, feleslegesen meg nem adnék ki ennyi pénzt.

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#289) catroot válasza spacer (#288) üzenetére


catroot
veterán

Egyelőre én csak alkalmazást találtam ilyesmire.

[link] https://apps.apple.com/is/app/seizalarm-seizure-detection/id978475280

Hátha akad olyasvalaki, akinek van valami konkrétabb tapasztalata a dologban.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#290) spacer válasza catroot (#289) üzenetére


spacer
aktív tag

Telefonra ezt az alkalmazást letöltöttem kiváncsiságból, de csak egy próbahónapot ad ingyenesen. :(

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#291) catroot válasza spacer (#290) üzenetére


catroot
veterán

Igen, utána néztem én, hogy előfizetéses a dolog. :(

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#292) #28656384


#28656384
törölt tag

Sziasztok!
Cseréltem Gear S3-at, egyenlőre pozitív a vélemény.
Nekem előnyei.: Fizetés, ha a telefon bent marad a szobában, akkor kint is lehet hívást fogadni-indítani azonos háló, de másik router S3 ezt sem tudta, EKG, véroxigén.
Még nem találtam, kerékpározásnál autopause-t! Kalauz....ezeket hiányolom.
Kicsit az ára még ami hátrány, de "nézőpont" kérdése... ;)

(#293) #91166208


#91166208
törölt tag

Sziasztok. Tegnapi nap sikerült beszereznem egy iPhone 11et. Szeretnek majd Apple okos órát is. Mi a különbség a series 5 és 6 között a szép ár különbségen kívül? Jelenleg watch gt2 használok. Köszönöm a segítséget.

(#294) Zozo0525


Zozo0525
őstag

van a 6 ban véroxigén mérő, gyorsabb töltés.... itt többre mész: https://prohardver.hu/tema/re_apple_watch_sport_ez_is_csak_egy_okosora/friss.html

(#295) tomiii007 válasza #91166208 (#293) üzenetére


tomiii007
senior tag

Telecomnal lista aron (huseg meeg minden nelkul) 129900
https://www.telekom.hu/shop/termek/Apple+Watch+Series+5+44+mm?sku=jsku1754631303&contractType=listPrice&paymentType=FULL

(#296) Davebowman


Davebowman
senior tag

Sziasztok, tud valaki abban segíteni, ha egy iwatchal (4,5,se) bemegyek a 90 fokos szaunába, hogyan reagál rá az óra? Jelenleg egy xiaomi band 4em van, 1 éve folyamatosan rajtam van és rendszeresen úszok, szaunázok vele és tökéletesen működik. Lecserélném, ha bírná a hőt. Köszi ha valaki kipróbálná...

Vargalex 1.1.7

(#297) tomiii007 válasza Davebowman (#296) üzenetére


tomiii007
senior tag

Semmilyen elektronikai ciknek nem tesz jot ha 90fokon turaztatod....foleg nem az aksinak.
Az meg a masik,hogy konnyen elvesztheti az ora a vizallo kepesseget mivel megolvad a tomites/ragaszto az oran.
Lehet, hogy kibirja de egyaltalan nem szaunazasra valo se a telefon se az ora 😁😁(ez le is van irvakezikonyvbe)

az meg h a xiaomi meg birja az mazli, de nem egeszseges erre hasznalni.

[ Szerkesztve ]

(#298) mmarci91


mmarci91
csendes tag

Sziasztok,
Apple Watch S6-ra szeretnék AppleCare+ biztosítást kötni. Ez országunkban is érvényes, viszont kicsit trükkös megkötni, mert elvileg itthon nem lehet.
Tud valaki segíteni ebben?
https://szifon.com/2019/12/04/applecare-vasarlasa-hazankban-az-iphone-hoz-ipadhez-vagy-apple-watch-hoz/
->ezt próbáltam,de a végén a fizetésnél azt írja, hogy a Billind Adress nem egyezik a Country or Region of Residence-szel. Pedig USA Apple ID-val csináltam, és Revolut kártyával.
Köszönöm!

(#299) Tomi8822


Tomi8822
tag

Üdv
van egy series 6 44mm apple watch-om , amin egy Spigen EZ FIT hybrid kijelzővédő üvegfólia van , szeretnék rá egy tokot is: SPIGEN THIN FIT APPLE WATCH 44MM VÉDŐTOK használ valaki ilyen összeállítást , rá megy vajon a tok?

(#300) BestofJAVA


BestofJAVA
tag

Üdvözlet

Esetleg van pörgősebb Apple Watch topik is? Úgy tűnik, mintha kevesebb használnának ilyen órát.

Esetleg használja valaki önállóan, SIM kártyával?

Az Airpodshoz létezik merev fejkeret, melyből nem esnek ki a fülhallgatók?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.