Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) natë


natë
nagyúr

Tényleg jó, hogy jött a Nexusokra...nagyon. Az pedig különösen kellemes, hogy csak Pixeleken változtatható az ikonok formája, mi pedig nézhetjük az öreg gépeken a borzalmas négyzet alakúakat.

(#2) Soybex


Soybex
őstag

Jól sikerült, eddig döccenésmentes pixelen. Talán valamivel az akksi is jobb lett

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#3) MikeWazowski válasza Soybex (#2) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ennyi idő után korai még levonni a konklúziót.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) atosan


atosan
addikt

Jópofa a videó 😊

Maine coon

(#5) speedy87


speedy87
csendes tag

Sokakkal ellentétben nekem tetszik a név, jobb mint az Oatmeal Cookie.

(#6) szupermacs


szupermacs
veterán

A cikk alapján nem sok újítás van benne. Ennyit tud csak, vagy lesz még itt valami komolyabb dolog, ami miatt mindenki sírni fog, hogy kell neki az új rendszer?

(#7) Soybex válasza MikeWazowski (#3) üzenetére


Soybex
őstag

Bétáztam is és igazából a kettő között nincs különbség nagyon, ezért mertem kijelenteni :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#8) atosan válasza szupermacs (#6) üzenetére


atosan
addikt

Itt talán bővebben írnak róla, gondolom najd az MA is előáll valami részleteseb összefoglalóval, bár ha jól emlékszem már volt.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#9) Sonex79 válasza MikeWazowski (#3) üzenetére


Sonex79
aktív tag

dp4 is ugyanez volt, 35 megás volt a frissítés, ami kilőtte a beta programos kezdőfigyelmeztetést... kb ennyi a változás, tehát egy ideje már használjuk és jó, bár hogy mennyire fontosak az újítások, ez jó kérdés..

[ Szerkesztve ]

(#10) Soleco


Soleco
tag

Majd egy év múlva súrolni fogja alulról a 10%-ot ;). :C

(#11) Wesder válasza Soleco (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Ha zavar, vegyél màst. :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Ricardo válasza natë (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

A Pixelek belépésével egy új korszak kezdődött.

(#13) aprokaroka87 válasza Soleco (#10) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem a Főverzió teszi az Androidot

(#14) MikeWazowski válasza szupermacs (#6) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát igen.
Inkább 7.2 lehetett volna.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#15) D013 válasza MikeWazowski (#14) üzenetére


D013
aktív tag

Inkább 5.5. Utoljára 4.4->5.0kor voltam izgatott, azóta olyan feature-k jönnek amit az átlagfelhasználók 97%-a nem használ, vagy már eleve tud az adott felhasználói felület.

(#16) H.Istvan25 válasza MikeWazowski (#14) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ha tartják a korábbi logikát akkor még 6-nál se tartanánk :D. Marshmallow lenne 5.3, Nougat 5.4 ez meg 5.5

Huawei Mate 9

(#17) Wesder válasza H.Istvan25 (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Azért tartunk 8-nàl, mert az iOS 11-nél tart, és az egyszerű buta ember szerint az Android le van maradva, mert még csak most kapta meg a 8.0-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) natë válasza Ricardo (#12) üzenetére


natë
nagyúr

De ne már, hogy ezt ezzel érzékeltetik :(((

(#19) H.Istvan25 válasza Wesder (#17) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ez esélyes :D

Huawei Mate 9

(#20) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Kóstolta már valaki ezt az Oreo kekszet? Nem értem mi ez az óriási hype körülötte az USA-ban már évek óta.
Szerintem semmi különleges íze nincs, a háztartási keksznél jobb, de a Pilóta keksznél már meglehetősen íztelenebb.

(#21) whYz válasza Wesder (#17) üzenetére


whYz
addikt

Ez nagyon igaz. Az atlag felhasznalot nem erdekli, hogy oreo meg nougat, hanem bemegy a hulye boltba, ha elado azt mondja, hogy az a telefon jobb, mert azon mar 11-es verzio van a 8.0-as meg mar regi, akkor azt veszi meg. Ennyi. Szerintem a vasarlok tobb mint 90%-a azt se tudja mi az az android.

(#22) pitiless válasza Soleco (#10) üzenetére


pitiless
senior tag

A Samsungtól meg majd 2022-ben megkapjuk...

(#23) szupermacs válasza G-Guts (#20) üzenetére


szupermacs
veterán

Finomabb a Pilótánál, de ugyan az a hype, mint a Nutellánál.

(#24) koxx válasza G-Guts (#20) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Íztelen? édes mint állat, tipikus amcsi édesség.

lezsot idézve "Rettenetesen gejl, ultraédes. Ennél édesebb már csak a lekváros mézgombóc porcukorban meghempergetve" :DDD

De, hogy ON is legyek, a V10 már tutira nem fogja megkapni, de a V30 talán ezzel jön(?)

(#25) aelod válasza D013 (#15) üzenetére


aelod
veterán

Nem vagyok elájulva az újításoktól. Ezeket nem kellett volna egy főverzió váltással ellőni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#26) Fall-N válasza natë (#1) üzenetére


Fall-N
veterán

Az az igazság, hogy a legtöbb gyártó, úgyis kukázza a gyári indítót, az alap Androidba meg szükség lenne a Sony/AOSP-féle témázóra (RRO Layer). Akkor lenne igazán lehetőség személyre szabni az egészet úgy, mint például egy Lineage OS-t. Ez az adaptiv ikon sem arról szól, hogy be tudj állítani bármilyen külsős ikonokat, csak egységessé lehet tenni más gyártók gyári ikonjaihoz a programokat, ha úgy dönt a fejlesztő, hogy beleteszi.

A legtöbb felhasználó akit zavar a gyári kinézet, az úgyis felrak valamilyen launchert. Neked sem kell nézni a régi ikonokat, felraksz egy Novát. (Benne van a gyári ikon készlet alapból).

[ Szerkesztve ]

(#27) aprokaroka87 válasza pitiless (#22) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A Samsung s8 család szerintem idén megkapja

(#28) #16820480 válasza G-Guts (#20) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem sem ízlik, és nem tartom megalapozottnak a hájpot sem körülötte, de hát odaát ez híres... Mint a Budweiser meg a Heinz.

Amúgy várom, hogy jöjjön minél több telefonra :K Sajnos a Pixelek nem annyira elérhetők árban, de talán lesz majd másra is... OP és hasonlók.

(#29) S e t h


S e t h
nagyúr

"ígéretes fejlesztésekkel kecsegtet"
Mesélj még.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30) #82729984 válasza whYz (#21) üzenetére


#82729984
törölt tag

A verziószám emelgetése csak a gyártók f@szkodása, semmi köze a vásárlókhoz, akik nem hogy a verziót nem ismerik, azt sem tudják hogy mi rajta az operációs rendszer.

A valóságban egyébként mindez amúgy sem számít, mert lehet hogy a vevő síkhülye a telefonokhoz, de azt jellemzően tudja hogy iPhonet akar venni vagy nem. Ebből következőleg ha iPhone-t akar venni, akkor lehet az androidnak 2826-os verziószáma is, csak annyit fog kérdezni hogy "-ez iPhone? -Nem. -Köszönöm egy iPhone-t kérnék" :)

(#31) Wesder válasza #82729984 (#30) üzenetére


Wesder
félisten

Ezzel a mondattal minden győzködős hitvitàt le is lehetne zàrni szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) jUUh válasza G-Guts (#20) üzenetére


jUUh
addikt

Ugyanez jutott eszembe...Itt "The world's favorite cookie"
mondattal jellemzik..Hát nem tudom, szerintem semmi extra édesség, inkább pilóta kex :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#33) szupermacs válasza Wesder (#31) üzenetére


szupermacs
veterán

Ennyi. Anyám csak Samut hajlandó venni, barátnőm és tesója csak Sonyt, nekem meg teljesen mindegy, ha méretben és/vagy teljesítményben jó az ár-érték aránya. :D

(#34) Soleco válasza szupermacs (#23) üzenetére


Soleco
tag

Szerintem meg a pilóta finomabb. De majd az android 9 tuti pilóta lesz ;).

Engem azon kívül nem érdekel az android verzió hogy tudjam futtatni a nekem szükséges alkalmazásokat. Android 4.4-es tablettemen közel sem fut minden.

[ Szerkesztve ]

(#35) koxx válasza Soleco (#34) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az potato lesz :DDD

(#36) whYz válasza #82729984 (#30) üzenetére


whYz
addikt

Hahaha latszik nem dolgoztal meg promoterkent. :DD

Egyszer nezz be a hulye bolta es hallgasd meg mivel probalnak meggyozni. ;)

En sajnos mar sokmindent tapasztaltam es meg ha iphone-ert jott is be az atlag vasarlo, siman meg tudtam gyozni, hogy kinait vegyen.

Termeszetesen egy atlag eladonak az az erdeke, hogy iphonet vegyenek hitelre, mert az dragabb igy inkabb az fele fog terelni, de en pont a masik iranyban dolgoztam.

[ Szerkesztve ]

(#37) Wesder válasza whYz (#36) üzenetére


Wesder
félisten

De hiszen az is kínában készül ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Pedig azt hittem, hogy Ostya lesz...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#39) dkun válasza atosan (#4) üzenetére


dkun
csendes tag

:K :K

Oreo, mint az Android szuperhőse, aki minden kis zöld robotnak megmutatja mi is az az Oreo keksz és tejjel az igazi. Így aztán mindenki olyan hatalmas (terebélyes) lesz, mit a nagy O.
Tök olyan, mint egy keksz reklám zöld robikkal. :))

(#40) aprokaroka87 válasza Soleco (#34) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A 4.x nek szerintem 1-2 éven belűl meszeltek.

(#41) whYz válasza Wesder (#37) üzenetére


whYz
addikt

Ezt az ervet en is sokszor bevetettem, ha nagyon eroskodott, hogy iphonet akar. ;]

(#42) Haugland válasza #16820480 (#28) üzenetére


Haugland
aktív tag

Emléxem gyerekkoromban mennyire meglepődtem, amikor megtudtam, hogy a Budweiser eredeti cseh sör :)
Mert a filmekből azt hittem, hogy az amcsi :)
...azóta is igyexem bepótolni a sörös kulturám elmaradottságát :N ....

(#43) Bukk900


Bukk900
őstag

Nekem még nem jelzett Oreot, így nem tudom kipróbálni... az 5X megkapta az aptX Bluetooth codec támogatást?
Van két eszközöm, az egyik az aptX HD is tudja, ha másért nem is, de emiatt várom a frissítést.

(#44) G-Guts


G-Guts
aktív tag

+ koxx, + sheratan, + jUUh: Úgy látom van aki szereti és van aki nem. Az lehet, hogy édesebb az Oreo a Pilótánál, de szerintem kevésbé ízes, zamatos. Több dolog is van azonban itt amit helyre kell rakni. Az egyik, hogy a Pilóta ezért a kommentért sajnos nekem nem fizet. A másik, hogy azt se tudom, hogy forgalmaznak-e még Pilóta kekszet. A harmadik, hogy minimum tíz éve nem ettem, de azért az ízére úgy gondolom emlékszem. Az viszont tuti, hogy hamarosan megnézem valamelyik botban és veszek, ha még árulják. :D

[ Szerkesztve ]

(#45) Wesder válasza G-Guts (#44) üzenetére


Wesder
félisten

Bàrmelyik boltban kapsz, bàr biztos rosszabb lesz az íze, mint 10 éve.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46) #16820480 válasza Haugland (#42) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, a Budweiser az tényleg amerikai. Nem keverendő össze a Budweiser Budvar Brewery termékével, ami cseh. Amit általában nemzetközi forgalomban látni, az sajnos az amerikai, ami viszont iszonyatos vacak :N

koxx: Viszont még így is finomabb az Oreonál... Kínában vettem néha Oreot, mert ott nincs más, de hatalmas csalódás igazából. Drága és tényleg csak édes, semmi íze nincs.

[ Szerkesztve ]

(#47) koxx válasza Wesder (#45) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A tripla kakaós azért elég jó, de valóban nem olyan már mint régen.

(#48) Wesder válasza koxx (#47) üzenetére


Wesder
félisten

Én se ettem évek óta, ezért most mindkettőből veszek hogy eldöntsem, a pilóta a finomabb :))

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Amúgy az Android Oreo-ban mennyi olyan újdonság van amit már láthattunk korábban is gyártoi oldalon megvalósitva?
Vagy hasonló megoldást.

(#50) Ricardo


Ricardo
félisten

Az új verzió fellendíti a pilóta keksz forgalmát is :)

Ha máshol nem is, a fórumozók körében biztosan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.