Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Ole


Ole
csendes tag

Aki ilyet rendel, előtte menjen fel a play storeba és keressen rá a Zepp alkalmazásra. Az Amazfit app 4,3 csillagos volt még júniusig, azóta 3,3-ra esett. Nekem március óta van Amazfit GTS-em. Júniusig tök jó voot minden, majd jött a nappali szundi észlelés, ami azóta sem megy, viszont ezzel az éjjeli alvás észlelése totálisan tönkrement. Nekem volt, hogy 10 perc mélyalvást mért.
A Zepp appra nem is uppoltam, gondoltam megvárom a véleményeket.....Hát siralmas. Azóta tízezrével érkeznek a panaszok és az 1 csillagos értékelések, mert kapcsolat hiba van, nem szinkronizál, nem mér, stb.
Az alvásadat rossz mérése biztos ahhoz köthető, hogy bevezették a REM fázist, amit a GTR2/GTS2 előtti órák nem tudnak. Viszont kérdezem én, ha bevezetnek valamit, akkor azzal el kell rontani a régebbi órák működését és 3!!! Hónap alatt sem tudják kijavítani???
Én konkrétan downgradeltem az appot egy májusira, majusi firmware-re és ezzel jól megy.
Az óra maga jó, de ez az app szégyen, vagyis ami lett belőle.
Ha valaki Amazfit Gts-t akar venni, akkor vagy varjon, amíg.az app helyrejön, vagy vegyen Huawei Watch Fit-et, mert az minden szempontból jobbnak ígérkezik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.