Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lami66


Lami66
őstag

Úgy látszik megtorpan a mobilok kijelzőméret növekedése. Eddig csak egy tizedes jeggyel írták a kijelző méretet. Mostanában elkezdték a század collos méretszámokat, pl 6,47".

(#2) PirosHello válasza Lami66 (#1) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nem is baj. Ez a 6,5-6,7" már így is túl nagy (nálam a "lélektani "határ" feletti) :Y
Néhány éve nagy divatja volt a 7"-os tableteknek. Ma meg már a 8,4"-os tablet is kicsinek számít :W
A teló tetszetős hardveresen. A notch megoldás nem tetszik rajta. ZTE terméktámogatás? majd kiderül..... :U (ahhoz először be kéne jönnie).

[ Szerkesztve ]

"Soha ne jelentsd ki, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#3) elfelejtette


elfelejtette
veterán

És milyen érdekes, hogy belépő szintűnél jobb telefon, amit már játékra is bátrabban lehetne használni, és máris kispórolják az aksit, nem kerül bele az alsó kategóriában gyakori 5000-es aksi.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#4) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Látszatra tele van ez is kamukamerákkal, de ne legyen igazam.
Szép vékony.
Kár a legörbülős kijelzőért, ezt elfelejthetnék már végre: normál védőfólia ótvarul néz ki rajta, a full coverből pedig én még jót nem láttam 4 év alatt.
Én a minél nagyobb képernyős telókat szeretem, rossz a szemem. De jövőre elég valószínűen megjelennek majd a kétségbeesett alma mini másolatok droid fronton is. Csak ki kell várni :)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#5) pandada válasza RetepNyaraB (#4) üzenetére


pandada
lelkes újonc

Nem csak látszatra.

"A hátlapi kamerarendszer fő eleme 64 megapixeles, mellette 8 megapixeles ultraszéles rendszer és 2-2 megapixeles mélység és makró érzékelő található"

Redmi Note 9 Pro

(#6) bmt50 válasza PirosHello (#2) üzenetére


bmt50
senior tag

Szerintem is túl nagyok a mai átlag mobilok, és sajnos ez sem kivétel. A QC Snapdragon Soc és a 8GB ram örvendetes, és persze az amoled kijelző hogy a viharba ne lenne az??! A legtöbb energiát általában a kijelző eszi, így a 4000mAh-os akksi gyönyörű SOT-okat hozna 5,5"-on, nem beszélve a pixelsűrűségről.
De a specifikációból nem derül ki, hogy a tárolója EMMC, vagy UFS2.1(utóbbi jó lenne), és ahogy Te is írod: TERMÉKTÁMOGATÁS?? A kis gyártók általában ebben véreznek el a nagyokkal szemben.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7) pandada válasza bmt50 (#6) üzenetére


pandada
lelkes újonc

"A kis gyártók általában ebben véreznek el a nagyokkal szemben"

Pl. a Xiaomi is sz@rik a támogatásra. A telefonomat májusban dobták piacra, azóta se MIUI 12, se security patch.

Redmi Note 9 Pro

(#8) D@niel válasza pandada (#7) üzenetére


D@niel
addikt

Érdemes lenne ráengedni az eu romot, 9S-re október végén tettem meg, azóta 0.2-re frissült a 12-es miui, biztonság szintén októberi.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#9) elfelejtette válasza pandada (#7) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hogy is lenne idejük, mivel idén eddig 47 modellt dobtak piacra, és éppen elég nekik a legdrágább 10 támogatását megoldani...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10) pandada válasza D@niel (#8) üzenetére


pandada
lelkes újonc

Kinőttem már ebből és kedvem sincs romolgatni. Ha jön egy stabil OTA-n, azt használom.

elfelejtette Akkor nyaljanak sót. :B

Redmi Note 9 Pro

(#11) mbotnd


mbotnd
tag

Érdekes, érdekes. Ha ésszerű időn belül eljut ide, elgondolkozom rajta.

(#12) mbotnd válasza pandada (#10) üzenetére


mbotnd
tag

Nekem a Mi 10-em rendszeresen frissül. Ismerősöm Redmin Note 7-je viszont még mindig nem Miui 12-s.

(#13) Töftting válasza pandada (#7) üzenetére


Töftting
csendes tag

Szerintem van rá. A munkatársaim RN9 pro-jain kb 2-3 hete van fent :) .

(#14) pandada válasza Töftting (#13) üzenetére


pandada
lelkes újonc

Az enyémre még nem jött OTA.

Redmi Note 9 Pro

(#15) SutiAdi válasza pandada (#7) üzenetére


SutiAdi
tag

ZTE Axon 10 Pro 5G, tavalyi zászlóshajó. Semmilyen frissítés nem jött még. Android 9, 2019 októberi security patch. Ennyit a támogatásról. Anno még a ZTE Blade-emre is több jött. Bár ott az igazi erőt a közösségi támogatás adta, főleg a kelzsoca-féle ROM-ok.

(#16) bmt50 válasza SutiAdi (#15) üzenetére


bmt50
senior tag

Meg amiket a MoDaCo-n csináltak, Mookee OS, az első MIUI port-ok, mikor még csak Xiaomi rendszer volt és telefon nem, no meg persze KonstaT romjai. Azok voltak a szép idők. :))
Nekem most Samsung-om van, és csak a támogatás, anyaghasználat, tartósság miatt se cserélném el ilyen ZTE, Oppo és társaira.
Össze lehet a hardvert lapátolni úgy is, hogy a gombok 1-1,5 év után behalnak, az akksi kifekszik, a rendszer meg alap google, és még optimalizálatlanul is fut a vason.. Nem állítom, hogy ZTE-k ilyenek, de Xiaomi és TCL Alcatel vonalon sok a személyes negatív tapasztalat, míg a Samuval csak jó van.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#17) RetepNyaraB válasza bmt50 (#16) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Van itthon Huawei P1 (!!), Xiaomi Mi3, OPO. Mind kifogástalanul működik hardverileg, noha már régebben mást nyúzok, értelemszerűen. Ezeket mind kis szorgos vietkongok tervezik, gyártják és rakják össze. Engem a Samu pl. elvesztett a Wave I botrányos terméktámogatása után, pedig az is remekül össze volt rakva, ő is itt figyel a fiókban. Eredeti akksijával. Megy, csak betörtem a kijelző sarkát, az idióta.
Ha akar, bármelyik cég tud jót és rosszat összerakni. Mostnaság egyre kevesebb az igény a jóra. Mármint a gyártók részéről.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18) pandada válasza SutiAdi (#15) üzenetére


pandada
lelkes újonc

Őszintén szólva a ZTE-ben nem csalódtam.

De a Xiaomi terméktámogatása az elmúlt 2-3 évben botrányos lett. Nem várom el, hogy egy csúcsmodellel egy időben frissítsék a középkategóriát az új MIUI-ra, de hogy egy nyamvadt security patch sem érkezik, az kritikán aluli.

Redmi Note 9 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.