Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) xedamen


xedamen
senior tag

Én csak attól félek, hogy ezek után, hogy a feltörekvő kínai gyártók dobálják az 1000 eurós telefonokat, a prémium kategóriások (iPhone pl.) tovább fog szállni 1500-ig legalább, ne legyen igazam. Nevetséges... Ezek után felkészül OnePlus is €999-ra:(

(#652) Business1


Business1
csendes tag

Akkor várok még egy picit elég lesz a Redmi K30 Pro is bőven :)

Nálam a minőség elsőrendű kérdés

(#653) NemMo válasza Karavik (#648) üzenetére


NemMo
őstag

Kíváncsi vagyok mennyire lesz sikeres ilyen árazás mellett. Ennyi pénzért kellett volna az ip68 is. Ősszel remélem már megfizethetőbb árcédula lesz rajta

(#654) BullZeye válasza xedamen (#643) üzenetére


BullZeye
veterán

De nem jó, pont ez az, évek óta xiaomi van családban mindenkinek, szoftveresen hulladék, tavalyi MI 9-re összesen jött 4 frissítés, pedig lenne mit fejleszteni.

Ez idő alatt Samsungra havonta több frissítés jött mint a mi 9re 1 év alatt összesen.

A kínai ár is húzós volt (240k) de 360k azért pofátlanság. Sok sikert nekik, Samsungnak is veszik az új szériát mint a cukrot!

(#656) hroberto válasza pergabb (#655) üzenetére


hroberto
veterán

Azt hiszem visszatérek Samsungra. Ha egy árban lesznek, nem kérdés, hogy melyiket választom.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#657) Tiger. válasza hroberto (#656) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Samsungba szar exynos van amit a tavalyi snapdragonos telo is elver.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#658) k-adi válasza pergabb (#655) üzenetére


k-adi
nagyúr

A Mi 10 zászlóshajók áprilistól kerülnek az európai boltok polcaira, az árak pedig az alábbiak szerint alakulnak.

Xiaomi Mi 10 8/128 GB - 799 euró (~284.000 Ft)
Xiaomi Mi 10 8/256 GB - 899 euró (~319.500 Ft)
Xiaomi Mi 10 Pro 8/256 GB - 999 euró (~355.000 Ft)

wow...ezek az árak... hát majd 1év alatt leesik az ára..

(#659) hroberto válasza Tiger. (#657) üzenetére


hroberto
veterán

Pont ez a farokméregetés érdekel legkevésbé...
Az érdekel, hogy mi indokolja a kb. dupla nyitóárat a Mi9 - hez képest?!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#660) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Gearbest àrulhatja csak jelenleg, messze nem olyan àron, sőt előrendelői akció keretében 230k volt a Mi 10. Az itthoni àrazàst pedig az euro àrfolyam nyirja ki. 300k-ba ha beszerezhető a 12+256Gb verzió akkor lehet levaltom a Note 10-et.

(#661) xedamen válasza FuRiONight (#660) üzenetére


xedamen
senior tag

Én még a OnePlus-t megvárnám 🤔

(#662) Karavik válasza FuRiONight (#660) üzenetére


Karavik
veterán

12GB RAM változat nincs is a Globál változatokból...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#663) HarleyCustom válasza Tiger. (#657) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Miben veri el? Gyorsabban nyitja meg az alkalmazást?vagymi,?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#664) Tiger. válasza HarleyCustom (#663) üzenetére


Tiger.
nagyúr

[link]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#665) NemMo válasza HarleyCustom (#663) üzenetére


NemMo
őstag

Gondolom nem veszi vissza a teljesítményt 10 perc játék után és magasabb fps-el viszi a játékokat

(#666) HarleyCustom válasza Tiger. (#664) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem tudom megnyitni

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#667) HarleyCustom válasza NemMo (#665) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Akkor ez már nyomós érv amellett, hogy ne vegyen az ember Exynos procist és "elveri" a tavalyi SD-s telefon. :N :F
Hát én pont lesz.rom ezt a "gyengeségét". Gondolom, aki játszani vesz telefont, akkor valami gamer-t néz magának.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#668) NemMo válasza HarleyCustom (#667) üzenetére


NemMo
őstag

Én nem szoktam játszani mobilon, szóval engem ez a része hidegen hagy, de az már sokkal jobban zavarna, hogy az üzemidő jóval gyengébb az exynos változatban. Nem is veszek emiatt samsungot. A mostani telefonomat tegnap reggel vettem le a töltőről és van 4ó19p sot és 63% van még az akkuban. Én ilyen üzemidőhöz vagyok szokva és erről nem tudok lemondani. A xiaomik ezt tudják és a mostani p30 prom is. A csúcs samsungok híresen gyengék üzemidőben.

(#669) Tiger. válasza HarleyCustom (#666) üzenetére


Tiger.
nagyúr

[link]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#670) BullZeye válasza HarleyCustom (#667) üzenetére


BullZeye
veterán

Youtubeon is van jó pár teszt SD865 és Exynos 990 között S20 ultrában.
1) Lényegesen rosszabb üzemidő
2) Sokkal melegebb külső ház és chip
3) Rosszabb teljesítmény, és ne csak játékra gondolj, ha képet csinálsz ott is észrevehető a különbség sebességben
4) Kamera rosszabb minőséget ment,

De petíció is indult, és cikkekkel is szembe jöttem, remélhetőleg Samsung kukázza az exynos-t, különben nem lesz nekik se sok eladása USAn kívül.
2020 a vásárló hülyének nézése és megkopasztása éve lesz, remélem kevés sikerrel.

(#671) Land


Land
veterán

Én kb 200k Ft-nál húztam meg a határt.
Nagyon vártam az olcsóbb kínai márkák csúcstelefonjait.
Nekem nagyon drága lett az Mi 10 széria és a másik várós Oneplus 8 széria sem tűnik jó árúnak. A sima 8as árban még jó lenne, de nekem nem elég a Full HD+ felbontás, illetve vezetékmentes töltést sem tudna. A Oneplus 8 Pro pedig nagy tepsi lesz és drágább.
Akkor mégis melyik márkában lehet bízni árazást tekintve?
Realme?
Marad a jelenlegi már egy ideje létező kínálatból szemezgetés.
(Oneplus 7t Pro, Pixel 4 XL, Samsung Note 10+->kiemelten a nagy felbontású kijelzőt figyelembe véve).

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#672) MCs88 válasza HarleyCustom (#667) üzenetére


MCs88
aktív tag

Hagyd, már átmentünk ezeken párszor az S20 fórumban, (azóta nem is olvasom), van akinek arra áll fel, hogy AnTuTuban hány ezerrel ér el többet a SD865, aki meg nem antutu futtatásra használja, az meg boldog vele.

(#673) Tiger. válasza MCs88 (#672) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez nem csak erről szól, persze ha téged nem zavar, hogy 2 szériával gyengébb, akkor használd.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#674) MCs88 válasza Tiger. (#673) üzenetére


MCs88
aktív tag

Pontosan ezt teszem köszönöm. Téged pedig ha zavar, akkor NE VEDD MEG, de ne irogasd be mindenhova 1000X

[ Szerkesztve ]

(#675) pergabb válasza k-adi (#658) üzenetére


pergabb
senior tag

Erre itthon meg rajon az ado es a vam:D szep arak lesznek:) bar a korona mellett az arcsokkenes sem ma varhato, szoval lehet iden kimarad a frissites, esetleg mi11, ha csak nem vettek annyi mi10-et horror aron, hogy verszemet kapjanak, mert akkor oneplusra valtok. Samsung nalam szoba sem johet.

(#676) pergabb válasza MCs88 (#672) üzenetére


pergabb
senior tag

Jobban melegszik es gyorsabban meriti a telefont, igazabol ez a fobb erve masoknak. Tudtommal amugy megszuntetik es csak qualcomm procik kerulnek a jovoben a telefonjaikba. A lenyegen nem valtoztat, hogy mindenkinek idegbeteg arai vannak mar:D pedig ezert dobbantottam anno apple haza tajekarol, 8plus utan anyaztam, hogy ennyit ki nem adok egy telefonert, mint az xs, milliardos leszek, akkor sem. Szerintem amugy erdemes mi9-bol, vagy mi9t pro-bol feltankolni, amig van, boven elegendoek ezek 2-3 evre, utana is csak a jatek fog roccenni ultra grafikan.

(#677) Atomgeszi válasza MCs88 (#674) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Attól még leírhatja 100 topikban is, mert igaz, és joga van tudni a vásárlónak, hogy mit kap EU-ban és USA-ban ugyanazon néven.. :U

(#678) Atomgeszi válasza Karavik (#648) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Egyik variáns sem lesz Dual SIM-es?

Hát így végképp kiesett, nem csak az árazás miatt..

(#679) BullZeye válasza Atomgeszi (#678) üzenetére


BullZeye
veterán

JerryRig a mi10 pro-t szétkapta, abban ahogy nézem dual sim tálca van, és gearbesten is azt olvastam, hogy dual sim.

(#680) szaszapi válasza BullZeye (#679) üzenetére


szaszapi
őstag

Az Mi Note lesz...

(#681) BullZeye válasza szaszapi (#680) üzenetére


BullZeye
veterán

Valóban, megzavart a dátum, gondolom gearbest sem 100%ban megbízható, de itt a sima Mi 10-re dual simet ír.

Alzán is dual sim szerepel, de még nem kapható náluk.
GSM arena is dual simet ír.

Meg úgy neten rákeresve máshol is az szerepel, és azért nem sok single sim telója volt Xiaominak, honnan van az infó, hogy single simes?

szerk.
Ja látom, hivatalos oldalon, hát fura, kíváncsi leszek rá.

szerk 2.
Itt egy teardown, ahol 2 sim van benne.

[ Szerkesztve ]

(#682) Atomgeszi válasza BullZeye (#681) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem az 5G modem miatt? Mix3 5G is single SIM volt emiatt.

(#683) vagyula


vagyula
senior tag

Mi 10 Pro Global spec [link]

Mi 10 China spec [link]

Single SIM-es lesz a GLOBAL , a kínai dual simes...

[ Szerkesztve ]

miui.hu

(#684) Atomgeszi válasza vagyula (#683) üzenetére


Atomgeszi
veterán

RIP

(#685) NemMo


NemMo
őstag

Amúgy miért is téma a samsung a mi 10 topikban? Kit érdekel itt a samsung?

(#686) BiP válasza NemMo (#685) üzenetére


BiP
nagyúr

Olyanok is olvassák a topikot, akik nem márkabuz márkafanatikusok, hanem jó telefont szeretnének jó áron. De ezzel az árazással a Samsung is reális alternatíva azoknak, akik eredetileg ebben gondolkodtak, mint lehetséges következő telefon.

(#687) NemMo válasza BiP (#686) üzenetére


NemMo
őstag

Az ilyeneknek rettentő egyszerűen össze tudnám foglalni. Ha jó üzemidőt akarnak, akkor a xiaomi a jó választás. Ha nem gond a 4 max 6 óra sot, akkor simán a samsungot kell venni, mert minden másban előrébb jár. Ez persze csak az én véleményem vagy javaslatom semmiképpen nem szentírás

(#688) BullZeye válasza vagyula (#683) üzenetére


BullZeye
veterán

First of all, it must be said that the “Chinese” models differ from those intended for our market in three respects: some parts of the software, the absence of the 20 band and the presence of the dual SIM (in Italy only versions with a single SIM will arrive) . Otherwise, the specifications are identical in all parts of the world.

Ezek szerint csak az olasz lesz single simes, de ennek rohadtul nem értem az értelmét, miért szívatja magát Xiaomi?

(#689) Karavik válasza Atomgeszi (#678) üzenetére


Karavik
veterán

Global változatok sajnos nem

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#690) pergabb válasza NemMo (#687) üzenetére


pergabb
senior tag

Kiderul mennyire jo:)

(#691) NemMo válasza pergabb (#690) üzenetére


NemMo
őstag

Nekem eddig 5 xiaomi telefonom volt mind kiváló volt üzemidőben. Persze ez nem 100% garancia, hogy a mi 10 is az lesz, de szerintem azért valószínű.

(#692) joey04 válasza NemMo (#685) üzenetére


joey04
titán

sokan döntés előtt állhatnak, vagy szimplán érdekes és hasznos összevetni a termékeket.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#693) Raymond válasza NemMo (#691) üzenetére


Raymond
félisten

Lehet jo lesz, de az ara nagyon elszaladt. Ez az alltalanos velemeny meg DE-ben is: [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#694) NemMo válasza Raymond (#693) üzenetére


NemMo
őstag

Igen ezzel én is egyetértek. Ennyi pénzt én soha nem fogok kiadni egy telefonért, bár megtehetném, de nekem semmilyen mobil nem ér ennyit. Abban bízom, hogy őszre beáll egy elfogadható szintre.

(#695) *Mukeey* válasza NemMo (#694) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Biztos, hogy őszre normálisabb árban lesz, de azért a Mi10 széria elég ütős lett, ne várjuk, hogy 100k-ért fogják dobálni. Xiaomi se kutyaütő kínai márka már régóta.
Nekem nagyon tetszik a Pro, kár a lyukas kijelzőért, én azt nehezen tudom megemészteni, nem is kell ilyen teló...

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#696) szaszapi


szaszapi
őstag

A globál verziók single SIM kiadása egy nagyon nagy öngól, ha visszagondolok, nem is nagyon tudok mondani ilyen verziós modellt visszamenőleg 5 évre. Sokan használnak már 2 kártyát, munka miatt céges számnak, vagy akármi miatt....

Ez miatt nálam árazás ide vagy oda, kiesett versenyző!

(#697) zoleeno1 válasza szaszapi (#696) üzenetére


zoleeno1
addikt

A Huawei mate 10 pro-nal is volt ilyen köcsögség, hogy a szolgáltatók single-t árultak, a többi forgalmazó meg dualt...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#698) NemMo válasza szaszapi (#696) üzenetére


NemMo
őstag

Valaki itt linkelt egy leírást, hogy csak az olaszországi telók lesznek single simesek. Mindegy, majd kiderül, ha forgalomba került. Az biztos, hogy a többség nem fogja elnézni 350ezer forintért a xiaomi együtthatót teljesen érthető módon. Én erre vagyok igazából kiváncsi, hogy ebben is prémiummá válnak-e. Igazából nekem soha nem volt komoly szoftveres gondom a számos xiaomi telefonommal, de attól még sok más embernek igen

(#699) szaszapi válasza NemMo (#698) üzenetére


szaszapi
őstag

Sajnos nem! Már több kép is utal hogy tényleg Single SIM-es telók lesznek. :(

(#700) hroberto válasza szaszapi (#699) üzenetére


hroberto
veterán

Mondjuk ez érthetetlen... :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.