Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) papelado


papelado
aktív tag

tyűha párhetes mi band 3 tulajok most kicsi heart attackban vannak

Drágaszágom....

(#2) ZolkoW


ZolkoW
őstag

a band 3 monokróm, nem? Ezen meg színes háttereket vélek látni.

..mármint ezt többnek látom egyszerű ráncfelvarrásnál :)

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#3) Straw válasza papelado (#1) üzenetére


Straw
senior tag

nem kicsit de ebbe most ne menjünk bele.... :W

[ Szerkesztve ]

42

(#4) bollokcs80 válasza Straw (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

+1

Hogy azt a jó édes kínai..... :W

B.Cs.

(#5) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Máshol 240x120 pixel kijelzőt írnak. (A képen is látszik, hogy nem 1:1 arányú)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#6) kbyte1024


kbyte1024
addikt

véééégre:) ez volt a baj a 3-al hogy pici volt a számkijelzés. Na így már oké:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) Obyboy


Obyboy
addikt

Oké, hogy egyre jobban fut a szekér a Xiaominak de olyan gyorsasággal kezdi el kitolni egyes eszközeinek az utódját, hogy jóformán még el sem jut minden potenciális vásárlóhoz a cucc máris kijön az utódja. Ez nem jó irány szerintem. Inkább évente adjanak ki egy egy újabb modellt azzal a felhasználók/vásárlók is tudnak tervezni.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#8) Zvezda


Zvezda
junior tag

Na akkor mégse rendelek Band 3-at :D. Legfeljebb ha esik az ára ez meg több lesz a vártnál

Xiaomi Mi A2

(#9) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Erősen gondolkodtam egy MI Band 3-on. Amíg meg nem láttam a Aipker P5 Plus Built-in Gps+Barometer+Termometer+Altimeter+++++ stb.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) shifty! válasza pusszycat (#9) üzenetére


shifty!
senior tag

Ez tetszetős, lehet tudni róla, hogy vízálló-e? Szeretnék elkezdeni rendszeresen úszni, és jó lenne egy vízálló követőkütyü :) Eddig a Huawei Band 2 Pro a befutó.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#11) tibcsi0407 válasza pusszycat (#9) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az ilyen noname cuccoknak mindig pocsék a szoftveres támogatása. Van a Mi Fit-nél sokkal rosszabb is, hidd el. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#12) Wesder


Wesder
félisten

Megvettem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) pusszycat válasza shifty! (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

IP67. Az már majdnem vízálló. De úszáshoz nem jó :)

tibcsi0407: Most gyűjtöm az adatokat, meg videókat nézek róla. :) [link] Ez az app. hozzá.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

még szerencse, hogy nem váltottam még :D. A remek hírnek köszönhetően egyenlőre nem is fogok, hát ha két hónap múlva kijön még egy "láncfelvarrás"...

(#15) borand


borand
aktív tag

Ezek a MI bandok úgy is tárolnak adatot, ha nem viszem a telómat magammal mondjuk futni? Illetve bármivel kompatibilis, ha letöltöm telefonra a kezelő szoftvert? (Samsung A3 '17)

(#16) body007 válasza tibcsi0407 (#11) üzenetére


body007
addikt

+1
És a mifit nem is (annyira) sz@r... :D

borand: Tárolnak persze. Mikor összetalálkoznak a telóval szinkronizálják egymást :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#17) ZolkoW válasza tibcsi0407 (#11) üzenetére


ZolkoW
őstag

+2 :)
a szoftvernél majdnem mind elvérzik, de ahogy hallom, még a nagyobbak is.. a Mi Fit egész tűrhető.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#18) tibcsi0407 válasza body007 (#16) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ja, a funkciók jók, a megvalósítás problémás. Nagyon sokszor beragad és képes leszívni az akksit nagyon rövid idő alatt is. Néha késik az értesítés, stb.
Lenne hova fejlődni..
Nekem most Huawei Watch 1 van, de lehet veszek majd egy Stratost, mivel nincs kedvem minden nap töltőre pakolászni az órámat. W1 max 2 napot bír, de az nagyon max.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#19) AaronOS válasza papelado (#1) üzenetére


AaronOS
tag

Épp érkezőben van, talán a héten fog ideérni.
Most már nem akkora örömmel fogok ránézni amikor megérkezik. :W

So Long, and Thanks for All the Fish

(#20) papelado válasza pusszycat (#9) üzenetére


papelado
aktív tag

Szép jó de a szoftveres oldal rendszeres support?

Drágaszágom....

(#21) pusszycat válasza papelado (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hogy érted azt,h rendszeres?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#22) HKorn


HKorn
addikt

De ba+, hogy ilyen idióta elnevezése legyen valaminek, ami sikít a MiBand 3+ névért, annak inkább adnak egy Hey+ nevet, csak hogy totál összekavarják a laikus usert. :W

Kínaiak...

Run&Ride

(#23) body007 válasza tibcsi0407 (#18) üzenetére


body007
addikt

A mifit ragad be? Annak állandóan futnia kell nem? (nekem fut)
Én egy amazfit arc-ot használok (ua. mint a band 2 csak kicsit pofásabb), annak 20 - 25 nap az üzemideje :P

pusszycat: gondolom, h frissítik-e a fw-t, app-ot

[ Szerkesztve ]

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#24) pusszycat válasza body007 (#23) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ja. Nem tudom. Még nem vettem meg. A Xiaomi miért nem képes GPS-t rakni bele, ha más kisnevű meg igen? A lépés számlálás kb. annyit ér mint p. a sz. és az abból kiszámolt értékek szintén.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#25) papelado válasza pusszycat (#21) üzenetére


papelado
aktív tag

mi fit pl folyamatos fejlesztés mind az appon mind a band firmwareén

Drágaszágom....

(#26) tibcsi0407 válasza body007 (#23) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen, de úgy ragad be, hogy hajtja a telefont. Nekem is volt már, hogy nagy fogyasztást produkált régen, mikor még volt Mi Band-em, de most egy barátomnak szívta le a telefonját (Mix 2S) pár óra alatt.

https://utdetailing.hu/

(#27) cuccos19


cuccos19
tag

Tegnap méláztam el rajta, hogy jó-jó a Mi Band 2, de lehet előbb-utóbb leváltom Mi Band 3-ra. Hát lehet, hogy akkor mégsem. Bár nekem nem folyamatos hordással eddig 31 nap töltés nélkül volt most a legutóbbi rekord (2%-nál raktam töltőre, de előtte például egy éjszaka alatt esett 100%-ról 85%-ra). Igaz az is hektikus, ahogyan hordom. Öltönyhöz nem például, de ebben a dög melegben itthon sem (éjszaka sem), csak ha megyek valahová.

Ez a vicces nevű Juh-Héj! :DDD jópofa, hogy színes meg kisf@szom, de én némi aksi időnek jobban örülnék. Igaz, ha kéthetente kell töltőre rakni, és feltolja két-három óra alatt, az is bőven belefér. Csak tényleg az a kérdés, hogy kell-e ez nekem?! :F Itt tényleg az ár fog dönteni. Remélem fizikailag - befoglaló méreteit tekintve - megegyezik a Mi Band 3-al, és az ahhoz való karkötők jók lesznek hozzá (hátha valaki menet közben dönt).

Amúgy mennyire gáz szerintetek az, ha egy igényesebb fém óraszíj, óratok szerűségbe foglalva hordja az ember? Mármint öltönyhöz, rendes, vállalható analóg mutatós óra helyett? Imádom a szép órákat (Steinhart Ocean széria például), de ha tényleg megvenném a Mi Max 3-at, akkor azért ez kell, hogy ott rezegjen a csuklómon bejövő hívás esetén, ha telefont már csak táskában tudom kényelmesen hordani. Amúgy a súly itt szempont, vagyis annak a hiánya, és ezért alapvetően hétköznapi öltözékhez én szilikon szíjban hordanám.

[ Szerkesztve ]

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#28) NumberGuy válasza Obyboy (#7) üzenetére


NumberGuy
tag

Valóban, ennek az eszköznek az ára olyan tetemes, hogy előre kell tervezni rá.

[ Szerkesztve ]

(#29) rjg válasza pusszycat (#13) üzenetére


rjg
őstag

A funkciók nem tűnnek rossznak, de egy Play-es értékelés nélkül így is lutri. A 2.0-ás korszakból lévő beállítások, illetve értesítések pedig egyenesen elrettentőek, amikor már itt van a Pie. ;-)

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#30) vendingo válasza papelado (#1) üzenetére


vendingo
veterán

Tegnap jött meg a band 3....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#31) cuccos19


cuccos19
tag

Úgy tűnik, hogy itt máshol vannak a töltő csatlakozók, más a kijelzőnek a formája is (mintha sík lenne, és nem domború), akkor lehet, hogy más szíjak is kellenek majd hozzá. [link]

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#32) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Ezt veszem akkor,nem a 3-mat.Váltja a mi band 2-tőmet.
Juhéj! :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#33) mediumgecso válasza Wesder (#12) üzenetére


mediumgecso
őstag

Szia!
Honnan vetted?
Linket tudsz küldeni?
Köszönöm

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#34) Veron válasza cuccos19 (#27) üzenetére


Veron
őstag

Szerintem ultragáz. Öltönyhöz semmiképp nem való az okoskütyü, de még a fémszíjas analóg óra is necces. Elegáns öltözékhez inkább bőrszíjas (kisebb) darab dukál.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#35) mediumgecso válasza mediumgecso (#33) üzenetére


mediumgecso
őstag

...vagy úgy ertetted hogy megvetted a koncepiót :-)))

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#36) zdanee válasza pusszycat (#9) üzenetére


zdanee
őstag

Oké, és mögé raknak egy MTK-alapú oprendszert a 2004-es pendrájv-MP3-lejátszókból meg egy Androidos programot amit a Webioról kell letölteni és még a forráskódja is full kínaiul van.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#37) ollie válasza pusszycat (#24) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért, mert a GPS nagyon energiaigényes, és a 3 hét üzemidőből lenne 2 nap.

***

(#38) Kokzor válasza cuccos19 (#27) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Szerintem öltönyhöz nem passzol a karperec. Ha már mindenképp okoscucc, akkor valamelyik Samsung Gear okosóra. Viszont, az nem egy liga ezekkel árban.

(#39) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Én egy Zeblaze Arch-ra csaptam le múlt héten, gondoltam első karperecnek nem olyan szar ezen a 10 dolláros áron, de félek a szoftvertől...
(Nem volt még ph-n vélemény róla, talán az értő közösség itt kioktat, ha valami bajom lesz vele.)

Szóval tartom amit fent is írtatok, noname cucc esetén a szoft a fő.
Amit választottam, elvileg WearFit-es cucc.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#40) HKorn válasza cuccos19 (#27) üzenetére


HKorn
addikt

Szerintem meg se karperec, ez mindenképp "túl" sportos, se nem okosóra, amit én a helyedben használnék az egy szép, igényes connected watch pl Skagen Hagen, Fossil Q széria, de ha kell a digitális kijelző, akkor pl egy Garmin Vivomove HR is jó választás.

Run&Ride

(#41) HKorn válasza cuccos19 (#31) üzenetére


HKorn
addikt

Ez sztem amúgy sokkal jobban néz ki, mint a Band 3, ez olyan Band 2-es. 3-ason nem tetszik a domború üveg.

Run&Ride

(#42) judas13 válasza papelado (#1) üzenetére


judas13
addikt

:W :W :W :K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#43) Doki42 válasza Obyboy (#7) üzenetére


Doki42
őstag

+1😚

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#44) pusszycat válasza ollie (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez így igaz, de én csak 1-2 órát biciklizek vagy futok egy nap,jó esetben.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#45) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Jobban örültem volna, ha inkább "úszhatóvá" teszik... Akkor rögtön vettem volna.

(#46) Wesder válasza mediumgecso (#35) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, úgy :) Amint lesz, vàltja a MiBand2-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47) #81733120


#81733120
törölt tag

Elég gáz, hogy összezavarják a vásárlót a nevével. :F

[ Szerkesztve ]

(#48) cuccos19 válasza Veron (#34) üzenetére


cuccos19
tag

Hát azért egy Rolex Milgauss, de még egy Submariner sem gáz fém szíjjal szerintem. :) Az utóbbi az egyetlen óra a világon talán - és "klónjai" (ami nem egyenlő a hamisítvánnyal!) - ami jól áll a strandpapucshoz és az öltönyhöz is. :K A bőrszíjas órákat viszont utálom. Nincs a bőrrel semmi gondom, táskák, késtokok, fegyver övtokok is nagyon jól mutatnak bőrből (tudnék is nem egy embert, aki vérprofi szinten dolgozik bőrrel), de óraszíjban kimondottan utálom. Amúgy ilyen Mi Band-hez is bőrszíjas fémtok.

Én nagyon szeretem a hagyományos dolgokat, de mióta okostelefonom van, nagyon "eltechnosodtam". Ezért gondoltam fém perecbe a Mi Band akárhányat.

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#49) GoldhandRent válasza cuccos19 (#27) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Neked a mijia quartz lenne jo, de nem vagyok abban biztos, hogy alkalmazas ertesiteseket is jelez.
En most a Bip es ekozott, valamint a quartz kozott vacillalok. A quartz kiesik, ha nem rezeg appokhoz.

-

(#50) szucs2


szucs2
tag

Jó lesz ez - 1s-t leváltani....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.