Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) movax


movax
őstag

"Jack csatlakozó nincs"

Gratulálok. Balfaszok.

(#2) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A felhozatal kifejezetten érdekes, csak a végeredmény nem biztos, hogy majd tükrözi a számszerű adatokat. Meglátjuk.

(#3) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

A f szom kezd ki lenni ezzel a nevezzük el a telefonunkat X-nek dologgal.

Jövöre Y legyen.

(#4) joelke HU


joelke HU
senior tag

Megnézném, hogy az az akksi valójában mennyire 6200-as... Egyébként elég pofás darab, de nagyon nagy fekete pont a jack miatt.

Motorola G51

(#5) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Miért X :F nem folytatják a Mix 2-t? :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Lassan több kamera lesz a telefonokon, mint szem a pókokon...

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#7) sh4d0w válasza aprokaroka87 (#3) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Vótmá

Samsung, Huawei

https://www.coreinfinity.tech

(#8) Sub-ZeRo válasza movax (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem van rajta (honor 8) és körülbelül nullaszor dugtam be oda fülest... Sztereó headsetet használok kékfogon... Nem akad be sehova, nem kell húzni-vonni a telefont...

:U :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9) atike válasza movax (#1) üzenetére


atike
nagyúr

Gratulálok. :DDD
...nem folytatom a sort... :P

Érdekes egy szerzemény. Ha jól fog azzal a batár nagy akksival gazdálkodni akkor íme az új üzemidő bajnok.

[ Szerkesztve ]

(#10) fornettisuti válasza Sub-ZeRo (#8) üzenetére


fornettisuti
veterán

Cserébe, ha lemerül használhatatlan, aztán cipelheted 👍

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11) Sub-ZeRo válasza fornettisuti (#10) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem micro usb töltőt bárhol találsz, lásd munkahely, akkor nem feltétlen fog lemerülni.
Ha meg valaki nem gondol arra, hogy lemerül, az a maga baja... :))

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) forgonati válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére


forgonati
őstag

Ne kezdjük már ezt megint. Majd minden topikban jon valaki aki azt mondja hogy mi a f.sznak a jack. Azért mert még mindig többen használják, mint amennyien nem. Az én oldschool jackes és melkesleg rohadt drága fülesemet nem akarom lecserélni, és nem akarok külső, elcseszett adapterekkel mászkálni. Ha nem tesznek bele jacket mert akkora balfaszok, az ő bajuk. Majd veszek telefont olyan gyártótól aki rak bele.

Keelah Se'lai!

(#13) gunnyescobar


gunnyescobar
csendes tag

Nagyon babán néz ki és a hardver is meggyőzőnek tűnik. Már több mint 1 éve egy vernee thor-t használok, amit nagyon szeretek és jó telefonnak is tartok, de lassan le fogom cserélni. Van valaki aki vásárolt már gearbestről? Esetleg gariztatnia is kellett velük a telefont? Ha van ilyen az kérem írja le nekem privátban a tapasztalatait(átfutási idő, postázási költség ilyesmikre gonolok). Köszi!

(#14) movax válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére


movax
őstag

Hahó, nem mikro USB, hanem Type C.

(#15) Postas99


Postas99
senior tag

Gondolom azért kellett bele az a batár nagy akksi mert akkor nem foglalkozol vele hogy 20 % töltöttség alatt kikapcsol. Néztem a két másik készülék fórumát. Mindkét készülék alaphibája ez. Igaz van több hiba is. A piac beárazta a készüléket. Lesz ez még olcsóbb is. De akkor sem éri majd meg az árát.

[ Szerkesztve ]

(#16) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Úgy látom, a megnyúlt kijelzők mellett a minél több kamera az új innováció... (értsd: újítás, ami nem feltétlenül jó)
Egy értelmes előre, egy hátra, ennyi. Nekem nem kell több.
A X helyett meg lehetne simán Y. :)

(#17) picsirti válasza movax (#14) üzenetére


picsirti
tag

Hahó, nem a telefonról beszélt, hanem a bt fülesről. Hahó...
Mellesleg nekem is felesleges a jack. Kerékpározás közben átok a zsinór.

(#18) pusszycat válasza picsirti (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hahó,remélem kerékpározás közben van tükröd... :))

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#19) jUUh


jUUh
addikt

Rendkívül kreatív névválasztás.

Samsung Galaxy S23+

(#20) atike válasza fornettisuti (#10) üzenetére


atike
nagyúr

Csak úgy mint a telefonod... :) Ja ahhoz van töltő... Ja, hogy az meg jó a headsethez is... :)

(#21) picsirti válasza pusszycat (#18) üzenetére


picsirti
tag

Nincs😀
De még forog a nyakam 😂

[ Szerkesztve ]

(#22) rep3at válasza SkyLine3000 (#16) üzenetére


rep3at
őstag

Hát S7e tulajként egyetértek ;)

Forward thinking. كرر

(#23) Jhonny06 válasza picsirti (#17) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Kerékpározás közben átok a zsinór."

Még jó, hogy nincs olyan, hogy kábelelvezetés. Ja de..

(#24) pusszycat válasza picsirti (#21) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem sincs. :D A forgalomból meg csak annyit hallok hogy düm-düm... :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#25) Matada2.3


Matada2.3
veterán

El van írva a cikk. P20-ról van szó az elején, amikor P23 van benne, ami pedig már eléggé különbözik a P10 "elődtől". :)

Finn the human

(#26) picsirti válasza Jhonny06 (#23) üzenetére


picsirti
tag

Hát te se sokat tekersz télen fagyban az tuti...
A tatyó hátul a csomagtartón. Vezesd el a fejedig...
De nem akarok tovább offolni
Pusszycat: csak kerékpárúton tekerek, nincs forgalom. Nem sok őrült teker télen 😀

[ Szerkesztve ]

(#27) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem rossz, de a Mix balhejuk utan csak akkor hisszuk el a specifikaciokat, ha valaki mar szetszedte a telefont minimum. :D

Live-Die-Respawn

(#28) Hunreal válasza oriic (#27) üzenetére


Hunreal
tag

Ezt kifejtenéd? Erről nem hallottam. Gondolkodom vernee vásárlásában, de ha megbízhatatlan, humbug cég akkor mellőzöm.

[ Szerkesztve ]

(#29) Atocha


Atocha
senior tag

Kovezzetek meg, de en 5 napja rendeltem meg. Januar 15-re igerik a szallitast.

Aztan majd meglatjuk milyen...

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#30) oriic válasza Hunreal (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#31) vanye válasza Matada2.3 (#25) üzenetére


vanye
senior tag

Hanyag újságírás. Alice-től ez sajnos megszokott. Ha ismeretlen dologként beszélünk valamiről, tehát mondjuk megnevezünk valamit (mondjuk a mobilban lévő SoC-ot), akkor le kell írni, hogy pontosan miről is van szó. Újságírás 1.0... Aztán már lehet hasonlítgatni, visszacsatolni, hivatkozni stb. De úgy beszélni a Helio P23-ról, hogy a cikk elején le sem írom a nevét, hanem "legfrissebb középkategóriás szett"-ként hivatkozok rá a MediaTektől, az elég röhejes.

Stern des Südens!

(#32) BlackPriest


BlackPriest
őstag

vicces, hogy négy kamerára futja, de jack aljzatra nem...vajon mire van nagyobb igény?

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#33) Luck Dragon válasza ghiottone (#5) üzenetére

Mert nem ugyanaz a két cég.
:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) ghiottone válasza Luck Dragon (#33) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mármint ki, melyik cég? Vernee Mix 1 se volt, csak Mix 2, lehet lesz majd ph2 is az Essential ph 1 után ;)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#35) joey04


joey04
titán

nagy telep örvendetes.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) tibaimp


tibaimp
nagyúr

A kék nagyon szép lett, viszont a jack hiánya, meg a tipe c is csak 2.0-ás, + a Mediatek chip, mondjuk az ára ezt is tükrözi.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#37) mgaben válasza fornettisuti (#10) üzenetére


mgaben
senior tag

cserébe én olyan fülest vettem ami használható jack-el is. a telóhoz meg szerintem adnak usb-c/jack átalakítót. bár nekem nem ilyen telóm van.

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#38) Soockit válasza Sub-ZeRo (#8) üzenetére


Soockit
aktív tag

Nekem meg van valahol BT fülesem...egyszer kipróbáltam és inkább a stabil, vezetékes AKG füles...

(#39) pusszycat válasza Soockit (#38) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nemrég vettem egy Skullcandy Method Wireless fülest, nekem nincs bajom a stabilitással. Lehetne több basszus benne és hangos de nem extrémen. Mondhatjuk azt is védi a fülled. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#40) Graphics válasza SkyLine3000 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehetne, csak mivel vannak betűk, amihez szavakat is lehet társítani, így pl az Y az Young / Youth

Az X meg eXperience, élmény stbstb

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) Angelzsqq válasza Soockit (#38) üzenetére


Angelzsqq
újonc

Ezen talán már fog működni a dept of field a dupla kameránál, azt a p20/p25-ön elszarta a mediatek, azért volt szar a bokeh effect minden mtk procis telón.

[ Szerkesztve ]

(#42) Sub-ZeRo válasza forgonati (#12) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az én oldschool jackes és melkesleg rohadt drága fülesemet nem akarom lecserélni,

Miért kellene lecserélni? Nekem annó Nokia BH-121-em volt. Bármilyen jack fülest bele tudtam dugni.
Közel 2 évet bírt, mert nemzetközibe használtam és azért ment a napi 5-7 óra beszélgetés róla.
Ma is találsz hasonló bt "adaptert" szerintem. És nekem sem a gyári füles volt bele dugva. :))
Még zenét is tudtál hallgatni, mert volt hozzá gomb. ;)

(#14) movax: Igazad van, type-c. Bocsánat!

(#38) Soockit: A fentebb írt bt megoldással semmi bajom nem volt. Egyetlen egyszer sem csatlakozott le a telefonról. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#43) Digiflex


Digiflex
tag

Nem értem, miért kell összekapni valamin, amire semmi ok; van hova dugnod a jack-et:

Package Contents

Back Case : 1
Cell Phone: 1
Charger: 1
Multi-languages User Manual: 1
Other: 1 x Type-C to 3.5mm Audio Cable
Screen Protector: 1
SIM Needle: 1
USB Cable: 1

és adnak hozzá egy alap tokot is, ami ilyen friss cuccnál nem hátrány.

Szóval, akinek prioritás a hosszú üzemidő, annak jó ajánlat lehet.

(de az 1 cm-es vastagság viszont elég téglás...)

és itt a párja, nehezebb, de kisebb az akksi.... ??

[ Szerkesztve ]

...

(#44) veressjanos válasza Atocha (#29) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Majd ne felejts el írni róla léccci!!!!!

(#45) Luck Dragon

Ígéretesnek tűnik, Szívesen kipróbálnám a végleges verziót. Maga a nagy akkumulátor ellenére remélem nem valami gyorsan elhasználódó olcsó utánzat kap helyet ,ami egy év elteltével felére csökken a kapacitása.
Másik a kamera ami érdekes lehet. Összevetésképpen egy Redmi 5 Plussal szívesem össze hasonlítanám.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#46) Atocha válasza veressjanos (#44) üzenetére


Atocha
senior tag

Én is kiváncsi vagyok nem csak te/ti! :)
Ma kaptam meg a levelet, hogy (végre) feladták a csomagot. Amint megérkezik és eltöltök vele pár napot, mindenképp írok.

Elég sok rosszat olvastam a Vernee telefonokról. Rokonokhoz és barátnak eddig 4 készüléket intéztem és eddig mind tökéletesen működik. Vernee Thor, Thor-e és egy Apollo Lite. Nem állítom, hogy a 2 thor csúcskategóriás anyagminőség, de szerintem a pénzüket megérték. A lite pedig egészen jó minőség.

Szoftveresen sem jeleztek felém semmilyen problémát, de a mama, a párom nővére nem mérvadó! ;]

Reménykedem, hogy nem csak kidobtam a pénzt! :))

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#47) veressjanos válasza Atocha (#46) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Thorom volt, annak előjöttek a kijelző brtegségei. M5-re cseréltem, mert amikor megrendeltem még nem volt X. Ez tökéletes minden szempontból. :)

(#48) Atocha válasza veressjanos (#47) üzenetére


Atocha
senior tag

Bocsánat, tudom, hogy ez az X topikja lesz, de kérdeznék az M5-ről.

Azt írod minden szempontból tökéletes az M5. Gondolom olvastad a vernee fórumait hogy mennyi minden hiba van. Csak röviden írd már meg, azok közül semmi gond nincs, minden ott leírt hiba vagy probléma elkerüli az M5-öt?
Kijelző hiba, bluetooth hiba, aksi hiba, stb.

Köszi!

Új, "feltörekvő" brandként persze hogy lesznek hibás szériák. A kérdés az hogy tanul e a hibáiból és felnő a feladathoz vagy sem.

Én úgy rendeltem meg a telefont, hogy előtte pár embernek már intéztem vernee telefonokat, beüzemeltem és nekem nem volt gondom velük. Meg azóta sem ahogy én tudom.
Erre itt a topik elején sorolják a hibákat és elkezdtem olvasgatni a fórumot és őszintén szólva meghűlt bennem a vér. :D

Már mind1.... :D Már úton van, lesz amilyen lesz. :DDD

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#49) veressjanos válasza Atocha (#48) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Az, hogy a többi M5 hogy viselkedik, azt nem tudom, én csak az enyémről tudok nyilatkozni. Üzemidő ugyanolyan használattal több, mint a Thor, tehát tényleg nagyobb az akksija. Hívás közben a kijelző nem rosszalkodik, mint a Thor tette. Waze folyamatos és stabil. Appok működnek, nem akadnak, nem fagyott még eddig le egyszer sem. Wifi nem szakad meg. Mobilnet jó. Játékok nem futnak rajta, erről nem tudok nyilatkozni. Összeszerelés rendben van, nem nyikorog, nem hajlik. Egy sim-el használom. Van benne egy sd kártya belső tárhelynek formázva. Mióta megleltem benne a face ID-t különösen bírom. :)
35 ezer forint, ár/érték arány szvsz több, mint korrekt.

(#50) rpeter90


rpeter90
újonc

Kíváncsi vagyok milyen átverésekre számíthatunk a Verneetől.

Mix 2:
- dupla kamera -> nem Sony ic, nincs OIS, a második kamera valójában egy fényszenzor, bokeh effekt SWs átverés, nem 13mpx hanem 8, az elülső nem 8 hanem 5mpx
- minden promóciós és marketing fotó átverés, a képeken a képernyő arányt javították photoshoppal... az alsó káva vastagabb és van felső káva is
- akksi az biza nem 4200mah, hanem 3000mah
- a VOS 1.0 Android 7.0 alapú oprendszere random fagyogat
- illetve ezek nem támogatottak: live wallpaper, muteolás nincs, utóbbi nem megy mert a hangerőgombok hosszan nyomkodására tették be az osztott képernyőt

Szal Vernee Xre várható:
- jó ha az akksi 3000mahs
- jó ha két kamera működik benne a négyből
- jó ha úgy néz ki mint a képeken

Ne legyetek optimisták... Verneenél jellemző az átverés...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.