Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Jóóó sokat vártunk rá, de végre itt van :) Mondjuk az alcím kicsit fura, nem érzem zeldásnak, de majd biztos értelmet nyer a játék során.

A Slime draws near! Command?

(#2) Gebriel válasza ldave (#1) üzenetére


Gebriel
veterán

A jövő év március azért még kicsit arrébb van. :U :(

(#3) ldave válasza Gebriel (#2) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Mármint végre láthattuk a játékot teljes valójában, rendes gameplay-t, nem csak egy trailer-t.

A Slime draws near! Command?

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha már eddig kibírtuk akkor elfér még az a WiiU a polcon egy kicsit :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) ayo válasza Sirandrish (#4) üzenetére


ayo
addikt

NX verziót várom, Wii U limited polcon fog rohadni :D

amúgy érdekes, hogy egy zelda hírre összesen 4 komment érkezik itthon, szinte semmi kultusza a világ egyik legnagyobb rajongóbázissal rendelkező játéknak.. ennél azért egy fokkal többet gondoltam :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#6) Sirandrish válasza ayo (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jövőre valszeg én PC-t építek. Az aktuális N konzollal meg várok vagy 5 évet..a kövi Zeldáig :DDD Addigra már majd remélem olyan 30K körül megvehető lesz :))

Az meg hogy itthon azt se tudják mi az a Zelda...egyáltalán nem lep meg.
Sajnálatos, de nem meglepő.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) #58000384 válasza ayo (#5) üzenetére


#58000384
törölt tag

Itthon a "sárga kazettás nintendó" ment, így nem csoda, hogy relatíve kevesen rajonganak érte (de ez úgy en bloc elmondható az összes N-es címről, ha a különféle cikkek hozzászólásait nézem). Sőt, azokra talán nem is volt.
Én több Zeldával is játszottam, ez az új kifejezetten tetszik, de még mindig kevés, hogy megfontoljak egy Wii U-t :) Inkább majd NX-et, később. Ahhoz, hogy jobban terjedjen, kicsit biztosabb lábakon álló konzol is kell.

Amúgy Wolf Link jópofa benne. Olyan, mint D-Dog... D-Wolf... L-Wolf. Link. :D Kell is egy open world játékba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.