Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Édes LCD-s jó isten. :W

(#2) Bird


Bird
addikt

Ez valami ultra gáz.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#3) Béééla


Béééla
őstag

És én még azt hittem, hogy a puyopuyo tetris-nél nincs lentebb. VR Tetris ecsém! Ánríl endzsinben játszhatod a kilencvenes évek piacos 999 in 1 kvarcjátékok alfáját-omegáját!

Bélabá

(#4) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Szerintem ezek direkt trollkodnak xD

[ Szerkesztve ]

(#5) saelin


saelin
veterán

Nem vagyok epilepsziás de ettől lehet rohamot kapnék! :DDD

A zene viszont tetszik. :B

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Kiguglizták a "best selling video game ever" és csináltak egy VR játékot belōle. Tiszta munka 😀

Life, Uh, Finds A Way

(#7) RIC5I


RIC5I
tag

kérlek mondjátok hogy valójából április 1 van :W

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#8) Wesder


Wesder
félisten

Sony mindig is a minősègi exklúzív játèkairól volt híres. Nem csalódtam bennük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Bird válasza Wesder (#8) üzenetére


Bird
addikt

Huh amit itt kapni fogsz... :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10) Wesder válasza Bird (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Tán nincs igazam?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) Bird válasza Wesder (#10) üzenetére


Bird
addikt

Egyetértek Veled, mert nekem is XO-m van.... ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12) idegen lény


idegen lény
őstag

A Sony három perccel megrövidítette az életemet.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#13) XuChi válasza Bird (#11) üzenetére


XuChi
addikt

Komolyan nem értem azt akinek az Xbox jobban bejön mint a PS4. De komolyan, mit esztek rajta ??

Gears of War, Halo, Forza ???

VS

God of War, Detroit, Last of US, Killzone, Gran Turismo, Days Gone, Ghost of Tsushima, Death Stranding, Spiderman, Horizon Zero Down, Uncharted, Yakuza, Infamous, Last Guardian, Shadow of the Colossus, Drive Club, Until Down

és még sorolhatnám........ :D

(#14) idegen lény válasza XuChi (#13) üzenetére


idegen lény
őstag

Az X 4K.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#15) XuChi válasza idegen lény (#14) üzenetére


XuChi
addikt

wáááoo :Y:Y Azosztigeeen.

4K-ban ömlik a hulladék az arcunkba yeeeeeah ;]

[ Szerkesztve ]

(#16) Wesder válasza XuChi (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Egyszerű...
PS4 azèrt a pár exèrt, ami èrdekelhetne. Minden másra ott az X. Nem tehetek arról hogy számomra egy olyan Sony cím sincs, amire azt mondanám hogy akkor gyerünk vegyünk PS4-et. Na jó, a CTR kijön online multival, akkor simán.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) idegen lény válasza Wesder (#16) üzenetére


idegen lény
őstag

Azt mondjuk én sem értem, hogy mi az a "minden más", ami a PS4-ben nincs, már a 4K-n kívül. :F

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#18) Wesder válasza idegen lény (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Minek játszak PS4-en mondjuk Trackmania-t, ha X-en is elèrhető, vagy bármelyik játèkot, ami van PS-re ès Xbox-ra is. X alatt ne One X-et èrtsd, hanem bármelyik One-t.
Mindig azt hangoztatják a PS-esek hogy az exek miatt kell venni, de ha egyszer nem èrdekelnek, akkor mi van?
Ezzel nem azt mondom hogy szar a PS (sosem mondtam), csak nekem a Xbox szimpatikusabb.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) idegen lény válasza Wesder (#18) üzenetére


idegen lény
őstag

Azt PC-n is játszhatnád, ott sokkal olcsóbb is lenne a játék. Ez sem szól a box mellett. A gép és a kontroller nekem is szimpatikusabb. 4K (az X), erősebb (az X), de a sima is csendesebb, jobb a hűtése, olcsóbb. A kontroller is egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#20) idegen lény válasza idegen lény (#19) üzenetére


idegen lény
őstag

És az Xbox három vagy négy gép egyben: Xbox, Xbox 360, Xbox One illetve Xbox One X. :DDD Olcsón kapsz rá előző generációs játékokat. Akár tetrist is, csak hogy a témánál maradjunk.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#21) Wesder válasza idegen lény (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs PC, vagyis van, (i7 7700 8GB RAM GT1030 2GB OC) de faxom akart már foglalkozni vele. Most 60-èrt kaphatott volna egy GTX1050Ti 4GB OC-t, de inkább One S-t vettem. Elèg volt a PC, na meg azon is mindent X connal toltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) AAAgold


AAAgold
senior tag

2018-ban (2019-ben) el lehet még adni tetris-t?

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#23) Wesder válasza AAAgold (#22) üzenetére


Wesder
félisten

El, simán.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) idegen lény válasza AAAgold (#22) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem a tetrisszel van a gond, az egy remek játék, ráadásul orosz! Hanem, hogy VR-ként akarják rásózni az emberekre, amikor nem is az.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.