Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.daniel


b.daniel
senior tag

Nem Tegra 4? :)

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Ezen azért még lehetett volna csiszolni :U
Először is nem "hetvenkét grafikus magot felvonultató" hanem hetvenkét feldolgozóegységet tartalmazó grafikus mag, másodszor pedig az ASUS, Toshiba és HP "égisze alatt" nem fog forgalomba kerülni.
El kéne néha olvasni a hivatalos anyagot is (és nem csak átvenni egy másik oldalról), ami amúgy így szól:

"In the next few months, our partners will be bringing Tegra Note to market worldwide with features that speak to local consumers, among them are EVGA and PNY Technologies in North America; EVGA, Oysters and ZOTAC in Europe; Colorful, Shenzhen Homecare Technology and ZOTAC in Asia-Pacific; and XOLO in India. They join other partners, including HP, ASUS, Toshiba, Kobo and Xiaomi, that have already announced Tegra 4-based products."

(#3) DoItYourself


DoItYourself
addikt

"Az alant látható Tegra Note nem az NVIDIA égisze alatt kerül forgalomba, hanem az ASUS, Toshiba, HP, XOLO kínálatában fog felbukkanni."

Nem lehetséges, hogy badarságokat is írhatnak a gsmarena-n? Javaslom Abu írását a testvérlapotokon ezzel kapcsolatban...

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#4) DoItYourself


DoItYourself
addikt

duplázás, törölve

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#5) HawerKing


HawerKing
őstag

Azert ez meg nemlessz NEW NEXUS 7 killer

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#6) mumk1 válasza tjb007 (#2) üzenetére


mumk1
addikt

Erről mindig ez jut eszembe. :D
Igaz-e, hogy Moszkvában a Vörös téren Mercedeseket osztogatnak?
Igaz, de nem Moszkvában a Vörös téren, hanem Leningrádban a Néva partján, nem Mercedeseket, hanem Volgákat és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak!

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#7) buzuss


buzuss
tag

Tegra 5?? Wat?

(#8) Nigér


Nigér
őstag

Prohardveren
[link]
azt írják hogy várhatóan 1 giga rammal érkezik.
2 giga azért már elvárható lenne...

(#9) FragMaster válasza HawerKing (#5) üzenetére


FragMaster
addikt

Bleh már csak a gpu miatt sem. Nincs még kihasználva igazán, de 2013 második felére illett volna egy opengl es 3.0 támogatás.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#10) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kikellene venni azt a Tegra5 feliratot mert nekem pl. nagyon buzerálja a szemem :U

All→M8

(#11) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Nagyon gyenge ez a felbontás ekkora kijelzőre.

(#12) DoItYourself válasza ricsi0307 (#11) üzenetére


DoItYourself
addikt

Jah, lehetne 4k is, akkor nekem is kéne.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#13) ricsi0307 válasza DoItYourself (#12) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Egy FullHD panelt simán meghajt a tegra4 az bőven elég lenne bele.Ez az én véleményem nekem ez gyenge 2013 végén.

[ Szerkesztve ]

(#14) tjb007 válasza tjb007 (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Úgy látszik (An)Dante a jövőbe lát ( ;] ), ugyanis a HP valóban piacra fogja dobni Slate 7 Extreme néven: [link]
Ettől függetlenül a cikk változatlanul hibás marad.

A RAM valóban 1GB lesz, azt viszont nem tudni, hogy az ára az ajánlott nettó 199 dollár lesz-e.

(#15) csakegyjoci válasza ricsi0307 (#13) üzenetére


csakegyjoci
tag

Egyértelműen gyenge sajnos. :(((

(#16) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Xolo :F

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#17) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Jónak tűnik, bár a XOLO nekem is furcsa egy kicsit. :DDD (ismertem a gyártót, de azt hittem, hogy csak telefonokat gyártanak.)

(#18) Peat;) válasza ricsi0307 (#13) üzenetére


Peat;)
veterán

Tabletvásárlás előtt állok, megnéztem a régi nexust az újat, ipad minit és asus memopad hd7-et, csak az ipad minihez képest láttam részletesebbnek a képernyőt az új nexuson, de a 7"-on az 1280*800 vs full hd között kb semmit, nyilván hosszabb használatnál feltűnne, de nem mérvadó. Szerintem már inkább a matt kijelzőre és minél kisebb fogyasztásnövekedés melletti fényerőnövekedésre kellene helyezni a hangsúlyt ilyen kis tableteknél, egy 10-eset elfogadom hogy nagyrészt beltéren használnak és ezek nem olyan fontos dolgok, de egy 7-esnél nagyon is azok.

(#19) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Ha a HP jó áron kidobja meg nézem majd magamnak :D

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.