Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Én vagyok az egyetlen akiben a "gusztustalanság" érzete támad a cikkbéli "karon óra" képet látva? (Nem, nem a kar miatt...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2) csabiks válasza ledgeri (#1) üzenetére


csabiks
senior tag

szerintem is undoritoan boszme, nem kene :))

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#3) Petya88 válasza ledgeri (#1) üzenetére


Petya88
tag

"A szerkezet nagyon tetszetős, de hölgyek számára sajnos teljesen esélytelen."
Nem gyerek vagy az anyja kezére tervezték, de természetesen vannak női óráik is, amik sokkal jobban mutatnak.
A következő verzió, amit remélhetőleg lehet majd viselni töltés nélkül akár két napig, már érdekes lehet. Sztem még az ára sem olyan elszállt, minőségi óra kategóriában természetesen....

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Vetített kép esetén milyen szerkezetről beszélhetünk??? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) hogabesz válasza ledgeri (#1) üzenetére


hogabesz
aktív tag

A képen látható karhoz valóban nem illik ekkora óra. Amúgy szerintem az okosórákhoz egyáltalán nem passzol az acél szíj. Acél szíj, ez de hülye szó :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Brekii


Brekii
tag

Azért ennyi pénzért vagy 3 napig bírhatná. A vacak Samsung om simán kibír 4 et tényleges használat mellett.

(#7) Mimus


Mimus
lelkes újonc

Ki a frász vesz ennyi pénzért órát?! Még telefonért se adnék sohasem ennyit. Ráadásul mégcsak nem is néz ki jól. 🤔

(#8) #11083776


#11083776
törölt tag

Én kéthetente töltöm az enyémet,és szerintem az egyik legszebb legelegánsabb "fél" okosóra.
Amazfit gtr

(#9) Zuzer


Zuzer
csendes tag

Ennyi pénz egy ízléstelen retro kvarc játék? Vicc...

(#10) flexxx2


flexxx2
őstag

Annak idején arról volt szó, hogy ezeknek cserélhető lesz a belseje, hogy ne avuljon el. Sőt egy mechanikust is bele lehet rakni ha úgy akarom. A cikkben semmi nincs erről.

(#11) INGJOKE


INGJOKE
veterán

20 óra használati idő? loooooooooooooooooooooooooooooool

(#12) Memmaao


Memmaao
addikt

A 20 óra vicc kategória! Pláne másfél órás töltési idővel.

My name is Bond, James... Dean.

(#13) Emericus Max


Emericus Max
tag

Aki ezért a giccsparádéért belül filléres szerkezettel kiad ennyi pénzt az hülye...
És lesznek hülyék, akik megveszik különben nem létezne maga a termék...

(#14) niof


niof
addikt

Értem én, hogy tág hojer, meg hogy a sznoboknak is kell valami okoskütyü a telefon mellé, de ezekkel a paraméterekkel ez egy merő vicc. Ilyen árcédula mellé szerintem minimum egy hét aktív üzemidő dukálna. A másik, hogy alapvetően egy okoseszköznek inkább könnyűnek kéne lennie, senki nem akar egy féltéglát cipelni a kezén.
Másrészről meg, ha egy patinás óragyártó nagyot akar alkotni, azt nem egy ilyen eszközzel kellene megtennie. Mivel nem ma kezdték, alap, hogy szép a design, de ez megint csak az okosórák alapvető szellemisége ellen megy. Ebben az esetben a külső csak esztétikum, praktikum semmiképpen, márpedig egy okosóránál inkább a praktikum a lényeg, ezt a gyártónak nem igazán sikerült megragadnia.
AliceWake kezén meg inkább egy Patek Philippe órát tudnék elképzelni... :)

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#15) Memmaao válasza niof (#14) üzenetére


Memmaao
addikt

Ez a patinás gyártó már alkotott nagyot, csak nem éppen okosóra téren. Nekem van egy Tag Heuer órám (is - gyűjtöm őket), de azóta a forgatón ül minden automata órám, mióta kvázi minden nap okosórát hordok. Gondolom azokat akarja megcélozni a gyártó, akik okosóra funkciót is akarnak, egy carrera stílusú órában. Az előd modell esetén volt olyan akció, hogy ha jól emlékszem 1 vagy 2 év után az óráért cserébe elengedtek 50%-ot a carrera aktuális automata modellből ( ami kb 600e ft kedvezmény!)

My name is Bond, James... Dean.

(#16) niof válasza Memmaao (#15) üzenetére


niof
addikt

"Ismerem" a márkát, bár kézközelben még nem volt szerencsém hozzá. Csak nem vagyok benne biztos, hogy az okosóra koncepciót a klasszikus karóra design-ba kéne beleerőltetni az ő esetükben. Még ha lesz is ilyen kedvezmény, akkor sem. Szerintem inkább maradjanak a "rendes" órák gyártásánál... De persze ez csak az én véleményem. Ha valakinek bejön, tőlem toronyórát is hordhat, lánccal... :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#17) Memmaao válasza niof (#16) üzenetére


Memmaao
addikt

Ez egyértelműen egy réteg termék! Akinek napi használatban tag heuer Carrera, Monaco, Aquaracer van a kezén és ki akarja próbálni az okosórát, az meg fogja venni. Én egy Garmin instinct és egy withings HR sport órát használok napi szinten, nekem fontos, hogy sokáig bírja az akkumulátor. Van órám, amiből kijön két note 10+ àra, gyűjtöm őket,.és befektetenek sem rossz. De nem vennék ilyen okosórát. A kollégám meg nem venne olyat, mint én, neki pl Mont Blanc okosóràja van, mert a másik órája is az.

My name is Bond, James... Dean.

(#18) niof válasza Memmaao (#17) üzenetére


niof
addikt

Persze, mindenkinek mások az igényei. Nekem egy lassan 10 éves Casio GW-9200 Riseman-em van, és nagyon szeretem. Még mindig a gyári akksival megy, ami elég pöpec dolog szerintem! De én pl. okosórát akkor sem hordanék, ha a gyártó (bármelyik) fizetne érte nekem... Ha esetleg tönkremegy, akkor is valószínűleg maradok a márkánál, egy nagyjából hasonló tudású típussal. Napelemes töltés és radio control alap, hogy szükséges feature.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#19) Memmaao válasza niof (#18) üzenetére


Memmaao
addikt

Aki egyszer megérzi az okosóra adta lehetőségeket, többet nem akar mást hordani. Nekem munkám során nagyon jól jön! Helikopteren is dolgozom, nem tudom felvenni vagy egyáltalán elővenni a telefont. Óráról ki tudom nyomni üzenettel. Látom az összes értesítést. Ráadásul a Garmin helyettesít minden egyéb sport kutyumet is.

My name is Bond, James... Dean.

(#20) niof válasza Memmaao (#19) üzenetére


niof
addikt

Ezért írtam, hogy mindenkinek megvannak a saját igényei. Neked ezek szerint praktikus egy megfelelő tudású okosóra, nekem viszont semmi szükségem rá. Nekem csak az kell, hogy a lehető legpontosabb időt mutassa. És mivel az atomórával szinkronizál... :B Nekem egy óránál csak ennyi a "kötelező" elvárásom. Na meg a napelemes töltés. A többi csak olyan "jó ha van" feature, de igazából nem használok belőle semmit... Jó, persze párszor jól jött, hogy víz és ütésálló, de ez a G-Shock-ok sajátja, ezt mindegyik tudja. Ha mondjuk lenne egy ilyen, a cikkben szereplő órám, és meló közben odaverném, tuti rosszul lennék, ha akár csak megkarcolnám. A G-Shock meg bírja az ilyesmit. :D

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21) Memmaao válasza niof (#20) üzenetére


Memmaao
addikt


Én ezért szeretem a Garmin instinct órám! G shock szerű forma, ütésálló, 100M vízálló, és egy töltéssel minimum 2 hetet bír.

My name is Bond, James... Dean.

(#22) niof válasza Memmaao (#21) üzenetére


niof
addikt

Tény ami tény, szép darab. Az inverz kijelző miatt meg különösen! :K

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#23) Nekton válasza Memmaao (#21) üzenetére


Nekton
aktív tag

Nagyon jó lett ez a kép! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.