Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) zozzo72 válasza Enci1983 (#49) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Nem tudom honnan ez az ár?

Ez egy jó 200 euró, kezdőárként..

:))
Nonszensz...

Akkor már miért nem 150 ezer egyből?

(#52) Enci1983 válasza zozzo72 (#51) üzenetére


Enci1983
senior tag

Tekintve, hogy az elődmodell is 250€ kezdőárral nyitott, nem tartom valószínűnek, hogy ezt az alá árazzák be..... De legyen neked igazad, ezért a konstrukcióért még az is sok. Én legalábbis nem fizetnék érte még annyit sem :).

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#53) Zé.


Zé.
tag

Indiába, a fiataloknak jó lesz... :D

(#54) Ádám16


Ádám16
addikt

Az elképzelés tökéletes harmóniában van a kivitelezéssel: szar mindkettő.

(#55) zozzo72 válasza Enci1983 (#52) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Jó, most néztem javítottak a felbontáson..

Akkor 250 ejró..
:R

(#56) Polarstar válasza zozzo72 (#55) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Senki többet harmadszor? :D

Esetleg egy más színű kaszni, mint árfelhajtó? :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#57) #65577472 válasza Zé. (#53) üzenetére


#65577472
törölt tag

A Sony kivonult Indiából.

(#58) zozzo72 válasza Polarstar (#56) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Nyáron megveszem..

Valamiért tetszik nekem ez a telkó.
:DD

(#59) lolal


lolal
senior tag

Flagship kategóriában amilyen vállalható telefonokat hegesztenek, középkategóriában vicc számba megy. Szánalmas. Semmit nem vártunk a sonytól a középmezőnyben, de még azt is alulmúlta. Semmibe vehetők, de még annyiba sem nézik őket mint gondolnák. :U

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#60) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Biztos occó lesz :U

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#61) Enci1983 válasza zozzo72 (#55) üzenetére


Enci1983
senior tag

Lehet ironizálni meg kekeckedni, viccelődni, értem én. De ha belegondolsz, hogy ide már 3 kamerát pakoltak, nagyobb lett a kijelző és kicsivel a felbontás is valamint megduplázták a belső memóriát és az akkumulátor is nagyobb lett, a gyártót ismerve, lesz ez több is mint 250€ mire ideér. De inkább én tévedjek :).
lolal ez entry-level azaz belépőszint, nem középkategóriás telefonként lett bemutatva.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#62) zozzo72 válasza HarleyCustom (#60) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Ez nem kínai!

Se nem óccó, se nem kici...

(#63) laci_csk válasza zozzo72 (#62) üzenetére


laci_csk
senior tag

mi a sony nem kinai ceg? miota? na ezt nem tudtam. akkor mi?

(#48) Polarstar igen pontosan ez tortenik

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#64) Sgr_A válasza laci_csk (#63) üzenetére


Sgr_A
addikt

japán :F

(#65) MikeWazowski válasza laci_csk (#63) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hú bazzeg. Sony szted kínai cég?? Atya világ, gyere sűrűbben ki a barlangból, vagy nincs aki táplálja a tüzet? :W

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#66) Juhaszatti válasza MikeWazowski (#65) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Szerintem erre most ráfutottatok. Messziről érezni a szarkazmust. Persze ha tévedek, mea culpa.. :))

(#67) retroid


retroid
senior tag

oh my oh my oh my god
Hát itt az idő
Eljött a világ vége :(
:U

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#68) Sgr_A válasza Juhaszatti (#66) üzenetére


Sgr_A
addikt

tegyen oda szmajlit :P
vagy így jár, hogy megy neki a savazás

[ Szerkesztve ]

(#69) MikeWazowski válasza Juhaszatti (#66) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát szerintem nem, de legyen így. ;]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#70) laci_csk válasza Sgr_A (#64) üzenetére


laci_csk
senior tag

na akkor nem is veszek tobb sonyt, ha megcsak kinai sem
de a sonyericsson az bezzeg jo kinai ceg volt anno

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#71) rigoberto


rigoberto
őstag

Ami nem kínai, az úgyis hamisítvány.
De ez még annak is hulladék lett.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#72) helixP válasza Sgr_A (#64) üzenetére


helixP
nagyúr

Helio procival nekem is kínainak számít :D

xZer0kidx: "Ráaszabadítani a gyanútlan emberekre" teljességgel találó :K

(#73) zozzo72 válasza laci_csk (#70) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Barátom, őt éve még nagy Sony fan voltál.
:DD

(#74) laci_csk válasza zozzo72 (#73) üzenetére


laci_csk
senior tag

5 eve...? ...az igen...meg jo hogy nem irtal 15ot

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#75) Graphics válasza helixP (#72) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig az tajvani :DDD csak hogy keverjük a dolgokat méééég

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#76) helixP válasza Graphics (#75) üzenetére


helixP
nagyúr

Éljen a szabad Kína :D

[ Szerkesztve ]

(#77) cskamacska válasza helixP (#72) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez már nem megy. 60k egy Note 8T, 39 ezer szolgáltatónál legkisebb csomagban. Kinek adják el ezt 70-100 ezer forintért?

Zé.: Gondolom az szemétben fürdő indiai pórokra gondoltál, nekik majd jó lesz. :U
Pedig az a nagy helyzet, hogy a kínaiak nagyon durván nyomulnak Indiában, olcsóbban kapják ott a középkategóriás telefonokat mint mi, és gyakran jobb képességekkel, vagy hosszabb támogatással. Egy-két évtized és az indiai pórok fognak minket lenézni mint 3. világbéli országot... ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#78) laci_csk válasza cskamacska (#77) üzenetére


laci_csk
senior tag

miert, most hanyadik vilagbeli orszag vagy? megy a rinyalas par1000 forintert...

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#79) #87628288


#87628288
törölt tag

elolvastam,de nem tudom miért.A Sonynak már nem is kellene a telefongyártók között lennie.Bár biztos veszik,de a szűk ismerőseim között,akikkel nap mint nap találkozom kb 50 ember,egyiknek sincs Sony készüléke

(#80) Enci1983 válasza #87628288 (#79) üzenetére


Enci1983
senior tag

Ez alapján én is gondolhatnám, hogy a Xiaomi nem népszerű, mert akikkel érintkezem, nekik más cégektől vannak készülékeik :). Bár tény, hogy a Sony tavaly annyi telefont adott el mint a Xiaomi körülbelül fél nap alatt :DD.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#81) zozzo72 válasza laci_csk (#74) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Xperia T3-al szaladgáltál...

Mindenkinek dicsérted, milyen jó.
:)

(#82) janeszgol válasza zozzo72 (#81) üzenetére


janeszgol
félisten

Meg a nyala is folyt, emlekszem. Na de mindegy. Elfelejtette mar, vagy neki a caps lock helyett a fassag ironia van, es benyomodott :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#83) #87628288 válasza Enci1983 (#80) üzenetére


#87628288
törölt tag

Most már ismersz engem is :D.Érintkeztünk a weben a digitális világban

Xiaomim van :C

[ Szerkesztve ]

(#84) laci_csk válasza zozzo72 (#81) üzenetére


laci_csk
senior tag

Szerintem nagyon osszetevesztesz valakivel, soha nem volt Xperia T3 telefonom, ergo nem szaladgalhattam vele, es akkor lehetetlen hogy dicserjen mindenkinek hogy milyen jo :F

de lehet hogy ti jobban tudjatok, hiszen ti mindent jobban tudtok startbol mint mas

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#85) zozzo72 válasza laci_csk (#84) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Érdekes. 😁

Mégis Xperia telefonod van. :U

(#86) laci_csk válasza zozzo72 (#85) üzenetére


laci_csk
senior tag

persze hogy az van, hiszen irja is OTT, de nem szaladgalok vele, es valoban jo, sot nagyon is, csak nem ertem az hogy jon ide? Azt irtam hogy T3 soha sem volt nekem

Xperia XZ3

(#87) zozzo72 válasza laci_csk (#86) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Bocs, de én inkább nem társalognék veled.

(#88) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na akkor a hisztizés mellé dobok egy popcornt...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#89) Timer válasza joey04 (#16) üzenetére


Timer
veterán

Csak sajnos már senki nem röhög a poénjain... Az XPERIA Arc S volt az utolsó, ahol volt némi egyediség, vagy nem is tudom, inkább csak stílus a telefonjaikban. A P-t még nagyon nézegettem, de végül hagytam. Nagy kár ez egy olyan brandért, amely egykoron képes volt egy egészen kiváló J7-et, egy Ray-t, vagy épp a már említett Arc S-t piacra dobni.

Sony fanatikusként is azt kell, hogy mondjam: jobb lenne már mindenkinek, ha a teljes mobil részleget beszántanák.

(#90) Tomika94


Tomika94
újonc

Lehetne valami egyedi megoldás benne, mint az xperia U,P,S-nél volt a világító kis csík. A kijelző az egyetlen egyediség, de az pedig inkább hátránya a telefonnak... És ez is majd 80 ezer forint körül fog indulni...

(#91) Enci1983 válasza #87628288 (#83) üzenetére


Enci1983
senior tag

Akkor te vagy az első ilyen "ismerősöm" :D. Használd egészséggel! Nekem pedig most Sony, ismerősi körben még egy barátnőmnek van Xperia rajtam kívül. Többiek Samsung, Huawei, iPhone de akad Nokia és OnePlus is :).

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#92) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nekem van egy L3 asom. Sajnos virtuálisan, ugyanis második körben 3 hete szervízben tölti a napjait. Google az alkalmazás leállt, a jack dugó rossz, az ujlenyomat olvasó rossz, a térerő feszt lemegy szinte nullára. És elsőre, hogy visszajött a szervízből, még a hátlap is karcos lett. Köszönöm, nem kérek többet. A boltban azt mondták, hogy max akkor kaphatom vissza az árát, ha 4 hibát javítanak rajta, vagy 3 szor volt szervízben... Akkor ez fél év lesz... Jah és bő 3 hónapos. Tapsot kérek.... Szoftverfrissítéssel visszaküldik, ami még nem is volt rá. Droid 8.1 el 2020 ban. Akkor Somy hogy is akarja, hogy alsó kategóriás telefon, közép kategóriás áron és azzal használod ami rajta van... Viccc

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#93) Noukoum válasza Lalikiraly (#92) üzenetére


Noukoum
veterán

Számomra ez érthetetlen, az összes nagy Sony-s az optimalizációval és stabilitással érvel, és hencegve említik a kínai márkákat. Akkor hogy is van ez?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#94) Lalikiraly válasza Noukoum (#93) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Párom XA2 ese dettó ezt csinálja de az másfél éves és a kamera is döglött... Az is garban van. Ha 10 szer kell visszavinnem akkor 10 szer fogom, nem leszek a majom a fán.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#95) janeszgol válasza Noukoum (#93) üzenetére


janeszgol
félisten

A Sony erről híres. Az Xperia Z óta valami félrecsúszott az összeszerelési minőségben. A szoftverről meg annyit, hogy mostanában kellett visszahívniuk egy frissítést.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#96) zozzo72 válasza Lalikiraly (#92) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Vedd meg majd az L4-et.

(#97) janeszgol válasza zozzo72 (#96) üzenetére


janeszgol
félisten

Mi a fenéért venné meg?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#98) Enci1983 válasza janeszgol (#95) üzenetére


Enci1983
senior tag

Tudnék sorolni gyártókat akik még híresebbek erről..... Pont ott vannak a legnagyobb márkák között. Ráadásul nem holmi alsós mobilokkal történtek ezek a malőrök mint egy L3 vagy XA. Szoftverről meg annyit, hogy ebben sem ők az egyedüliek, sőt, nagyon ritka az ilyen jellegű probléma náluk, nem is tudom mikor kellett nekik utoljára leállítani egy frissítést. Ellenben be lehet kukkantani más gyártók fórumaira, milyen remek frissítéseket nem állítottak le és a boldog tulajdonosok dícsérik is a felmenőiket rendesen. Utóbbi 10 évben volt pár androidos telefonom, és a legkevesebb gondom a Sony termékeivel volt. Semmi elvakultság még mielőtt ez jönne, mert korántsem voltak hibátlanok, csupán van összehasonlítási alap. Nem szájhagyomány után írom le a dolgokat. :)

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#99) zozzo72 válasza janeszgol (#97) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Én, L3-ról fogok majd váltani az említett modellre.

Úgy értettem az ajánlást, hogy egy próbát megér.

(#100) cskamacska válasza zozzo72 (#99) üzenetére


cskamacska
addikt

Aszondod ha te is kútba ugrasz, akkor ugorjon veled más is? :))

Mondok jobbat, most már kimondottan pedálozni kell hogy egyáltalán meg tudd venni a Sony cuccait. :U Telekomtól, Vodától kikoptak, Telenor Xperia 1-et és 10-et futtat csak, azt is amíg. Kiskerek nem mindenhol tartanak Sony-t, de még a török sufniboltok sem.

Egy dolog hogy Sony hivatalosan nem vonul ki tőlünk, de ha a telefonjaik úgy szerezhetőek be mint a Nexus / Pixel telefonok, akkor a maradék Sony fanok felköthetik a gatyót. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.