Hirdetés

2020. április 7., kedd

Gyorskeresés

Legfrissebb anyagok

(#1) kbyte1024

kbyte1024
(addikt)

Ez kb botrány kategória! Gratulálok a Sony-nak hogy ismét hozták a formájukat.

Redmi note 8 pro

(#2) Ronan968

Ronan968
(tag)

Ekkora gyászkerettel bestbay lesz :W

(#3) Smiro

Smiro
(senior tag)

... és mindezt gondolom túlárazva a szokott módon :(( (tuti, nem 50 ezer környékén, hanem 150 körül)

[ Szerkesztve ]

(#4) bollokcs80

bollokcs80
(Korrektor)

Nem is tudom, minek erőltetik még a telefongyártást.... :U

(#5) HawerKing

HawerKing
(őstag)

Galád

▂▃▅▇ Samsung Galaxy S 9 ▇▅▃▂ https://www.youtube.com/channel/UCs4uex7-Xug59FlgRlwdM9w

(#6) kbyte1024

kbyte1024
(addikt)

Növelték 64gigara a tárhelyet,de maradtak a tavalyi vasnál,hd+kijelző,kamera a szokásos kaka,stb. Hát tuti rekordokat dönt majd eladásban 😀

Redmi note 8 pro

(#7) roli543

roli543
(senior tag)

Az a cseppnoccs nagyon kellett... legalább eddig egyediek maradtak... :O

Apple iPhone Xs 64gb + Watch 4 40mm / iPad 2017

(#8) xZer0kidx

xZer0kidx
(tag)

Meg sem jelent, de android 9-el és egy majdnem stock felülettel lehet majd kapni tavasszal. Kíváncsi vagyok milyen áron gondolják rászabadítani a gyanútlan emberekre... :N

Samsung Galaxy A51 - Huawei Mate 10 Pro

(#9) janeszgol

janeszgol
(veterán)

Vannak hiányosságok, de a droid 9 merényletet nem csak ő követi el, hanem pl a Samsung is a beharangozott tabletnél (bár az még változhat).
49.990 forint max áron ez egy élhető teló lehet. (Csak a hangfelvétel legyen kifogástalan!)

Tudom van alternatíva, ott a kiváló P Smart 2019 55 ezerért stb. De eléggé megdrágultak a telefonok tavaly, szóval idén sem lesznek olcsóbbak sajna, ezért nem írtam 39.990 forintot. Mert max annyi lenne a fair érte.

2020: búcsú a Samsung márkától (Galaxy M21/M31 vs A51, illetve Exynos miatt). | Huawei és Nokia marad. Kéne új márka a piacra.

(#10) Rocket6

Rocket6
(aktív tag)

A felső káva mérete pont akkora, hogy oda még akár quad kamera is befért volna, semmi nem indokolja a csepp noccsot... Ez első blikkre egy tervezői bullshitnek tűnik...

(#11) MikeWazowski

MikeWazowski
(senior tag)

Nem értem a fanyalgást. Annyira nem rossz ez. Egy 70ezres kezdőárral szerintem nem lenne rossz telefon.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#12) kbyte1024 válasza MikeWazowski (#11) üzenetére

kbyte1024
(addikt)

hát 70 ropiért ezt kb 10 másik teló körbe veri.

Redmi note 8 pro

(#13) Noukoum válasza kbyte1024 (#12) üzenetére

Noukoum
(őstag)

Vedd ki a Xiaomit az egyenletből, akkor jobb lesz a helyzet. :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) Di Natale

Di Natale
(tag)

Jézusom... :O Okádék lett a készülék. Visszasírom az Xperia U,P,S korszakot, akkor legalább egyediek voltak.

Nokia Lumia 720 ----> Lenovo P2

(#15) MikeWazowski válasza kbyte1024 (#12) üzenetére

MikeWazowski
(senior tag)

Igen, de ha pl. lenne egy ugyan ilyen tudású xiaomi ugyan annyiért akkor élből a Sony-t venném. Nem azért mert sznob lennék, vagy Sony fan (voltam) hanem mert szerettem a Sony felületét baromira. És persze imádom a Sony design-t.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#16) joey04

joey04
(félisten)

Vicces ez a Sony.

(#17) sheratan

sheratan
(titán)

Nem úgy volt, hogy az alsó kategóriát hanyagolni fogják?

(#18) Barkin válasza sheratan (#17) üzenetére

Barkin
(addikt)

De igen. Ez viszont kap majd egy olyan árcímkét, amivel a középkategória felső harmadával kell versenyeznie.

[ Szerkesztve ]

"Beiratkoztam egy reinkarnációs tanfolyamra. Drága volt, de hát egyszer élünk." Peter Griffin

(#19) Polarstar

Polarstar
(nagyúr)

Csak pislogok, hogy ez miért is kellett...
Nagyon muszáj nyomni az a túl hosszú kijelzőt minden áron... :(

Készített, több rétegű mosható pamut arcmaszkok rendelhetőek. 30- 7729129 Biztonságos webtárhely: https://cloud.degoo.com/drive-d40kyezhftec

(#20) -Faceless-

-Faceless-
(őstag)

Nem tudom, hogy nekik Qualcomm-ra nem futja?
Szerettem a sony-t de p22-vel ez a telefon borzalmas. Ha már legalább egy 4xx-as Snapdragon-ra futotta volna nem lenne ekkora felháborodás.

[ Szerkesztve ]

(#21) sheratan válasza Barkin (#18) üzenetére

sheratan
(titán)

Oda majd az Xperia 10 utódoknak kellene kerülnie.

Polarstar: Nem túl hosszú a kijelző, hanem keskeny. Ezért például meg lehet rendesen fogni a telefont.

(#22) AS

AS
(félisten)

MediaTel Helio P22...

Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Galaxy S9+, Nubia Red Magic 3, Samsung Watch Active 2

(#23) Barkin válasza sheratan (#21) üzenetére

Barkin
(addikt)

De az L4 is alulról fogja súrolni a 100 ezret, amivel olyan mezőnyben landol, ahol ott a Redmi Note 8T, Honor 20 Lite, Galaxy A50, stb, előbbiek pedig jóval olcsóbbak.

"Beiratkoztam egy reinkarnációs tanfolyamra. Drága volt, de hát egyszer élünk." Peter Griffin

(#24) hmb válasza sheratan (#17) üzenetére

hmb
(tag)

ok az also kategoriat arban gondoltak.....

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#25) janeszgol válasza MikeWazowski (#11) üzenetére

janeszgol
(veterán)

Tényleg nem érted a fanyalgást? De tényleg? :)
70 ezer ft? Akkor sem fizetném ki érte, ha az életembe kerülne.

2020: búcsú a Samsung márkától (Galaxy M21/M31 vs A51, illetve Exynos miatt). | Huawei és Nokia marad. Kéne új márka a piacra.

(#26) JoeCockBill

JoeCockBill
(senior tag)

atyaég, mintha valaki nagy gondossággal direkt megpróbálná összehozni a legelcseszettebb telefont :D

új dalunk: https://youtu.be/QRxuozDls_0

(#27) Silεncε

Silεncε
(őstag)

Gyönyörű. Ki lesz az a bolond, aki ezt megveszi így 2020-ban?

"God's in his heaven. All's right with the world" - NERV

(#28) zozzo72

zozzo72
(aktív tag)

Kezdőárnak 60 lehet reális.

(#29) Juhaszatti

Juhaszatti
(őstag)

A hátlap szerintem pofás.
A probléma csak az, hogy itt véget is értek a telefon pozitívumai.

(#30) forgonati

forgonati
(őstag)

Az kemény bameg.

Keelah Se'lai!

(#31) Barkin válasza zozzo72 (#28) üzenetére

Barkin
(addikt)

Helio P22-ért, HD+ kijelzőért, 3 GB RAM-ért még annyi se. Ez viszont 300 dodón nyit, ha igazak a pletykák.

(#32) janeszgol válasza Barkin (#31) üzenetére

janeszgol
(veterán)

A többi P22-es 2-3 giga ramos HD kijelzős 40-60k között. 300 dolláron ez best bye, és nem best buy.

[ Szerkesztve ]

(#33) zozzo72 válasza Barkin (#31) üzenetére

zozzo72
(aktív tag)

Annyi nem lehet.

Kiröhögnék őket.

(#34) Barkin válasza zozzo72 (#33) üzenetére

Barkin
(addikt)

Ez csak pletyka, de tőlük kitelik. Ok, fél év alatt felére csökken az ára, de akkor is. Mondjuk 50-60 körül is megasz@r ajánlat lesz.

(#35) Polarstar válasza Barkin (#34) üzenetére

Polarstar
(nagyúr)

Mire lemegy az új ára, addig mindenki elmegy mellette árban, technikában. :D

Készített, több rétegű mosható pamut arcmaszkok rendelhetőek. 30- 7729129 Biztonságos webtárhely: https://cloud.degoo.com/drive-d40kyezhftec

(#36) laci_csk

laci_csk
(senior tag)

nem vagyok jartas az olcso telefonokban, hogy ezt a telefont osszehasonlitsam a tobbi sz@rral, de majdcsak jo lesz ez is valakinek

Xperia XZ3

(#37) Rocket6 válasza MikeWazowski (#15) üzenetére

Rocket6
(aktív tag)

"És persze imádom a Sony design-t."

Elnézve ennek a telefonnak a külsejét ez nyilván irónia lehet a részedről...

(#38) Graphics válasza Ronan968 (#2) üzenetére

Graphics
(félisten)

Azért erős túlzás. Nem védem a gyártót ,de ezek normális kávák...

Maga a hardver az ami gyenge.. Bestbay meg nincs, max bestbuy.

[ Szerkesztve ]

(#39) valaki654

valaki654
(tag)

Legalább van rajta 3.5-es jack :DDD
30.000 Ft-ért még jó is lenne, de a Sony telefon árazását ismerve 100.000 Ft körül lesz.

(#40) MikeWazowski válasza Rocket6 (#37) üzenetére

MikeWazowski
(senior tag)

Nem az volt. Tényleg tetszenek a Sony-k.

(#41) kovjoe

kovjoe
(aktív tag)

Nincsenek szavak. Vajon mi lehet a terv :Y , ki akarnak vonulni az okostelefonok piacáról?

Lenovo Z6 lite, azaz K10 note, azaz L38111 (11.1.094 - ST CN) - Békéscsaba

(#42) Rocket6

Rocket6
(aktív tag)

Ez is? Vannak szép telefonjaik aláírom, de ez szerintem pont nem az, sőt kifejezetten csúnyácska, szerintem.

(#43) Barkin válasza MikeWazowski (#40) üzenetére

Barkin
(addikt)

Szépek voltak a Sony telefonok, ameddig az OmniBalance dizájnt követtték, de ezek a távirányítók már nem annyira.

(#44) Destin4tor

Destin4tor
(tag)

Emléxem azokra az időkre amikor a Sony telefonok megdobogtatták a szívem. Most konkrétan leáll ha meglátok egyet...

the only easy day....was yesterday.

(#45) Enci1983

Enci1983
(senior tag)

Ezt nem kellett volna..... Ritka cégek egyike volt akik nem ültek fel erre a notch vonatra. Remélem itt abba is hagyják ezt a hülyeséget.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#46) Polarstar válasza Destin4tor (#44) üzenetére

Polarstar
(nagyúr)

Ez volt a mai nap besztoff beszólása!! :C :C

Lehet, hogy igazad van? Ha átgondolom - nulla egyéniség van ebben a mobilban. Még hogy Sony? Morita Akio forog a sírjában ha látná mivé lett ez az akkor nagy cég.

(#47) laci_csk válasza Enci1983 (#45) üzenetére

laci_csk
(senior tag)

lehet pont a noccs hozza meg az attorest, az embereknek az kell, a noccs

Xperia XZ3

(#48) Polarstar válasza laci_csk (#47) üzenetére

Polarstar
(nagyúr)

Aha, persze! :U

Ha egy téglára rárakok egy noccs-t, akkor az kelendő lesz a mobilosok körében? :D

(#49) Enci1983 válasza laci_csk (#47) üzenetére

Enci1983
(senior tag)

Az áttörést az hozná meg, ha tele szemetelnék a piacot A-Z lefedettségben, mint azok a cégek amelyek jelenleg vezetik az eladásokat. Mondjuk erre ráhúznának egy FHD+ felbontást és egy SD akármilyen processzort tennének a Helio helyett és már mehetne L4+ néven. Vagy picit még jobban rágyúrnának és az lehetne az L4 SE. De olyat is el tudok képzelni, hogy L4s, L4 Pro, L4 Max és ez a végtelenségig. Természetesen a többi, majd megjelenő telefont is mind így kimaxolni, lehetne azokból is Lite és Pro vagy Plus. Akkor talán jönne az áttörés is, persze aprópénzért a gyengébbeket. Nem ez, hogy itt az L4 és beárazzák 100 ezer körül.....

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#50) 1098&E30

1098&E30
(lelkes újonc)

A noccsot leszámítva szerintem nem néz ki rosszul. Végre valami akku is került bele. Cserébe sikerült elcsúszni a hardveren. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.