Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Njördli


Njördli
tag

Megint okosan terveznek...Van Edge de nincs rendes walkman-füles,csak egy köztes példány...Nemigaz hogy ennyire kell nyomni a "kihagyunkvalamitmindighogymegveddazújjat"-effektet :(

(#2) legiaap


legiaap
nagyúr

Lassan már Dunát lehet rekeszteni a sok Walkman telóval...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3) AS


AS
félisten

Igen, név eladja öket...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) #95561216


#95561216
törölt tag

Szerintem undorítóan néznek ki ezek az asszimetrikus nyitható telefonok. Kár, mert amúgy nem rossz..

(#5) AMD Power


AMD Power
titán

Ez nem tetszik. Becsukva még ok. De kinyitva.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6) cornfake válasza AMD Power (#5) üzenetére


cornfake
aktív tag

háááádecsunya szerintemis ejh....

I'm what's left, I'm what's right..

(#7) AMD Power válasza cornfake (#6) üzenetére


AMD Power
titán

Jó lenne már valami szép kagylós SE. Bár nekem a Z310i tetszik de valami komolyabb példány kéne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez félmegoldás lett. Ok hogy közép kategória, de walkman telefonhoz nem agyba dugós fülest adni enyhén szólva is a "walkman érzés" leamortizálása. Nem szabadna leadni a minőséget. Kissebb tudás renben van, alacsonyabb kategória, de a zenei élményt nem kellene csökkenteni.

[ Szerkesztve ]

(#9) AS


AS
félisten

Ép ezért irtam hogy márka eladja, és még olcsó is igy még többet vesznek.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) AMD Power válasza Ricardo (#8) üzenetére


AMD Power
titán

Az ilyen "hiba" csalódás a W200i fülese volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11) legiaap


legiaap
nagyúr

Nagyon rossz felé halad az SE minden téren
Számomra a Walman szó már semmit sem jelent
Vannak már jobb zene telók,mint az SE féle Walkman-ek

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12) AS


AS
félisten

De maga a sima Sony walkmanok nagyon jók m és pont ezeknek a hírnevét rombolják le.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) AMD Power válasza legiaap (#11) üzenetére


AMD Power
titán

Ez azért egy picit túlzás. De ettől függetlenűl minden gyártó picit rossz felé halad. Hisz van akinek ez nem jó van akinek meg az nem jó. Ettől függetlenül az SE nem véletlenűl van ott ahol van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14) Efreet


Efreet
senior tag

Végre egy clamshell Walkman... a w300 w710 mellé már igazán kellett egy, és ez még jól is néz ki... jövő nyáron 2 éves lesz a 300-asom, akkor (ha addig nincs jobban tetsző) lecserélem erre. 1 gigás kártya belemegy, a füles megvan a 300-asból...

szerk: infra nincs benne? :O minek spórolják ki, annyiszor jól jön...
viszont megmaradt a visszagomb-c páros, és ezekszerint itt még nem állnak át a microUSB-re.. (bár az oldalsó csatlakozót kicsit bolond ötletnek tartom - mókás, hogy a képeken a kábel vége el van rejtve a vidám emberkék kezében, és nincs bedugva...)

[ Szerkesztve ]

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#15) AMD Power válasza legiaap (#11) üzenetére


AMD Power
titán

Efreetnek látod tetszik. Nekem meg nem. Erről van szó.

A fülles tényleg gáz , de ez majd attól függ ,hogy mennyi lesz az ára.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16) mark75


mark75
senior tag

azért a w300-nál sokkal szebb a w380

(#17) Ricardo


Ricardo
félisten

(#18) bolondember válasza Ricardo (#17) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

gonodlom, mint a W580/W910nél a rázás jobbra-balra... :F :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19) Ricardo válasza bolondember (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor ez nem új. Az eddigi összes telefonomnál volt ilyen gesztusokkal le lehetett venni a hátlapját. Földhöz kellett vágni és kész :)

(#20) bolondember válasza Ricardo (#19) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

:C :R

jó dolog ez a rázásos-számváltás...

Én elneveztem a "világ legértelmetlenebb de legszórakoztatóbb mobilos fejlesztésének"... kipróbáltam MM/Fukarban, és tök jó poén.. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#21) legiaap válasza Ricardo (#17) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mi ez Tamagocsi?
Ezért van az a sok debil gyerek...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22) Bibby


Bibby
addikt

Tényleg ennyire igénytelen a nép hogy odalöknek neki valami egy mpixeles szutykot kamera címén? Inkább ne legyen egyáltalán, és akkor nem érzi magát rosszul az ember.

Ελευθερια η θανατος

(#23) bolondember válasza Bibby (#22) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ma már NEM LEHET eladni egy telefont "kamera" nélkül...
hívó azonosító készítésére, utcai pillanatok elcsípésére egy VGA felbontású cucc is jó...

annyi, h egyszerűen a gyártók belénksúlykolták, h KELL a kamera...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24) AMD Power válasza bolondember (#23) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos manapság túl van hangsúlyozva a kamera.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25) Bibby válasza AMD Power (#24) üzenetére


Bibby
addikt

Ezzel tökéletesen egyetértek, ha nem lenne egy telefonban vga kamera valószínűleg nekem egyáltalán nem hiányozna. Nem használnám és kész. Ha viszont van, akkor legyen vmi értelmesen használható fajta.
Nekem egészen felfoghatatlan, hogy direkt kihagyják a 2mpixeles autofókuszos kamerákat, és egyből feljebb lépünk a 3 mpixelesre, af nélkül, ami fele olyan képet nem készít. De tudom, átlagembernek a mennyiség a fontos...

Ελευθερια η θανατος

(#26) AMD Power válasza Bibby (#25) üzenetére


AMD Power
titán

De kamerának kell benne lennie mert így könnyebb eladni. De az már mind1 a laikusoknak ,hogy milyen. Én tudod hányszor hallom egy nap ,hogy "ez már kamerás..." az mind1 , hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27) bobace válasza AMD Power (#26) üzenetére


bobace
őstag

Jaj "ez már kamerás". Hányingerem támadt... Mikor téyleg én is állandóan ezt hallom, meg a tv-ben is mikor mondja hogy xy kamerás mobil ennyiért... Hát pffff :((( :W

Amugy a telóról annyit ez nekem tul hitec kinézetű, annyira nem tetszik, denem is én vagyok a célcsoport.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#28) blueMerle


blueMerle
veterán

A belsö rśze pofás, a kulseje viszont nagyon randa lett. Viszont valóban egész kellemes modell, a fiatalok vinni fogják mint a cukrot.

(#29) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Kicsi fizikai méretű és felbontású kijelző meg nem HPM-70 jár hozzá...
Viszont maga a telefon szép.

Samsung Galaxy A54

(#30) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hűűű, gondolom, hogy hányan használják a wmapro lejátszási képességet... :DDD
A kijelző is fantasztikus méretű, respect az SE-nek. :R
Legalább a külsőn javítottak, nem akkora vicc, mint a W300.

(#31) bolondember válasza (Kolombusz) (#30) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

háát, ha ez is ilyen 20-25 körül nyit, akkor nem kicsitlesz konkurense a W200-nak (a maga 128*160-as felbontásával...) :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32) Bibby válasza bolondember (#31) üzenetére


Bibby
addikt

Húúúú de optimista valaki... nem lesz ez 30 alatt egy ideig. :)

Ελευθερια η θανατος

(#33) bolondember válasza Bibby (#32) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nagy a verseny, MUSZÁJ lesz nekik jó áron adni... ;]

ma már a legutolsó gyártónak IS van zenefonja - így manapság két dologgal lehet tarolni: dizájn ÉS ár...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34) Khaal


Khaal
őstag

A dizájn nekem bejön (kicsit olyan japán stílusa lett), megfelelő árcédulát kell mellébiggyeszteni és minden oké, vinni fogják ezt rendesen, bár már nem nagy szám hogy "walkman" a telefon. A fülhallgató szerintem nem vészes amíg középen szétszedhető könnyedén rá lehet kötni szinte bármilyen fülest. Azt meg üdvözlöm, hogy végre nem 256-os kártyát adnak hozzá.

(#35) AMD Power válasza bolondember (#33) üzenetére


AMD Power
titán

Hiába lett ez is csúnya mint a W300i venni fogják. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36) bolondember válasza AMD Power (#35) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én nem csúnyának mondanám - különlegesnek, egyedinek.. ;]

mondjuk szó ami szó - összetéveszthetetlenül egyedi a megjelenése... :B Annyira csúnya, h egyenesen szép... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37) blueMerle válasza AMD Power (#35) üzenetére


blueMerle
veterán

W300 annyi elkelt, hogy azt álmomban sem gondoltam volna. Pedig az aztán... :U Éddig úgy fest hogy nálunk (sk) ez a modell nem lesz hivatalosan. Demé' nem csak ezt nem tudo...? :F

(#38) AMD Power válasza blueMerle (#37) üzenetére


AMD Power
titán

Hát igen. Az SE mostanában jól cseng az emberek fülében. Ezért is könnyű őket eladni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#39) legiaap


legiaap
nagyúr

Videó

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#40) blueMerle válasza AMD Power (#38) üzenetére


blueMerle
veterán

Mert viszonylag magas minöséget és tudást kínálnak elfogadható áron. Jó, persze kivételek itt is akadnak. :P

Legiaap: óóóóó ba**od!!! :Y Azok ott az elején érintögombok? :Y WOW

[ Szerkesztve ]

(#41) bolondember válasza blueMerle (#40) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szvsz inkább szenzorosb@szás, mint a K850-en... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42) AMD Power válasza blueMerle (#40) üzenetére


AMD Power
titán

Ezért is adunk el belőle egy csomót. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#43) blueMerle válasza bolondember (#41) üzenetére


blueMerle
veterán

Teljesen mindegy, de nagyon "állat". Eddig azt hittem hogy az csak felesleges csicsa :U

AMD Power: ebböl is rengeteg el fog menni.

(#44) Efreet válasza blueMerle (#43) üzenetére


Efreet
senior tag

már régebben volt róla hír, akkor mondták, hogy érintésérzékeny felületek lesznek a "minták".. bár illett volna a mostani hírbe is beleírni.

másképpen elég érdekes lenne zsebben elindítani/megállítani a lejátszást, stb.
a w300on és a w710-en is van legalább 3 gomb a külső felületen : 2 a hangerőre/számváltásra és valami play/stop gomb - itt jobb oldalt van a hangerőállító, előlapon meg ezek a felületek. hátul pedig a billentyűzár kapcsolója, amit (többek közt) a w710-ről örökölt.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#45) blueMerle válasza Efreet (#44) üzenetére


blueMerle
veterán

Arra gondoltam hogy a fulesen lesz majd valamilyen távirányító. :U

(#46) bolondember válasza blueMerle (#45) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csúnyán nézne ki, ha Füles kutyámon lenne egy távirányító... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47) blueMerle válasza bolondember (#46) üzenetére


blueMerle
veterán

jólvanna, lehet röhögni :DD
a zsinóron, na :P

(#48) bolondember válasza blueMerle (#47) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem nevetek... :U
vagyis igen, de csak azért, mert a kutyámat otthon TÉNYLEG Fülesnek hívják... :DD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#49) Szólista


Szólista
senior tag

Nagyon tetszik ez a teló. :C A karácsonyi ajándékom(magamnak) átcsuszik jövőre. :)) A képernyöje ugyanakkora mint a k750i-nek.(176x220) Nem kell témákat vadászni hozzá,maradnak a mostaniak. :P

Nem vagyok normális. Na és?!

(#50) Goog


Goog
csendes tag

Nekem nagyon bejön a külseje :B Amúgy is az én korosztályomnak van célozva, de nem cserélném le a d750i-et erre

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.