Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sok ráció nincs a fentebb húzásban,gondolom jó volt a kihozatal, és pár termék bírja ezeket a beállitásokat.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

A jobb 820as modelleket leválogatták, aztán ott is van a turbózott verzió.

(#3) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Bravó, majd még jobban melegedni fog. :C

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Szerintem a 820-hoz felesleges volt hozzányúlni, tuningolni, így is eszméletlen teljesítményt produkált, melyet 3-4 évig nem fog kihasználni még játék nagyon.

(#5) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Tipik átmeneti processzor, amíg nem jön az újabb széria mint anno a 801 :)

Finn the human

(#6) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Kicsit off, de ha kijön egy telefon két fajta soccal, mint pl az s7 vagy most a note, akkor ugyanazt az ujjlenyomat olvasót használják, vagy a qualcommos megkapja a jobb ultrahangosat?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#7) moleculez


moleculez
veterán

Új Nexus Tabletbe vele, de azonnal!

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) Wesder válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Hol olvastad hogy melegszik? Kevered a 810-zel, de azt is csak eltúloztàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Szakiii válasza Cathulhu (#6) üzenetére


Szakiii
addikt

Jokerdes. Nekem exynos verzio van de mindig pontos ha nem talal esetleg akkor inkabb az a baj hogy keskeny a gomb az ujjamnak ezert jobb a kor alak mert jobban illeszkedik ra az ujjad. De amugy nem erzem azt mint anno note 4nel hogy semmire se jo, pocre megy mint i5snel

(#10) Hopkins95 válasza Szakiii (#9) üzenetére


Hopkins95
addikt

(#8) wesder
Nem keverem, volt nálam egy napig az LG G5, ami mindjárt a bekapcsolás után érezhetően melegedett. Az egyik tulajdonos elmondása szerint neki skypeozás közben újraindult.
Szóval szerintem nem sikerült teljesen orvosolni a melegedést.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) papi77 válasza Hopkins95 (#10) üzenetére


papi77
addikt

Akkor valószínűleg kifogtál egy hibás g5 öt!
Nálam sem a g5,sem a htc 10 nem melegedett normál körülmények között!
Egyébként 30 fok feletti hőmérsékleten az s6-7 is tud melegedni rendesen,meg az összes csúcs proci is!
Sajnos ezek már ilyenek lesznek a jövőben...

Az első: NOKIA 1611

(#12) joey04 válasza Hopkins95 (#10) üzenetére


joey04
titán

Vagy a g5 szar vagy egyedi probléma lehet, mert nincs melegedési gondja a 820-nak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) batai15 válasza Graphics (#1) üzenetére


batai15
félisten

Szerintem is.

(#14) RaveForce válasza papi77 (#11) üzenetére


RaveForce
veterán

Azert hulyeseget ne beszeljunk :) s7e-n eleg sokat jatszok es eppcsak langyosodik

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#15) Hopkins95 válasza papi77 (#11) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem hinném hogy hibás volt, de az említett kolléga is utalt rá, hogy a Snapdragonok már csak ilyen melegedős fajták.
Én remélem azért, hogy legközelebb beépítenek majd valami vízhűtéses megoldást, mint ami pl. a Lumia 950-ben vagy a Galaxy S7-ben van. Ártani nem árthat ha lesz benne ilyen...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) Scrydhan válasza Hopkins95 (#15) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Hát,Sárkány,benne is van a nevében nem tudom mit várunk. :P :U

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#17) Graphics válasza Scrydhan (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Snapdragon [link]

De amúgy igen, a neve összetett

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) kekkola válasza RaveForce (#14) üzenetére


kekkola
senior tag

:DDD ez jó vicc volt!

O+8T

(#19) Hopkins95 válasza Scrydhan (#16) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igaz, hogy erre miért nem gondoltam... ;]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#20) RaveForce válasza kekkola (#18) üzenetére


RaveForce
veterán

semmi vicc nem volt benne :) nfs:no limit, modern combat5, deadtrigger2, alto, ezekkel játszok, egyedül töltés közben tapasztaltam eddig melegedést

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#21) papi77 válasza Hopkins95 (#15) üzenetére


papi77
addikt

Olvasd már el az általad linkelt hsz-re a többiek válaszát a g5 topikban! :P

RaveForce: Nem tudom ki beszél hülyeségeket,de én több s7-en,és s7e-n is játszottam már rr3-at,és igen csak közel állt a forróhoz a hátlap! De pl 33 fok külső hőmérsékletnél már 10 perc chrome böngészés után is elég meleg!

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#22) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez nem nagy eresztés, arra lennék kíváncsi, hogy a jövőre érkező 4k kijelzők alá mit raknak majd:Y.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#23) rosszfiu18 válasza RaveForce (#14) üzenetére


rosszfiu18
tag

....na meg különben is vízálló, ha nagyon melegedbe, csak nyomd bele a hideg vízbe...okos ez a számszung, kitalálta a manuális hűtést! :) Egyébként én sem tapasztaltam túlmelegedést S7-nél.

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#24) Hopkins95 válasza papi77 (#21) üzenetére


Hopkins95
addikt

Olvastam, ennek ellenére szerintem tényleg a kelleténél jobban melegszik. Mindenki mást ír, ha belenézek az XDA fórumba, ott is különböző véleményeket találok.

(#23) rosszfiu18 +1, erre én is gondoltam, de azért én raknék rá előtte egy olyan tokot, ami legalább a hangszórókat szigeteli. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#25) t72killer válasza Hopkins95 (#24) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gondolom nem mind1, hogy valaki É-Norvégiában alkalmasint ki-kiveszi a zsebéből, h fotózzon egy jegesmedvét, vagy a dél-Alföldi 40 fokos kánikulában órákhosszat VR játékokat tol, USB-n folyamatosan töltve a telót.

Engem az utóbbi felhasználás érdekelne, hogy komolyabb akksikárosodás nélkül lehet-e VR-ban nyúzni a telót. Egy emelt órajelű SoC talán annyiban lehet jobb, hogy egy spéci alulfeszelős+freki-visszafogós ROM több energiát, melegedést takaríthat meg, mint az alapmodell esetében.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#26) Hopkins95 válasza t72killer (#25) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igy van, de amikor legyártják a telefont, ilyenekre gondolni kéne és minden körülménnyel számolva kéne megalkotni a hűtést.. :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#27) t72killer válasza Hopkins95 (#26) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

10+éve vannak okostelók, de ez sajna még mindíg probléma:(. Simán kispórolják/óvodás módjára tervezik a készülékeket. Amúgy az s7 hűtőrendszere tényleg komoly darab, itt inkább azzal van a baj, hogy a hátlap műanyag, amit ráadásul a vízállóságért felelős ragasztós megoldás miatt alumíniumra cserélni is elég macera.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#28) Hopkins95 válasza t72killer (#27) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én azt mondom, hogy ezen nem kellene spórolni.
Egyébként szerintem nincs gond a műanyaggal, mert nem forrósodik annyira fel(legalábbis szerintem), mint az aluminium vagy az üveg. Nekem pl. a Nokia féle polikarbonát hátlapok is nagyon bejöttek. Persze tudom, ha olyannal gyártanák le, akkor menne a rugózás, hogy miért nem fém, vagy üveg...

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#29) t72killer válasza Hopkins95 (#28) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Inkább a hátlap forrósodjon, mint a SoC/alaplap.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#30) Hopkins95 válasza t72killer (#29) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én azt mondom, hogy inkább egyik sem. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) t72killer válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha kell a 'state of art teljesítmény, nem úszod meg a hőtermelést:( És ha már termelődik, akkor kifelé vele a telóból, mert bent csak bajt okoz (mechanikai feszültségek, ic-k élettartalmrövidülése, stb)

Én a mobilgyártók helyében a hardcore modelleket minimum elérhetővé tenném alu hátlappal is (ami ráadásul a SoC hűtőjével érintkezik). A masszív 3D terhelés nem gyerekjáték (még ha épp játék is:DDD), nagyon alá tud fűteni az akksinak, márpedig a LiPo nem szereti a meleget.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#32) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nagyon kicsi a különbség, sok értelme nincs az ilyennek.

(#33) ctvagyok válasza Wesder (#8) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ja persze, a nagy magok lekapcsolása, meg a throttling is csak mese volt habbal. Az A57 20 nm-en volt a gond, könnyen visszaveszi a maximum órajelét az SoC.
Nem a melegedés a gond, hanem az elvesztett teljesítmény. Minek az egész ha csak 5 percig tudod kiaknázni. Hiába nem melegedik fel a telefon, ha közben felé órajelen pörögnek az A57 magok.
Az még hogy kinek mi a meleg, teljesen egyéni érzet.

[ Szerkesztve ]

(#34) Hopkins95 válasza t72killer (#31) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igaz. :R
Vagy legalább akkor biztosítanák a "manuális hűtést", mint a Samu az S7-nél. :D

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#35) t72killer válasza Hopkins95 (#34) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Öőő, le vagyok maradva a témában, mi ez a manuális hűtés a samunál? Épp s7 edge-et készülődök venni:))

JA, a vizesbödönre gondolsz, értem ;]

#36: Vízálló VR-kitet is adhatnának mellé, és csak belógatja az ember a fejét a zuhany alá, máris le van hűtve a teló :DD

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#36) Hopkins95 válasza t72killer (#35) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ja, hát az egyszerű: belevágod a vízbe és lehűl a telefon. :DD

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#37) jacis válasza Hopkins95 (#15) üzenetére


jacis
nagyúr

A 950-ben nincs vízhűtés. Úgy indult a dolog aztán csak egy hőcserélő kis csövet kapott a cucc. Egyébként jó megoldás lett mert nem melegszenek a Lumiák...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#38) Hopkins95 válasza jacis (#37) üzenetére


Hopkins95
addikt

Aha, akkor ez olyan mint a Samu megoldása. Ezt a többiek is átvehetnék...:)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#39) carl18


carl18
addikt

hehe! Kis lépés! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.