Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kicsit sajnálom azokat a fejlesztőket, akik kitaláltak valamit, örülnek, és boldogan megvalósítják. De nem gondolnak bele, hogy más azért nem csinálta még meg azt előttük mert rossz ötlet. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) b. válasza .LnB (#1) üzenetére


b.
félisten

:DDD Teljesen egyetértek.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

A Sleeping Dogs tök jó játék volt, de ez... Elég komolytalan. Ha egy "jóiparos" folytatást készítettek volna már jobban járnánk, de ők tudják.

(#4) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Már megszívták egyszer a TriadWarssal... nem lepődnék meg ha hasonló lenne itt is majd ... az sem jött ki soha, csak amolyan "closed volt amihez csak az nem kapott kulcsot aki nem akart". :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5) ayo válasza Micsurin (#4) üzenetére


ayo
addikt

Nem is értem hogy a Triad után miért csináltak még egy ilyet? SD 2 kellene azt ennyi.

http://jateknaplo.blog.hu

(#6) Micsurin válasza ayo (#5) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nagyon a Triadra emlékeztet csak itt már meg van az amiért ott sírtak "multi".... Amiben fejlődtek az a Steam... semmi több szerintem. Ezek sem azt csinálják amiben jók....
Majd kiderül, nem jósolok hosszú életet neki.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

A Sleeping Dogs egy méltatlanul elfeledett / el nem ismert gyöngyszem volt szerintem, én többször végigtoltam és marhára élveztem.

De ez... ez nagyon meh.

+1 szavazat a Sleeping Dogs 2-re.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#8) trufa12


trufa12
addikt

Érdektelen ...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ennyi volt, le is húzták a rolót.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.