Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) apaszka


apaszka
veterán

Teszik tényleg! S-pen :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Zsír ez a gép!
Nagyon jól van összerakva az S Pen pedig ezerszer jobb alap, mint a szelfikamera+vigyorgó emokaki! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nem lenne egyszerűbb ha csak készítenének egy strapa tokot egy meglévő tablethez? A kijelző ennél is betörne, ha rosszul esik, a többi elemet meg a tok is megvédené...sőt talán még jobban is.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) CabalX


CabalX
aktív tag

Értem én hogy nem átlagfelhasználásra tervezett tablet lenne - legalábbis aki 150e Ft-ért ilyet vesz az nem nagyon nézett szét a piacon - de 2018-ban kijönni majd egy 1280 x 800 pixel felbontású 8 colos tablettel... legalább FullHD-t rakhattak volna bele.
A hardver többi része elmegy, nyilván nem az S8-at akarták nagy méretben kihozni, de a kijelzőt akkor sem tudom megérteni miért kellett ilyet... :W

(#5) Fred23 válasza CabalX (#4) üzenetére


Fred23
nagyúr

Erre gondoltam én is: 1920x1200-as kijelzővel jobb lehetett volna!

(#6) Tigerclaw válasza CabalX (#4) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Sajnos ez a szokásos minden ilyen active, strapa telefon, tablet, notebook esetén. Elavult hardver, strapa körítéssel, méregdrágán. Helyette vehetnél hasonló specifikációval rendelkező tabletet és egy ilyen rugged tokot féláron, vagy ennyiért egy prémium tabletet és komoly tokot.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) Polarstar válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Mi itt az elavult?

A beltartalom? Az biztos hogy nem.

A kijelző felbontása? Szerintem az sem. Max nem négyká meg szlómoson.. teljesen használható munkára.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) #96302336


#96302336
törölt tag

1280x800, ez valami vicc? Főleg, amennyibe kerül. Geekbuying-on veszek 100 dollárért hasonló beltartalmú tabletet, hozzá 30 dollár a strapa tok. Nagyon nincs rendben ez az árazás.

(#9) Bwin87 válasza CabalX (#4) üzenetére


Bwin87
tag

Én azon akadtam meg,hogy TFT panel van benne ez már 3 éve elavultnak számított,azon kívül a többi része szuper :)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia 1 V

(#10) halmosi00


halmosi00
csendes tag

Nem rossz, de nem is az igazi. :U

(#11) apaszka válasza Polarstar (#7) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintem is.
A cerka, pedig név egy mezei érintő eszköz, hanem s-pen.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#12) joey04 válasza Polarstar (#7) üzenetére


joey04
titán

Mi itt az elavult?

minden.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ez az árképzés komoly? :Y

Nem csodálom, hogy beszűkült a tablet piac. Még mindig a HD TFT kijelzőnél tartunk 8 inchen, ami 5 col felett már eleve ciki, pláne egy 150 ezres géptől.

Az 'S' Pen jó, meg minden, de ezen és a strapabíró kialakításon kívül elég szerény ennyiért a felhozatal.

Az akkut sem értem. Ilyen batár házba minimum dupla ekkorát bele kéne tenniük, némelyik, ehhez mérten jóval apróbb telefonban elfért ekkora, vagy nagyobb telep.

[ Szerkesztve ]

(#14) AxBattler válasza Mr.Silkó (#13) üzenetére


AxBattler
félisten

+1

Jónak tűnik a gép, kéne meg minden, de ezen az áron minimum egy 10"-os, FHD-s, billentyűzetes/dokkolós modellt kellene kínálniuk.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#15) planbmokus


planbmokus
senior tag

Vártam nagyon ezt a gépet. Személy szerint egy nagyon jó konstrukciónak gondolom, csak ezt 100k alatt kellett volna megoldani, az LTE változat meg 125k plafon.
Hardver alapján nyert ügye lett volna nálam.

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#16) apaszka válasza Mr.Silkó (#13) üzenetére


apaszka
veterán

Valójában igazad van. :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#17) janeszgol


janeszgol
félisten

Ha nem TN, hanem PVA paneles, akkor jó. Ha nem, akkor tartsák meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.