Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) PowerBuldog válasza Tin (#450) üzenetére


PowerBuldog
veterán

MI az összefüggés a két kártya és tárhely között? :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#452) voncci válasza Tin (#447) üzenetére


voncci
aktív tag

Nekem elég jó árban jön, ha minden így igaz ahogy van. 760€ a vége

(#453) Tin válasza papi77 (#449) üzenetére


Tin
veterán

Ujjlenyomat-olvaso: nem teveszt egyszer sem, beallitottam az elobb, vagy 30x probaltam, pontos. Rossz ujjat sem ismeri fel tevesen.

Annyi, hogy kicsit lassabb, mint a Mate 8-am hatlapi kapacitiv erzekeloje. Ott megerintem es felold, itt azert egy kicsit tovabb rajta kell tartani az ujjad, de nem lassu. De ez meg igy abszolut megszokas kerdese.

Igy elso erzesre jo, pontos es gyors. Nekem tokmkindegy, hogy 100ms vagy 300ms ideig kell rajta tartanom az ujjam.

(#454) Tin válasza PowerBuldog (#451) üzenetére


Tin
veterán

Dual sim, tehat vagy 2 sim kartya, vagy 1 sim kartya + SD kartya.

(#455) Tin válasza voncci (#452) üzenetére


Tin
veterán

Az egeszen jo, igen, neztem, hogy a cseh oldalon nem is annyira sokkal dragabb a 256-os modell. Bar nekem meg 620€ volt a 6/128-as, es azert 140€ meg mindig nagy kulonbseg... de ha azt nezem, hogy hivatalosan 730€ meg mindig az 5G 6/128-as, akkor a 760€ teljesen jo ar!

(#456) PowerBuldog válasza Tin (#454) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ja értem. Mondjuk nekem 128as telón még most is 100gb a szabad hely, szóval engem a 256 nem hat meg. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#457) Tin válasza PowerBuldog (#456) üzenetére


Tin
veterán

Ja hat kinek hogy, tudod. En meg igazabol mindig 4K-ban videozok, es sokat fotozok, ha olyan helyen jarunk, es nem szeretem torolni a fotokat, mert ha eppen kell valami, jo ha ott van veled. A videokat szoktam menteni, hogy legyen hely. 128GB sok dologra eleg amugy, de meg jobb a 256GB.
Bar mivel 3 kartyat hasznalok, mindenkepp ket telefon kell, szoval a vege lehet hog az lesz, hogy ebbe csak egy kartya megy...

(#458) Tin


Tin
veterán

Google kamerabol az Urnyx05 legujabb verzio biztosan felmegy ra, ugyhogy innentol akinek ez kell, majd ki tudja probalni.
Par kepet lottem benti fenyviszonyok kozott (eleg borult az ido, szoval ez kb felhomaly), a GCAM kepe kicsit vilagosabb, de en tobb reszletet latok a gyari kamera kepen. Mindketto "jo", szerintem innen egyeni preferencia, hogy kinek mi tetszik. A lenyeg, hogy megy a teloval.

(#459) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Wondamobile-n előrendelhető az S20FE 5G 8/128 verzióban.

(#460) akooos válasza FuRiONight (#459) üzenetére


akooos
veterán

900 font? :O Akkor a turbado jobb vétel, itthon.

(#461) FuRiONight válasza akooos (#460) üzenetére


FuRiONight
őstag

:U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U :U

(#462) telefonmágus válasza FuRiONight (#461) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ez valami azsiai?

7810es

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#463) FuRiONight


FuRiONight
őstag

GSM Aréna teszt majd pontosan leméri, de 600nitet tud a telefon kijelzője.

(#464) FuRiONight válasza telefonmágus (#462) üzenetére


FuRiONight
őstag

HK verzió. Nem értem, miért nem lehet egységesen vàlasztani az opciók közül. Samun kívül màs gyàrtó csinàl így?

(#465) ImpersonatoR válasza FuRiONight (#459) üzenetére

Volte /samsung pay gondolom ezen sem működik ha HK verzió.

(#466) akooos válasza FuRiONight (#461) üzenetére


akooos
veterán

Ok, én néztem be, S20 Ultrát néztem :DDD :DDD
Mondjuk lehet akkor is a 12 gigás turbados jobban megéri 259-ért. Az a 20.000 nem oszt nem szoroz ekkora tételnél.

(#467) csasaKKP válasza ImpersonatoR (#465) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nincs VoLTE tényleg...

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#468) csasaKKP válasza akooos (#466) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Milyen 5G band-ek támogatottak? Van különbség S20 FE 5G és S20 5G között ebben a tekintetben?

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#469) FuRiONight válasza akooos (#466) üzenetére


FuRiONight
őstag

Màr bocs, de nagyon el vagy tévedve (màr megint). :U
Milyen 12Gb-os verzióról beszélsz?
Az SS20Fe 5G legfullossabb felszereltsége is 8/256 SD865-el.

(#470) FuRiONight válasza ImpersonatoR (#465) üzenetére


FuRiONight
őstag

Samsung Pay se így se úgy nem müködik :N :DD
Egyedül a VoLTE ami nem megy.

(#471) csasaKKP válasza FuRiONight (#469) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Sima Galaxy S20-ra gondolt, van az S20-nak egy 5G-s Exynos 990/12GB RAM verziója.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#472) FuRiONight válasza csasaKKP (#468) üzenetére


FuRiONight
őstag

Van igen, van egy speckó S20FE 5G UW, de a többi között nincs.

(#473) csasaKKP válasza FuRiONight (#472) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Verizon-nak készült, S20 5G UW is van.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#474) FuRiONight válasza csasaKKP (#471) üzenetére


FuRiONight
őstag

Még mindig S20FE-ről van szó és a lényeg az 5G verzió volna.

(#475) FuRiONight válasza csasaKKP (#473) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nem ezt írtam? :U :W

(#476) AS


AS
félisten

Jah vigyázni kell. Pl most jelenik meg indában a S20 Fe de csak 4G-ben de 8gb-t rammal... Mindig a model számot kell nézni. A G781 a 5G-s EU model. A G780 meg a 4G-s EU model.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#477) csasaKKP válasza FuRiONight (#475) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nem.

A kérdés ez volt: Milyen 5G band-ek támogatottak? Van különbség S20 FE 5G és S20 5G között ebben a tekintetben?

Válasz: Van igen, van egy speckó S20FE 5G UW, de a többi között nincs. (Erre írtam, hogy de van az sima S20-nak is UW verziója.)



Ilyet próbálok keresni az S20 FE 5G-re is (a kép az S20 5G támogatott band-jei), de sajnos nem találom sehol. :/

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#478) Tin


Tin
veterán

Na lemertem az 5G valtozatot AnTuTu 8.4.3-al is, 576018 pont.
(CPU 172941, GPU 224268, MEM 89278, UX 89531)

A vegen eppencsak langyos volt a teleon, az AnTuTu szerint 31.7.

(#479) Manka76 válasza Tin (#478) üzenetére


Manka76
senior tag

Valaki kapott hozzá fülest és/ vagy fólia volt rajta? Nekem füles nem volt csak gyárilag fólia. Ses vásárlás.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#480) Tin válasza Manka76 (#479) üzenetére


Tin
veterán

Ugyanez, csak 15W tolto es USB kabel, meg egy folia a kijelzon.

(#481) Pokker94


Pokker94
újonc

Hello mindenkinek!
Elvileg ma jon meg a felesegemnek az S20 FE. A nagy baj csak az hogy tokot sehol sem talalok hozza se boltba se neten... valakinek nincs otlete, hogy hol lehet kapni? Elore is koszi :DD

(#482) AS válasza Pokker94 (#481) üzenetére


AS
félisten

Még nincs hozzá hivatalos tok, de lesz pár fajta.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#483) andersen10 válasza FuRiONight (#461) üzenetére


andersen10
aktív tag

Akkor már inkább egy "igazi" S20 5G Snapival (G9810) , 656 EUR
Kisebb, prémiumabb, 12GB RAM...

[link]

(#484) Tin válasza Pokker94 (#481) üzenetére


Tin
veterán

Sehol. En a telefonnal egyutt rendeltem gyari szilikontokot a Samsungtol hetfon, a telefont kedden feladtak, szerdan ideert, a tokot meg fel sem adtak meg, pedig _elvileg_ kellene legyen nekik raktaron.
Kinabol vannak tokok, amik oktober vegere ideernek (vagy nem), illetve nehany webshopban van tok, de azok altalaban hamar elfogynak. Tegnap en rendeltem egy kisebb boltbol, elvileg ma fel is adtak, de ez is csak amolyan ideiglenes tok lesz. Majd karacsony korulre mar feltoltik mindenhol a keszleteket.

(#485) Pokker94 válasza Tin (#484) üzenetére


Pokker94
újonc

köszönöm a gyors választ! :) nagyon szeretem a samut de ez kb szánalmas hogy megjelenéskor még nincsen semmilyen tok.. Azt megkérdezhetném hogy az a kisebb bolt az online ? :D A feleségem igy nem is meri majd használni... (mármint tok nélkül)

(#486) Tin válasza Pokker94 (#485) üzenetére


Tin
veterán

handyhuellen.de

De én nem Mo-on élek...

(#487) Pokker94 válasza Tin (#486) üzenetére


Pokker94
újonc

jaaa , köszi szépen azért :D

(#488) Manka76 válasza Pokker94 (#485) üzenetére


Manka76
senior tag

A Köki Samsungban van hozzá, én is most vettem [ilyet]

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#489) Tin válasza Manka76 (#488) üzenetére


Tin
veterán

Én ezt nem mertem megvenni, a másikat (kéket) rendeltem hozzá. Az a fityegő a hátulján nem tudom milyen célközönségnek szól :) Gondolom éppenséggel te se amiatt vetted meg.

(#490) Manka76 válasza Tin (#489) üzenetére


Manka76
senior tag

Nem az miatt hanem mert átlátszót akartam. Viszont durván vastag a tok, a hátulján a támasztó rugós nem mozog indokolatlanul.
És ma, holnap Glamour napok vannak a Samsungban is ezért minden kiegészítő 20%-al olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#491) Tin válasza Manka76 (#490) üzenetére


Tin
veterán

Ja megértem abszolút, nekem is kellett valami tok, ezért én a másikat rendeltem meg, a kék szilikont, de az is 25€ volt, amit sokallok. Főleg, hogy 2 nappal később meg 10€-ért is lett, de most már mindegy, a szilikontokok úgyis kb fél évet bírnak, aztán kinyúlnak. Az átlátszó meg bebarnul.
Pár hét, és lesznek olcsó tokok, csak érjen be az EU-ba a készlet Kínából.

(#492) Tin


Tin
veterán

GsmArena tesztje ugyan még nem jött ki, de már felkerültek a fotós és a videós összehasonlítások. A fotók alapján abszolút S20 szint, de a szoftvere kicsit másképp simít. Semmivel nem rosszabb, sőt van, ahol jobb. Gondolom direkt van kicsit "elkentebbre" csinálva, de vicc, mert a low-light képek meg szemcsésebbek.

(#493) Tin


Tin
veterán

(#494) Tin


Tin
veterán

És végre kijött a GSMArena review is.

Endurance rating 110h

[ Szerkesztve ]

(#495) szemy94 válasza Tin (#494) üzenetére


szemy94
senior tag

Hmm... akkor valamit nagyon eltaláltak a Samsungnál most, az S10 Lite is ennyit tud, de 60Hz kijelzővel... így végképp nem értem az alap S20 4k akksival, de kisebb kijelzővel miért olyan szánalmas üzemidőt tud :(
Jó lett, mikor olvastam, hogy az S20FE 120Hz kijelzővel jön, gondoltam rosszabb üzemidőt tud majd, mint az S10 Lite, tévedtem, de azóta jött az infó 3 főverziós frissítésről is, szóval jó ideig marad ez, persze, ha most kellene venni, akkor várnék, hogy ennek essen az ára.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#496) Aryon87 válasza Tin (#492) üzenetére


Aryon87
félisten

Itt a lowlight résznél meg a többinél is határozottan jobb a FE képalkotása.
Nate 3 tesztképe is tetszik, nem látom azt a jellegzetes takony minőséget, sokkal szemrevalóbb minden. A színek és a részletesség is, talán egy picit több vonalélességet még elbírna (nem, nem a túlélesítésre gondolok, ami a régieknél jellemző volt).
És ha én ilyet írok, az nagy szó főleg Samsungos körökben..
Nekem bejön. Remélem hogy a rendes S széria is hamarosan átáll teljesen Snapisra és nálunk is lesz. Akkor vevő leszek rá. Addig marad a kínai vonal.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#497) dr_ace válasza Manka76 (#488) üzenetére


dr_ace
aktív tag

Köszi a tippet! :R
Kerestem pár napja már az Árkádban és a Westendben is tokot, de egyáltalán nem volt, úgyhogy ma a te tanácsodra elmentem a Kökibe, és sikerült venni a kék szilikontokot, amit akartam.
Azt mondták a boltban, hogy csak ma kaptak tokokat ehhez a típushoz - fehérből volt több, de most este mikor ott jártam már csak 1 db volt, a kékből volt összesen 2 db de egyet elhoztam, és átlátszóból is csak 1 db van már, szóval ha akar venni valaki akkor érdemes sietni :K

(#498) Thom! válasza Aryon87 (#496) üzenetére


Thom!
veterán

Exynos marad 100% EU-ban!

(#499) Tin válasza szemy94 (#495) üzenetére


Tin
veterán

Nincs még tapasztalatom az akkuval, át se költöztem rá. Amíg nincs tok, úgyse használnám, meg lehet hogy csak hétfőn ér ide. De nyomkodom, egész jó. Az akkuja tényleg jónak tűnik. Meg a 120Hz kijelző, mint a papír olyan.

(#500) Tin válasza Aryon87 (#496) üzenetére


Tin
veterán

Majd csinálok én is pár képet, de nappal meló, este még sötét van. Hétvégén még jó szar időt mond ide :(

Kipróbáltam délután kicsit a Gcam-et, a gyári élesebb képeket csinál. Szerintem. A szín más tészta, de a ízlés és Photoshop kérdése...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.