Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KYZRR


KYZRR
őstag

"Ezeken kívül minden marad a régiben, a készülékház anyaga és felépítése nem változik,.."
Kár, sajnos az összeszerelési minőség nem lett a legjobb. :(

You can only die once, make sure it is worth it...

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Olyan jó hogy nem tudják kommunikálni hogy mikor jön euba a készülékük :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) exedoc


exedoc
senior tag

Eu másodlagos célpiac. India, Kína megy mindig először.

(#4) enginev3.0 válasza exedoc (#3) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen ezzel tisztában vannak az emberek, ettől függetlenül szerintem lehetne tájékoztatni hogy 1 hét vagy 2 hónap

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) #04430080 válasza KYZRR (#1) üzenetére


#04430080
törölt tag

200 dollárért bőven megteszi.

(#6) pilóta válasza #04430080 (#5) üzenetére


pilóta
nagyúr

jaja. Én is viszonylag ritkán szoktam tapétavágóval farigcsálni a telefonjaimat, ha mégis, akkor általában megsérülnek :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7) mjani1172 válasza KYZRR (#1) üzenetére


mjani1172
addikt

Mi a baj az összeszereléssel?

(#8) Wesder válasza KYZRR (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Hajtott rajta négyet, te is hajtogatni szeretnéd? 2300€ vehetsz Huawei-t hajtogatni. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) #04430080 válasza pilóta (#6) üzenetére


#04430080
törölt tag

Ugyan úgy megsérült tőle az S10 is :D

(#10) #86973952


#86973952
törölt tag

"Ezzel párhuzamosan az Indiában forgalomba kerülő sima Redmi Note 7-ek már csak 12 megapixelben fognak fotózni."

Ehhez azt is tegyük hozzá, hogy más kamera speccel. Tehát nem csak annyiról van szó, hogy 12 MP -en lehet vele fotózni.

"12 MP, f/2.2, 1/2.9", 1.25µm, PDAF
2 MP, f/2.4"

"48 MP, f/1.8, 1/2", 0.8µm, PDAF
5 MP, f/2.4"

[ Szerkesztve ]

(#11) matyikusz133 válasza mjani1172 (#7) üzenetére


matyikusz133
tag

Mivel muszáj megjegyezni es belinkelni ezt a videót. Facebookon az összes csoportban kirakták és elmondták hogy mennyire "gyenge" lett a készülékház(egy férfinek sikerült meghajlitania egy telefont).

(#12) juuzer válasza matyikusz133 (#11) üzenetére


juuzer
addikt

Eddig az összes Redmi Note készülékháza eszméletlen gyenge volt. Az, hogy egy műanyag vázra ráraknak egy vékony fémlemezt az nem egyenlő a szilárdsággal. Nem akarok a Nokia 6-tal példálózni, de az egy tank és az se került anno egy vagyonba.

Ezért se kedveltem meg annyira a Redmi Note szériát. Pedig jó kis telefonok, de hát nálam pl az 5-ös nem bírta sokáig sajnos és meg is hajlott/tört Sajnáltam is.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#13) GrooveHero válasza enginev3.0 (#4) üzenetére


GrooveHero
addikt

GSM Arena-n márc. 13 van írva, mint megjelenési dátum, szerintem az a kínai lesz :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14) #04430080 válasza juuzer (#12) üzenetére


#04430080
törölt tag

A Note 4 -emen nem vettem észre, pedig sokszor leejtettem. Nokia 6 -tal meg felesleges, drágább is volt és gyengébb HW.

(#15) matyikusz133 válasza juuzer (#12) üzenetére


matyikusz133
tag

Nem tudom hogyan tud valakinek meghajolni a telefonja ha rendeltetésszerűen használja. Nekem is volt több Note keszulekem is de semelyik se hajolt meg sőt az Mi 5 telefonom se pedig az aztán ehhez képest papírból volt. Azzal jönni hogy van erősebb telefon meg... Jó hogy nem már azt akarjuk hogy mindenben tökéletes legyen ennyi pénzért.(akár mas hasonló kategóriájú is).

(#16) Noukoum válasza Wesder (#8) üzenetére


Noukoum
veterán

Már megbocsáss, de az ipad pro már 300ezerért hajlítható, ez jóval alacsonyabb konkurencia áraihoz képest, és ez már egy tavaly megjelent termék. Újabb dolog amiben az apple a legjobb... :C

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#17) kbyte1024 válasza pilóta (#6) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na ja csak ha vélatlen ráülsz kifli lesz olyan vékony és gagyi a keret.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#18) juuzer válasza #04430080 (#14) üzenetére


juuzer
addikt

Lehet, hogy gyengébb HW, de sokkal jobb build quality.

matyikusz133 Accidents do happen. :) Pl ha véletlen farzsebben hagyod és ráülsz. Mivel mjuk én eleve superskinny nadrágokat hordok, így volt már, hogy az iPhone 6-om is anno banán lett. Pedig vigyáztam rá és csak zsebre raktam.

kbyte1024 +1 :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#19) matyikusz133 válasza juuzer (#18) üzenetére


matyikusz133
tag

Az nem rendeltetésszerű hasznalat ha egy felnőtt a telefonjára ül. Lehet van olyan készülék ami kibirja de alapjában véve nem arra lett tervezve hogy egy 70-80kg embert elbirjon. Ez olyan mintha azt mondanánk hogy kiesik a telefon a kezünkből és betorik a kijelző. Az se rendeltetésszerű. Vigyázni kell a telefonra. Ha az ember tudja hogy ő annyira nem tud akkor nem neki való.

(#20) juuzer válasza matyikusz133 (#19) üzenetére


juuzer
addikt

Ámen. Attól még szerintem igazán kaphatna egy fém vázat belülre :)

Vamos a la playa.

(#21) matyikusz133 válasza juuzer (#20) üzenetére


matyikusz133
tag

Természetesen kaphatna ez igaz. Sok mindent kaphatna még. Lehetne még nagyobb akksija még jobb procija stb stb de sajnos ilyen lett ennyi pénzért. Biztos sokan lesznek aki más telefont valasztanak és nem ezt.

(#22) #04430080 válasza juuzer (#18) üzenetére


#04430080
törölt tag

Adott ársávba bele kell férnie. Itt ezen spóroltak. De lehet választani olyat, ahol a HW -en spóroltak és jobb a készülékház.

(#23) mrThomi


mrThomi
addikt

ennél meg a simánál is jobb egy honor 8x. küllemben es rendszerben is. talán a kamera ami ezeknél jól sikerült

Nothing Phone (2a)

(#24) enginev3.0 válasza mrThomi (#23) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kisebb akksi, valószínűleg drágább ár, miért jobb?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#25) matyikusz133 válasza mrThomi (#23) üzenetére


matyikusz133
tag

Küllem? Szerintem ez ember függő ahogy a rendszer is . Drágább készülék, gyengébb hw,kisebb akksi mellett nagyobb kijelző.

(#26) BalanceR


BalanceR
addikt

NFC?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#27) szabi__memo válasza juuzer (#12) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Hát még a Nokia 7 alu ötvözete

(#28) #86973952 válasza BalanceR (#26) üzenetére


#86973952
törölt tag

Tudomásom szerint nem lesz ebben sem.

(#29) mrThomi válasza enginev3.0 (#24) üzenetére


mrThomi
addikt

mindkettő rendszert jól ismerem használtam note 4 től kezdve, szamomra a emui nyerőbb, az akksi tökéletes annak ellenére is hogy 3750mAH.

Nothing Phone (2a)

(#30) tomboy0013 válasza mrThomi (#23) üzenetére


tomboy0013
veterán

A 8X drágább, kisebb akku nagyobb csíkszélességgen gyártott SoC-val, nincs typeC, nincs infraport, gyengébb kamera és szoftveres támogatás, a kirin miatt a Gcam-ot is el lehet felejteni stb.
Jah van NFC, hurrá. Tényleg jobb a 8X, jah nem.
Ízlésről meg nem illik vitatkozni. Nekem egyik külsejével sincs gondom, EMUI-t viszont nem választanék MIUI helyett.

(#31) szabi__memo válasza BalanceR (#26) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Talán majd a meizu note 9-ben

(#32) Chaser válasza juuzer (#12) üzenetére


Chaser
titán

nekem az 1 volt 3 évig, farzsebemben volt és úgy ültem kocsiba, no kicsit megviselte a kijelzőt ( : utána note 4 lett, erre nem ültem rá még ((( : de sokat esett, ahogy az 1 is, nincs rajta semmilyen fólia, csak egy kis vékony szilkon tok
ezé' viszont kár h noccsos'

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33) szkaroly válasza tomboy0013 (#30) üzenetére


szkaroly
senior tag

A 8x most 85 ezer, a Redmi 7 Note Pro sem lesz olcsóbb szerintem. Plussz lehet még akár 3 hónap is mire ideér. A sima Note 7 januárban került bemutatásra és még Európa közelében sincs. Amúgy Xiaomi telefonokra csak egy év garancia van, ugye?

Poco X3 Pro

(#34) prolad


prolad
őstag

Jó cucc, remélem hogy a lassan esedékes max széria frissítésénél ez lesz az alap hardver oldalon (+egy amoled).

(#35) BullZeye válasza BalanceR (#26) üzenetére


BullZeye
veterán

Indiai piacra szánták ezt a telefont főleg, ott pedig nem nagyon van elterjedve az NFC, ahogy még itthon se nagyon.

(#36) szabi__memo válasza BullZeye (#35) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Azért gondolom a $100-os kínai gagyikba se azért teszik mert ahová szánják ott el van terjedve

[ Szerkesztve ]

(#37) hakydakillah válasza KYZRR (#1) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Emlékszem mikor mi5 vidit mindenki linkelte [link]. 1:50nélúgy ketté törte, hogy én is lestem. De nem érdekelt, megvettem, ezerszer esett már, kutya baja 3éve.

Ami érdekes mennyire eltünt a modellek közti méret különbség. Redmi-Note-Mi-Mix stb., mind 6,4" körül. Feleségnek viszont meg az utód :)

(#38) DshadoW válasza hakydakillah (#37) üzenetére


DshadoW
tag

Engem aztán nem érdekel hányba lehet hajtogatni :D A redmi note 3 is megbukott ugyanígy amikor hajlítgatni kezdte a kopasz muki és mégis megvettem. Három éve megvan és kutya baja (igaz, vigyáztam is rá). Egyébként sem az összeszerelési minőség miatt vesz valaki xiaomit. Ha a 11nm-es lapka miatt kevesebbet eszik az akksiból és kétszer gyorsabb mint a note 3 akkor megvan a kenzo utód

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#39) vigyori78 válasza Wesder (#8) üzenetére


vigyori78
őstag

Emlékszem a 4-5x ennyibe kerülő szifont 2.hajtásra törték ketté. 😂

(#40) zorzy4


zorzy4
őstag

Eleve hülyeség farzsebben hordani a telefont.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#41) Lalaland válasza DshadoW (#38) üzenetére


Lalaland
tag

+1 :K

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#42) tomboy0013 válasza szkaroly (#33) üzenetére


tomboy0013
veterán

A 4/64-es szerintem olcsóbb lesz valamennyivel és ez ugye egy frissebb modell is. A garancia meg attól függ hol veszed, a gyári az 1 év.
Tulajdonságaiban pedig vitathatatlan előnyei vannak.

[ Szerkesztve ]

(#43) szkaroly válasza tomboy0013 (#42) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ki tudja melyik telefon milyen áron lesz amikor a Pro megérkezik. Én is szivesen vennék egy ilyet, de mire ez ideér addigra ki tudja milyen más készülékek lesznek. A 2 vagy 1 év gyári garancia pedig igenis számít szerintem.

Poco X3 Pro

(#44) tomboy0013 válasza szkaroly (#43) üzenetére


tomboy0013
veterán

Biztos lehetsz benne, hogy jobb ár-érték arányú nem jön :) Az ismertebb gyártók termékei itthon még 1 évvel a megjelenésük után sem esnek be arra az árszintre ahol a Xiaomi kezd. Ha 2 év garancia kell akkor olyan helyen kell venni ahol annyit adnak rá, pl.: eDigital.

(#45) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Csak én akadtam fent ezen, hogy ez a cikk ezt írja:
Nincs 3/32 GB-os alapváltozat, a felhasználók 4/64 vagy 8/128 GB-os lehetőségek közül választhatnak...

A helloxiaomi.hu meg ilyet ír:
Redmi Note 7 Pro 4/64 – 13.999 RS ~ 54.630 Ft
Redmi Note 7 Pro 6/128 – 16.999 RS ~ 66.340 Ft

Valaki téved...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#46) #86973952 válasza vegyszer (#45) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, az elírás. 6/128 a jó.

(#47) szabi__memo válasza #86973952 (#46) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

66.3-ért meg főleg:)

(#48) Magnat válasza zorzy4 (#40) üzenetére


Magnat
veterán

Sajnos a Xiaomit nem kell farzsebben hordani, hogy elgörbüljön ... Volt Note 3 Prom és A1 is, mindkét készülék fórumában volt emékeim szerint olyan, aki picit feszülő első zsebben is meg tudta hajlítani, de az A1 full sík felületen pofára rakva nekem is billeg egy kicsit, pedig "légzsákos" bumper tokban volt mindig és vigyáztam is rá.

Mindettől fügetlenül ár/érték arányban nem rossz telefonok és egy picivel jobb főverziós frissítési hajlandóság és customer support tényleg verhetetlenné tenné őket.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#49) Chaser válasza Magnat (#48) üzenetére


Chaser
titán

nekem se a note1, sem a note4 nem hajlott meg, egyikre se vigyáztam, mindkettőt farzsebben hordom/hordtam ha van lehetőség rá, tempered glass sincs, nyilván azt már szgény note1 nem élte túl amikor teliben ráültem miközben farzsebben volt, de ezek olcsó telefonok, az lenne a csoda ha még azt i bírnák - sztem ezt egy drága se bírná, 100kg vagyok( : -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50) mm89 válasza vegyszer (#45) üzenetére


mm89
őstag

Nekem csak most tűnt fel, hogy a proban nincs B20 :Y

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.