Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MasterMark


MasterMark
titán

x16-os 3.0 PCIe elég ennek?

Switch Tax

(#2) Gausz


Gausz
aktív tag

Nekem még mindig az fáj a legjobban a specifikációban, hogy FHD-re 160W-os kártyát gyártanak.
Ha nvidia már 2 éve tudott egy normális 1650-et 75W-al piacra dobni, akkor azt próbálják meg megismételni mindkét (mindhárom) oldalon.

(#3) Zsolty20 válasza Gausz (#2) üzenetére


Zsolty20
senior tag

A 1650 4gb memóriával rendelkezik, míg a 6600 XT a duplája így érthető, hogy nagyobb az igény is. Nincs ebben varázslat. Plusz egy 1650-et ne hasonlítsuk már ehhez, légyszi :)

(#4) #16939776


#16939776
törölt tag

Ez kb.: a jelenlegi 1080Ti felett jöhet ki teljesítményben, amit még mindig fhd-re használok folyamatos CPU limittel. Ez a kártya azért lehet még érdekes számomra, mert megfelelő mennyiségű légáramlással aktív hűtés nélkül is el lehet vezetni azt a 160W-ot és kíváncsi lennék rá hogy úgy mit mutat.

Persze elsődleges feltétel hogy az a "sok-sok fps" legyen teljesen fluid, reccenések nélkül. :U

[ Szerkesztve ]

(#5) Yutani


Yutani
nagyúr

Igen nagy a verseny a két gyártó között, az AMD most odatette magát.

Ja, nem. :U

#tarcsad

(#6) Kansas válasza MasterMark (#1) üzenetére


Kansas
addikt

RTX2080Ti-nak is elég... ez meg inkább egy 2070Super/RX5700XT szintű kártya...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#7) PuMbA válasza Gausz (#2) üzenetére


PuMbA
titán

Majd lesz alacsonyabb fogyasztás a sima 6600-zal 120W körül, illetve év végén jön a 6500 / 6400, ami tuti bele fog férni 75W-ba :)

[ Szerkesztve ]

(#8) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Jó az RX 6700 XT - t is úgy tolták, hogy 3070 ellenfele aztán sokszor épp hogy csak a 3060Ti szintet hozza.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#9) Kansas válasza Gausz (#2) üzenetére


Kansas
addikt

2 éve nem ugyanannyi kraftot igényelt a FHD mint most(RT ugye kezd már terjedni)... ha megnézed, az RTX2060 is 160W-os TDP-kerettel bír.
FHD CS:GO-ra a GTX1650 is elég, de egy Metro: Exodus vagy egy RDR2, és újabb AA címek alá azért az már kevéske, feltáve hogy a megcélzott beállítási szint nem a "Low".

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#10) MasterMark válasza Kansas (#6) üzenetére


MasterMark
titán

Úgy értem, hogy látom hogy 8x 4.0, akkor gondolom 3.0-án is csak 8x lesz, úgy még elég lehet neki?

Switch Tax

(#11) copass


copass
veterán

8 GB ?! :D ne vicceljünk már. RE Village konkrétan megzabálja a 12GB-t 3060-on...
benchmark számok meg érdekesek, CP2077 +3, HZD -3...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#12) Kansas válasza PowerBuldog (#8) üzenetére


Kansas
addikt

Ha nem azonos az architektúra(márpedig AMD és NV közt nagyon nem az), akkor mindig is lesznek olyan játékok, amik egyiknek vagy másiknak jobban fekszenek(a fizetett optimalizációról nem beszélve), a Cyberpunk pl. az NV terepe, a Valhalla meg az AMD-é, ott a 6700XT a 3090-et is veri FHD--ban, de QHD-ban is a 3080 teljesítménye körül van...
Akkor most írjam azt, hogy a 3090 el se éri a 6700XT szintjét...?

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#13) hahakocka válasza PowerBuldog (#8) üzenetére


hahakocka
senior tag

3070 ellenfele a sima 6800 As S veri is àtlag 15-20%al

(#14) hahakocka válasza Kansas (#12) üzenetére


hahakocka
senior tag

Igen S a az RE Village is Amd Favor bàr hivatalosan nem partner asszem. Valhalla pedig azèrt lett Amd S mert àtàlltak DX12 alapokra

[ Szerkesztve ]

(#15) Kansas válasza MasterMark (#10) üzenetére


Kansas
addikt

8x 3.0 már nem igazán, az már az 5500XT-t is visszafogta, leginkább VRAM-limites helyzetben. Mondjuk ebből nem lesz 4GB-s modell, szóval talán annyit nem fog számítani... viszont a GPU meg erősebb... meglátjuk a független tesztekben.
Ha csínján bánik az ember az AA beállításokkal és nem nagyon megy FHD fölé, talán nem lesz gond PCIe v3 slotban se.

Visztont ezt az infót csak itt láttam eddig, LTT, GN, AnandTech pl. nem említette, pedig relatíve fontos pont lenne, szóval azért erre még néznék forrást...
TPU-n látok még ilyen infót, sehol máshol...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#16) Kansas válasza Kansas (#15) üzenetére


Kansas
addikt

Videocardz.com szerint x16-os. Szóval nem tudom...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#17) #95462144 válasza PowerBuldog (#8) üzenetére


#95462144
törölt tag

Almát a körtével? Az általad említett két kártya között van ~100 ezer ft különbség. Kevered a 6800-assal.

(#18) Kansas válasza #95462144 (#17) üzenetére


Kansas
addikt

Nem keveri. Csak cseresznyézik a teszteredmények közt.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#19) Raggie válasza Kansas (#16) üzenetére


Raggie
őstag

Az csak a fiziai csatlakozó méretét írja. De a kártya csak PCI-E 4.0 x8-at használ. Sajnos ez tényleg eléggé eltántorító tényező azoknak, akik PCI-E 3.0-s lapba akarják tenni majd. :(

Clint Eastwood FTW

(#20) AxBattler


AxBattler
félisten

Ha ezt is ugyanúgy alul lehet majd feszelni, mint a kisebb RX570-eket, akkor frankó!
AMD oldalról itt az új ITX megoldás! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#21) Kansas válasza Raggie (#19) üzenetére


Kansas
addikt

Konzumer alaplapon én még nem láttam PCIe x8-as slotot, mind az x16-osat használja az x8-hoz is... gondolom részben a slot-végi rögzítő pöcök miatt.

Őszintén szólva elég fillérb@szó hozzáállás az AMD részéről... 5500XT-nél is határeset volt, de ez egy jóval erősebb kártya... rendben, hogy már az Intelnek is vannak PCIe v4-es lapjai(és CPU-i) meg a B550 se eszelősen drága, de azért megvárhatnák, míg nagyobb részt kikopnak a PCIe v3 lapok...
Ha az ennél kisebb RX6xxx kártyák is x8-asok lesznek, akkor a budget vásárlókat az NV karjaiba terelik, mert pont ők nem fognak új procit/alaplapot venni a VGA-cseréhez.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#22) Yutani válasza Raggie (#19) üzenetére


Yutani
nagyúr

Azok majd vesznek NV-t. Már ha egyáltalán tudják, mit nézzenek. Mert ha nem, akkor is NV-t vesznek. :D

#tarcsad

(#23) nyakdam válasza Raggie (#19) üzenetére


nyakdam
aktív tag

Akkor ez nem igazán az asztali szegmensbe készült. Az OEM-ek olcsóbb lapot tudnak alá pakolni, mi meg nézhetjük, hogy miért van kevesebb FPS mint a tesztekben. Az ára miatt amúgy sem valami ár/érték bajnok szerintem. Kíváncsi leszek a 400$-os 5700xt-hez képest lesz-e nagyobb teljesítménye. Mert szerintem jó ha 10%-al lesz gyorsabb, így meg elég siralmas a középkategória.

(#24) Kansas válasza Yutani (#22) üzenetére


Kansas
addikt

Ezzel arra akarsz utalni, hogy aki tudja, mit nézzen, az AMD-t vesz? :D

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#25) MasterMark válasza Kansas (#21) üzenetére


MasterMark
titán

Oké, hogy a slot 16-os, de attól még ha csak 8x-es amit használ rajta, akkor 3.0-nál lehet gond ezek szerint.

Switch Tax

(#26) Kansas válasza MasterMark (#25) üzenetére


Kansas
addikt

VRAM-limites helyzetben igen. Ha elég a 8GB VRAM, akkor aligha fog észrevehető (2-3%<) különbséget okozni. 5500XT esetében legalább is így volt... ez egy erősebb GPU, RT-vel, szóval majd meglátjuk a független tesztekben...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#27) MasterMark válasza Kansas (#26) üzenetére


MasterMark
titán

Az nem lenne vészes még. Bár amúgy is proci limit lenne ha tudnék venni ilyet, de elgondolkoztatott.

Switch Tax

(#28) Kansas válasza MasterMark (#27) üzenetére


Kansas
addikt

Hááát... én egy hasonló erejű kártyával(RX5700XT) 4K-ban játszok, ott azért már erősen meglátszana a különbség(ha nem B550-es lapom lenne, persze).
És persze azok a játékok, amelyikek jobban terhelik a PCIe buszt(pl. Battlefield V), azok már 1080p-ben is 10+% bukóban vannak 5500XT/8G-n is...

A magam részéről én kihagyom ezeket az x8-as kártyákat, és majd jövőre váltok vagy használt RX6700XT/6800-ra vagy új RX7600/7700-ra(ha így hívják), függően attól, mennyire állnak vissza addigra az árak(+ hogy állok épp akkor anyagilag)

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#29) fanti


fanti
addikt

Hát...AMD-t csak processzorban veszek, ott viszont csak azt. VGA-ban viszont majd csak akkor, ha az nVidia csődbe ment.

GTX 1650 Superem van 4GB GDDR6-os memóriával, és 60fps mellett elég a BF V, Battle FrontII, BF 1, COD MW multikra (is), minimális kompromisszumokkal 1080p-n.

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#30) Ribi válasza Kansas (#21) üzenetére


Ribi
nagyúr

No igen, perpillanat AMD oldalon legalacsonyabban van a 6700xt és annyi. 6600 nyirbált lesz, akkor 500 dodo alatt csak NV jön számításba. Eléggé hülye helyzet. :(

(#31) Kansas válasza Ribi (#30) üzenetére


Kansas
addikt

Hát eléggé idióta helyzet valóban... az RDNA2 előtti 5 évben az volt a gond, hogy az AMD nem ad ki középkategória fölé VGA-t, most meg az, hogy alá nem... de legalább már high-end van, kár hogy annyi pénzt kérnek el érte a kiskerben...
No nem mintha az NV-nek lenne kis kártyája... a 16xx-eknek még nincs utódja desktopon, a 1030-nak meg még laptopban se... szóval az NVidiának is össze kell kapnia még magát a budget szegmensben...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#33) #16939776 válasza Kansas (#31) üzenetére


#16939776
törölt tag

Mi van akkor, ha mindkét gyártó elengedi az általad hiányolt belépő kategóriát? Mert mondjuk ahhoz hogy arra olcsón gyártható legyen a GPU és a körítés, azt annyira vissza kellene vágni h. teljesítményben, funkciókban annyira leszakadna a folytatástól, hogy az sosem lenne a sorozat tagja, másképp kellene elnevezni.?!
Az meg marketing szempontból sokkal nehezebb, hogy lent nem a csúcs 1/8-át kapod meg, hanem egy teljesen szétherélt valamit, amivel nem lehet beetetni a vásárlót, majd várni hogy egy-egy kategóriát mindig feljebb ugorjon.

[ Szerkesztve ]

(#34) Ribi válasza #32839680 (#32) üzenetére


Ribi
nagyúr

Az a baj, hogy akárhogy is nézem az egészet, valaki nagyon elbaszta ezt és csak a fillérbaszás jön ki. Vagy valaki nagyon kretén indokkal rakja 8x-ra.

Duracellm...: Ez szép és jó, de innentől ne vegyen PC-t akinek nincs 500 dodo egy VGA-ra?
Mert gyakorlatilag nem lehet VGAt venni egy gépbe újonan, csak 10+ éveset értelmes áron.

Remélem 16x lesz, mert amúgy hááát...

[ Szerkesztve ]

(#35) MasterMark válasza #32839680 (#32) üzenetére


MasterMark
titán

Nem tudom tényleg a spórolás-e a gond.

Viszont a hivatalos oldalon nem találom, hogy írná az interfészt, szóval nem tudom honnan az infó a PH-nak.

Switch Tax

(#37) Yutani válasza Kansas (#24) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem, ezzel azt akarom mondani, hogy mindenképpen NV-t vesznek. :) De nem baj, a 6600/XT DOA így, ahogy van.

Bezzeg a jó kis 6600GT mennyire népszerű volt! :DDD

#tarcsad

(#38) Kansas válasza #16939776 (#33) üzenetére


Kansas
addikt

Akkor az van, hogy elbukják az eladásaik 80%-át, és vele a nyereségük tetemes részét.
Azt ne hidd, hogy akinek eddig csak $200 volt VGA-ra az hirtelen majd felköhög $4-500-at - és ők vannak többségben nyugaton is, nekik készültek az ilyen VGA-k mint a GTX1050/1650 meg RX560. A kínai netkávézókról nem is beszélve.
Nagy hangjuk van a fórumokon a HC gamereknek, csak épp apró kisebbségben vannak a vásárlók közt, akik nagy tömegben a középkategória közepét és alját vásárolják. A belépő szint meghalt, mióta majdnem minden Intel prociban van IGP, azok a kártyák senkinek nem hiányoznak, amik épp hogy képet adnak.
Azok hiányoznak, amikkel már épp játszani lehet.

De beszéljünk magyar oldalról: azok a VGA-k hiányoznak, amikkel 40-80e Ft-ért cserébe már lehetett FHD-ban játszogatni, amiket az átlagember a gyerekei PC-jébe vett pl.
A gyártók ezt nem fogják a használt piacra bízni, mert abból ők egy fillért se látnak...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#39) #16939776 válasza Ribi (#34) üzenetére


#16939776
törölt tag

2017-ben átlagosan 550 dollár volt a monitor, cpu, videókártya is /db! És ezzel az összeállítással akkor is, új korában is, csak erős kompromisszumokkal de jó minőségben lehetett játszani, szóval semmi extra.
Szerintem ennél ma már több nagyságrenddel több ingert akarnak kapni mármint az emberek, és a jelekből megítélve a piac is ebbe az irányba ennek a kiszolgálása felé megy.

#38 Kansas : Felnőnek(nem játszanak)/mennek át konzolra. Amd-nek az is jó-mindegy.
Azt elemezzük épp, hogyan megy el a belépő szint varázsa. Ez azt jelenti hogy akinek nem létszükséglet a dvga, az nem fogja megvenni. Akiknek kell (net-kávézók) azok meg a bevételből kitermelik az árát a hardvernek, ha tudják.

[ Szerkesztve ]

(#40) Kansas válasza Yutani (#37) üzenetére


Kansas
addikt

Akkor marhaságot mondasz, vagy túl piros a szemüveged.

A jelenlegi piaci viszonyok mellett nincs DOA kártya, ha a 6600XT tényleg tud átlag 15%-ot verni a 3060-ra, akkor ugyanazt tudja bang/buck.

Nézd csak meg, az NV mit ad 3050 néven mobil szegmensben.... ők se jobbak a Deákné vásznánál... ha ugyanazt kidobják desktopra is, akor pláne(4GB VRAM...)

Én is nosztalgikus vagyok az első önálló fizetésből vett gépemben levő GF6800GS iránt, de az akkor még nem ennyibe volt(mint a mostani 6800, vagy pláne a 3080), inflációval korrigálva se...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#41) Ribi válasza #16939776 (#39) üzenetére


Ribi
nagyúr

Átlagosan 500 dodo? Kinek? Szerinted hány ember vett 150k monitort, procit, meg VGA-t?
Emberek nagyrésze ennek bőven a feléért vette ezeket. 500 dodo ezekre az már bőven a felső kategória. Vga közép felső. Most ennyi a belépő. Legolcsóbb up to date proci a 5600x 100k?

(#42) Kansas válasza #16939776 (#39) üzenetére


Kansas
addikt

Lehet, hogy neked furcsa, hogy az így működik, de a kiöregedő gamerek után jönnek a felnövő fiatalok, akiknek szintén nincs több pénze.
Plusz az hogy valaki felnő, nem jelenti azt, hogy nem játszik, sőt, gyakran pont azt jelenti, hogy a gyerekek cseperedtével épp velük játszik pl LAN party-t vagy valami közepesen lájtosat.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#43) Yutani válasza Kansas (#40) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem tudom, hogy jött elő a piros szemüveg, én nem a 6600XT-t dicsértem. Kicsit olcsóbb, mint az 5700XT, kicsivel jobb fogyasztás, kicsivel jobb teljesítmény. 2 év után. Ez vérszegény. Te nyugodtan örülj neki, de mi nem tapsolunk annak, ami itt megy.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#44) #16939776 válasza Kansas (#40) üzenetére


#16939776
törölt tag

Az valami 75W-120W körüli VGA-volt, amiből 6 hónap múlva vetted a következőt mert annyira dinamikusan fejlődött a szegmens. Most meg minden szempontból monstre cuccok jönnek, ami lassan akár 2-3 évig velünk maradnak.
került az a vga mondjuk 65K forintba, fél évente ki tudtál ennyit köhögni ez 130K/év. Most kerül 500K-ba valami 3080 kártya, azt elosztod 3 évre az 166K/év amit elköltesz VGA-ra. Annyira nincs drasztikus változás. :) Csak minden teljesen máshogy működik.

#41 Ribi: Félre értetted, én építettem PC-t, és véletlen ebbe az árkategóriába estek a komponensek. Ehhez képpest meg mára fényévekre tartunk teljesítményben és sajnos árban is.

[ Szerkesztve ]

(#45) Kolbi_30 válasza Kansas (#40) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nálunk azért lényegesen drágább sokmindent...ismét 360 1euro..27% áfa kisker árrés nagyker...stb.
Oc.uk oldalról vehettem volna kártyákat simán 200k val olcsóbban mint idehaza, de nem rendeltem mert nem bízok a postakban. :)) Amúgy a pénzünk semmit sem ér rekord áfa és éhes kiskerek...ez vitte el az egészet itt.

Telóról vagyok és nem tudom lekapcsolni a félkövér betűt...

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#46) Ribi válasza #16939776 (#44) üzenetére


Ribi
nagyúr

Az, hogy te ennyiért vetted nem jelenti, hogy átlagosan ennyi. Akkor ne azt mondd, hogy átlagosan ennyi, hanem hogy te vetted ennyiért, de ennek meg nem sok információ értéke van az átlagra nézve. :U

(#47) Kansas válasza Yutani (#43) üzenetére


Kansas
addikt

Optika alapok: ahhoz, hogy ne lásd a piros szöveget, csak a zöldet, piros színű szemüveg kell... :D
Én se örülök, nem tudom, honnan veszed ezt, de világvégét se kell belelátni... nem kell minden generációban váltani, ennyi az egész.
Árazni meg a konkurencia aktuális kínálatához képest fognak, nem a saját prev.gen.-hez képest, különösen, hogy az most nem is kapható.
A mostani piaci viszonyok mellett árversenyt ne várj, nem lesz. Majd akkor, ha már nem lehet bármit eladni, ami eljut a kisker raktárig...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#48) #16939776 válasza Ribi (#46) üzenetére


#16939776
törölt tag

Akkor közelítsük meg máshonnan a dolgot. Mi az a szint, ami nem csak értelmetlen baszkódás, amit akár más platformon is megtehetsz sokkal olcsóbban, hanem kapsz is valamilyen élményt cserébe a pénzedért, amiért mondhatjuk hogy egyáltalán van értelme PC-ben gondolkodni, azon megvalósítani?

Mi lenne ez a cél, és mi az a pénz amit kb.: mellé kell tenni, hogy egyértelműen legyen a végén értelme végig csinálni?!

(#49) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Én szívesen vennék egy 6800 vagy 6800XT kártyát,csak amúgy nincsen rá szükségem,mert a jelenlegi is hozza azt amit kell,bár van amiben 4Krol 1440p-re viszzavettem, de simán gyönyörű az az MMO így is..ha meg tömeges esemény van ott ultran nincs szerintem ami fixen hozna legalább 60fpst..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#50) errorcode06


errorcode06
őstag

Én is vennék 6800/xt-t, 3080at, 3070et 1440p-re, de a gyomrom már nem veszi be ezeket az árakat, még ha ki is tudnám fizetni, akkor is...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.