Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Smiro


Smiro
senior tag

Kínai termékről koppintották szerintem. A csajjal együtt érne annyit nekem. :)

(#2) defymoto válasza Smiro (#1) üzenetére


defymoto
senior tag

Ez egy szép kis hímsoviniszta hozzáállás.

(#3) TechMagneTic válasza Smiro (#1) üzenetére


TechMagneTic
tag

Kínai termékről koppintották? Szerintem jó pár éve a piacon van már a Powerbeats (Konkrétan 2011-ben jelent meg az első verió). Nem hinném, hogy akkor valami kínai fülesről' koppintották volna... Máskor informálódj mielőtt sületlenségeket írsz.

(#4) GSP


GSP
aktív tag

Edzéshez jól jönne.

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#5) Schuler888


Schuler888
senior tag

Beats.. kb annyira inkabb divat, mint minoseg akar a skullcandy, hipstereknek valo atlag vagy az alatti minoseg :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6) TechMagneTic válasza Schuler888 (#5) üzenetére


TechMagneTic
tag

Nyílván a rettentő sok személyes tapasztalat beszél belőled azért állítod ezt a márkával kapcsolatban. Volt/Van Beats termékem. Egy Skullcandy-t azért egy lapon sem említenék vele. Nem, nem istenítem a márkát, de volt szerencsém már több száz Fülhallgatót kipróbálni és ha minőségről van szó azért a Beats nem rossz egyátalán. Vannak nála jobbak és rosszabbak is, de nem Skullcandy azért. Csak gondoltam leírom.

(#7) Schuler888 válasza TechMagneTic (#6) üzenetére


Schuler888
senior tag

Oke, par fokkal JOBB mint a skullcandy, de attol meg nem lesz JO..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#8) viragdani01 válasza Schuler888 (#5) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Az Apple cuccokkal az iOS és macOS integráltság miatt seamless működnek, ami kényelmes. Szerintem az átlag user pedig ezt és a divatos dizájnt jobban fogja értékelni, mint pl. egy Sennheisert, ami szebben szól, ámde nem néz ki olyan jól/nem látja, hogy a kedvenc sztárja is ezt hordja/nincs az arcába tolva a reklámokkal az Apple boltban.

Annyit nem fizetnék értük én sem, amennyibe kerülnek, de mivel a laptopjai és iPadjei mellé ingyen adja őket az Alma, van nekem is és edzés közben megszerettem, a Solo3 óta kiadottak vállalhatóan szólnak már. Olyankor nem zavar, sőt kifejezetten tetszik a túlpumpált basszusa, de semmiért nem cserélném le rá a QC 35-ömet.

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.