Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Csak felénk is kapható legyen :) És már fogom is be tesztre.

Főleg az értesítési LED-ként is funkcionáló megoldás miatt.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) hallerlaller válasza Graphics (#1) üzenetére


hallerlaller
addikt

Várós nagyon!

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3) Graphics válasza hallerlaller (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én F3-ast nyuzok most, nagyon fain, de az AoD nem az én világom, fogyasztásban egy apró LED kevesebb lenne

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) IQfályter


IQfályter
tag

Tényleg jól néz ki csak nem látom sok értelmét egy hátsó értesítési lednek. :) [link]

(#5) Luck Dragon

Na ez már valami, kíváncsian várom.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) Graphics válasza IQfályter (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Asztalra letéve szín alapján látod, hogy milyen típusú értesítésed érkezett , mint anno az RGB led-eknél, vagy pl a Nexus One-nál.

Kék - üzenetek pl., piros mail, zöld hívások, stbstb. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) bostone


bostone
addikt

Ez is támogatja az átfolyó töltést?

(#8) Dhampir


Dhampir
félisten

Ebben már lesz GMS?

(#9) doooo válasza Dhampir (#8) üzenetére


doooo
veterán

Ez Xiaomi, nem Huawei.

(#10) Dhampir válasza doooo (#9) üzenetére


Dhampir
félisten

A Poco F3 GT nemzetközi modell, akkor feltehetően nem lehet gond.

Korábban már szó esett arról, hogy a belpiacos modelleken megszűnik a GMS támogatás.
Megszűnik a GMS támogatás a Xiaomi belpiacos modelljein

A Poco F3 GT bemutatkozásáról szóló cikkben említett hasonló kinézetű párjában, a kínai Redmi K40 Gaming Edition kiadásban nincs GMS.
PSA: Redmi K40 Gaming Edition does not support GMS installation

(#11) doooo válasza Dhampir (#10) üzenetére


doooo
veterán

Kínában eleve nincs Google. A változás most annyi, hogy a kínai piacos modellekre külföldön sem lehet tenni GMS-t. Ami valahol logikus.

A világ többi részét ez továbbra sem érinti közvetlenül, meg lehet nyugodni.

(#12) Dhampir válasza doooo (#11) üzenetére


Dhampir
félisten

Néhány hónappal ezelőtt a Xiaomi az Egyesült Államok tiltólistájára került. Végül május 20-tól levették a Xiaomit a tiltólistáról.

(#13) doooo válasza Dhampir (#12) üzenetére


doooo
veterán

Tisztában vagyok vele. Épp ezért mondom, hogy meg lehet nyugodni (egyelőre mindenképp).

(#14) solyomferi


solyomferi
tag

Azért kíváncsi lennék üzemidőre a F3al össze hasonlítva.
Mennyivel eszik többet a Mediatek mint Snapi

(#15) Dhampir válasza doooo (#13) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha már két ízben is elhangzott a "meg lehet nyugodni" beszédfordulat, akkor hadd álljon itt Rachel Brathen jógatanártól egy jó tanács:

Köss békét a múltaddal! Békélj meg azokkal a nehézségekkel, amiket átéltél! Csak így lehet nyugodt és békés életed.

:)

(#16) Luck Dragon válasza solyomferi (#14) üzenetére

5-8%-al eszik többet .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) Graphics válasza Luck Dragon (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt max tapasztalat alapján lehet megmondani

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Luck Dragon válasza Graphics (#17) üzenetére

De mivel még nincs sok helyen , így marad a matek .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) Graphics válasza Luck Dragon (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor egzakt nem kijelenthető.

:N

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) Luck Dragon válasza Graphics (#19) üzenetére

Ne kötöszködj már . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) hallerlaller válasza Graphics (#3) üzenetére


hallerlaller
addikt

Én a gombok miatt várom, elkapott a hype :DDD [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#22) RoBos


RoBos
senior tag

Épp írni akartam, h akinek az élete a custom ROM-olás, annak ez a teló OFF, de már itt is van az "utód" a Redmi K40 GEE, SD870-nel! :D Hááát nem tudom, ennek tudatában ki fogja megvenni a F3 GT-t?! :F

(#23) Kobun1980 válasza hallerlaller (#21) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Én F3-rol egyrészt a gombok miatt váltottam Black Shark 4-re. Nagyon bejövős. A hypercharge is óriási dolog, alig 15 perc a 100%. Nagyon szerettem az F3-at, de pont ezek az apróságok miatt megérte, és ez is a felárat.

(#24) hallerlaller válasza Kobun1980 (#23) üzenetére


hallerlaller
addikt

Honnan vetted a hivatalos oldalról?

#22RoBos

na akkor lehet megint várni..

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#25) Raul227


Raul227
aktív tag

Sziasztok, várom a telót. Viszont olvastam egy indiai írta valahol hogy ez a proci ami benne van Mediatek, gyengébb mint egy snapdragon, hiába papíron jobb. Ez vajon gyakorlatilag igaz?

(#26) Luck Dragon válasza Raul227 (#25) üzenetére

Igen , 870 5G lapka a DN1200-al szemben 7% magasabb az órajere , plusz SD GPU-ja támogatja OpenCL/Vulcan-t ami többlet FPS-t hoz a játékok terén .
Nanoreview szerinti mérés alapján SD 72 pontjával győz a DN 65 pontjával szemben a játékok tesztelése során .

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) Raul227 válasza Luck Dragon (#26) üzenetére


Raul227
aktív tag

Köszi. Az pl melyik teloba van? Ami hasonló árban van

(#28) Luck Dragon válasza Raul227 (#27) üzenetére

Ha a kérdés a SD870-es lapkára irányul akkor a sima Poco F3-ban van.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#29) Raul227


Raul227
aktív tag

Nem tudom jó lesz e ez a proci ami a gtbe lesz, nagyon új...

(#30) Kobun1980 válasza hallerlaller (#24) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Szia.
Amikor eladtam a Poco-t, akkor a hivatalos oldalon volt, de mire rendeltem volna megint elfogyott, így Ali maradt egy francia cég lengyel raktárból. Árban messze baratibb lett a hivatalosnal (25 %-al).

(#31) Raul227


Raul227
aktív tag

Lesz egyáltalán nálunk ilyen? Mert erre várok addig, de ha nem, vennék poco f3 at.

(#32) tokecs válasza Raul227 (#31) üzenetére


tokecs
újonc

Én is pont így vagyok vele, facebookon írtam a poconak, a xiaominak, de még az üzenetet sem nézték meg. Sajnos olyan rémhíreket hallok, hogy csak Indiában lesz elérhető... Holnap megyek Pestre, lehet beugrok a boltukba, és megkérdezem ott őket, hátha tudnak valamit...

(#33) tokecs


tokecs
újonc

Ők sem tudták megmondani, így akkor sajnos marad a sima f3, de legalább ebben erősebb a processzor :DDD

(#34) Raul227 válasza tokecs (#33) üzenetére


Raul227
aktív tag

Köszi, nekem is ezt írták emailban. Én szerintem ha már nem tudok triggeres telót venni, legyen a mi11i. Talán jobb a procija

(#35) Raul227


Raul227
aktív tag

Még mindig nem jött ki a teló. Hihetetlen

(#36) bajusz15 válasza Raul227 (#35) üzenetére


bajusz15
senior tag

Én még mindig nem találom sehol, F3-at meg csak azért nem fogok venni, mert nincs GT... Ha meg utána jönne ki a GT 1-2 héttel, lenne :W az biztos :DDD

(#37) chakram6706 válasza Graphics (#3) üzenetére


chakram6706
csendes tag

Szia. Kamerban mennyire tud jól teljesíteni? Ez miatt nem merem megvenni....

Bivaly akku a király! WP19

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.