Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Haaardcore


Haaardcore
csendes tag

Gyönyörű, és szerintem baromi jó ötlet! :C :C :C
Nem utolsó sorban az ár is korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#2) rankesz


rankesz
veterán

60fps fullhd, S4pro SOC... áááá, kell

kijelző milyen technológiát használ?

[ Szerkesztve ]

(#3) tjb007 válasza rankesz (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

A telefon Super IPS+, a tablet-kabát pedig IPS.

[ Szerkesztve ]

(#4) HawerKing


HawerKing
őstag

ez tenyleg gyonyoru szep lett :) nagyon tetszik, hogy az elolapba vannak integralva a szenzoros gombok :) szerintem az ar is korrekt :) s nincs nagy konkurenciaja az Asusnak ebben

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5) kutkut válasza rankesz (#2) üzenetére


kutkut
addikt

IPS. :)
Megelőztek. :P

Nem rossz, bár kicsit furcsa ez a dizájn. :)

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#6) rankesz válasza kutkut (#5) üzenetére


rankesz
veterán

jaja, utánakerestem külföldi oldalakon is

Sharp IGZO kijlző, Corning Fit Glass védelemmel.
Viszont a 60fps az 720p-s videófelvételre értendő, nem a 1080p-re

az akksi is el lett írva, még néztem is hogy ez meg milyen kapacitás... a valós szám 2140 mAh

[ Szerkesztve ]

(#7) atikó


atikó
őstag

Hát én leváltom az első generációst erre! :DD :DD

(#8) jubilleum


jubilleum
senior tag

És klaviatúráról semmi hír? :(
Tudom telhetetlen vagyok :D

(#9) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nagyon durva, és nem is vészes a táblagép ára.
Amit sajnálok hogy a készülék ennyire nagy kijelzős illetve sok a káva a telefonon, ha már 4,7 col akkor minimalizálnám a készülékházat, de plusz pont a hw-es touch gomboknak.

[ Szerkesztve ]

(#10) stbtamas


stbtamas
aktív tag

Koorekt ár, csak mire ideér, sajnos 200+ fölött lesz úgy érzem.. persze képernyővel együtt.

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#11) oszi666 válasza atikó (#7) üzenetére


oszi666
őstag

nem kötözködésből, de milyen előnye van annak, hogy ahhoz, hogy a táblagéped működjön bele kell dugni a telefont? elismerem hogy még nem használtam ilyent, de elsőre totál kényelmetlennek tűnik. nem egyszerűbb venni egytáblát meg egy telefont külön? plusz a magas ára miatt még csak spórolni se lehet vele,

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#12) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Lehet én vagyok maradi, de ki az az idióta, aki megvesz egy készüléket kettő áráét, mert VAGY a telefont használod, és felesleges kényelmetlenség táblává alakítani, VAGY a tabletet, és ha hívnak, jól kinézünk - egy készüléked van, mégis kettőt kell cipelni, gyerek se tudja elcsenni stb.

A telefon maga nem rossz amúgy, és ekkora kijelzővel akár helyettesítheti is a tabletet, tudni az sem tud többet.

(#13) bok92


bok92
addikt

Hát ez jó lett! :))

(#14) mrlujoak


mrlujoak
veterán

" illetve 2014mAh kapacitású akkumulátort kapott. "

Ezt hogy?! Kettőezer-tizennégy?!

...aztán a forrásra kattintva:

" NFC, 2,140mAh fixed battery, 50GB of ASUS WebStorage for two years "

...és kiderült, hogy már megint egy hibásan vesszük át hír... :(

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15) ADAM1337 válasza oszi666 (#11) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Azért egy hasonló tudású táblagép + telefon ennyiből nem jön ki.
A táblagépnél a telefon hw-e van használva azért is csak 44000ft amiért közel se kapsz ips-es ilyen soc-os táblagépet.
Egyedül az illesztés még furcsa nekem jobban beburkolhatták volna a telefont hogy csak a kamera lógjon ki belőle.

(#16) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Ja, és ICS... :)

(#17) sid87


sid87
senior tag

Ha táblagéppé lehet úgy is dokkolni, mi a fenének raktak 4.7es kijelzőt? Ezzel nálam kb esélytelen használatra... 4" és táblává át. Ennek van értelme nálam...

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#18) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Mikor adnak ki olyan táblagépet, aminek a kijelzőjét hűtőszekrénybe lehet csúsztani, RefrigeraTab?

(#19) BDave


BDave
őstag

Ez nagyon ütősen hangzik! Kíváncsi leszek a tesztetekre! :) És ahhoz képest nem nevezném drágának a telefont, persze lehet hogy itthon már egy 50essel többe fog kerülni. Ez a táblagépes ötlet se rossz, de akár egy tévére is rá lehetne dugni kábellel a telefont. Persze azt nem lehet mindenhová magaddal vinned. Van még innováció a piacon :)

Kár, hogy nem a Google adja rá ki a frissítéseket.

(#17) sid87: azért, mert külön is használhatod a telefont, nem muszáj mindig bedugni a táblába.

(#20) kutkut válasza Bone123 (#18) üzenetére


kutkut
addikt

hehe ;]

Am, viccet félretéve, nem muszáj megvenni a tabot is hozzá. (Vagy igen? :D:F)

Meizu MX3 32GB

(#21) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Wow... nagyon ott van! :U

Finn the human

(#22) atikó válasza Bone123 (#12) üzenetére


atikó
őstag

Miért ha külön van tableted, akkor nem kettőt kell cipelni?

(#23) Haaardcore válasza Bone123 (#18) üzenetére


Haaardcore
csendes tag

Inkább olyan kellene, amit egy álló keretbe lehet belecsúsztatni, és bejön rajta a kábelTV. :))

(#24) rep3at


rep3at
őstag

Pont ideális lenne nekem, nagy kijelző, könnyebb csatlakoztathatóság, na és ezek a paraméterek..

Csak így tovább ASUS!

Forward thinking. كرر

(#25) Integra


Integra
titán

nem semmi, hogy tör be az asus az okosteló piacra, lehet, hogy ő lesz az új htc?!
viszont én erősnek érzem a 60fps 1080p-t, szerintem ez inkább 30fps, nem láttam sehol még 60-at fhd-hoz, az világrekord lenne hirtelen okostelóban, de még a gopro hd sem tudja..
az akksi viszont nevetségesen gyenge.. vicc, komolyan

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26) rankesz válasza Integra (#25) üzenetére


rankesz
veterán

(#27) Integra válasza rankesz (#26) üzenetére


Integra
titán

akkor nem csak nekem tűnt fel :)
az akksi továbbra is nevetséges

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28) Bone123 válasza atikó (#22) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Az két működő készüléket is jelent. A tablet amúgy is csak egy nagyképernyős okostelefon, a PadFone pedig pont azt a funkcióját vonja meg, ami népszerűvé teszi - mobilitás: gyerek, feleség, nagyi, haverok hurcolásszák össze vissza, kölcsön adod, másik szobában hagyod stb. Maradna ugye a két számítógép közötti használat, ám a buszon tabozó ember se kutya, az pedig, aki Combino villamoson elkezd tabletet összeszerelni, na, az Darwin díjat érdemel! :C

A lényeg vész el azzal, hogy szerelgetni kell, és mindig csak egy eszközöd lesz. Ha annyira fontos, hogy két hely között legyen egy méretes mobileszköz, vegyél egy Note2-t, nem sokkal nagyobb, mint a PadFone telefonja, mégis mindent tud kielégítő méretben két számítógép között.

(#29) atikó válasza Bone123 (#28) üzenetére


atikó
őstag

Hát egy adataimmal telepakolt gépet nem adok oda a szomszédnak. (például emailek)
Majd mindig formázom a gpet amikor elviszi a szomszéd aztán meg állítgatom amikor vissza kaptam! :)

[ Szerkesztve ]

(#30) Bone123 válasza atikó (#29) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Na látod. :)

Amíg külön készüléken van (teló), addig ez meg se történhet. Ha tab és teló végső soron egy készülék, nem csak hogy nem tudod kölcsön adni, mert akkor megy a teló is, hanem minden adatodat kiadod a kezeid közül.

[ Szerkesztve ]

(#31) Integra válasza Bone123 (#28) üzenetére


Integra
titán

és akit nem érdekelnek nagymamák meg gyerekek, hanem magának akarja?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32) atikó válasza Integra (#31) üzenetére


atikó
őstag

egyetértek.

(#33) Bone123 válasza Integra (#31) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Annak is értelmesebb egy Note2-t venni, mint szerelgetős masinát, ami mindig kényelmetlen lesz. Ha van egy 5" körüli telód amúgy meg otthon nyilván egy PC-d, mert azt 10" sem helyettesíti, minek egyáltalán tablet? De akinek 200e ft-ja van, az valszeg tud venni egy erős, de akkor már prakikus méretű telefont és egy tabot.

(#34) Integra válasza Bone123 (#33) üzenetére


Integra
titán

még jó, hogy van élet a saját realitásodon kívül is :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35) errorcode06


errorcode06
őstag

Kár hogy nincs hozzá dokkoló, örültem volna neki...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#36) Cathulhu válasza Bone123 (#33) üzenetére


Cathulhu
addikt

Szeretem amikor valaki a sajat korlatolt nezopontjat globalis igazsagkent tunteti fel. Van penzem, van nagy kepernyos telefonom, sot, meg egy tabletem is, de megis kellene egy ilyen, sokkal inkabb mint a jelenlegi felallas. Na most ez hogy fer bele a vilagkepedbe, vagy valami anomalia lennek?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#37) mumk1 válasza Bone123 (#33) üzenetére


mumk1
addikt

Azt nehéz lesz meggyőzni eme eszköz praktikumáról, aki inkább ehhez ragaszkodik. :DDD :D

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#38) Bone123 válasza Integra (#34) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Persze, íme egy példa. :))

(#39) Bone123 válasza Cathulhu (#36) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Miért kellene egy ilyen, ha van telód, van tabod?

(#40) nobela


nobela
senior tag

Amikor először hallottam róla tetszetősnek tűnt az ötlet, de így???

Féltégla bunkofon hogy ha akarok tudjak csinálni belőle egy teljes téglát?
Biztos van akinek bejön, de alapvetően teljességgel értelmetlen.

Amiben lenne ráció (nekem): KICSI telefon (~3,7 körüli kijelzővel): hurcolászni.

Ha viszont kell egy tablet, akkor beledughassam, és máris van egy 10 coll körüli használható gépem.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#41) BDave válasza Bone123 (#38) üzenetére


BDave
őstag

Ez most hogy jön ide? Hihetetlen, hogy ez a cég mindenhol előjön. Nem vagyok moderátor, de szerintem maradjunk a témánál.

(#39) Bone123: azért, hogy a kettő egybe legyen. :W Mint amire ezt tervezték is. Pont.

[ Szerkesztve ]

(#42) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Szép készülék.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#43) atikó válasza nobela (#40) üzenetére


atikó
őstag

ha akár, 1 órát is használtál ilyet, (vagy teszteltél) akkor nem mondanál ilyet! :))

(#44) Integra válasza Bone123 (#38) üzenetére


Integra
titán

ez most hogy jön ide?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45) Bone123 válasza mumk1 (#37) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Pffff, mellé. :) Pont azt mondom akkor már legyen egy gigatelefonod azt csókolom, minthogy elkezded egy működésképtelen tabletbe belepakolni a telefont, csak hogy azt használni tudd, aztán mire betölt a mobilaréna, bejön egy hívás és kezdheted szétszedni. :) De mint mondtam, maradi vagyok, ez nem fér bele a világképembe.

Integra: élet a saját realitásomon kívül. :P

[ Szerkesztve ]

(#46) mumk1 válasza nobela (#40) üzenetére


mumk1
addikt

Azért azt se felejtsük el, hogy ebbe a készülékbe a ma elérhető legerősebb hardver került, ami nem biztos hogy használható lenne egy 4", vagy kisebb méretű házban. (pl még kisebb aksit kapna).

@Bone123
Már miért kéne szétszedni??? :F Ez bizony olyan, hogy telefonálás közben is nézegetheted a Mobilarénát. ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#47) Integra válasza Bone123 (#45) üzenetére


Integra
titán

nem azzal van a baj, hogy neked mi nem fér bele a világképedbe, szerintem ezt mindenki pont leszarja, hanem az a baj veled hogy a világképedre akarod formálni a többieket. nekem nem kellene egyik sem, ettől függetlenül mégsem gondolom, hogy ne lenne meg a vásárló közönsége, aki örülni fog neki, csak azért mert mást gondolok. te viszont kezdesz idióta trollba átmenni erősen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48) BDave válasza Integra (#47) üzenetére


BDave
őstag

+1

(#49) Cathulhu válasza Bone123 (#39) üzenetére


Cathulhu
addikt

:W

Azert basszus, hogy
- ne kelljen wifit osztanom a telefonrol
- ne kelljen ket net elofizetes (megha osztott is)
- ne kelljen mindig magamnal cipelni a tabletet, ha valami csak azon van
- ne kelljen minden zenemet, filmemet, jatekomat ket helyen tarolgatni
- ne kelljen allandoan szinkronizalgatni a telefont a tabbal
...

de neked beszelhet az ember, orakig sorolhatnam

47: +1

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.