Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bwin87


Bwin87
tag

Még jó hogy nem vettem meg pár hónapja a sima verziót :))

Sony Xperia 1 V

(#2) AS válasza Bwin87 (#1) üzenetére


AS
félisten

:) Na igen. De sima is tökéletesen működik szerencsére.
Ez meg még jobb. Szerintem is lesz Global verzió 1-2 honnap múlva.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Dorcsika


Dorcsika
junior tag

Játékra szánt telefon csak épp normális játék nincs rá...

Huawei P30

(#4) jacis válasza Dorcsika (#3) üzenetére


jacis
nagyúr

Pont emiatt nem értem ki van ezekre ennyire rágerjedve, mikor egy mostani csúcs teló is simán megbirkózik mindennel.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5) Noukoum válasza jacis (#4) üzenetére


Noukoum
veterán

+1

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) Mr.Grincs válasza Dorcsika (#3) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

+1. Nem is értem ezt az egészet. A kollégám is rá van fezülve ezekre a gamer telefonokra, meg a másik szemétdombra a kinyit becsuk samsungra, hogy mert milyen jól menne rajta a PUBG, meg a Fortnite....Ohh mondom az én iphone 7-esemen is reccsenés nélkül megy, hibátlanul, de amúgy meg élvezhetetlen így játszani. Ellenben az ő P20-asán már pár perc játék után már vannak bajok...De amúgy meg ilyenen játszani..why???
Játszani akarok akkor bekapcsolom az XBOX One-om és lerakódok a kanapéra és COD-ozok.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#7) Bwin87 válasza Mr.Grincs (#6) üzenetére


Bwin87
tag

Nem is kell érteni ezt,mindenkinek más az izlése nem vagyunk egyformák.

Sony Xperia 1 V

(#8) kelly416 válasza jacis (#4) üzenetére


kelly416
veterán

Az a baj, hogy tök jól hangzik az a 125.000Ft, amikor végig gondolom, hogy mennyiért is vettem az S9-em újonnan és ez elméletileg körbeveri mindenben. Aztán elgondolkozom azon, hogy néha fényképeznék és ott tuti előnyt élvez a Samu, meg ráhajigálom vezetékmentes töltőre otthon, irodában, autóban, így az akkunak hátrányát nem nagyon látom, minden más egyéb feladatát simán ellátja, és még el is fogja min. egy évig problémamentesen... na meg az a 125 is csak ott 125, mire idekerül, lesz legalább 160-180, és úgy már majdnem ott van, mint a Samu is volt.

Merthogy pont lekakkantom, gémernek nevezik vagy nem, de jól néz ki, nekem tetszik, 125-ért rohadtul megvenném.

(#9) Nilehun válasza kelly416 (#8) üzenetére


Nilehun
újonc

Red magic 3 elég jó képeket lő .. tapasztalat

(#10) kelly416 válasza Nilehun (#9) üzenetére


kelly416
veterán

A Xiaomi Redmi Note 4 is jó képeket lő, csak nem LG G4 után, meg utána A8-S9-ek jöttek, azokhoz képest megint vicc. Ha nem lenne ilyen összehasonlítási alapom, akkor jónak mondanám azt is. De egyébként a G4 szoftveresen sokkal többre volt akkor képes, mint az S9 most, csak az a rohadt bootloop ne lett volna...

Szóval elhiszem, hogy jók a képek, de drága váltás lenne ahhoz, hogy esetleg csalódjak benne. Viszont ha úgy állnék telefonvásárlás előtt, mint mikor az S9-et vettem, nagy valószínűséggel nem az S9-et választanám már.

(#11) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

AnTuTu alatt meg a Rog Phone 2-t is veri.

Hozzánk EU-ba elvileg októberben érkezik.

Ára kB 170-180k lesz nekunk.

Szoftverben sok hiányosság van de mégis ennyi pénzért a kamerát leszamitva minden telefont ver.

Ott a Zenfone 6 ennyiért, annak a 60 Hz ips kijelzojrz lazán veri ennek a 90hz amoled panele.

Ott az olcsóbb Mi 9T Pro, azt is lazán veri mert a kikekzoje gyorsabb és hiába amoled mindketto, a 9T Pro színei gyengébbek. Továbbá első futtataskor is több pontot ér el AnTuTu alatt, utána meg a Mi9T pro labdába sem tud rúgni mert durván trottyol melegedés miatt.

Meg azok a játékok is amik nem 90 fps-el futnak a 90 Hz panelen nekem picit jobbnak tűntek. Pl a gta San Andreas 30 fős kortallal fut de a rm3-on szerintem nagyon picit folyekonyabbnak tűnik mint a Mi9T pro-n.

Továbbá touchpad hangulatú trigger gombok is vannak amikkel teljesen más élmény a játék a hasonló telefonokhoz képest. PUBG - t kilrobaltam és simán megnyetem a meccset, esélyük sem volt pedig félévente játszok 1 meccset.

Egyetlen olyan alternatíva van ami szoftver, kijelzo és kamera téren veri és szintén rendelkezik ilyen trigger gombokkal: Rog phone 2 ami viszont nem 170k, hanem 300k.

Egyedul a kamera az ami nagyon gyenge benne mert csak egyetlen 48mpixel es van be én, viszont legalább a szenzor az IMX586 (ilyen van rog phone 2 ws mi9t pro-ban is)

(#12) kelly416 válasza Darth_Revan (#11) üzenetére


kelly416
veterán

A fenébe. Ne csináld. Még a végén lecserélem egy ilyenre az S9-et mégis.

(#13) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Jó lett volna ha még egy változást eszközöltek volna az előd modellhez képest, mégpedig azt a szörnyű lekerekített kijelzőt cserélhették volna sarkosra. Akkor cserélném a régit egyből....

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#14) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nemzetközi megjelenés (EU is) Október 16

Október 9-én azonban indul "Early Bird rewards" akció, kíváncsi vagyok hogy ez mi lesz...Oneplus-hoz hasonlóan kisebb mennyiség már vásárolható lesz aki kapja marja alapon és a nagy adag meg 16-án érkezik vagy előrendelési ajándékok ?

(#15) kelly416 válasza Darth_Revan (#14) üzenetére


kelly416
veterán

Leginkább az itthoni árakra vagyok kíváncsi.

(#16) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Jól emlékszem hogy RM3-hoz csak sima töltő volt a dobozban es a 18W gyirstoltot külön kellett megvenni?

(#17) ezmivolt


ezmivolt
tag

Hát én nem látom a 3s-t az áruházban....pedig Kínában már korábban beköszöntött az október 16-a...

(#18) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Már elérhető!
8/128 szürke berendelve!

RM5OFF kupon még mindig működik!

[ Szerkesztve ]

(#19) Bwin87


Bwin87
tag

Érdemes volt rá várni!!! :DD

Sony Xperia 1 V

(#20) Darth_Revan válasza Bwin87 (#19) üzenetére


Darth_Revan
veterán

És érdekes módon ők nem emeltek árat a gyorsabb tárhely és cpu miatt sem :U

(#21) kelly416 válasza Darth_Revan (#18) üzenetére


kelly416
veterán

Hol érhető el? Melyik oldalra jó ez a kuponkód?

(#22) Darth_Revan válasza kelly416 (#21) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hivatalos oldalra jó a kupon, kB ugyanaz az eljárás mint a Oneplus esetében, sőt ok is Lengyelországból küldik, ha jól emlékszem akkor DHL-el.
Red magic.gg

Első rendeleseket október 18. Körül adják át futárnak.

Support meg nincs olyan jó mint a Oneplus-nak, de már ők is biztosítanak live chat supportot és futárt biztosítják a gariztatashoz. (azt hiszem gls hozzá viszi)

[ Szerkesztve ]

(#23) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ennyi volt a kupon, a Nubia érvénytelenitette.
Aki nem húzta az időt a rendelessel az legalább 8000 Ft-ot spórolt :)

(#24) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hnekem már úton van :C

(#25) kelly416 válasza Darth_Revan (#24) üzenetére


kelly416
veterán

135000Ft magasságában? Gratula hozzá! Kíváncsi vagyok, milyen lesz egy kis tartós használat utána véleményed róla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.