Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mappa


Mappa
addikt

:C undorító

nem kötelező megadni

(#2) VD


VD
őstag

Érdekes szín, de kétségtelenül nem az Én világom. :(

(#3) riszter


riszter
senior tag

Ez annyira szép hogy nem merném használni kinn az utcán! :B

Vivere militare est

(#4) lindermen


lindermen
aktív tag

Lösz mive vjjogni a rajoknak :W

(#5) JanFe


JanFe
aktív tag

Hat ez minek kellett bemutatni?

[ Szerkesztve ]

"There is nothing permanent except change"

(#6) D@niel


D@niel
addikt

Wow nekem nagyon tetszik az ilyesmi! Az ára sem annyira durva...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#7) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Párat biztosan eladnak belőle, pillanatnyilag talán a legszebb Nokia. Hogyha egyáltalán létezik szép Nokia... :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Nem rossz, de ilyet se veszek egyhamar.

blabla

(#9) atike


atike
nagyúr

...nem is hinné az ember, hogy mikre van igény... és pénz....

(#10) sbazsi


sbazsi
veterán

vertu helyett kevés, sima okostelefonnak drága.
:U

(#11) Prof01


Prof01
veterán

Nekem nem jön be. :N

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#12) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

"A finn gyártó az új Cseries termékvonal leleplezése helyett továbbra is a korábbi készülékeit adja ki újabbnál újabb álruhákban."
- nem csoda, ha birkák így is veszik minek dolgozni... ;]

(#13) -NOKIA- válasza lindermen (#4) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

pózolj nokia n97 golddal :D

(#14) ispi


ispi
tag

Gizdafon...

Csak az normális, akit nem ismersz eléggé.

(#15) hans87


hans87
tag

Na ez is kellett mint köröm, a f*rkunk végére...
N97 mini nagyon tetszik, jól néz ki. De, ez......

Nokia 5530

(#16) Liudvikas


Liudvikas
tag

szerintetek véletlenül került egy nő kezébe a reklámfotón?
ne legyetek már ennyire korlátoltak, kirakják egy női divatlap hátuljára, és a fehér N97 mini babérjaira tör eladásokban :(((

(#17) gerilee


gerilee
aktív tag

Szerintem nincs semmi gond ezzel a telefonnal. Az a baj, hogy nagyon sokan rossz irányból közelítik meg a kérdést.
Ezt a telefont nem ennek a beteg társadalomnak csinálta a Nokia, amiben mi élünk, ahol egy mobil, vagy egy autó státuszszimbólimmá válik.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#18) bope87


bope87
aktív tag

Rajbabáknak tökéletes lesz :DDD
Én úgy gondolom, hogy fehérben sokkal szebb, elegánsabb, teljes mértékben fölösleges ez az arannyal bevont mizéria.

[ Szerkesztve ]

(#19) fricz19 válasza Liudvikas (#16) üzenetére


fricz19
őstag

oké hogy a nők a célcsoportja de hogy 200eft okos telefonra lenne szükségük?!
biztos hogy van kivétel, de elenyésző....

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#20) _Voyage_ válasza fricz19 (#19) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Manager nők, cégvezetők, orvosok, felsővezeték feleségei, stb-stb-nek mind-mind célpont lehet ez a teló. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#21) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Vastag nyaklánc helyett/mellé itt az uj divat bizonyos rétegnek :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#22) Ankhiszesz válasza _Voyage_ (#7) üzenetére


Ankhiszesz
tag

Szerintem az e52/55, e71/72, N97/97 mini, 6700 igenis szép telefonok :K De különben is ez mindig szubjektív téma marad, tehát a hozzászólásod... :(((
Biztos van olyan réteg, akinek ez az arany szín tetszeni fog (leginkább a nőknek), de én nem tartozom közéjük, ennyi.
Ettől függetlenül ideje lenne már valami újdonsággal előrukkolnia a Nokiának és nem valami 5800 klónnal vagy valami újabb színárnyalattal, mert ez így kevés. :( Várom már az új Symbian-t, de valami formailag "is" ÚJ készüléket adjanak hozzá.

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#23) meroly


meroly
veterán

Azt megértem, hogy egy luxus nokia legyen ilyen arany színűben is (sirocco gold, arte gold), de egy multimédiás telefont minek kiadni ilyenben? Hááát, biztos lesz rá kereslet a technokrata sznobok közt. ;]

Impossible is nothing

(#24) Saccco


Saccco
nagyúr

Nekem tetszik, mondjuk nem vennék ilyet de tetszik :C

Amúgy ezekhez vajon adnak ki Symbian^3 frissítést? :D Akkor talán versenyképesebb lenne.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25) _Voyage_ válasza Ankhiszesz (#22) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Amiket felsoroltál, azokból egyedül az N97 mini, amelyik tűrhetően néz ki, többi szerintem ronda. Nem is kicsit, de igen, ez szubjektív. Nekem régóta egyetlen Nokia sem tetszik külsőre. Talán az utolsó az a 6300 volt, amelyik megfogott, illetve az N82. :B

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#26) <NewL>


<NewL>
addikt

ejha,szép,tetszik ebben a verzsönben

_Voyage_ : N82 ? ... :N :D

6300(csak a silver hátlapos),E71,8800 Carbon Arte ami tetszik a Nokiánál

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#27) _Voyage_ válasza <NewL> (#26) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

N82 feketében igenis jól tud kinézni. :D
6300-val valóban az ezüst-fekete, E71 elmegy kategória, 8800 nem tetszik. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#28) GALARDO


GALARDO
addikt

Szép! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#29) RandomGosu válasza GALARDO (#28) üzenetére


RandomGosu
senior tag

az ára is :)

(#30) plus44


plus44
veterán

Na kezdődik ez az edition hadjárat...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#31) GALARDO válasza RandomGosu (#29) üzenetére


GALARDO
addikt

Igen az de akinek televan a zsebe nyugottan vegye meg és adja nekem! :D

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#32) Quasi_modo válasza DeadMeat (#21) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

F..ngom nincs kikre gondolhatsz...

valami

(#33) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Akik a giccsesre esküsznek azoknak jó lehet. Bár szerintem nem néz ki rosszul, igaz nekem nem kellene az tuti.

(#34) Ricardo


Ricardo
félisten

A fehér valóban szebb.Ez így nagyon giccses. Az "arany háttérkép is nagyon sokat ront. Megnézném ezt a képet úgy hogy az arany színt fehér helyettewsíti a kijelzőn. sokat javítana, bár giccses maradna akkor is :U

(#35) AMD Power válasza DeadMeat (#21) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan. Szerintem el fog menni belőle egy pár db. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.