Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

Tetszetős,de azért nagyobb méretben is mutathatták volna...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) rodrigez


rodrigez
senior tag

Több fű volt benne, mint a PS4-es és XO-s GTA V-ben összesen. :D Azok meg azt nézik, kinek hol hiányzik 1-2 fűcsomó! :D

(#3) oriic válasza rodrigez (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tudtam hogy feljön a GTA meg a fű témája. :D Eskü lottót kellen vennem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tökéletes mint minden Zelda :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) oriic válasza Sirandrish (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én azért szívesebben néztem volna belőle egy olyan verziót amiben a teljes képet láthatjuk.

Live-Die-Respawn

(#6) Sirandrish válasza oriic (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem mondod? Hajnal fél 4 kor keltem csak ezért...
Nem elég hogy végig kellett szenvednem az egész műsort mert természetesen a Zelda volt az utolsó, de akkor még nyomnak egy ilyen nesze semmi fogd meg jól figurát.
Szóval hidd el..én is szívesebben láttam volna nagyobb képen és többet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) oriic válasza Sirandrish (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utoljára valamelyik Metal Gear Solid live streamnél voltam így. Valamikor éjjel volt, bejelentették, hogy lesz új játékmenet videó. Én rákészültem betoltam egy liter kávét, meg edrinket, hogy fennt maradjak. Erre két és fél órán keresztül csak japán szövegelés volt, és a bemutató végén volt 20 másodperc gameplay, aminek a fele már eddig is ismert volt. Oké a maradék mocskos jó volt, de azé na. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) Sirandrish válasza oriic (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor átérzed a problémámat. Nincs az a másik játék amiért felkelnék, de ezért megtettem.
MEGÉRTE! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) BabMester


BabMester
senior tag

Basszus ez jól néz ki!
Eddig sose tudott bennem érdeklődést kivaltani egy Zelda játék.. jövőre lehet be kell szerezni egy nintendot :D

(#10) rodrigez válasza oriic (#3) üzenetére


rodrigez
senior tag

Kiszámítható volt, de kevesebb lett volna tőle ez a topic ha valaki nem süti el. :D

Amúgy vannak tök jó játékok WII U-ra, egyediek is, mint a Zelda, Xenoblade, Bayonetta, de a felhozatal mesze nem elégséges ahhoz, hogy vegyek egy ilyen gépet. Pedig istenüccse tetszik. :) Valamelyik - tán külföldi - tesztben láttam a mostani konzolgeneráció fogyasztását és a WII U ha jól emlékszem nem lépte át a 30w-ot játék közben. Azért az tisztességes, még akkor is ha a megjelenített grafika tekintetében nem is igen versenyezhet a másik két konzoléval. Az XO valami 120-at a PS4 meg 150W-ot evett.

[ Szerkesztve ]

(#11) Dexar007 válasza rodrigez (#10) üzenetére


Dexar007
veterán

Ki nem sz..ja le,hogy mennyit fogyaszt? ;]
Adjanak egy ps4 2.0-at ami eszik 500w-ot,de akkor stabil 1080p/60-ban vigyen mindent.

Give me your cum,bull!

(#12) mrlt


mrlt
tag

Amikor Wii-n végigvittem a Skyward Sword-ot, megfogadtam hogy Wii U-t is veszek majd de csak akkor ha lesz rá Zelda.
Tehát akkor jövőre kinéz egy bundle csomag. :)

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#13) Necroman_Mk2 válasza Dexar007 (#11) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Majd ha te fizeted a saját villanyszámládat, akkor megtudod, hogy mit jelent a fogyasztásbeli különbség.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#14) b. válasza rodrigez (#10) üzenetére


b.
félisten

Semmi köze nincs a jelenlegi konzolgenerációs gépekhez, lévén hogy jóval előbb jelent meg , mint azok, és alapjaiban egy felturbózott WII a hardver. Ettől függetlenül grafikában maga mögé utasítja az x 360-t és a ps3-t is , pedig egy árban van velük..Szóval egy Zelda és egy Bajonetta miatt is érdemes már rá beruházni, aztán ha nem jön rá semmi el kell adni. De nekem ugye itt van Mario, és a még pár játék amikkel elvagyok a PC mellet. Szóval én szeretem , arról ne is beszéljünk, hogy Nintendóéknál még tudnak optimalizálni és kihasználni a gép képességeit, mindenféle kitapasztalási mese duma nélkül. Szinte minden neves játék ami kijön rá az bugmentes, stabil futású. Szeretem a minőségét ezen a téren. csak jönne egy kicsivel ( SOKKAL) több játék rá . :U

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#15) Dexar007 válasza Necroman_Mk2 (#13) üzenetére


Dexar007
veterán

En fizetem a villanyszamlat.
Napi 4 ora (!) jateknal 1890 ft a kulonbseg havi szinten.
1) napi 4 orat en sehogy sem tudok osszehozni
2) 120 ezres konzolra volt penz havi szinten + 2 ezerre mar nem (?)

En siman bevallalnam az 500w-os konzolt,ha cserebe minden tukorsiman futna 1080p-ben.

Give me your cum,bull!

(#16) rodrigez válasza b. (#14) üzenetére


rodrigez
senior tag

Tudom, hogy hw-esen nincs köze hozzájuk, de mivel a Nintendonak ez a legfrissebb konzolgépe és a régi WII-t is az előző generációs masinákkal együtt emlegették, a WII U-t kihozták a legelső next gen-nek. :) Játszottam Bayonatta 2-vel barátomnál egy bő fél órát, baromira szórakoztató volt. Engem mondjuk inkább olyasmi érdekel, mint a készülő új Xenoblade Chronicles X. Abba bele tudnék tolni jó pár órát. Már amennyire persze ez párkapcsolatilag megengedhető :D Mondjuk már a nagy gémer korszak nálam hosszú évekkel ezelőtt lezárult, örülök ha havonta 3-4 alkalommal le tudok ülni pötyögni egy kicsit. :)

(#17) Dr.F.E.R.I. válasza Dexar007 (#15) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ilyen számlát nem hoznának össze, csak ha gépeznének egész nap. Mondjuk így is simán el tudom képzelni egy vérpistikéről, hogy az élettartama alatt a konzol árát mégegyszer kifizeti az üzemeltetéshez (főleg ha többen is nyúzzák otthon).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#18) b. válasza rodrigez (#16) üzenetére


b.
félisten

Hát igen , jó kis gamek ezek, csak nagyon kevés :(. Bár mondjuk én is úgy vagyok mint Te ,hogy nem sok időm van játszani, szóval nem is értem miért rinyálok, mikor engem bőven kielégít pár minőségi játék :D( De persze tudom miért , a Nintendoért teszem, mert szeretem őket) :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.