Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Optikai képstabilizátor nincs a One Action-ban, EIS van. Jelenleg a szoftveres esti mód nem elérhető - bár ez a kiadás előtti szoftver verzió miatt lehet. Kimaradt az ufs tárhely, ami 259 euróért nem is annyira rossz. Augusztus 30-tól elérhető EU-ban. [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) erahurka


erahurka
félisten

Ez a bugyuta képarány nem kéne, meg az elfordított nagylátószögű szenzor. Amúgy tetszene.

(#3) ghiottone válasza ghiottone (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Vagyis a cikkben nem szerepel az UFS tárhely. :B

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) Fall-N


Fall-N
veterán

Ez tetszik. Gondolom Android One lesz, és végre nem OLED hanem IPS. Jövőre benevezek egyre a Mi A1 után.

(#5) Švejk


Švejk
őstag

Ez egy teljesen korrekt ajánlat ennyiért. Miután a Nokia nem tud valami nagyokat gurítani, a Motorola az One-sorozattal kényelmesen belakhatja a megmagyarázhatatlan kijelzőjű Mi A3 feletti Android One-telefonok piacát.

(#6) ghiottone válasza Švejk (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez 400-429 eurón kezd majd szeptemberi IFA bemutatás után, ha a pletykák igazak. Snapdragon 675 + 4000-es aksi, 4/6gb ram, amoled, 4 kamera - 48mpx quad pixel, széles látószögű, zoom, ois.


"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) jacis


jacis
nagyúr

Ezt a motorola vinalat sikerült semmivé varázsolni a lenovonak. Régen volt a moto telefonoknak megjelenésük most meg úgy néznek ki mint a legtöbb kacat kínai...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) Joachim21


Joachim21
senior tag

Motorolának egyetlen dologra kellene gyúrnia, az pedig egy hajlékony kijelzős Razer telefon.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#9) doooo válasza ghiottone (#6) üzenetére


doooo
veterán

Na ez már érdekes...

(#10) Fall-N válasza jacis (#7) üzenetére


Fall-N
veterán

De kínai is, akkor miről is beszélünk? De egyébként is, EU és az USA nem diktálnak annyira vagy semennyire sem (Applet most me vegyük ide), mint az ázsiai gyártók (Dél-Kórea, Kína). De az összes telefon amúgy is ugyanúgy néz ki. Egyedül az a különbség, hogy van-e notch vagy sem, meg hogy milyen alakú a benyúlás.

A Sony meg futottak még kategória, ahogy az LG is.

(#11) Kampó


Kampó
senior tag

Moto g6+ tulajkènt bízom a Márkában, nem annyira tömeg mint a többi.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#12) Stanbacsi


Stanbacsi
tag

Hm.. Nem is rossz. Még akár be is vállalnám. :)

(#13) logitech1


logitech1
tag

Jóféle :DD

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#14) Fall-N válasza Kampó (#11) üzenetére


Fall-N
veterán

Sajnos de, az lett. Lenovok ezek csak a névhasználati jog miatt van egy kicsit eltérő kinézete, mint a Lenovonak. Motorola név jobban bejáratott ezért használják inkább azt. Szerintem a legjobb akkor volt a Motorolának, amikor rövid ideig a Google tulajdonában volt.

(#15) Istvan213 válasza jacis (#7) üzenetére


Istvan213
csendes tag

Ha nem képernyőbe épített ujjlenyomat olvasója, 5,2 colos kijelzője és valóban 4ezres aksija lesz, akkor nagyon érdekel.

(#16) Blizzardking válasza Fall-N (#10) üzenetére


Blizzardking
őstag

Hagyd, neki ilyen kínai fóbiája van. Ami onnan jön mindenszar, ami máshonnan mindenjó. Nem függ össze a termék minőségével, az országgal van baja.
Életemben nem utáltam telefont annyira mint valami razr moto kinyitható űberkirályvékonymájer szutykot. Cégesbe kaptam, semmi beleszólásom nem volt. Úgy lett vége a dolognak, hogy a kocsiban mérgemben szarrá törtem mint a ropit, annyira felidegesített. Ellenben volt/van 2 lenovo telóm amikről csak jókat tudok mondani, imádtam őket. Néhány Xiaomi, Pocok és egy Oneplus után kínát se nagyon tudom fikázni. Ekkora különbség lehet júzer és júzer között. És egyikünknek sincs igaza, és mindkettőnknek igaza van ha úgy vesszük.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#17) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Hát ez gyenge, ennyi pénzért, meg még csúnya is. Alul az a káva... :N

5 éve még "Motoroláztam" is és imádtam, de mára már egy tucat kacat lett...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#18) Fall-N válasza Blizzardking (#16) üzenetére


Fall-N
veterán

Lehet neki kínai fóbiája van, de minden iparágban jönnek fel és nem sok idő, hogy a régi márkákat kiszorítsák vagy felvásárolják a kínaiak. De ez nem csak a telefonoknál van így. Autóiparban is a Volvot megvették például.

A tajvaniak is jelen vannak mindenhol, ahol megkerülhetetlenek. Például a kerékpáros komputer ágában is jön fel a Bryton és az iGPSPORT. Foghatja a fejét a Sygma, Cateye, VDO és a többi patinás márka. Shimanonak meg a SunRace alkatrészgyártó, ami borost törhet az orra alá. (Pont most jöttek ki elég jó fogaskoszorúval és hátsó váltóval, jóval olcsóbban.)

[ Szerkesztve ]

(#19) Blizzardking válasza Fall-N (#18) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ha valakinek ezzel elvi gondja van, és anyagilag megteheti hogy tudatos vásárlóként a drágábbat veszi, azt csak tisztelni tudom ezért.
Ha mindenki elvek mentén, tudatosan hozna döntéseket egy globális jobbért, akár rövid távon a maga kárára, teljesen más világban élhetnének a gyerekeink 30 év múlva.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#20) Fall-N válasza Blizzardking (#19) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezzel nincs is baj, de attól még el kell fogadni a tényt, hogy a kínai kütyük jó minőségűek. Nekem sem jön be se az EMUI sem a MIUI, mégsem szarozom le sem a Huaweit sem a Xiaomit, hanem elismerem, hogy tudnak olcsón (is) jó minőségű terméket gyártani. Sony, LG és a HTC hármast sajnálom, mert tudtak ők is kiváló telefonokat gyártani, de ugyanakkor meg is érdemlik a sorsunkat, mert nem akartak innovatívak lenni, de az irreális árukat azt hozták vagy hozzák most is. De a Sony most is ezt teszi.

A másik baj, hogyha a kínaiak nem robbantottak volna, akkor vehetnénk most is a túlárazott eredeti Nokia bagázstól valamit és a szintén pofátlanul drága Samsungtól telefont. Ha nincs versenykényszer akkor a piacvezető márkák általában eltunyulnak a babérjaikon.

Persze az Apple külön dolog azt nem is veszem ide, csak az Androidot. Applet akkor sem vennék ha nem lenne más, mert nem szeretem az iOS-t, nekem túl fapad. Viszont az állóvizet a Symbianos időkben ők kavarták fel.

(#21) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem rossz ötlet az alapból fektetett kamera. Főleg, hogy mindenki tudja, az álló helyzetben felvett videókért letöltendő börtönbüntetés jár.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) jacis válasza Blizzardking (#19) üzenetére


jacis
nagyúr

+1
(#20) Fall-N: az tény hogy a Samsung drága, de az is is tény hogy a Huawei telók pl. teljesen egy árban mozognak a Samsung telefonokkal. Mielőtt vettem az S10+ -ot figyeltem a P30 Pro árát is folyamatosan és gyakorlatilag pár ezer forint a különbség köztük. Az is tény, hogy a kínai gyártók hoznak be lassan minden olyan innovációt amit manapság az iparág hosszútávon át is vesz. Ettől függetlenül az elveim mellett továbbra is kitartok.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#23) rigoberto


rigoberto
őstag

Ebben a szegmesben csak jobb alternatívákat találni ennél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.