Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

Azért reménykedem még, hogy EU-ba 6GB-os változat jön. Hiányoznak igazából az okos Moto megoldások a szoftverből, szívesen vennék tőlük újra telefont.

(#2) ghiottone válasza #16820480 (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem jön EU-ba. A német Motorola legalábbis azt nyilatkozta, hogy még nem tervezik - ez volt anno az SD835-ös Z3-al is:

"Motorola Deutschland teilte uns mit, dass eine Veröffentlichung hierzulande erst einmal nicht geplant sei."

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#3) #16820480 válasza ghiottone (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hmmm... :U Nem is értem ezeket. Akkor talán a One Pro néven, modok nélkül?

(#4) Somatom válasza #16820480 (#3) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy meg kenjék a hajukra!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5) ghiottone válasza #16820480 (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én már nem lepődöm meg, azok után amit a Z2 Force Pie frissítésével is csinálnak az egy vicc. Annyi lehetőségük volt korábban, de mindig elszúrták. A Z4 csak 1 főverzió frissítést fog kapni és 2 év biztonsági frissítéseket az egyik videó szerint.

A One Pro valószínűleg globális modell lesz. Itt az EU-ban nem szerepeltek jól a Z-k, a modok is sok helyen már elfogytak, így a középkategóriát tolják inkább. Nemsokára jön a One Action, de abban is csak az Exynos chip lesz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) #16820480 válasza ghiottone (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, ez igaz, de nincs annyira sok telefon, ami tetszene idén :( A végén veszek egy S10e-t, aztán kész. Csak abban meg nem túl nagy az akksi.

(#7) gery2123


gery2123
őstag

De jó lenne, ha itthon is forgalmazná a lenovo.....Régóta fáj a fogam egy Motorola készülékre.

-- PSN_ID: GerY2123

(#8) jeni válasza gery2123 (#7) üzenetére


jeni
félisten

Egyik legnagyobb márkaszerviz mobil listájáról is lekerült mobilos Lenovo szervizelése. Így a forgalmazásának sem lenne értelme itthon. Ezek mind import útján lesznek beszerezhetőek.

(#9) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Gsmarenán láttam, hogy mennyire kiakadtak az árán, pedig szerintem korrekt.
Ez Amerikában a $479-os Pixel3aXL-lel versenyez ($20 eltérés).
Ennek a mérete szerintem hatalmas előny:
75 x 158 x 7.35mm (Pixel3aXL: 76.1 x 160.1 x 8.2 mm)
Ez 6,4", míg a Pixel csak 6" és mégis minden méretében nagyobb a Pixel!!!
Ez nem műanyag, hanem üveg hátul is GG3-mal (a Pixelen elöl sincs GG), illetve 6000-es szériájú aluminium keret.
Van benne radio is, képernyőben van az ujjlenyomat olvasó (bár ez kérdéses, hogy jobb-e...), a kijelző viszont szinte biztosan jobb, usb 3.1 (2.0 a pixelen), microsd bővíthetőség, Moto funkciók, és elvileg ufs2.1 tárhely (emmc a pixelen).

Viszont a Pixelenvan sztereó hangszóró, +100mAh akkumulátor, illetve sokkal több frissítés.
A kamera pedig kérdéses, de nem rossz az a 48MP-es IMX586.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#10) ghiottone válasza Phoenixy (#9) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, a Pixel 3a XL inkább a "versenytárs". Ebben nem imx586 van, bár attól függetlenül jónak tűnik.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#11) Postas99


Postas99
senior tag

Mostanában eljátszom a gondolattal, hogy cserélek Moto Z-re, a Z2 még mindig mozgatja a fantáziám.
Bár igaz semmi bajom az X4-el. Kompakt. ÉS jó képeket lő. Van előlapi vaku, örülök neki mégsem vagyok Selfie mániás, de néha jól jön.
A Pie szerintem szarabb mint az Oreo volt.

Van még Redmi Note 6 Pro is . a közelségérzékelő egy kalap kaka. A készülék néha belassul. igaz csak 3/32-es modell. A kamera olyan amilyen de a Xiaomi saját magához képest is jó, fejlődnek.

Mindkét készülékre elmondható, hogy Pie alatt mintha visszább lenne fogva a processzor sebessége mert nyögvenyelősebbnek tűnik számomra. Cserébe többet bír akkuilag.

Ez a Z4 nem tűnik rossznak, de jó lenne az IP védettség. A többi rendben van a készülékkel..

(#12) MrPetya19 válasza ghiottone (#5) üzenetére


MrPetya19
addikt

Igazából sok lehetőségük lett volna jól csinálni, de már a Moto X óta mindig elbaszták valahogy Európában.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#13) ghiottone válasza MrPetya19 (#12) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#14) hyperspace


hyperspace
őstag

Gorilla Glass 3? De jó, csak hat éves technológia.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#15) Plazmacucci válasza jeni (#8) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:O

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) MrPetya19 válasza hyperspace (#14) üzenetére


MrPetya19
addikt

De mai napig a legkarcállób kb, szóval inkább, mint a semmi.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#17) ghiottone válasza MrPetya19 (#16) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#18) ghiottone válasza jeni (#8) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az import nem baj, egy amazonos garit nem lehet überelni például, de a német saturn és mm is korrekt + a szervíznél annyi, hogy lejelented az oldalukon, küldik a futárt, Depanero megcsinálja és visszaküldi.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#19) Narancskoma válasza hyperspace (#14) üzenetére


Narancskoma
tag

Jó az, nekem kevésbé karcolódott, mint az utána lévő.

(#20) hyperspace válasza Narancskoma (#19) üzenetére


hyperspace
őstag

(#16) MrPetya19, ha ez így van, akkor nem szóltam.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#21) onexer


onexer
csendes tag

Inkább pixel 3a? Vagy ez?

Motorola MotoG5 plus / ZTE Blade / Wayteq Xtab-70 / Dell Mini 1010 / Zte Blade 3 / Asus P8H77-V LE

(#22) #16820480 válasza onexer (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mivel ezt nem lehet kapni majd EU-ban, így kb eldőlt :)

(#23) Mr.Grincs válasza onexer (#21) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Pixel 3a és rá egy jó dbrand skin.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#24) maximilien88 válasza #16820480 (#6) üzenetére


maximilien88
tag

MI 9SE? hasonló méret mint az S10e..

(#25) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

De jó!Egy cam...olyan fura,de annyira guszta... esküszöm jó ránézni🙂

(#26) #16820480 válasza maximilien88 (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, néztem azt is, de sajna még kisebb akksi, meg hát MIUI :( Amíg nincsen rá valami teljes értékkel működő LOS vagy Omni ROM, addig biztosan nem veszek semmilyen Xiaomi telefont többet. Esetleg Android One-nal, de Mi9SE-ből nincs olyan változat.

(#27) MrPetya19 válasza hyperspace (#20) üzenetére


MrPetya19
addikt

Egy GC3-as telómón se volt fólia, és alig volt rajtuk karc.
Most olyan van ami elöl hátul GG5 és nem tört még egyszer se, de cserébe karc az van rajta. Ez törésállóbb, de cserébe kevésbé karcálló.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#28) ghiottone


ghiottone
nagyúr

És így nyírták ki a Z szériát:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#29) #16820480 válasza ghiottone (#28) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kíváncsi vagyok azért ez kinek köszönhető. Most akkort a One széria fog futni helyette?

(#30) ghiottone válasza #16820480 (#29) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Valószínűleg az fogja átvenni a Z széria szerepét. Maradnak a középkategóriás motok és talán szeptemberre az IFA-ra kihozzák a One Pro-t, de a fene tudja hisz 2 éve nincs felső kategóriás modelljük.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#31) #16820480 válasza ghiottone (#30) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem is feltétlen hiányzik nekem, hogy kihozzanak egy 800€-s telefont a felső kategóriába. Inkább jöjjön valami 4-500€ körüli jó kamerás, jó üzemidős telefont hozzanak SD675-710-730 belsővel, meg igényes designnal :K

(#32) Phoenixy válasza ghiottone (#30) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Hozzák vissza az X szériát. :)

Motorola Edge 20 Pro

(#33) ghiottone válasza Phoenixy (#32) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Esélytelen, múlt évben kész volt az X5, de nem kellett az Amerikai szolgáltatóknak. Egy ideig tuti nem lesz X. :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#34) Somatom válasza #16820480 (#31) üzenetére


Somatom
veterán

+1
Hardveresen nekem elég lenne a középkategória. De, ha átlépünk a 800 Erzsis kategóriába, akkor már inkább Samut veszek az extrák miatt. A Z -nél is külön 35 rugómba került, hogy legyen HDMI kimenetem. Akkor inkább ugyanennyiért megvenném Samuhoz a DeX -et, vagy a Multiport Adaptert és akkor a HDMI mellé lenne USB és LAN is.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#35) Yeffy válasza MrPetya19 (#12) üzenetére


Yeffy
veterán

Pontosan.

En hasznaltam bo 2 evig egy X Force-ot, voltak igeretes, es jo dolgok benne (pl imadtam a retegelt kijelzotechnologiat, rengeteg mindent kibirt nalam, dobaltam ossze-vissza), de soha tobbet Moto. Legalabb is amig ez a tendencia Lenovoeknal.

Elegge elbaszkuraltak a brandet, hatalmas kar erte.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.