Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Swinegod


Swinegod
őstag

Amennyire szép a hátulja, annyira ronda az eleje

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#2) ghiottone


ghiottone
nagyúr

IFA-n ott lesz valószínűleg ;)

"The new Moto Z² Force Edition will roll out in Mexico, Brazil and various countries in Europe, the Middle East and Africa starting later this summer."

motorolaBlog

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#3) #08205312 válasza Swinegod (#1) üzenetére


#08205312
törölt tag

A moto G5 és G5 plust "agyonfikázták" a hátlap miatt.

[ Szerkesztve ]

(#4) ghiottone válasza #08205312 (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

De ez jobban hasonlít egy tini nindzsa teknőcre a 2 lencsével :D


[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#5) mjani1172


mjani1172
addikt

Nekem tetszik de az akksi miatt sajnos már kiesik.

(#6) #08205312 válasza ghiottone (#4) üzenetére


#08205312
törölt tag

(#7) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Gyönyörű még mindig ez a telefon. A vízállóságot elengedem a Moto Mod-ok fényében, a kisebb aksit viszont nem. Eléggé szomorú ez a vékonyítási politika és a sima Z elemeinek a többivel (Play Force Ed.) való összemosása. Kíváncsi leszek arra, hogy az USA-ban mennyire fogják vinni így, hogy sokkal elérhetőbb lett.

A Shattershiled-ről sok pozitívumot láttam az interneten, a kötelezőket hozza a Motorola, viszont a Modok drágák lesznek, kicsit göröngyös lesz az út a jó eladásokig, de nem lehetetlen feladat.

Finn the human

(#8) cinemazealot válasza #08205312 (#6) üzenetére


cinemazealot
addikt

(#9) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon jó telefonnak tűnik, viszont azt érzem, hogy csak a kötelezőt hozza. Nincs igazán semmi olyan benne amivel azt tudná éreztetni a gyártó, hogy ezt most jobban megéri megvenni mint a tavalyi modelt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10) ghiottone válasza Matada2.3 (#7) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Amerikában limitált példányszámban Insta Share projektor jár a Z2 Force-hoz. A Z2 Playnél itt az EU-ban JBL vagy aksi modot csomagolnak.

jacis: az aksi miatt nem is éri meg, de a tavalyi modell a Force-ból csak "Verizon only" volt.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#11) leslien válasza ghiottone (#10) üzenetére


leslien
nagyúr

jól olvasom h nincs benne ois?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12) ghiottone válasza leslien (#11) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Eddig nem találtam rá utalást. A droid-life hands-on videónál rákérdeztem.
A Z2 Playnél is kimaradt megint. EIS van 1080p 30fps-ig, de 1080p 60fps és 4k esetén már nem elérhető.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#13) leslien válasza ghiottone (#12) üzenetére


leslien
nagyúr

mikorra várható a kisebb testvér?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#14) #16820480 válasza jacis (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azért van benne különleges: a modok. Igaz, hogy az már tavaly is volt, de a Moto most ezzel próbál hódítani, egyedüliként a piacon.

A kisebb akksi tényleg nem olyan király, de ez is ki fog egy napot bírni azért, és hát ott az Incipio mod, szóval itt nincs teljesen bekorlátozva az ember, mint más gyártóknál, ahol semmi bővítési lehetőség nincs a kilógó kábelen és mobil töltőn kívül.

(#15) ghiottone válasza leslien (#13) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem augusztus 31. Jó lenne, ha az X4 is bejelentésre kerülne akkor.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#16) Matada2.3 válasza ghiottone (#12) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem jó divat, hogy kihagyják az OIS-t a telefonkból, főleg úgy, hogy az EIS csak 30fps-nél elérhető.

Az pozitívum, ha ilyen Power Mod bundle-be adják a készülékeket legalább.

Finn the human

(#17) joey04


joey04
titán

akksival el is cseszték. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) joelke HU válasza joey04 (#17) üzenetére


joelke HU
senior tag

Nem feltétlenül. Itt nagyon vékony a készülék teste, ami érthető, hiszen a modoknak is kell a hely. Egy normál telefon vastagság amibe nagyobb akksi menne azon egy mod már túl sokat dobna. Használhatatlanul vaskos lenne, de legalábbis nagyon retro 😁
Mondjuk a jack az jobban hiányzik nekem. Tök jó lenne egy plusz akksis mod, amin lenne 3.5 csati is.

Motorola G51

(#19) Firehand válasza ghiottone (#4) üzenetére


Firehand
tag

Nekem inkább rá hasonlít. :))

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#20) joey04 válasza joelke HU (#18) üzenetére


joey04
titán

Így viszont meg karcsú lesz az üzemidő. Szerintem már megbánták ezt a modos dolgot és alig várják, hogy leteljen a 3 év. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Picco


Picco
addikt

es mikor lesz sima Z2 bejelentes? vagy nem is lesz?

nemreg lettem Z tuaj es nagyon bejon, szivesen lecserelnem egy Z2-re par ev mulva :))

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#22) leslien válasza ghiottone (#15) üzenetére


leslien
nagyúr

remélem h nem 2 éves szenzort tesznek bele és nem arra felé fog menni a dolog h vegyél még külön moduláris cuccot hozzá h bírja szuflával...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23) leslien


leslien
nagyúr

kamera adatok :
Rear camera 1: 12 MP IMX 386 color sensor with 1.25µm pixels, f/2.0 aperture, PDAF, laser-assisted autofocus
Rear camera 2: 12 MP IMX 386 monochrome sensor with 1.25µm pixels, f/2.0 aperture, PDAF, laser-assisted autofocus

Front: 5 MP sensor with an f/2.2 aperture, 85-degree wide-angle lens, dual-tone flash

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Húú szegényke de csúnya. Kamerára kiv. leszek.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25) ghiottone válasza Picco (#21) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg nem lesz sima Z², ezért lett a Z² Play 6 mm vastag. hellomotoHK nem tévedt eddig egyszer sem.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#26) fornettisuti válasza ghiottone (#4) üzenetére


fornettisuti
veterán

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#27) #16820480 válasza ghiottone (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

Valahogy számítani lehetett erre, viszont így kicsit kár, hogy nem kapta meg a Play a 660-at :(

(#28) Yeffy


Yeffy
veterán

Komolyan?? Ennyi??? Erre "kellett" varnom idaig?? Ennyire nem mennek a sz*r akksis modok, h le kellett kicsinyiteni a brebe az akkut, h ha normalis uzemidot akar az ember, vegyen batterypackot?? Szanalmas. Komolyan mondom lenovo (direkt kis l), ez szanalmas. Pedig olyan jol indult. Imadom/tam az elso Force-ot, a masodik meg okes volt, de nem jott EUba, ez meg elvileg jon, de ilyen bolhafing akksival... Kar volt eddig varnom ra.
Akkor szomoruan, de veszem a kalapom, nagy kar erte, nem lesz tobb Motorolam, ugy latszik. Ez volt az elso, es szerintem az utolso.

Barmok. :(

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#29) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Aki ezt az autós unboxing hülyeséget kitalálta, azt úgy megverném, hogy utána jó sokáig sántítana. Meg azt is, aki úgy gondolta hogy jó ötlet lemásolni. De ha ekkora biznisz ilyen videót csinálni (nem kopiznák ha nem lenne az), akkor majd én is kitalálok valamit, pl. szarás közben csinálok főzőshow-t, vagy valami ilyesmit.

(#30) mjani1172 válasza #16820480 (#14) üzenetére


mjani1172
addikt

Azért az 1 nap nem biztos hogy meg lesz. A mostani telómban 4000 es az akksi és ha erős napom van akkor azért harap belőle.Egy normál napot ez tuti nem bír ki egy töltéssel, egy erőset meg talán kettővel. Ez számomra már nem jó.

(#31) szekra válasza Fitzgerald (#29) üzenetére


szekra
őstag

Hajrá, a polgárpukkasztás mindig nyerő dolog. :D

(#32) Ricardo


Ricardo
félisten

A készülék tetszik, de az akku valóban elég sovány.

(#33) #16820480 válasza mjani1172 (#30) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jó, én abból indultam ki, hogy az emberek nap közben dolgoznak is, szabadidejükben meg családdal/barátokkal vannak, nem egész nap a telefont nyomkodják. Nekem a sima Z kibír másfél napot a 2600-as akksijával. Egy napot mégy úgy is kibír, hogy 3-4 órán át megy a Strava, folyamatos GPS kapcsolattal.

(#34) darkpower


darkpower
aktív tag

Hát ezzel az aksival számomra bukta :( mi a franc értelme van ennek a vékonyabb hisztériának..

(#35) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Amúgy a nemzetközi verzió 6gb rammal jön majd (máshol is olvastam) és lehet, hogy abba megmarad a 3,5 mm jack. Fura is, hogy a Z2 play 6mm és van jack, az US verziós Z2 Force 6,1 mm és nincs jack. Inkább maradt volna 7mm 3500-as aksival :O

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#36) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

2730 mAh... még jó hogy egyből ezzel kezdtem, így a cikk többi részét nem kellett elolvasnom, csak felcseszne...

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#37) Matada2.3 válasza Yeffy (#28) üzenetére


Matada2.3
veterán

Igazad van, erre annyit lehet mondani, hogy ha találna az ember egy olyan bundle-t amiben ugyan azért a pénzért kapsz Turbo Power hátlapot, akkor meg full jó lenne. Védelem és 2x annyi üzemidő. Mindenesetre tényleg gáz.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#38) Yeffy válasza Matada2.3 (#37) üzenetére


Yeffy
veterán

esetleg, de akkor is ott van, h miert nem tudja gyarilag legalabb a 3500 mAh-t (es ha akarok, arra meg veszek mod-ot (tervben lett volna)? az elodje miert tudta? annak elodje meg a 3760-at?? erted.

fuu, nagyon felcsesztek. :W

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#39) mjani1172 válasza #16820480 (#33) üzenetére


mjani1172
addikt

A kiindulásod jó volt, csak mindenkinek más a munkaideje. Reggel 7 kor kezdek és ha délután 4- 5 körül még valamit ki kell szállítani a sofőr helyett és állsz egy gyárudvaron 2-3 órát akkor más egy kicsit a dolog.

(#40) Matada2.3 válasza Yeffy (#38) üzenetére


Matada2.3
veterán

Értem a problémádat, szerintem is agyatlan a dolgot, de ahogy fentebb írtam, ez az ára annak, hogy a sima Z-t nem folytatták és a foceba + playbe oltották a vékonyságát.

Finn the human

(#41) marcee


marcee
addikt

Ezt a rohadt vékonyítást felejtenék már el. Egyszer csináljon valaki az egyik csúcsmodelljéből nem nagyobb, hanem vastagabb kiadást, dupla-tripla aksival, nem hiszem el, hogy ne lenne hatalmas siker!

\m/

(#42) Fitzgerald válasza marcee (#41) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Pedig nem biztos hogy az lenne, mert a legtöbb usernek láthatóan nem okoz különösebb viszketést hogy naponta etetni kell a telefont, a designbeli dolgokat előbbrevalónak tartják. Ettől függetlenül én is szívesen látnék ötezres aksit telefonban.

(#43) Yeffy válasza Matada2.3 (#40) üzenetére


Yeffy
veterán

am legyen, de akkor tolem nem latnak egy fillert/pennyt sem ra, mint anno, mikor az enyem kijott, ket napra ra mar vettem is meg, mert annyira vartam! az remek volt. ez van.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#44) SL-27


SL-27
tag

Sziasztok!


Jön valaha Android 9 Pie rendszerfrissítés???

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#45) ghiottone válasza SL-27 (#44) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Persze, Indiában már tesztelik a Pie-t. Hónap végére várom, ha jók a visszajelzések.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#46) SL-27 válasza ghiottone (#45) üzenetére


SL-27
tag

Izgatottan várom. Köszönöm :)

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#47) ghiottone válasza SL-27 (#46) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Remélem nem szúrják el, ha már ennyire nehezen jön össze.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#48) SL-27 válasza ghiottone (#47) üzenetére


SL-27
tag

Az elég gáz, hogy nem tudnak legalább egy hivatalos kb dátumot kipasszírozni magukból. De legalább jó a kütyü alapból, szóval szavam se lehet :)

Más. A Lenovo Tab4 10 Plus frissítését meg le is állította a cég. Na, ott elég nagy a felháborodás. Pedig azt is vártam...

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#49) ghiottone válasza SL-27 (#48) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Valamiért a Lenovo mindig mostohán bánt a tableteivel. Volt anno yoga 2-esem, de azt se halmozták el a frissítések.

Itt a Force-nál meg az a fura, hogy 2018 augusztusba tolták ki a hírt, hogy ősztől jön a Pie, de már lassan nyár lesz. A Lenovo fórumon itt is van népharag a lassúság miatt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#50) SL-27


SL-27
tag

Ma jött meg a februári biztonsági csomag. :C

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.