Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Timer


Timer
veterán

Magyar billentyűzet gondolom, nem lesz, pedig sokat dobna az itthoni eladásokon. Egy vevőt legalábbis biztosan buktak ezzel.

(#2) Petykemano


Petykemano
veterán

Ilyen 6W-ot tudna a Ryzen is? 2(+2) magos. Valami madár néven...
Láthatólag a Stoney Ridge nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#3) Petykemano


Petykemano
veterán

.

[ Szerkesztve ]

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#4) Silεncε


Silεncε
őstag

Tetszene, de valszeg ez se lesz elérhető itthon (ahogy a többi Surface gép sem)

(#5) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"memóriából pedig kiszereléstől függően 4 vagy 8 GB-ot kapunk" - jéé, ezt nem végzik ki 1GB RAM mal, és tényleg használható lesz? És még a proci se valami csontra lebutított atomhulladék, amit egy középkategóriás snapdragon is elver? Csalódtam az IT iparban, hol lesz itt a tervezett avulás, mi lesz a fogyasztói társadalommal, ha egy 2évnél tartósabb terméket raknak a piacra??

"Támogatja a külön beszerezhető Surface Pen tollat is" - komolyan mondom, még lehet veszek is egyet:R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) Raymond válasza t72killer (#5) üzenetére


Raymond
félisten

"komolyan mondom, még lehet veszek is egyet"

Hmm...

"a legolcsóbb – 4 GB memóriával és 64 GB tárhellyel szerelt – modell 399 dollárba kerül"

Ez csak a tablet. Ha billentyuzet is kell akkor +$99 es ha a toll is akkor meg +$99

Bonusz:

"Vom durch zu viele Leaks verursachten Frühstart in den USA am Dienstagmorgen noch überrascht, hat Microsoft das Surface Go jetzt auch für Deutschland offiziell angekündigt. Die Konfiguration mit 4 GB RAM und 64 GB Flash-Speicher wird hierzulande 449 Euro kosten und damit 10 Euro teurer sein als das aktuelle iPad mit 128 GB – in den USA liegt das Einstiegsmodell 30 US-Dollar darunter. Das Modell mit 8 GB RAM und 128 GB Flash kostet 599 Euro und damit 150 Euro Aufpreis."

[link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#7) XplodR


XplodR
csendes tag

Ezen én is elgondolkodtam, hogy asus helyett ezt veszem iskolakezdésre, főleg hogy tölthető usb c-n is

(#8) Silεncε válasza Raymond (#6) üzenetére


Silεncε
őstag

Ha ezt a hülye Alcantara szrságot elhagynák (drága de legalább gyorsan tönkremegy) máris lehetne felezni a billzet árát

(#9) NGA válasza Raymond (#6) üzenetére


NGA
addikt

Ha Ipadot veszel, ott sem kapod a tollat, ami ugyancsak 100 dollár, és ott semmiféle billentyűzet nincs. Az, hogy kinek melyik oprendszer (win/ios) jön be, az egyéni.

Én megvettem asz ipadot a tollal, nem bántam meg. Baromi jó kis cucc

(#10) logitech1


logitech1
tag

Nem rossz az ára.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#11) MasterMark válasza Silεncε (#8) üzenetére


MasterMark
titán

Nem.

Switch Tax

(#12) t72killer válasza Raymond (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ahha, gondoltam, hogy lesz hátulütő, háát, 600EUR-ért inkább nem... mondjuk ennyit el fognak kérni a galaxy tab s4-ért is.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) Raymond válasza NGA (#9) üzenetére


Raymond
félisten

Nekem mindegy mennyibe kerul az iPad es hogy ott mi a toll szituacio, azt akartam mondani hogy ez igy draga full pack-ert USD-ben is es EUR-ban meginkabb.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#16) macilaci78 válasza t72killer (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A nagy ujjongás helyett megvárnám a következő 3 Win frissítést. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17) NGA válasza Raymond (#13) üzenetére


NGA
addikt

De miért is kell megvenned a full pakkot? Ha nem használsz tollat, akkor azt nem veszed meg. Billentyűzet sem kell, ha nem gépelsz rajta sokat. Azt veszed meg, ami kell. Én is néztem bután, a 32e Ft-os Apple Pencil árán, de megvettem, mert kellett. De ha valaki nem rajzolgat, vagy nem akar menőn jegyzetelni, akkor feleslegesen kidobott pénz. Használtan is lehet kapni surface pent kb 10e-ért sokszor.

(#20) Raymond válasza NGA (#17) üzenetére


Raymond
félisten

Mert anelkul (minimum a keyboard cover) meg mar teljesen ertelmetlen ezen az aron (449EUR).

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#21) t72killer válasza macilaci78 (#16) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mehet rá az ubuntu ;] :DDD
Amúgy fel lehet operálni rá egy LTSB-t oszt csókolom.

#14: egyáltalán tudod milyen eszközről beszélsz? Ez egy jegyzetelős-rajzolós tablet ipad pro (800EUR) és tab s4 (kb 600EUR lesz) helyett. Mondjuk gáz, hogy a stylust külön meg kell venni, szvsz ezeknek az írás-rajzolás a fő felhasználási területe, minimaltopból/hibridből tucatnyit lehet kapni, cerkás megoldásból elég sovány a kínálat.
A golyóid meg eléggé el vannak kényeztetve, ha egy becsomagolt 6W-os cucc megsüti őket.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#26) Hieronymus válasza Raymond (#20) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Toll nélkül sem az igazi. Sokkal kellemesebben használható, mint a tapizás.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#31) Dr. X válasza Silεncε (#8) üzenetére


Dr. X
aktív tag

A sima billentyűzet 99 dollár/euró, az alcantarás meg 129. Szóval nincs itt semmilyen felezés.

(#33) Silεncε válasza Dr. X (#31) üzenetére


Silεncε
őstag

Köszi ezt benéztem :R

(#38) consono


consono
nagyúr

Kíváncsi leszek, ez mennyi lesz az Alzán, mert erre lecserélném a Transformer Minimet...

"In God we trust. All others must bring data"

(#39) XuChi válasza *Mukeey* (#37) üzenetére


XuChi
addikt

Nem az a szomorú, hogy elkérnek 1200€-t érte, hanem hogy megveszik!

Évről évre egyre drágábbak a műszaki cuccok, csak sajnos a fizetések nem követik az általános áremeléseket. 1000€-t egy telefonért ? 1500€-t egy laptopra ? 40 milliót egy panel lakásra ? És ez csak rosszabb és rosszabb lesz. Ilyen árak mellett a minimálbérnek nettó 350k-nak kellene lennie!

Csak hogy ON is legyek. Szerintem ezzel a hardverrel ez nagyon túl van árazva. Javíthatatlan is. Gondolom egy év garis, ha utána baja van —-> kuka. Bár nem lep meg. Kényszerítetten újat vetetnek az emberrel.

(#40) janeszgol válasza t72killer (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Még így is drága. Ráadásul én nagyon kíváncsi vagyok az összeszerelés minőségére is.

(#41) smc válasza XuChi (#39) üzenetére


smc
addikt

Külföldön meg is van nagyjából ez a minimálbér.

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#42) martonx válasza XuChi (#39) üzenetére


martonx
veterán

Azért az furcsa is lenne ha a Ft-ban kapott fizetések lekövetnék a HUF-EUR árfolyamot. A műszaki cikkek ára EUR-ban kb. nem változik, csak a HUF romlik folyamatosan.

Én kérek elnézést!

(#43) NGA válasza janeszgol (#40) üzenetére


NGA
addikt

Nekem volt Surface. Simán hozta az ipad minőségét összeszerelésben.

(#44) t72killer válasza janeszgol (#40) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az anyagminőségtől nem tartok, de vajon a cerkás képességei (ami egy ilyen eszköznél a lényeg lenne) felérnek egy ipad pro-val?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Mondjuk aludtam rá egyet ... végülis igazatok van. Valaki erre ad ki sok pénzt, valaki meg Ford Mustangra.
Igazatok van. Vegyétek! :R

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#47) t72killer válasza Bluesummers (#46) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

449EUR olyan sok pénznek számít:F? Ez feleannyi, mint egy csúcsteló ára/ennyiért mérik a jobbféle chinaphone-okat (hüjevej & Co).

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#48) totgab02


totgab02
junior tag

Amugy toll meg billentyuzet egyik masik termeknel se jar hozza alapbol de javitsatok ha tevedek(ipadnel meg mediapadnal asszem tuti nem.)

Szoval ez nem ordogtol valo dolog, nem kell hasra esni, de azt viszont vagjatok hogy ez a 400 áfátlan ár nem? :D

(#49) t72killer válasza totgab02 (#48) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A billentyűzet tényleg nem, de a samu Tab S sorozathoz jár az S-pen:R

Hüjevej mediapadból meg csak a PRO verzió kezeli az M-pen-t, ahhoz adják is - vagyis adnák, ha árulnák ezt a verziót €urópában:R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#50) Hieronymus válasza t72killer (#44) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Tegnap kerestem, de nem találtam használható összehasonlító tesztet ehhez a processzorhoz.
A nagytesójához, órajel arányosan viszonyítva, elég lehet.
Főleg akkor, ha a teljesítményelvárás nincs jelentősen túlemelve, a táblagépek teljesítményéhez viszonyítva.

Majd jönni fognak a tesztek és az induló ár is normalizálódhat,

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.