Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

Ez a Apple elnevezeses majmolas elegge idegesito szamomra nem igaz hogy nemtudnak kitalalni neveket anelkul hogy valamelyik masik gyarto baromsagait vegyek elo.

De ettol fuggetlenul igen jo keszuleknek igerkezik a kamera jo lesz, hangzas megint korrekt , akksi kapacitas novelese is jo lepes illetve az arazas is meg az emesztheto kategoriaban marad ,varjuk majd a tesztet.

(#2) ghiottone válasza xmaas (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez az elnevezés trendi lett mostanság :D

Remekül néz ki - ha olcsóbb lesz lehet benevezek egyre. A Pro6-on is gondolkodtam, de az aksi kapacitástól féltem, de ez már szimpatikusabb.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#3) Arpi


Arpi
csendes tag

Meizu pro 5: 4k videó 60FPS-el, microsd bővítéssel, több akkuidővel. Sima visszafejlodes.

Létezik élet cél nélkül?

(#4) s4tch válasza Arpi (#3) üzenetére


s4tch
veterán

+ fejlettebb dac, takarékosabb Exynos chipset is volt a Pro 5-ben. Sajnos nekem túl nagy, különben már bevásároltam volna belőle.

Viszont ez a Pro 6s (és a Pro 6 is) méretre nagyjából tökéletes. Szerintem a Pro 6 egyetlen komoly hibája a kis akksi volt.

(#5) blagolf válasza xmaas (#1) üzenetére


blagolf
senior tag

Még ha csak a neve lenne almás.... de még az alumínium ház is az. Ez az Apple majmolás nagyon gáz szerintem.

Üdv, Zoli

(#6) norbi93 válasza blagolf (#5) üzenetére


norbi93
senior tag

Hogyha az antennacsíkokra gondolsz, azok a sima pro 6-ban is így néztek ki már áprilisban, jóval az i7 megjelenése előtt. Szóval most akkor ki "majmol" kit? :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Ryoo válasza blagolf (#5) üzenetére


Ryoo
senior tag

Sztem a teremtés történetében is másolták az Apple-t, mert az almát ők találták fel, addig nem létezett ilyesmi... :W

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#8) s4tch válasza norbi93 (#6) üzenetére


s4tch
veterán

Érdekes egyébként a Meizu és az Apple dizájn fejlődése. A Meizu anno lenyúlta az első MX-hez az akkor aktuális iPhone dizájnját, és ők onnantól maradtak a lekerekített formáknál, az egy szem előlapi nyomógombnál, illetve a kínálat tetején a fém háznál. Ehhez tért vissza az iPhone 6 esetében az Apple, és történetesen úgy van, ahogy írod: az antenna csíkok elrendezése a Pro 6-on előbb kijött, mint az i7. Nem hinném, hogy az Apple a Meizuhoz szaladt inspirációért, mindenesetre tény, hogy a Pro 6 és az i7 erősen hasonlítanak egymásra. Ez van, egy 7x15 centis, lapos hasábon nincs mit újra feltalálni.

(#9) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Nem tudom egyszerűen komolyan venni ezeket a kínai copy-paste cégeket. Amíg nem tudnak előállni valami egyedivel, addig csak gagyi Apple, Samsung, HTC, stb koppintások lesznek és semmi több.

(#10) ghiottone válasza TaS1kaaa (#9) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Na, azért olvasd el a komenteket is. Az antenna dizájn és még force touch is hamarabb megjelent a Meizunál, mint az Apple-nél...

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#11) Sebhelyes válasza blagolf (#5) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

A bazi nagy kávákat is átvették, látszik, hogy ügyelnek a részletekre :D

(#12) s4tch válasza Sebhelyes (#11) üzenetére


s4tch
veterán

Az oldalkávát legfeljebb némi rosszindulattal nevezném nagynak.

(#13) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Jól néz ki és ennyiért rendben is lenne.

(#14) HarleyCustom válasza TaS1kaaa (#9) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Aha....
Köszönjük.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#15) bozont válasza Arpi (#3) üzenetére


bozont
veterán

A Pro 5-tel elég jó irányt vettek fel, nem értem mi ez a visszafejlődés a gyártó csúcskategóriájában. :( A Pro 6-nak inkább MX6-ként kellet volna megjelennie.

Amúgy a Pro 5 mióta tud 4K 60 fps-t?

(#16) monti0222w válasza Sebhelyes (#11) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem azért a Pro 6-nál szinte nincs káva oldalt, egyébként fogták már a kezedben, csak a tisztán látás miatt kérdezem?
Bozont: nem éppen vissza fejlődés mivel nem a Pro 5 utódja, de ennek utána is tudsz olvasni, ha veszed fáradságot.
S4tch: fejlettebb dacnak nem nevezném a Sabre-t, mivel zenei élményben mobilon nem nyújt tőbbet mint a CirrusLogic chip, ellenben a Logic-kal csak szívta az aksit.

[ Szerkesztve ]

(#17) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

meg mindig GAGYI. :K

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#18) Blizzardking válasza Ryoo (#7) üzenetére


Blizzardking
őstag

Teljesen egyértelmű. Ádámot és Évát nem kiűzték a paradicsomból, hanem ki perelték. Konkrátan Blow Jobs tette, de igaza volt, mert ő maga az Isten.
Apple fanboyoknak - dugjatok már bele egy normális fülhallgatót az egyik ilyen kopipészt kínai fosba, és keressétek meg az állkapcsotokat az asztal alatt... Mindezt harmad áron.
Ja, a kedvenc témám "Ez van, egy 7x15 centis, lapos hasábon nincs mit újra feltalálni." igen, kikapcsolt kijelzővel. De ha bekapcsoljuk, már a szemünk elé is tárul az óvodás dobókocka koppincs 6x4 ratyi ikon esztétikailag selejt helyközökkel az Android minden szépsége és testreszabhatósága ;)

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#19) no more válasza xmaas (#1) üzenetére


no more
addikt

Nem csak az elnevezés, a külseje is a telefonnak... Szánalom.

(#9) TaS1kaaa: +1

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20) monti0222w válasza no more (#19) üzenetére


monti0222w
addikt

Ez már beteges amit csinálsz, csináltok a kínai telefonokkal szemben, de találkozunk te hozd a Htc-et, én a Pro 6 -t és összevessük! Ok?

(#21) bozont válasza monti0222w (#16) üzenetére


bozont
veterán

Utánanézek majd, de logikusnak tűnik, hogy a Pro 6 az a Pro 5 utódja. De ha nem is, akkor meg főleg nem Pro 6-nak kellett volna hívni.

(#22) Blizzardking válasza no more (#19) üzenetére


Blizzardking
őstag

TaS1kaaa, Dr.FantastiK, no more - plíz fejtsétek már ki bővebben? Játsszuk már azt tíz percig hogy felnőttek vagyunk! Én is összeszedem magam.
Értem én, hogy éteri megkönnyebbülést okoz beírni egy fikázó 3 szavas kommentet (Dr. FantastiK fórumtársnak egy piros pont, mert Ő a shiftet is használta közben :R ) de áruljátok már el nekem, egyszerű halandónak, hogy az érzelmi hullámokon kívül mi szól ez ellen, és egy Samsung, Iphone vagy HTC mellett? MIért jobb az, és rosszabb ez? Miért jobb Korea mint Kína? Miért tudják a kínaiak tisztességesen összeszerelni a világ összes gyártójának összes termékét, de ami "kínai" az miért szar? Az hogy olcsón tudnak előállítani dolgokat, annak inkább örülni kéne, mert enélkül az általatok istenített márkákkal úgy elszaladna a ló, hogy max a híradóban látnál okostelefont.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#23) ghiottone válasza Blizzardking (#22) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#24) xmaas válasza Blizzardking (#22) üzenetére


xmaas
őstag

Azert azt is ved szamitasban hogy ameddig nem lesz rendesen europai/itthoni szerviz addig tobb bizalmat elvez egy masik nagyobb gyarto ami kezelfoghatoan mukodik EU ban es nem csak egy tavoli "kinai" ceg amitol vagy lesz garid ha elcseszodik a keszulek vagy nem lesz ahogy nekik kedvuk szotyan .

Ezert szidjak / bizalmatlanok az emberek a kinai "csodakkal" szemben nem masert ,na meg a sok" jo tapasztalat "a kinai termekkel szemben amikkel az eletunk soran talalkoztunk es szar szar szar rossz minosegu stb stb. ha tul olcso valami akkor bezony gyanus mert valahol le kellett sporolni azt a penzt a tobbi gyartohoz kepest szoval csak egy egeszseges bizalmatlansag sokak reszerol nem szeretne senki hogy atbizgeraljak :)

[ Szerkesztve ]

(#25) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Szép,meg jó,meg minden,de mire ide ér,160 ezer minimum.Ennyi pénzért inkább bemegyek valamelyik nagyobb áruházba és veszek egy P9-et,2 év garival.Nem kell rendelgetni,ROM-ot barkácsolni,ha gond van,gariban javítják.

(#26) #18512640 válasza xmaas (#24) üzenetére


#18512640
törölt tag

+1. Viszont a te példádat követve, nem értem, hogy pl. a Huawei-t mért kell szarozni, mert kínai. Ők már bent vannak Európában, lehet rendesen érvényesíteni a garanciát, nem kell visszaküldözgetni Kínába. És ők minőséget csinálnak. Akkor mért kell úgy szarozni, hogy életedben nem fogtál még Huawei telefont (nem te)? Csak mert kínai? :W

[ Szerkesztve ]

(#27) Bazi.Joe válasza Blizzardking (#22) üzenetére


Bazi.Joe
tag

+1

(#28) Blizzardking válasza xmaas (#24) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ha megfigyeled azokat a kommenteket amikre reagáltam, látni fogod, hogy semmilyen összefüggésekről, szervizről, garanciáról vagy postázásról nem volt szó. A készülékről szóltak. Ne próbálj a szájukba adni olyat, ahol még gondolatilag nem tartanak...
Egyébként senkit nem befolyásolnak a megfelelő ár/érték arányban kapható kínai telefonok, ha valaki meghajló, összekarcolódó, frissítés után mágikusan belassuló, vagy a füledet a helyéről lerobbantó prémium kategóriás készüléket szeretne háromszoros áron, ugyanúgy megteheti most is.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#29) mjani1172 válasza Blizzardking (#28) üzenetére


mjani1172
addikt

Jajj.Ezt kár volt.

[ Szerkesztve ]

(#30) monti0222w válasza mackoapo11 (#25) üzenetére


monti0222w
addikt

Miért is a Pro 6 sem volt 160 ezer mikor vettem, akkor ez mitől lenne, a Pro 7-t igen, ekkörül várom, de abban jobb dolgok lesznek benne.

mjani1172/B]: Pont jó volt! :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.