Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KrumpLee.


KrumpLee.
lelkes újonc

Az a hátlap.... :C

(#2) blackman01


blackman01
csendes tag

A gyártói ZUI rendszer ezúttal is megmaradt, mostmár 11-es verziószámra frissülve
Ez pontosan milyen Androidot jelent?

[ Szerkesztve ]

b.b.

(#3) rottenbull


rottenbull
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#4) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Azért egy ilyenre rápróbálnék, előfordulhat hogy még be is jönne. :))

(#5) #81524480


#81524480
törölt tag

eloszor azt' hittem, hogy valami Huawei :D

(#6) babosmiki


babosmiki
addikt

Na most már nyugodtan küldhetnék ezeket felénk is..Mondjuk a képekkel megint csaltak, a méret és a kijelző alapján nagyobbak lesznek azok a kávák az biztos...

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Elég pofás lett, nekem nagyon tetszik az a vöröses hátlap, de a kékes is jó, hogy sötét árnyalatú

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) vanye válasza blackman01 (#2) üzenetére


vanye
senior tag

A kínai Lenovo-oldal szerint: based on Android P.

Stern des Südens!

(#9) moleculez válasza #81524480 (#5) üzenetére


moleculez
veterán

Tényleg mint valami átcimkezett Honor, csak nem Kirin SoC van benne.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) nuke7


nuke7
veterán

ez a készülék annyi sebből vérzik... nagyon réteg telefon lesz

https://youtube.com/user/nuke7

(#11) Graphics válasza nuke7 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi baja?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Gibo


Gibo
senior tag

Ha csak a ZUK Edge-böl indulok ki, akkor nem igazán tudom mi baja lehetne...
Nekem személy szerint a képernyöbe integrált olvasó nem szimpatikus, de ugy ízlések és pofonok...

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#13) nuke7 válasza Graphics (#11) üzenetére


nuke7
veterán

hát pl. nézd meg mekkora... utána feltételezem, hogy 3 évnél tovább a folyadék hűtés sem fogja bírni - vagy tévednék..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#14) Graphics válasza nuke7 (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy zárt hűtési rendszer miért ne bírná? - Igaz az elv hasonló, de a PC-s hűtők se mennek tönkre 3 év után.

Mérete akkora, mint a mostani telefonoknak, pl. a Poco F1-nél 2mm-rel magasabb, a többi paramétere pedig egészen hasonló.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) DraXoN válasza nuke7 (#13) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Ha a heatpipe nem lyukad ki (normális esetben nem teszi), nem lesz baja, passzív rendszer. Itt max akkor lehetne baja ha rossz a forrasztás vagy fizikai behatás érné a heatpipeot.. Jó eséllyel egyik esettel se kell számolni.

anno lenovo K3 note-om volt, messze nem volt tökéletes a gyári szoftvere.. nem tudom javultak-e azóta a gyár termékei... de az rendszeresen kilőtte a memóriából az ébresztőórát .. vagy újraindult, csak az segített rajta ha a gyári szoftver helyett mondjuk MIUI-t raktam rá (bár azzal jó volt).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#16) fila válasza DraXoN (#15) üzenetére


fila
senior tag

Volt egy pár Lenovo telóm, szoftveresen mindegyiknek volt valami baja.
Foglalkozhatnának jobban is ezzel...

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#17) Graphics válasza DraXoN (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a rendszer azóta meg is szűnt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) jeni


jeni
félisten

Mind szép de ki javítja majd itthon?

(#19) Graphics válasza jeni (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel ennek megjelenése egyelőre Kínában volt, így senki. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) gproject


gproject
aktív tag

kamera teszt

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#21) lemmy71


lemmy71
őstag

Valaki beruházott már egy ilyen telefonra, érdekelne a vélemény :K Én [itt] nagyon szemezgetek vele :Y

(#22) gabi123 válasza lemmy71 (#21) üzenetére


gabi123
senior tag

Ezt is ajánlom: link

Forza Ferrari!

(#23) lemmy71 válasza gabi123 (#22) üzenetére


lemmy71
őstag

A cect-shop olcsóbb 135ezer, nagyobb romos verzióval 8/128GB és magyar nyelvi rom van hozzá, plusz silicon tok és üveg fólia, bár azt lehet hogy a banggood is adja hozzá.

(#24) gabi123 válasza lemmy71 (#23) üzenetére


gabi123
senior tag

Szia!

Igen, azt néztem, de van már tapasztalatod azzal a shoppal? Illetve kapsz mellé garantáltan VÁM-és ÁFA-mentes szállítást ~3,5 dollárért?

Azért ez már egy olyan összeg, ahol a megbízhatóságot is mérlegelni kell. Én eddig bármit rendeltem Banggoodról, mindig gond nélkül, épségben megjött, tehát merem ajánlani.

Forza Ferrari!

(#25) lemmy71 válasza gabi123 (#24) üzenetére


lemmy71
őstag

Kiválasztod az Europe Priority Line szállítási opciót és a megrendelt termékre nincs importköltség magyarul nem kell wámot fizetni, de ha megnyitod azt a részt alatta ez le van írva. Plusz ha online banki transzfert választasz (fizetés) akkor még kapsz az árból kedvezményt. Ha megnézed a bemutató videót ott láthatod hogy a webshop a csomagban küldi a számlát és a garancia levelet, a garancia hasonlóan működik mint más webshoppos áruházaknál.

(#26) gabi123 válasza lemmy71 (#25) üzenetére


gabi123
senior tag

:R

Forza Ferrari!

(#27) lemmy71 válasza gabi123 (#26) üzenetére


lemmy71
őstag

Nem tudom hogy van e külön topikja a cect -nek, de a Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás topikban felteheted a kérdéseidet ha nem vagy valamiben biztos a vásárlással kapcsolatosan.

(#28) greyslay


greyslay
aktív tag

Oneplus 6 ról szeretnék váltani, mivel elêggé elfogyott azt akkuja 1 év után. Talán még most jó áron el is tudnám adni. Szerintetek érdemes váltani?

"embertelen ember munka"

(#29) lemmy71 válasza greyslay (#28) üzenetére


lemmy71
őstag

Én 3 éve zuk z2 -t használok eléggé le van már harcolva, ideje nekem is cserélni, én az OnePlus 7Pro -t néztem, nagyon szép gyönyörű készülék de a józan ész azt diktálja hogy inkább a Lenovo Z6 Pro a nyerő számomra. Cirka 100 ezerrel olcsóbb tud mindent amit csak kell, és külalakra sem csúnya az vöröses hátlap nekem nagyon bejön.

(#30) Obyboy válasza jeni (#18) üzenetére


Obyboy
addikt

Az OPO-m több mint 4 éves, még a hátlap sem volt leszedve. Ha ennyit kibír más készülék is akkor számomra teljesen mindegy ki javítja.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#31) tdream válasza lemmy71 (#29) üzenetére


tdream
csendes tag

Nekem is van egy zuk2 pár éve már, mondjuk akksit kellett cserélni benne. De ezen kívül kutya baja. Az asszony használja, újra indítva is kb másfél éve volt. Akkor is azért mert nem lett töltőre rakva. Ha ez is ilyen lenne simán vennék újra. Bár még mindig elég mindenre a zuk2.

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#32) lemmy71 válasza Obyboy (#30) üzenetére


lemmy71
őstag

Ahogy mondod, 3 - 4 év után mindegy hogy ki javítja. Amúgy meg a többi más garanciális készülékek nagy részét se itthon javítják, ki küldik valamelyik uniós országban lévő szervizközpontba.

(#33) lemmy71 válasza tdream (#31) üzenetére


lemmy71
őstag

Szerintem nagyon ütőképes telefon a Z6 Pro leszámítva az NFC hiányát igaz nekem az nem fontos. Tartósságra nem tudom mennyire lesz hosszú életű, nehéz összehasonlítani a Z2 vel más más kategória és olyan strapabíró készüléket manapság senki sem gyárt már :K De nem sokká a boltokban lesz a Z6 Pro 5G is, és az 5G Edition (Brand) átlátszó üveghátlapos széria is.
Én a Z2 -t három éve nyüvöm és még minden gyári rajta, pedig kap az élettől bőven szinte elpusztíthatatlan :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.