Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Vajon mikor pukkan a lufi, és mi lesz a következő koncepció? :)

(#2) markknight válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


markknight
veterán

Nem fog pukkanni a lufi, a kategória erősebb játékai megmaradnak, köszönik szépen.

(#3) FoxiestFox válasza markknight (#2) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Engem csak azért érdekelne, mert én is szeretnék játszani multiban, de a BR és a MOBA is untat, így érdekelne, a következő mi lesz.
De lehet, még mindig a single játékok valók nekem. ;]

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tűnik rossznak. Egyedül az az echo mód tűnik neccesnek.

A Gameplay Overview videó elején van egy rész, ami a Tron-ra emlékeztetett. És mindig eszembe jut, hogy az a világ is milyen frankó lenne egy jó kis open world játékként. De hozzá se nyúlnak a témához a fejlesztők. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) ooooobi válasza FoxiestFox (#3) üzenetére


ooooobi
senior tag

Multira ott van neked a Warships. ;]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#6) FoxiestFox válasza ooooobi (#5) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azt abbahagytam. :))

(#7) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Wao, mennyire eredeti...janem.
Ehhez is lesz majd 30-40 DLC vagy új rész, kedves Ubisoft? ;]

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez a játék is rém gyenge lesz az eddig látottak alapján.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Mint egy falat kenyér. Már ideje kipukkannia annak a bizonyos lufinak. :U
A látottak alapján nem lenne rossz, de miért Battle Royal? :W

Egy ilyen vertikális pályán jókat lehetne TDM meg DM módban játszani, mint anno a Quakeben.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10) ooooobi


ooooobi
senior tag

Apexel elbohóckodok, ezt is megnézem milyen. Háttérben kb. másfél órát futtatott twitch már dobott is egy hozzáférést. Nagyon sok hely nem kell neki, 8giga ez a beta most, gépigénye se nagy, meglátjuk mi lesz belöle. Mondjuk nekem casualkent a streamet nézve nagyon gyors játékmenetnek tünik, meg a reflexeim se a régiek így 40hez közel, fiataloknak még bejöhet, mert itt is lehet falat épiteni mint fortiban :))

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#11) Feverke


Feverke
tag

Jol nez ki, ha nem Battle Royale lenne, meg akar ki is probalnam.. :(((

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#12) joey04 válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Raysen623


Raysen623
addikt

Engem ez az ugrálós faszság nagyon nem érdekel és elegem is van belőle. Ha valamit utálok a multi lövöldékben akkor az a szüntelen ugrálás aminek hatására nem lehet eltalálni az ellent de persze ő mint bakkecske még így is lelő mindenkit. Vicc.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#14) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Uncsiiiiiiiiii.

Megyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.