Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) coyote55


coyote55
őstag

Úgy látszik, a HTC tényleg komolyan gondolja, hogy bekerül az első öt gyártó közé.
Jó kis szerkezet :K

Memento Mori!

(#2) No-kia válasza coyote55 (#1) üzenetére


No-kia
őstag

tényleg nagyon belehúzott, bár az autófokusz egy kicsit hiá :R nyzik

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3) Bog válasza No-kia (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kicsit kiegészítettem a hírt, hátha nem volt mindenkinek egyértelmű, hogy ebben nem érintésérzékeny a kijelző, s "csupán" egy WM6.1 Standard van benne. Ez a cucc leginkább a VoX utódjaként fogható fel.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) fateless


fateless
veterán

Furcsa lett a készülék ezzel a "szélességgel".

Ha nem lesz olyan magas árú, mint az s710 és 730, akkor lehet sikere, de ha már 100k fölötti ára lesz a megjelenés utáni egypár hónappal, akkor már nehezen konkurálhat a többek által inkább preferált symbian Nokiákkal.

Bog: A standard alapján lassan már nem ártana tudni az embereknek, hogy nem érintőkijelzőről van szó, de igazad van, mindmáig kevésnek tűnik ez a szó sokaknak.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) No-kia válasza Bog (#3) üzenetére


No-kia
őstag

igen, ezt kérdezni is akartam, íg már azért mása helyyzet :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6) rumos14


rumos14
nagyúr

smartphone -> lehetőleg ne Bocha tesztelje majd ;]
azért azon elgondolkodom, hogy a mellettem lévő, 1,5 éve megjelent Samsung i600 kb. ugyanezt tudja, a dizájnt leszámítva, és 35k-ért simán beszerezhető.

(#7) Depression


Depression
veterán

Jajj, de gyönyörű. Nem kéne, de ez a külső leginkább a régi K800i "black"-emre emlékeztet. Sajnos ott is a kicsi kijelző volt a hátulütője, mint szerintem ennek is.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8) blueMerle


blueMerle
veterán

Nagyon szép és a HTC-t ismerve nagyon túl lesz árazva, sajnos.

(#9) Integra válasza Bog (#3) üzenetére


Integra
titán

ezek szerint wm 6.1 és wm 6.1 között is vannak különbségek?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) fateless válasza Integra (#9) üzenetére


fateless
veterán

WM6.1 standard (smartphone verzió) és WM6.1 professonal (PDA-telefon verzió) között van különbség.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11) erdoke válasza rumos14 (#6) üzenetére


erdoke
titán

A hírben szereplő S740 biztosan érezhetően gyorsabb kétszeres órajelű procival, amit ez esetben még tácsfló sem lassít.
Viszont az i600 3 mm-rel vékonyabb és 35 g-mal (és kb. vagy 70-80e Ft-tal) könnyebb.

A legjobb aláírás a héten

(#12) Konflikt


Konflikt
addikt

tudja vki h lehet az s740-et hard resetelni?
thx

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#13) gabeszka1989 válasza fateless (#10) üzenetére


gabeszka1989
csendes tag

sziasztok! én most vettem egy ilyen készüléket és valahogy a gps-nem megy rajta sehogy sem----- irták a www.pdamania.hu-n hogy igot nem lehet rajta hasznalni csak Garmin Mobile XT---- nah nekem az sem megy valahogy rajta mondjuk még nagyon nem nézegettem a készüléket de valaki segitsen már hogy tudok rá értelmes és ingyenes gps-progit rakni hálás köszönet sziasztok
jah igen és ezt rá tudom tölteni vagy mi WM6.1 professonal ???????????????????????,

Configom: 2 * 1GB Kingmax ddr2 1066MHz, Asrock 4core 1600 Twins p35 - D, 2db Sapphire Radeon x1600xt 256MB ddr3, INTEL Core2 Duo E6750-proci 2,66MHz--->3,8MHz+Asus Triton 88, Apevia X-cruiser ház, 500GB Samsung winyó, 550W Asus táp stb.....

(#14) SteveGT1


SteveGT1
csendes tag

Üdv Esetleg valaki meg tudná nekem mondani hogy youtube-s videokat miért nem játsza le a htc s740 esem?!flash van rajta meg minden ami kell!illetve GPs-t miért nemlátja?
Előre is köszi a választ!Üdv Steve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.