Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) martonx


martonx
veterán

Meg úgy általában ki az, aki több százezret kiadna egy telefonért, amit utána ki tudja milyen szankciók érnek :D

Én kérek elnézést!

(#52) androgay válasza Ceree (#43) üzenetére


androgay
kezdő

Lécci (már amennyit megoszthatsz róla). Ez tényleg érdekesen hangzik.

(#53) rdt89 válasza borand (#50) üzenetére


rdt89
addikt

Jogos a felvetés, valóban igazad van. :R :)

(#54) Ceree válasza androgay (#52) üzenetére


Ceree
senior tag

Tul sok erdekesseg nincs benne, annal tobb bosszusag viszont igen: Letiltottak a nem kpilag menedzselt eszkozok exchange hozzafereset, igy nincs ertelme mar a ceges simet sajat, dual simes teloba tenni: se naptar, se emailek nem latszanak. :(

Másolat_eredetije

(#55) zazenke


zazenke
őstag

mivel már a régebbi mate 20 at is kivették a főverzió frissítési listából googléknál így gyakorlatilag tuti hogy ez is és a p30 is így fog járni. így akinek fontos az új rendszer annak felesleges megvenni.

(#56) Pompi válasza zazenke (#55) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ne terjessz ilyen féligaz híreket. Egyelőre annyi történt,, hogy a beta programból húzták ki.

Feel Good Inc.

(#57) hroberto válasza martonx (#51) üzenetére


hroberto
addikt

Teljesen igazad van. Ha én most Huawei/Honor készüléket szeretnék vásárolni, minimum kivárnék pár hónapot, hogy alakulnak a dolgok.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#58) zazenke válasza Pompi (#56) üzenetére


zazenke
őstag

azért a folyamat iránya egyértelmű hogy teljesen lehetetlenné tegyék kínán kívül a huaweit. ha nem fog tudni új telefonokkal kijönni normális google szolgáltatásokkal akkora képviseletek is bezárnak hiszen veszteségesek lesznek az eladások. Még a garanciális feltételek se lesznek biztosítottak. és egy szűk rétegen kivül senki sem akar ilyen telefont venni aminek bizonytalan a jövője . Pusztán 1 év bizonytalansággal padlóra lehet küldeni egy gyártót. már szabadulnak az emberek a jófogáson is áron alul . 2 nap alatt bezuhant az ár 200 alá. Ez a folyamat csak erősödni fog. annak alternatíva ez a márka aki megelégszik a mostani rendszerrel

[ Szerkesztve ]

(#59) Pompi válasza zazenke (#58) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A folyamat iránya még nem tény. Ennyit szerettem volna.

Feel Good Inc.

(#60) 7Heads Drago válasza zazenke (#58) üzenetére


7Heads Drago
veterán

ha nem fog tudni új telefonokkal kijönni normális google szolgáltatásokkal akkora képviseletek is bezárnak hiszen veszteségesek lesznek az eladások.
Te most hallod amit írsz? A googlen kívül nincs is semmi más? A béta programról tudsz, más store-okról, email progikról, felhőről, appokról meg semmit se?
Rémhír gyártásra kérlek 5/. Esetleg még ha hozzátennéd hogy a Huawei boltokat titkosügynökök és rohamosztagosok fogják körbevenni és figyelni.... így már én adnék rá egy 5-öst is.
Az hogy sokan becartak nem azt jelenti hogy úgy is lesz. Ha minden Huawei tulaj feltenné a teloját nem ennyi lenne az aprón.
És egy kis olvasni való: [link]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#61) zazenke válasza 7Heads Drago (#60) üzenetére


zazenke
őstag

remélem követed a híreket most farolt ki az ARM is mögülük. most már nem a Google hanem a telefon legyartasa a tét

(#62) Pompi válasza zazenke (#61) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen, tovább melegedett a helyzet. [link]

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#63) 7Heads Drago válasza zazenke (#61) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Huuuh tényleg jó meleg a pite:
Az ARM-nél azt mondják, hogy a következő Huawei chipsetet, a Kirin 985-öt ugyan nem érinti a korlátozás (hiszen annak a fejlesztése már befejeződött), de a jövőbeli mobilos rendszerchipek fejlesztésében a Huawei már nem támaszkodhat az ARM-re. Ha és amennyiben minden így marad, de még mindig 89 napja van a kínai és az amerikai kormányzatnak arra, hogy megállapodjanak az embargós lista módosításáról.
Van 89 napjuk az embargóig. Aztán meg még 1 év.
Tényleg jó szoros.
Biztos tűkön ülnek. :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#64) hroberto válasza zazenke (#61) üzenetére


hroberto
addikt

Ha nem születik megegyezés, azt hiszem bezárhatják a telefonos üzletágat.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#65) mjani1172 válasza 7Heads Drago (#63) üzenetére


mjani1172
addikt

Úgy látom, te biztos vagy a sikerben, ők lehet másképp látják.
Az a gyártó aminek a piaca megcsappant, a gyártáshoz hiányzik a szoftver és a hardver, azért kicsit aggódhat.

(#66) Dtomka


Dtomka
veterán

Honor 9 -em van, lehet ez lesz a következő ? :)

(#67) 7Heads Drago válasza mjani1172 (#65) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha-ha
Ebben még mindig sok a ha, amit itt sokan kész tényként kezelnek amit meg se lehet változtatni.
Az a biztos ami megtörtént már.
Most eléggé szarul áll a szénájuk ez tény.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#68) Zoona


Zoona
aktív tag

Arról van hír, hogy szolgáltatókhoz mikor fog befutni a készülék?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#69) 7Heads Drago válasza Zoona (#68) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Vagy inkább arról hír, hogy maradnak-e egyátlag bármelyik szolgáltatónál...?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#70) martonx válasza Zoona (#68) üzenetére


martonx
veterán

Szvsz nemhogy szolgáltatókhoz, de még webshopokba se nagyon fognak ezek már befutni :(

Én kérek elnézést!

(#71) Zoona válasza martonx (#70) üzenetére


Zoona
aktív tag

Ezt mondjuk kizártnak tartom, mondvacsinált lufi amit most amerika játszik. Ha 90 nap múlva is letiltják a Huaweit azt nem kevés amerikai cég is meg fogja érezni akik beszállítanak nekik. Így is estek a részvények és nemhiszem, hogy a kiesést majd Trump odaadja adókedvezménybe nekik.

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#72) fateless válasza Zoona (#71) üzenetére


fateless
veterán

Látod, ez érdekes kérdés...
Beszélgetve amerikaiakkal, sokan elmondják, hogy Trump rengeteg olyan változást hozott, ami az amerikaiaknak kifejezetten jó, előnyös. Mi, külföldiek inkább a - bocs a kifejezésért - balf#sz Trumpot látjuk, amit kifele mutat. Számomra irritáló a személye, de a döntéseit szeretik a hazaiak, csak azok a hírek nem jutnak el hozzánk. (Kb így van OV is, hogy idehaza sokan szeretik, mások utálják, csakúgy, mint az államokban Trumpot, de kifele a negatív oldala domborodik ki - ne menjünk bele, hogy OV milyen, nem ez a lényege!!!)
Ebből kiindulva még egész sokáig elkeménykedhet DT, van mozgástere odahaza. Remélem, hogy lesz megállapodás, de ezen a ponton ha nincs megegyezés, mindkét fél csak veszíthet rajta (nem csak Huawei és beszállítói, hanem mind a két nagyhatalom). Azt gondolom, hogy hosszú távon mégis a pénz fog dönteni, de addig még eltelik "pár" óra...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#73) Zoona válasza fateless (#72) üzenetére


Zoona
aktív tag

Teljes mértékben igazad van és egyetértek veled. Csak kicsit szúrja a szemem a dolog (és valószínűleg félinformációkkal is rendelkezem/ünk ezen dolgokról).

Inkább kereskedelmi háborúnak tűnik a dolog, aminek a végén majd mind a két fél engedni fog picit. USA-nak se tenne jót, ha beszállna a kínai kormány is a buliba és viszonozná a hasonló szívességet pár amerikai cégre.

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#74) martonx válasza Zoona (#73) üzenetére


martonx
veterán

ZTE-vel is meglépték, most is meg fogják.

Én kérek elnézést!

(#75) kali_c


kali_c
tag

Gsmarena letesztelte. Akku bajnok. Ha amoled lenne ez lenne a legjobb készülék. Így csak 200k

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.