Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) borand


borand
aktív tag

Hurrá 3 rétegű bazári csillogós üveghátlap, mint nagy fejlesztés.. Nem is volt kedvem tovább olvasni.

A méreteknek megint sok értelme van.

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Jó készülék, és ha Amoled lenne, Jack csatlakozóval és sztereó hangszórópárral, nem lenne kérdés, hogy megvenném botrány ide vagy oda, és nyugdíjazná a Mate 9 Pro-t de eddig erőteljesen a Nubia Red Magic 3 felé hajlok, pedig ez a készülék a majdnem kategória, de végül is nem. :)

Viszont amit hiányolok a Huawei-ekből /lehet a M9Pro nem kapta meg csak a 9-es droiddal/ a videózás közbeni kamerák közötti váltás és az egyidejűleg minden kamera működése /LG G5-ben találkoztam ezekkel először és utoljára a telefonos pályafutásom alatt, ez nem jelenti, hogy ne tudná sok más készülék/

[ Szerkesztve ]

(#3) AS


AS
félisten

Asus ZenFone 6 vagy tényleg a másik Red Magic 3 jobb vétel lesz. (Jack, nagyobb aksi, bővíthetőek, jobb CPU, GPU (S855)
Ez inkább csak tükörtelo lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) borand válasza AS (#3) üzenetére


borand
aktív tag

egyik telefon se ennek a vetélytársaa :N

(#5) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Nagy is lett, nincs jack, ois, oled, ez most nem sikerult jol. Inkabb a pixel 3a.

(#6) rdt89 válasza borand (#4) üzenetére


rdt89
addikt

De mivel egy árban vannak, így én szerintem de. :)

(#5) mantequilla: De szerintem OIS van benne, ettől függetlenül igen, rengeteg alternatívája van a készüléknek, pedig nagy Huawei/Honor fan vagyok, de mostanában valamit mindig kifelejtenek. :(

(#7) Quqesz válasza mantequilla (#5) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van ois a 48mp és a 8mp kamerában is.
Nekem tetszik, az a kijelző kép remélem eredeti, mert az nagyon ott van! De P30-ról váltani felesleges.

borand
Sok gyártó csinál már ilyen hátlapot, nekem pl az S10 széria hátlapjai tüntek olcsó kínai toknak a hátlapon. De kinek mintetszik.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#8) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Nekem ez most bejön. Mármint a 20 pro
Színre meg a lilla jön be.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#9) GeryFlash válasza rdt89 (#2) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ha a botrány szempont akkor a Nubia mégis hogy lehet opció?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#10) Quqesz válasza 7Heads Drago (#8) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az a zöld tetszik, sajnos a voda a P30-at is csak feketében tolta, mert kék kellett volna inkább.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#11) mjani1172 válasza AS (#3) üzenetére


mjani1172
addikt

Nekem a Zenfone 6 nagyon tetszik. Érdekes, hogy szinte alig mozdult rá valaki, nem is értem.
Jó áron, nagy akksi, érdekes is, és látszik, hogy mégsem lesz itthon sikeres.
Én várom a tesztjét nagyon.

(#12) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Az az ember érzése, hogy kezdenek a számokkal nagyon elszállni a marketing miatt. Hátul 48MP meg 4 kamera elöl 32MP a DxOMark pontszám meg virtuális 9.1-es hangzás. Ezekkel csak az a gond, hogy akik kicsit is értenek hozzá azok nem nyalják be ezeket. A DxOMark meg már rég nem a valós teljesítményről szól, elég megnézni a youtubeon fent lévő összehasonlító videókat. Az árak meg hát, 700 dodóért ott a OP7Pro ugyan úgy 6/128 UFS3-al 90Hz Amoled full screen, gyorsabb töltés, sztereó hangszóró, jobb proci 2 év háztól házig gari. Labdába se rúghat melette a Honor.

[ Szerkesztve ]

(#13) AS válasza mjani1172 (#11) üzenetére


AS
félisten

Még nem kapható igazából, majd ha lesz a Euronicsban, vagy MM-ben stb helyeken.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) keszi1991


keszi1991
tag

Sajnálom ezt a botranyt mert ez lett volna a kovi telom..ezt a 90napot biztos kivarom h mi sül ki belőle! Nagyon sajnálnám elhagyni a huawei/honor márkát.. Sajnos csak egy alternatíva marad ha meszelik a gapps a huaweiekrol, az pedig a Samu..

(#15) rdt89 válasza GeryFlash (#9) üzenetére


rdt89
addikt

Úgy értettem, hogy a Huawei botrány nem zavarna ha a készülék rendben lenne, de paraméterben, árban és tudásban a NRM3 most a nyerő. A botrányt a Huaweire értettem. :)

(#16) AS válasza GeryFlash (#9) üzenetére


AS
félisten

Mégis mi a baj vele?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) Sragi


Sragi
őstag

Vártam nagyon,de mégse jött be ,pedig tervben volt,hogy a 8 utódja ez lesz. E mellé jött még a balhé is.

(#18) fila


fila
senior tag

Következő telóm honor 20 pro lesz az tuti 😀

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#19) mantequilla válasza Quqesz (#7) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Ja tenyleg a nagyban van.

Nekem az az erzesem hogy ettol lehetett volna egy jobb ajanlatot is osszehozni de lehet nekem tul egyediek az elvarasaim.

(#20) borand válasza rdt89 (#6) üzenetére


borand
aktív tag

A Red Magic egy gamer telefon? Mégis ki venné azt, amikor nem játszik? Vagy ugye a méretbeli hatalmas különbségekről ne is beszéljünk. Zenfone határ eset.

#7
Nem az a baj, hogy a gyártók adnak ki ilyen fajta csilivili telefonokat -biztos van aki szerint szép és ő vegye is nyugodtan-, de ezt kiemelni és ezért megvenni egy telefont.... Übergáz a gyártótól, de ez igazából Kína. A Samsungnál se tetszik a fehér, de mégsem az a bazári, mint a P30aké... Meg az akril kék vagy mi a rosseb.

Nem értem, hogy a Huawei/Honor miért nem tartott meg kvázi 4 telefonból 1-et is az 5,8 colos kategóriában. Főleg úgy, hogy a h20 és h20 pro között nüansznyi a különbség.

(#21) Haneto válasza mjani1172 (#11) üzenetére


Haneto
tag

Én rá vagyok mozdulva. :) Amint lesznek tesztek, tapasztalatok és ezek pozitívak lesznek, akkor szerintem rendelem is.

Xiaomi Mi 9T Pro

(#22) Pjotr


Pjotr
senior tag

Mintha a Pro Wide optika felbontása kimaradt volna, hogy 16 mpix

(#23) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Ez lett volna asszony következő telója, de az elmúlt napok eseményei, valamint az OLED hiánya miatt kiesett. A Pro modell ráadásul nem is lesz itthon szolgáltatónál.

Így egyelőre nem is találok alternatívát, a nagy aksi mindenképpen kell, ezzel pedig S10e/S10 ki is esett.

szentkuti11:
a GSMArena-n azt írják, a sima Honor 20 nem kapta meg a grafénos hűtést, csak a Pro.

[ Szerkesztve ]

(#24) 7Heads Drago válasza Quqesz (#10) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Kíváncsi leszek rá, hogy maradnak-e a szolgáltatói kínálatban ezek után....

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#25) er2es


er2es
tag

Egész jól néz ki a fekete, egyébként az jo otlet hogy a sima és a pro egy méret, nem is értem hogy a pro, plus, +, max verziók miért default nagyobbak mindig

(#26) nozs23 válasza borand (#1) üzenetére


nozs23
addikt

:( En is fennakadtam ezen. Ugy volt leirva, mintha tenyleg ez lenne a legnagyobb durranas. Most nem tvajlajt, hanem melyrol jovo csillogas! Atyaeg.
Ezt leszamitva jo keszulekek lettek, foleg azoknak, akik nem csipik az amoledet.

(#27) rdt89 válasza borand (#20) üzenetére


rdt89
addikt

15 mm-el magasabb, 4,5 mm-el szélesebb 1,25mm-el vastagabb a Nubia, és cserébe 5ezres akkumulátor, sztereó hangszóró, 90hz-s Amoled kijelző és jack is jár, kb azonos áron. Lehet, hogy gamer telefon, de egy átlag usernek is, ha sose játszik is rengeteg pluszt ad, a sokkal jobb kijelző, a markáns sztereó hangszóró, a jack kimenet, elég durva 5 ezres akkumulátor, 1920fps lassított videó, 8k videórögzítés az aktív hűtés. A Huawei a kedvenc márkám félreértés ne essék, ettől még sajnos vannak sokkal jobb ajánlatok a piacon. :)

(#28) Quqesz válasza nozs23 (#26) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Így van, nem mindenki szereti az amoledet.

A zenfone 6 nekem is tetszik, csak nem tudom mikor lesz és nincsen akkora felhajtás körülötte. Kicsot látgatatlan készülékek, szolg sem árulja.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#29) pit stop válasza 7Heads Drago (#24) üzenetére


pit stop
addikt

Itthon biztosan - nálunk szeretik őket.

Hátlapra/csillogásra többieknek: nem értem fennakadást, átlag user ezt veszi észre telefonból. Havernál látta, vagy bement üzletbe, és de szépen néz ki, és még működik is - megveszem. Nem a processzort, meg a ram-ot fogja számolni....

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#30) Ceree


Ceree
senior tag

Vártam erre a bemutatóra, de sajnos a céges policy múlt heti változása kirántja a talajt a duál sim használata alól, így valószínű a privát (okos) teló leépítésre fog hosszútávon kerülni, lesz helyette valami unikális retro teló, amit anno nemengedhettem meg magamnak.

A heti huawei story, a méret, a jack hiánya meg már csak hab a tortán. :(

Ui.: Magic UI 2.0? Lemaradtam úgy látszik, azt hittem a honorokon is emui van még.

Másolat_eredetije

(#31) kali_c


kali_c
tag

Ezt a telefont vártam én is nagyon. Aztán jött a kamera lyuk. Azt hittem pop up. Mind1 szarom le. Aztán jött az lcd. Mondom miiii? Álmodom? Mi a fasz?
Aztán olvasgattam a teszteket, a kamera nagyon bejön, főleg az éjszakai mód.
Aztán jött a Techspurt videoja, egy oneplus 7 proval hasonlítgatja. Hát amoled ide vagy oda sokkal szebb a Honor.
Remélem jövőhéttől rendelhető :D

(#32) Jeanne d'Arc

Nagyon vad lett , tetszik!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#33) Noukoum


Noukoum
veterán

Olvasgatva a hozzászólásokat, azért megdöbbentő hogy egy szakmai fórumon is rengeteg személy van aki fél a balhé miatt. Konkrétan ezzel USA elérte célját, biztosan visszaesnek a Huawei eladások. Magyarul azt csináljátok amit ő akar, pedig semmi konkrét nem történt még.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#34) Aryon87


Aryon87
félisten

Végre kapott optikai stabilizátort a Honor széria is. Ideje voltmár. Az a kék valami állati szép.
P30Pro-t vettem 3 napja, pont a botrány előtt. Nem izgat.
Tudomásommal a Honor ágazatot nem érinti botrány, bár az árnyék rá is rátelepszik..
Trampli meg dugja fel magának az almáját..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#35) Noukoum válasza Aryon87 (#34) üzenetére


Noukoum
veterán

Úgy tudom a Honor is érintett.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#36) kali_c


kali_c
tag

A megszorítások nem gyengítenek, hanem megerősítenek.
Szerintem a Huawei van akkora gyártó, meg vannak olyan emberei akik simán összedobnak egy jól működő rendszert. Meg ahogy hallani évek óta dolgoznak is rajta. Ha jó lesz el fog terjedni. A hardverekre is igaz lesz.
Most örülhet Trump, de a meccs végére ez egy hatalmas öngól lesz. Saját fajtáját saját cégeit gyengíti ezzel. Kína ez után is erős marad. Nem vagyok Kína fan, nekem mind1 csak jó legyen.

(#37) scyllarus válasza Ceree (#30) üzenetére


scyllarus
veterán

Változó, van, amelyiken Magic UI, van amelyiken EMUI néven fut. A fene sem érti a logikát mögötte.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#38) kali_c válasza scyllarus (#37) üzenetére


kali_c
tag

A drágább készülékeiken van MagicUI. A közép és alsó kategórián az EMUI

(#39) batai15


batai15
félisten

Igen tetszetős telefon .nálam a honor Brandon már bizonyított.

(#40) Ceree válasza Noukoum (#33) üzenetére


Ceree
senior tag

A fél lehet, hogy erős kifejezés, inkább sokan bizonytalanok a jövőt illetően, arra viszont nem lehet építeni egy ilyen kiadást, amit akár több évig is tervez használni az ember, hogy nem tudni mi és hogy lesz.

Főleg az után nem csoda, hogy sokan a WP-vel már átélték, hogy a teljesen jól működő telefon alól sorra lőtték ki a szolgáltatásokat, teljesen alap szintre degradálva azok használhatóságát.

Másolat_eredetije

(#41) njnl válasza Ceree (#30) üzenetére


njnl
aktív tag

Mit értesz a céges irányelv változása alatt?

[ Szerkesztve ]

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#42) tom_87 válasza Ceree (#40) üzenetére


tom_87
tag

És a BB-vel is átélték sokan (én is), ezért nekem most a Huawei kiesett, pedig a közeljövőben fogok új telefont venni (nyílván nem miattam fognak csődbe menni :) ).

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#43) Ceree válasza njnl (#41) üzenetére


Ceree
senior tag

Az én munkahelyemre értettem, de kifejtsem bővebben?

Másolat_eredetije

(#44) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nem kell aggódni, ősszel jön a Hongmeng os a huaweitől, ami android app kompatibilis lesz. Ez a b terv.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

De jól nèz ki! Nekem tetszik.🙂

(#46) fateless válasza ricsi0307 (#12) üzenetére


fateless
veterán

:DDD
Na igen, képek összehasonlítására a youtube tényleg kiválóan alkalmas
:DDD

A XXI. századi János evangéliuma pedig így kezdődik:
Kezdetben volt a youtube...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#47) 7Heads Drago válasza fateless (#46) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem Jánosnak hívják... :))
zuckerberg, cook, trump, orbán stb...

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#48) Narancskoma


Narancskoma
tag

Ez a hátlap bejön a népnek? Valamiért én mindig az egyszerűbb dolgok felé hajlok. Ráadásul úgyis egyből tokot dob rá mindenki...

(#49) 7Heads Drago válasza Narancskoma (#48) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez igaz, de nekem a lilla pl nagyon is szimpi.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#50) borand válasza rdt89 (#27) üzenetére


borand
aktív tag

Az átlag user a rengeteg pluszból gyakorlatilag a felét fel sem fogja, ki sem használja, de a kezébe fog egy gamer telefont, ami nyilván teljesen szokatlan és szerintem kicsit gyerekes is. Akinek szintén nem igénye a tepsi+ méret és szimplán beéri egy 6,26-os tepsivel, az sem fogja megvenni.

(#51) martonx


martonx
veterán

Meg úgy általában ki az, aki több százezret kiadna egy telefonért, amit utána ki tudja milyen szankciók érnek :D

Én kérek elnézést!

(#52) androgay válasza Ceree (#43) üzenetére


androgay
kezdő

Lécci (már amennyit megoszthatsz róla). Ez tényleg érdekesen hangzik.

(#53) rdt89 válasza borand (#50) üzenetére


rdt89
addikt

Jogos a felvetés, valóban igazad van. :R :)

(#54) Ceree válasza androgay (#52) üzenetére


Ceree
senior tag

Tul sok erdekesseg nincs benne, annal tobb bosszusag viszont igen: Letiltottak a nem kpilag menedzselt eszkozok exchange hozzafereset, igy nincs ertelme mar a ceges simet sajat, dual simes teloba tenni: se naptar, se emailek nem latszanak. :(

Másolat_eredetije

(#55) zazenke


zazenke
őstag

mivel már a régebbi mate 20 at is kivették a főverzió frissítési listából googléknál így gyakorlatilag tuti hogy ez is és a p30 is így fog járni. így akinek fontos az új rendszer annak felesleges megvenni.

(#56) Pompi válasza zazenke (#55) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ne terjessz ilyen féligaz híreket. Egyelőre annyi történt,, hogy a beta programból húzták ki.

Feel Good Inc.

(#57) hroberto válasza martonx (#51) üzenetére


hroberto
veterán

Teljesen igazad van. Ha én most Huawei/Honor készüléket szeretnék vásárolni, minimum kivárnék pár hónapot, hogy alakulnak a dolgok.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#58) zazenke válasza Pompi (#56) üzenetére


zazenke
őstag

azért a folyamat iránya egyértelmű hogy teljesen lehetetlenné tegyék kínán kívül a huaweit. ha nem fog tudni új telefonokkal kijönni normális google szolgáltatásokkal akkora képviseletek is bezárnak hiszen veszteségesek lesznek az eladások. Még a garanciális feltételek se lesznek biztosítottak. és egy szűk rétegen kivül senki sem akar ilyen telefont venni aminek bizonytalan a jövője . Pusztán 1 év bizonytalansággal padlóra lehet küldeni egy gyártót. már szabadulnak az emberek a jófogáson is áron alul . 2 nap alatt bezuhant az ár 200 alá. Ez a folyamat csak erősödni fog. annak alternatíva ez a márka aki megelégszik a mostani rendszerrel

[ Szerkesztve ]

(#59) Pompi válasza zazenke (#58) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A folyamat iránya még nem tény. Ennyit szerettem volna.

Feel Good Inc.

(#60) 7Heads Drago válasza zazenke (#58) üzenetére


7Heads Drago
veterán

ha nem fog tudni új telefonokkal kijönni normális google szolgáltatásokkal akkora képviseletek is bezárnak hiszen veszteségesek lesznek az eladások.
Te most hallod amit írsz? A googlen kívül nincs is semmi más? A béta programról tudsz, más store-okról, email progikról, felhőről, appokról meg semmit se?
Rémhír gyártásra kérlek 5/. Esetleg még ha hozzátennéd hogy a Huawei boltokat titkosügynökök és rohamosztagosok fogják körbevenni és figyelni.... így már én adnék rá egy 5-öst is.
Az hogy sokan becartak nem azt jelenti hogy úgy is lesz. Ha minden Huawei tulaj feltenné a teloját nem ennyi lenne az aprón.
És egy kis olvasni való: [link]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#61) zazenke válasza 7Heads Drago (#60) üzenetére


zazenke
őstag

remélem követed a híreket most farolt ki az ARM is mögülük. most már nem a Google hanem a telefon legyartasa a tét

(#62) Pompi válasza zazenke (#61) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen, tovább melegedett a helyzet. [link]

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#63) 7Heads Drago válasza zazenke (#61) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Huuuh tényleg jó meleg a pite:
Az ARM-nél azt mondják, hogy a következő Huawei chipsetet, a Kirin 985-öt ugyan nem érinti a korlátozás (hiszen annak a fejlesztése már befejeződött), de a jövőbeli mobilos rendszerchipek fejlesztésében a Huawei már nem támaszkodhat az ARM-re. Ha és amennyiben minden így marad, de még mindig 89 napja van a kínai és az amerikai kormányzatnak arra, hogy megállapodjanak az embargós lista módosításáról.
Van 89 napjuk az embargóig. Aztán meg még 1 év.
Tényleg jó szoros.
Biztos tűkön ülnek. :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#64) hroberto válasza zazenke (#61) üzenetére


hroberto
veterán

Ha nem születik megegyezés, azt hiszem bezárhatják a telefonos üzletágat.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#65) mjani1172 válasza 7Heads Drago (#63) üzenetére


mjani1172
addikt

Úgy látom, te biztos vagy a sikerben, ők lehet másképp látják.
Az a gyártó aminek a piaca megcsappant, a gyártáshoz hiányzik a szoftver és a hardver, azért kicsit aggódhat.

(#66) Dtomka


Dtomka
veterán

Honor 9 -em van, lehet ez lesz a következő ? :)

(#67) 7Heads Drago válasza mjani1172 (#65) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha-ha
Ebben még mindig sok a ha, amit itt sokan kész tényként kezelnek amit meg se lehet változtatni.
Az a biztos ami megtörtént már.
Most eléggé szarul áll a szénájuk ez tény.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#68) Zoona


Zoona
aktív tag

Arról van hír, hogy szolgáltatókhoz mikor fog befutni a készülék?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#69) 7Heads Drago válasza Zoona (#68) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Vagy inkább arról hír, hogy maradnak-e egyátlag bármelyik szolgáltatónál...?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#70) martonx válasza Zoona (#68) üzenetére


martonx
veterán

Szvsz nemhogy szolgáltatókhoz, de még webshopokba se nagyon fognak ezek már befutni :(

Én kérek elnézést!

(#71) Zoona válasza martonx (#70) üzenetére


Zoona
aktív tag

Ezt mondjuk kizártnak tartom, mondvacsinált lufi amit most amerika játszik. Ha 90 nap múlva is letiltják a Huaweit azt nem kevés amerikai cég is meg fogja érezni akik beszállítanak nekik. Így is estek a részvények és nemhiszem, hogy a kiesést majd Trump odaadja adókedvezménybe nekik.

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#72) fateless válasza Zoona (#71) üzenetére


fateless
veterán

Látod, ez érdekes kérdés...
Beszélgetve amerikaiakkal, sokan elmondják, hogy Trump rengeteg olyan változást hozott, ami az amerikaiaknak kifejezetten jó, előnyös. Mi, külföldiek inkább a - bocs a kifejezésért - balf#sz Trumpot látjuk, amit kifele mutat. Számomra irritáló a személye, de a döntéseit szeretik a hazaiak, csak azok a hírek nem jutnak el hozzánk. (Kb így van OV is, hogy idehaza sokan szeretik, mások utálják, csakúgy, mint az államokban Trumpot, de kifele a negatív oldala domborodik ki - ne menjünk bele, hogy OV milyen, nem ez a lényege!!!)
Ebből kiindulva még egész sokáig elkeménykedhet DT, van mozgástere odahaza. Remélem, hogy lesz megállapodás, de ezen a ponton ha nincs megegyezés, mindkét fél csak veszíthet rajta (nem csak Huawei és beszállítói, hanem mind a két nagyhatalom). Azt gondolom, hogy hosszú távon mégis a pénz fog dönteni, de addig még eltelik "pár" óra...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#73) Zoona válasza fateless (#72) üzenetére


Zoona
aktív tag

Teljes mértékben igazad van és egyetértek veled. Csak kicsit szúrja a szemem a dolog (és valószínűleg félinformációkkal is rendelkezem/ünk ezen dolgokról).

Inkább kereskedelmi háborúnak tűnik a dolog, aminek a végén majd mind a két fél engedni fog picit. USA-nak se tenne jót, ha beszállna a kínai kormány is a buliba és viszonozná a hasonló szívességet pár amerikai cégre.

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#74) martonx válasza Zoona (#73) üzenetére


martonx
veterán

ZTE-vel is meglépték, most is meg fogják.

Én kérek elnézést!

(#75) kali_c


kali_c
tag

Gsmarena letesztelte. Akku bajnok. Ha amoled lenne ez lenne a legjobb készülék. Így csak 200k

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.