Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy20


snecy20
veterán

"előtérbe kerülnek a multiplayer módok"

Furcsállom ezt a mondatot, mert ez eddig is, sőt mindig is így volt, talán még a COD legelső részénél számított kiemelten az egyjátékos mód, COD2 óta viszont kőkeményen a multin van a hangsúly.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2) oriic válasza snecy20 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eddig szerves része volt minden résznek a single mód is. Most nem lesz, ezért írtam. (De pontosítottam kicsit) :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) snecy20 válasza oriic (#2) üzenetére


snecy20
veterán

Jah, úgy nézve igaz, persze.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4) kovsol


kovsol
titán

Pont az előbb vettem észre, hogy battle.net kliensben felbukkant.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5) b. válasza oriic (#2) üzenetére


b.
félisten

Oriic az hogy a Pc-s verziót más készíti mit jelent? lesz különbség ez miatt szerinted?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) DeSanto


DeSanto
őstag

Havidíjas COD? :DD

(#7) NomadND1 válasza DeSanto (#6) üzenetére


NomadND1
senior tag

Ez már rég nem COD. Az meghalt az COD UO és a II. rész után. :(

[ Szerkesztve ]

(#8) Monoton


Monoton
tag

RIP :(

(#9) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ha nem olvastam volna a címet, az utolsó videót R6-re mondtam volna... (És ha nem ismerném a Siege-et.)

60 dollár az MS storeban, magyar webshoppokban 22ezer....

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#10) #80123904 válasza kakuk.tamas (#9) üzenetére


#80123904
törölt tag

60$ + 27% = 16 000 * 1,27 = 20 320 ft
60€ + 27% = 19 000 * 1,27 = 24 130 ft

Tehát reális a 22 ezer.

[ Szerkesztve ]

(#11) oriic válasza kakuk.tamas (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konzolon jó lesz nekünk külföldi store-ból a szokásos helyről 14k-ért az alap kiadás. :) Annyit megér.

Live-Die-Respawn

(#12) batman91


batman91
őstag

Ez egy katasztrófa, elértek a gödör legaljára. :W

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#13) b. válasza #80123904 (#10) üzenetére


b.
félisten

magyar store, konzolok szervize. PC 16.890 .- PS4 18.890 [link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Hát eddig ez enyhén szólva nem bejövős. :(

Itt már talán lehet azt mondani, hogy végleg elszakadt mindentől amitől a CoD az CoD volt. Van egy megérzésem, hogy a neve miatt emgveszik sokan, de nagyon hamar a süllyesztőbe fog kerülni, kár érte.

A technikai oldal meg mellékes, bár oké, gondolom nem kell a Steam felé adni a bevételből, de na, ha eddig minden rész ott volt... Na meg a PC-s portot megint valami totál új csatapt készíti, ez sem szokott sok jót jelenteni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ez most komoly? Van ennél lejjebb?

Fogja magát a CoD és lemásol minden létező 2018-as trendet, és ennyi? Csak szerintem nagyon szánalmas, hogy ennyi eredetiség vagy tartás nincs benne? Ha egy noname fejlesztőcsapat és cím lenne nyilván nem szólnék semmit, de ez nevetséges.

Arra meg nem mondok semmit, hogy nyilván teljes árat fognak kérni a félkész (értsd DLC-s multiért is), jövőre meg jön az új.
Vannak multi-only címek persze de Rainbow, PUBG, Overwatch nem jön minden évben.

CoD tényleg mélyebbre már nem is süllyedhet.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#16) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ahogy nézem már megvásárolható Blizzard shopban legalábbis a wow token felugrott 350 ről 400k goldra. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#17) Gyula84 válasza batman91 (#12) üzenetére


Gyula84
veterán

az jó, mert akkor már nincs lejjebb :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#18) Deck válasza oriic (#11) üzenetére


Deck
titán

Acc megosztás miatt nekem csak a fele lesz.. ;]

PS5

(#19) WhiteWalker válasza Gyula84 (#17) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ahhoz képest tutira veszem hogy ez is eladási rekordokat döntoget majd...
Érdekes, mindenki ekézi, de valahogy mégis veszik. :U

(#20) Neoteric válasza NomadND1 (#7) üzenetére


Neoteric
addikt

+1

Nagyon remélem, hogy a Battlefield-es reveilben nem fogok csalódni.

PSN: ne0teric_sAN

(#21) Hunpriest válasza #80123904 (#10) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Nem reális a számolásod. Minden online store ban (gog, steam, origin, uplay, ms store, play store, itunes) az ár már tartalmazza az áfát. Ha valahol nem ott átvernek.

[ Szerkesztve ]

(#22) DrakeWood


DrakeWood
csendes tag

A Gladiátor Zombi téma elég furcsa, de bejövős.
Lehet egy ingyen hétvégén ki is próbálom :DD

XBOX360 4EVER

(#23) Mister_X válasza Hunpriest (#21) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem átvernek, hanem az államokban tagállamonként eltér az ÁFA, ezért mindenhol a nettó van feltüntetve. EU-n belül a bruttót adják meg, mondjuk kb. mindenhol 20% az ÁFA.

Ebből kiindulva 60€-r ÁFA-különbözetet kell számolni, nem rászámolni még egyszer.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24) Hunpriest válasza Mister_X (#23) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Azt én is tudom hogy az USAban hogy működik. De itt magyar web shopokrol volt szó.

(#25) .LnB válasza oriic (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Annyit megér."

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) Bird


Bird
addikt

Szégyen ezt a valamit COD-ként árulni..... :U Ez egy overwatch remake....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#27) Mister_X válasza Hunpriest (#24) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De ő most próbálta kiszámolni a külföldi árképzés és az ÁFA alapján, hogy mennyinek kellene lennie itthon. (Rosszul számolta, ÁFA-korrekcióval az eurós ár 22000 környékén van) Nem azt fejtegette, hogy itthon nettó vagy bruttó-e.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28) ribizly


ribizly
veterán

BO III DLC.
Ez is kimarad, mint a WWII.
Hacsak a BFV nem rontja el a Battle Royale módját nagyon, akkor ez is nulla pontot fog érni. Nemhogy 20+ JMF-ot. :N

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#29) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Pedig a CoD WWII-ben pont hogy egész elviselhető volt a single kampány. Az only multis címek valamiért sosem mozgattak annyira. Kár érte.

(#30) nincsnév007


nincsnév007
őstag

őszintén, ez most mi? xDDDDD

(#31) cskamacska válasza WhiteWalker (#19) üzenetére


cskamacska
addikt

Mert a CoD eljutott oda, hogy az a videojátékok Győzikéje.. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#32) snecy20 válasza cskamacska (#31) üzenetére


snecy20
veterán

Hát, sajnos "fölküzdötte" magát a sorozat erre a megtisztelő szintre. :U

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#33) Wesder válasza nincsnév007 (#30) üzenetére


Wesder
félisten

Ez xDDDDD :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34) NandorHUN válasza cskamacska (#31) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én inkább valami prostituálthoz hasonlítanám.

A vicc, az hogy állitólag voltak fanok, akik battleroyale módot akartak CoD-ba. - Gondolom pár 12 éves kis vérpistiről beszélhetnek. De kész vicc, hogy teljesáras játék egy ilyen szartalicska legyen.

Hamarabb venném meg a Rainbow-ot még 3x, mint ezt a valamit.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#35) nincsnév007 válasza Wesder (#33) üzenetére


nincsnév007
őstag

de sajnos szomorú egyben hogy ide jutott ez a széria:(

(#36) laceszgamer válasza NandorHUN (#34) üzenetére


laceszgamer
addikt

Valszeg úgy is a emgszokott lesz a sorsa, megint beharangoznak valamit, hogy jön egy új játékmód ami ugye msot épp ez, de aztán első pár hét után a kutya sem fog vele játszani, mert aki ezt akarja tolni annak van millió más alternatíva, arról nem beszélve, hogy én elképzelni sem tudom hogy akarják megoldani, mert ehhez az átlagos CoD mapot azért enyhén szólva kicsik.

Egy BF esetében ott minden gond nélkül el tudnám képzelni, hogy a pályák alkalmasak rá, de itt nem.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#37) joey04


joey04
titán

mivé lett ez a széria... :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) Mister_X válasza laceszgamer (#36) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A BR map 1500x nagyobb lesz, mint Nuketown (kb. akkora, mint a Fortnite pályája).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39) laceszgamer válasza Mister_X (#38) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor az pipa, mármint méretügyileg. Mondjuk arra még kíváncsi leszek az engine hogy kezeli majd, anno legnagyobb egybefüggő terület talán a BO2 sivatagos részei voltak ha jól rémlik, meg még esetleg WWII-ben a War-ban használt mapok.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#40) Mister_X válasza laceszgamer (#39) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A) sehogy
B) jól, mert az engine-nek nulla igénye van türhető látvány mellett is

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41) NandorHUN válasza laceszgamer (#39) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem a pályával van a baj, mert azt meg lehet építeni.
A gunplay viszont CoD-ban olyan hogy amint megláttad a másikat már kb halott volt. Ezzel a HP-val fegyverekkel, recoillal stb...
Ez így nem fog működni. CoD-ban sose volt semmi taktik, most vagy szétcseszik az eddig kb. működő mechanikát és elkezdik majdmolni a PUBG-t (és Rainbow ) taktikázósabb játékmenetét és gunplay-ét akkor TALÁN működhet a dolog, de videok alapján erről szó sincs és ez így nem fog menni....

Ami meg talán jobban zavaró, hogy milyen szánalmas módon mennek a trendek után még akkor is ha ez nem passzol bele a szériába. - inkább adnának ki 2-3 évente CoD-ot és próbálnának meg egy eredeti címet, ha ennyire battleroyalt akarnak készíteni. :U
Az meg no comment, hogy az amúgy is elég selejtes kamoányt kukázták csak spórolás miatt.

A játék ettől gondolom teljes áras lesz - ami elég vicces, ha Overwatch, Rainbow Six vagy PUBG árait nézzük, amikben nem kicsit jobb a multiplayer és a közösség a "saját területükön" - nem mellesleg ezeket ingyen bővítik és nem 1 éves a lejárati dátumuk, mint egy CoD-nak.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#42) #80123904 válasza NandorHUN (#41) üzenetére


#80123904
törölt tag

"CoD-ban sose volt semmi taktik, most vagy szétcseszik az eddig kb. "

pff...próbáltál volna meg CB-n cod2-ben 0 taktikával elérni bármit is...

"inkább adnának ki 2-3 évente CoD-ot"
Részben ez történik. 3 külön csapat dolgozik a különböző CoD-okon. 3 évente adnak ki tehát fejlesztő csapatonként 1 részt. Nem azért nem változnak a CoD-ok, mert 1 év alatt nem lehet változtatni sokat (hisz 3 év van minden részre), hanem mert ez kell az embereknek. Ebből adnak el sok sok millió példányt.

Lehet puffogni, de a piac őket igazolja. Majd ha nem veszik meg az emberek az évi cod-ot, akkor változtatnak.

"nem kicsit jobb a multiplayer és a közösség a "saját területükön" "
OW-ban a legrákosabb a közösség a multi lövöldéket tekintve. Rosszabb, mint ami CSGO-ban megy.

Nem védem a CoD-ot, de amit vár az ember tőle az elmúlt 6 évben azt minden évben tökéletesen teljesíti. Letudsz ülni a játék elé és szórakozni. Nem kell 50 órát beleraknod (mint R6-ban), hogy legyen értelme játszanod, különben semmire sem mész a pályaismeret és taktikák nélkül.
Nem kell hozzá csapat, hogy lehessen normális meccset menni.

Tehát egyedül bármikor leülsz és tudsz lőni. Ennyit várnak az emberek tőle. A régi fanatikusok (én is a cod2-t szerettem a legjobban) hiányolják a régit, de ez van. Erre ment el a sorozat.

Azt sajnálom egyedül, hogy nem lesz kampány. Én az összeset élveztem. Baromira tudtak szórakoztatni azalatt a ~6 óra alatt.

[ Szerkesztve ]

(#43) Skinny26


Skinny26
aktív tag

1 órás összeválogatott gameplay: [link]
Nekem tetszik :))

(#44) b. válasza #80123904 (#42) üzenetére


b.
félisten

perfekt összefoglaló volt én is így gondolom, csak már lassan ott tartok, hogy nem merek bejönni egy COD hír alá megszólalni, hogy én szeretem a játékot és meg vagyok vele elégedve és az utóbbi évek OW, Destiny, BF borzalmaitól be tudnék hányni. sírás a menő olyan emberektől akik évek óta nem ültek le COd résszel játszani és erről sem tudnak még lófaszt se, csak telesírják itt előre 3 perces videók miatt az egészet.
fejlesztettek egy csomót erről szól az egész , menő Zombi lesz,BO3 szerű multiplayer, ami nagyon nagyon jó volt és lesz mellette BR mód, ami majd kiderül. Meg sok minden majd kiderül még.

Skinny26 : jó lesz ez, nagyon hangulatos. nem lesz itt gyors darálás mert elég sok kell az ellenbe , hogy meghaljon. Ezek a pályák tök újak lesznek.:)
Itt pedig élő stream .[link] Elég jók a visszajelzések.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#45) Skinny26 válasza b. (#44) üzenetére


Skinny26
aktív tag

Igen, én is így gondolom. Jó lesz ez!
Köszi a streamet, ma se fekszem le korán! :D

(#46) laceszgamer válasza b. (#44) üzenetére


laceszgamer
addikt

Valamit persze, fejlesztenek, csinálnak, de itt sokkal inkább arról szól, hogy próbálják követni a trendeket, vagy épp kitalálni, hogy most mi legyen az új divat és vagy bejön vagy nem.

Nem mellesleg leginkább szerintem ezt azok veszik észre akik anno aktívan játszottak az elején is, és itt most a 2000-res évek elejét értem. Akkor megcsinálták a játékot szívvel-lélekkel, jó lett, és gondolom a bevétel miatt sem kellett panaszkodni. Én körülbelül a hatodik részig mondom azt, hogy a CoD valóban abban a szellemben született, hogy igen, legyen egy jó játék, és ez a fő szempont. Ami utána meg jött, ott már érezni lehetett, hogy bizony megfordult a dolog, legyen bevétel, valamit rakjunk össze, mert ki kell adni menetrendszerűen. Írom ezt úgy, hogy minden része megvan és még a frissebbek közt is van amiben benn volt több száz órám, mert el lehetett benn ütni az időt. De már közel sem volt az a kategória, hogy oké, akkor erről majd még évek múlva is beszélünk, illetve újra és újra játszunk vele.

A CoD lassan inkább amolyan szolgáltatásba megy át, megvan adva X évben mi kell a népnek, megcsinálják, megveszik, a háttérben meg készül a kövi kettő, csak hogy meglegyen az adott bevétel.

Ennél a résznél már nagyon kiütközik mindez. Jóformán fogták a BO3mat és belecsepegtették a most divatos BR-t. Az, hogy sztori mód nincs meg megint csak azt mutatja, hogy arra nem akarta pénzt már áldozni, hisz minek.

Bár legalább ha a WWII volt az utolsó amiben volt sztori, akkor így legalább teljes a kör IIVV-val kezdődött és azzal is végződött.

Na meg mondjuk belegondolva, tényleg, ez már a mostani tizenéves korosztálynak készül főleg, és nem azoknak akik a kezdetekkor is jelen voltak.

Részemről ezzel a résszel úgy vagyok, hogy megveszem, de csak azért mert Battle-net shop-ból meglehet, az ottani pénzt meg WoW-ban ki lehet farmolni, csak WoW Tokent kell venni goldért, szóval jóformán egy fillérbe nem kerül.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#47) NandorHUN válasza #80123904 (#42) üzenetére


NandorHUN
addikt

A piac mindig őket fogja igazolni, ugyanis ebben a játékban 0 munka van benne.

Fogták a legnébszerűbb multis játékokat és rendre abból próbálnak fabrikálni valamit.
Pályák meg a szokásos motorral újraépítve nem nagy effort megkreálni.

Ezek után a játékot még van pofájuk teljes áron kiadni, viszonylag kevés mappal, hogy aztán lehessen bővítgetni további DLC-kel.

Megosztott videok alapján meg pont nem az jön le, hogy itt taktika előnyt fog élvezni.

Aki ezt megveszi arra inkább nem mondok semmit.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#48) Juhasz27


Juhasz27
tag

Aki élvezni akarja ezt a játékot az konzolon veszi meg, aki meg mérgelődni szeret a csalók miatt, annak ajánlom a PC platform-ot :)

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#49) Gyula84 válasza WhiteWalker (#19) üzenetére


Gyula84
veterán

az nincs kizárva, de nem én miattam fog rekordot dönteni :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#50) joey04 válasza Juhasz27 (#48) üzenetére


joey04
titán

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.