Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Régebben nagyon tetszettek ezek az órák... de aztán inkább lett egy Garmin sporthoz és a mindennapokra, ha meg valahova nagyon nem illene, akkor előszedem a szekrény mélyéről a régi "buta" órámat.

(#2) Segal válasza HThomas (#1) üzenetére


Segal
veterán

Ezek is butak csak okoskent adjak el oket :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) Kasya


Kasya
nagyúr

Olcsobb, mint egy "gagyi" Omega x Swatch :D.

(#4) Phülöp


Phülöp
addikt

kár, hogy ilyen bazári lett a női verzió

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#5) NavySeal válasza HThomas (#1) üzenetére


NavySeal
senior tag

Na, pont így vagyok én is ezzel. Garmin 0/24h-ban, ha meg ki kell öltözni, akkor a jó öreg Citizen. :D

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#6) Memmaao válasza Segal (#2) üzenetére


Memmaao
addikt

Kellően okos ahhoz, hogy jó legyen használni! Sajnos az előző generációs változat mind Fossil, mind Skagen esetén párásodni kezdett a napi használat mellett, úgy, hogy víz nem is érte. Remélem ennél a szériánál ez javításra került.

My name is Bond, James... Dean.

(#7) Azie válasza Memmaao (#6) üzenetére


Azie
őstag

Nekem a Skagennel 0 problémám van 3 éve, sajnos ezek a töltős bohóckodások nálam nem jönnek számításba, a mobiltöltés is egy macera nekem a fülessel együtt

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8) Memmaao válasza Azie (#7) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem 3 hónap alatt bepárásodott, pedig kézmosás során sem volt rajtam. Én is gyűlölöm, ha tölteni kell, a Skagen is max 10-11 napot bírt az én használati szokásaim mellett. Most egy Tissot T Touch Connect Solar órát használok, 1 hónap után még 100%on van az akku. A napelem simán visszatölti.

My name is Bond, James... Dean.

(#9) badacsony válasza Memmaao (#8) üzenetére


badacsony
őstag

Ez a Tissot irdatlan jól néz ki. :K

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#10) Azie válasza Memmaao (#8) üzenetére


Azie
őstag

Én scanwatch42-vel szemezek egy jó ideje

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#11) HThomas válasza badacsony (#9) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Tényleg szép óra... most néztem, hogy a Citizen-nek is van Wear OS-es okosórája, az is egész szép a képeken... mondjuk én egy MARQ Adventurer-rel is megbékélnék, csak újabb belsővel. De megvan a sajátos hangulata ezeknek a hibrid óráknak is, viszont az "okos" funkcionalitásnak azért betesz, hogy nincs teljes méretű kijező. De legalább szépek.

(#12) g0dl


g0dl
addikt

Ha elegáns, svájci, okos és töltés nélkül, akkor sequent.

(#13) Phülöp válasza g0dl (#12) üzenetére


Phülöp
addikt

Megelőztél, pont őket akartam ajánlani én is. Az első kickstarter-es kampányuknál erősen remegett az ujjam, hogy lekattintsam...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#14) Memmaao válasza g0dl (#12) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem fura, hogy nincs sehol feltüntetve rajta, hogy swiss made. Meg ez pl hogy jelzi az értesítést? Nekem a Tissot-ban az tetszik, hogy van kijelzője.

My name is Bond, James... Dean.

(#15) Azie válasza g0dl (#12) üzenetére


Azie
őstag

tetszetősek, de a withingsre is sajnálom az összeget. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16) g0dl válasza Memmaao (#14) üzenetére


g0dl
addikt

Nincs értesítés, azt hiszem korábbi modellen volt egy led.

Azért a Tissot más árkategória.
Ez ízlés kérdése, nekem az ilyen letisztult jobban tetszik, mint a bezellel is rendelkező órák. Pont ezért nekem a tolakodó rolex stílus elképesztően bazári megjelenésű. De mint írtam, ez ízlés kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#17) Kozmatyi


Kozmatyi
csendes tag

Nekem nagyon tetszik ez az óra, csak az az egy nem derül ki számomra hogy értesítést küld- ha van valami esemény. Az is elég lenne ha csak rezegne.

Kozmatyi

(#18) Memmaao válasza Kozmatyi (#17) üzenetére


Memmaao
addikt

Egy komplett e-paper kijelző van benne erre a célra. Ki is írja az értesítés tartalmát.

My name is Bond, James... Dean.

(#19) Kozmatyi válasza Memmaao (#18) üzenetére


Kozmatyi
csendes tag

Tökéletes

Kozmatyi

(#20) Kozmatyi


Kozmatyi
csendes tag

Még egy láma kérdés. Van itt olyan aki meg tudta rendelni? Elakadok az irányítószámnál, nem tudom megfelelő formátumba megadni neki.

Kozmatyi

(#21) Kanczy


Kanczy
veterán

Valakinek van ezzel tapasztalata? Erősen gondolkozom, hogy rendelek egyet Amazonról.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.