Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Súlyos félremagyarázás a C3 elődjének felemlegetése. El kellene felejteni ezeket a párhuzamokat. Főleg ennél! :W Kilóg a lóláb, illetve kiveri az ember szemét a kutya köze nincs hozzá szempont.
A mobil alapnak szerintem jó lehet-ne... de nekem sincs sok bizalom egy Unisoc-kal szemben.
Biztos lehet majd kapni a kereskedőknél, mert ők sem hülyék és mindent forgalmaznak majd. Kérdéses a felhasználói elégedettség.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Unisoc, csodás, 28nm-es rettenet a pincéből..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Az Alcatel 1s 2019 hasonló specben. Az nem rossz. PUBG megy magasabb részletességgel is, de nem HD textúrákkal. :)
A Nokia C3 elképesztően szép telefon, vacak kijelzővel. A cikkben lévő C3 meg belépőnek elmegy.

(#4) mbotnd


mbotnd
tag

Unisocról még nem hallottam, pedig pár éve rendszeres mobilarena olvasó vagyok, és sok telefonnak utánanéztem. Ez valami letűnt cég maradék terméke?

(#5) Juhaszatti válasza mbotnd (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A borzalmas emlékű Spreadtrum megvan? Dobták ezt a rosszul csengő nevet, hátha kevésbé lesznek előítéletesek az emberek ha máshogy hívják őket, úgyhogy Unisoc lett belőlük. De valószínűsíthetően, a termékeik így sem lettek jobbak.

[ Szerkesztve ]

(#6) #30610944


#30610944
törölt tag

Szinte csak belepo szintu szanalmasnal szanalmasabb telefonjai vannak. Minisegileg hulladek az osszes ugyanugy mint a regi Nokiak.
Egy forintot nem adnek ezekert a vacakokert.

(#7) #95462144


#95462144
törölt tag

Ez még viccnek is rossz.

(#8) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Ennél a HMD-nél tuti gurult a gyógyszer! Ez még belépőnek is fos. Mm indít azthiszem,hogy nincs lejebb,de van :C

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) rigoberto


rigoberto
őstag

Az ilyen ízét nem kéne manapság butatelefonnak hívni? :F

(#10) Fancy-boy válasza Polarstar (#1) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Szerintem csak mint érdekesség említették meg, hiszen a név ugyanaz.
Mégiscsak újra felhasználták, akkor meg miért ne eleveníthetnék fel, hogy ilyen is készült?

[ Szerkesztve ]

(#11) Ricardo válasza Polarstar (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

"Kilóg a lóláb, illetve kiveri az ember szemét a kutya köze nincs hozzá szempont."

Tuti hogy azért került bele a cikkbe a régi, hogy téged átverjenek. :DDD
Véletlenül sem azért mert ezen a néven már volt telefon, és érdekesség képpen belekerült.

[ Szerkesztve ]

(#12) Graphics válasza Polarstar (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem semmi párhuzamos univerzum nincs, te húztad fel ezen magad :DD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) dz1989


dz1989
senior tag

Így Nem értek egyet a C3 típus jelzéssel. Vagy legyen valami köze annak 10ével ezelőtti így nevezettel. Pl.:fizikai Qwertz Billentyűzet :(((

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#14) Ricardo válasza dz1989 (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerintem sem szerencsés újra felhasználni a régi neveket.

(#15) _flamer


_flamer
aktív tag

Ezt nem szabad erőltetni.. :W

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#16) pimi50 válasza Ricardo (#14) üzenetére


pimi50
aktív tag

FIAT 500?

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#17) Ricardo válasza pimi50 (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

Mi a kérdés?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.