Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

jajj jujj jajj.....Cd bezúzás lejárt lemez felkészül a mobil...Környezet szennyezés lvl99

Abe due dembella

(#2) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

6580 te vagy az?

(#4) forgonati


forgonati
őstag

A Kodak se járt túl jól az ilyen olcsó, full gagyi hulladék telefonokkal meg tabletekkel. Miért érzi manapság minden fotós cég, hogy mobilt "gyártson"? Vagy ha már gyárt, az lenne kicsit egyedi, mint pl. a Red. De ezek... Jesszus.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#5) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

A Polaroid a szemüveg gyártásban is jelen van.Vagy rosszul tudom?

(#6) Viktor0610 válasza Szabcsizz (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A cikk nem állított semmi ehhez kapcsolódót. :)
Vagy félreértelek? ;)

Samsung Galaxy A54

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Elavult os, gyenge kiszerelés. Ez ma már pénzt nem nagyon ér. 1-2 évvel ezelőtt még elment volna.

(#8) ClioRS


ClioRS
őstag

Ilyen sz.roknál még a skicc felrajzolása is felesleges.... Úristen.... :U

(#9) speedy87 válasza Szabcsizz (#5) üzenetére


speedy87
csendes tag

Az egy másik cég, Polaroid Eyewear néven. Szerintem nincs sok közük egymáshoz.

(#10) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Nincs értelme a létezésének.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11) Szabcsizz válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ezt csak úgy megjegyeztem,tudom hogy nem szerepel a cikkben. :)

Időközben megválaszolták már,köszi!

(#12) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ronda és elavult, tehát minden adott a sikerhez.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) Castell


Castell
aktív tag

Na az ösönben az ilike x1-et 9990 Ft-ért adják - a jelenleg legolcsóbb droidos telefon a hazai piacon - 512 MB rammal (wtf). Őszintén szólva, ha kereskedő lennék, nem árulnék ilyeneket, de sajnos ezekre van igény. A szalámi mellé bedobják a kosárba, és jó lesz majd az unokának. Meg azt, hogy egy ilyen telefont belépőszintnek nevezni, 2017-et írunk...

(#14) lm83


lm83
őstag

Aztán ez egyből ki is nyomtatja a fényképet amit csinálsz vele :F

(#15) viktorhu válasza forgonati (#4) üzenetére


viktorhu
veterán

Mert fotós cégként tönkrementek, elbukták a digitális váltást, de a nevük érhet még valamit a piacon, szóval egy kis pénzért rá lehet szitázni egy béna hardverre a logójukat, és így lesz, aki meg is veszi.

(#16) nuke7


nuke7
veterán

valaki tudja, hogy egy ilyen tabletnak mi értelme..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#17) Soleco válasza nuke7 (#16) üzenetére


Soleco
tag

Pl. lehet rajta filmet nézni, meg böngészni az interneten, olvasni...? Földön még vannak olyan emberek akiknek ez is nagy dolog. Érdemes lenne azt is fontolóra vedd hogy nem te vagy a célközönség. :).

(#18) nuke7 válasza Soleco (#17) üzenetére


nuke7
veterán

igaz, ez kicsit nehezen megy.. :B

https://youtube.com/user/nuke7

(#19) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Hulladék újrahasznosítás ide vezet. Aztán ezt is kidobják,majd abból újabb telefon készül. És így megy ez körbe-körbe. Legalább nem egy szeméttelepen végzi,halomban.(remélem)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#20) jacis


jacis
nagyúr

Nem értem ki vesz magának ilyen szintű telefont. Ki az aki napi szinten nyitja az idegrendszerét az ilyen ócska vackokkal :F

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21) viktorhu válasza jacis (#20) üzenetére


viktorhu
veterán

Aki nem tudja, hogy kamu rajta a márkanév, és semmi köze a Polaroidhoz / Kodakhoz, és azt hiszi, ezek komoly cégek, amik biztosan jót csináltak, a specifikációk meg a legtöbb embernek nem sokat mondanak.

(#22) Soybex


Soybex
őstag

Huh? Kodak 2.0-lesz ez is.. minek kezdenek okostelefont gyártani

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#23) jacis válasza viktorhu (#21) üzenetére


jacis
nagyúr

De ha nem is tudja hogy mit mond a spec akkor is látja hogy egy olcsó vacak. Már az ára is ordít....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#24) viktorhu válasza jacis (#23) üzenetére


viktorhu
veterán

Azért vettek hozzá márkanevet. Ha ráírnák a valódi gyártó nevét, nem vinnék, de a cikkből meg a kommentekből is láthatod, hogy sokan elhiszik, hogy ez egy polaroid telefon, ami nyilván nem mindenkinek elég ahhoz, hogy megvegye, de szerintem nem kevés unoka kaphat ilyesmit karácsonyra.

Most bevallom, hogy jó régen tapasztalatlanul én is bedőltem egy ilyennek :( Amikor kezdett beindulni az androidos tabletpiac, megvettem egy Maxell tabletet - gyerekkoromban az egy jó márkának számított, és nem ismertem még ezeket a halott nevekkel való trükközéseket, és az duplán szívás volt, mert olcsó sem volt, és még google app store sem volt benne, vagy hogy is hívták annak idején a play store-t, de mondjuk az legalább hardveresen nem volt átverés az akkori technikai viszonyokhoz.

(#25) Fred23


Fred23
nagyúr

Wow, akkora baj van a Polaroid háza táján, hogy a nevüket adják ehhez?!

(#26) viktorhu válasza Fred23 (#25) üzenetére


viktorhu
veterán

Nincs bajban, mert 2001-ben csődbe ment, azóta csak adják-veszik a logót.

(#27) Fred23 válasza viktorhu (#26) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, ezt nem tudtam, és megmagyaráz mindent!

(#28) nuke7 válasza viktorhu (#26) üzenetére


nuke7
veterán

sokkal jobb :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.