Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Inkább a felső kategóriában várnék tőlük egy ütős ajánlatot :U

(#2) babkukta válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


babkukta
senior tag

Jaja, tudnának ők elég komoly konkurenciát mutatni a jelenlegi piacnak. Fém külső, sztereo hangszóró, htc dizájn, (szigorúan a fekete csík nélkül ;)) jól optimalizált szoftver, és egy jó hardver. Nem nehéz :)

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#3) fornettisuti


fornettisuti
veterán

mintha a nexus 9 sem fogyott volna/fogyna parádésan...

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) Bossattila válasza fornettisuti (#3) üzenetére


Bossattila
csendes tag

(Ezt nem kellet volna mindjart jon hogy persze mert nincs sense :D )

GALAXY NOTE 4., GALAXY NOTE 10.1 LTE, SAMSUNG GALAXY TAB S 10.5 LTE, LUMIA 830, Iphone 6S , IPad AIR 2

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

HTC belépőszint: ~ $200 :D

All→M8

(#6) Goose-T


Goose-T
veterán

A tabletpiac már bedöglött, fölösleges erőlködni, főleg low-end termékkel.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7) kbyte1024 válasza callmeakos (#5) üzenetére


kbyte1024
addikt

Megelőztél😃 a HTC meg a baráti árazás:D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Én egyre inkább úgy vagyok vele, hogy ha már tablet, akkor inkább Win 8-as (vagy majd 10-es). Egy atom procin és 2 Gb RAM-on a Win 8.1 vígan elszaladgál, és amíg olyan feladatokra használjuk, mint amit egy Androidossal is csinálnánk (pl netezés), akkor nem is lesz gond a teljesítménnyel. Az előnye akkor jön ki, ha mondjuk egy kis Excelezésre vagy Wordözésre van szükségünk, mert akkor egy rákötött egér-billentyűzet kombóval komplett pc-ként is használható. Vagy kikötve monitorra meg pláne.

Minden szavam magánvélemény!

(#9) no more válasza callmeakos (#5) üzenetére


no more
addikt

Gondolhatod, hogy nem LG műanyagból lesz, ami a semmitől kettétörik. ;]

Engem egyáltalán nem vonzanak a tabletek, teljesen felesleges cikkeknek tartom, de ha korrektül összehozzák, ez még talán érdekelne is! Végre lenne tablet értelmes felülettel (Sense 7). :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#10) Matada2.3 válasza callmeakos (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nekem is egyből ez jutott az eszembe amikor a belépő szintű HTC-re gondoltam :))

Finn the human

(#11) Penguin95 válasza no more (#9) üzenetére


Penguin95
senior tag

A fémburkolat is csak azért lesz, hogy főzőlapként lehessen használni? ;]

(#12) Xaels válasza tothmaxy182 (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Ehhez miért is kellene Windows? [link] Egeret meg billentyűzetet lehet csatlakoztatni androidos készülékhez is ha arra van szükség.

De, hogy a témához is hozzászóljak. Ez a piac már rég kipukkadt. Hülyeség most beszállni pláne abban a kategóriában ahol a legnagyobb a verseny és választék.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) no more válasza Penguin95 (#11) üzenetére


no more
addikt

Nem, hanem, hogy ne törjön ketté az ágyadon magától. ;] :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#14) Penguin95 válasza no more (#13) üzenetére


Penguin95
senior tag

Az asztal volt, de mindegy. :DDD De egyébként jó taktikát követnek. Van már merülőforralójuk, főzőlapjuk, vágódeszkájuk... Már csak egy HTC One Blade M10 kell, és kés is lesz.

(#15) no more válasza Penguin95 (#14) üzenetére


no more
addikt

HTC One Gordon Ramsay edition? :DDDDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#16) Penguin95 válasza no more (#15) üzenetére


Penguin95
senior tag

Pontosan! :D Ha egyben veszed, akkor megkapod a Nexus 9 főzőlapot, az M9 merülőforralót, az M10 Gordon Ramsay edition-t egyedi, ordibáló Ramsay csengőhanggal, és még mellé egy matricát, amin az újragondolt HTC-s szöveg olvasható: Because it makes hot!

[ Szerkesztve ]

(#17) tothmaxy182 válasza Xaels (#12) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Egy érintésre optimalizált, limitált tudású Office-t azért elég erős összehasonlítani egy teljesértékű, egérrel és billentyűzettel irányítható office-al, nem?
Androidos rendszert kikötni monitorra és egér-billentyűzet kombóval használni? Ki lehet, persze, csak akkor egy ugyanolyan suta rendszert kapsz, mint amlyen suta a Win 8 desktop felülete egy érintő kijelzőn.
Androidos tabom van, próbáltam Office-t használni rajta: szar. Egérrel és billentyűzettel: szar. Kijelzőre kikötve: szar.
Amire használható az a netezés, meg Play-ből leszedett játékok használata. Másra nem. És mivel én nem játszom, netezni meg egy Wines gépen is pont ugyanúgy lehet, ezért a pluz funkciók miatt inkább azt választanám. Ahogy látom a Win 10 fejlődését, úgy egyre inkább vicces játékszernek tűnnek mellette az Androidos táblák. Persze ez még a jövő zenéje, nem iszom előre a medve bőrére.

Az igazi frankó dolog pedig Kínában van, Android és Win 8 dual OS. Egy tabon két rendszer. Akkor aztán az Androidos játékokról sem kell lemondania senkinek. csak az a baj, hogy ezt nemzetközi piacon sem az MS, sem a Google nem engedi...

Minden szavam magánvélemény!

(#18) Baggins86 válasza tothmaxy182 (#17) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Szerintem ő egy normális Office mondjuk 2013-ra gondolt... Én is feltettem a tabomra, vígan elszalad rajta.

(#19) janeszgol


janeszgol
félisten

Na erre kíváncsi leszek.

(#20) Steve1207 válasza Baggins86 (#18) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem ég és föld a két verziót használni, de pl nekem a Win-es tabok nagyon tetszenek. Végre előjön a hozod viszed kategória és "rendes" alkalmazásokat tudunk rajta használni. Nekem az android a gyors, teljeskörű ügyintézésre jó, de hosszútávú melóra billel, egérrel nem használnám az tuti, mert arra kényelmetlenek.

A tablet adatok azért megleptek, nem gondoltam volna, hogy ennyire csökken a kereslet.

.

(#21) Baggins86 válasza Steve1207 (#20) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Milyen két verzióra gondolsz? Tab vs normál noti vagy office 356 vs 2013?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.