Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nem kéne az LG-nek már telefonokat gyártani! Tiszta vicc amit művelnek. És ne jöjjön senki az ősidőkbeli telefonjaikkal. Ez megint mi?? Hányadik rakat f...s amit kiadnak?

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2) pusszycat válasza kbyte1024 (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A telefon ritka csúnya, de h a csaj is bandzsa az már sok nekem mára.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#3) thomas92


thomas92
aktív tag

Én se értem az LG-t. Ahelyett, hogy kiadnak egy sokadik hulladékot, miért nem lehetne azon dolgozni,hogy az értelmezhető készülékek (V60, Velvet) hamarabb piacra kerüljenek, esetleg promózzák. Annak több értelme lenne, mint a sokadik ilyennek. :F
Nem lenne muszáj a csúcskategóriában nagyot alkotni, de ezek a készülékek a saját kategóriájukban is pocsékak. Ha legalább valami értelmes konstrukciót dobnának össze a megfizethető kategóriában.

Személy szerint sajnálom az LG-t, de maguknak is köszönhetik azt,hogy idáig süllyedtek és nem veszik észre a saját hibáikat. Vagy nem akarják. Ha meg észre veszik, nagyon nem jól próbálják megoldani. :(

[ Szerkesztve ]

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

A legszomorúbb az, hogy bizonyos tekintetben ezek a belépő vackok jobbak az LG-nél, mint a csúcskategóriájuk: nincs programozhatatlan, dedikált Google asszisztens gomb legalább.

(#5) Hanzi6


Hanzi6
csendes tag

Érdekes a cikk címe, hisz a Lg-nek szinte mindegyik telefonja belépő színtű, tehát elég lett volna az új telefonnal készül az Lg címet adni... :DD :D
Nem értem miért erőltetik még.. Az árazás pocsék, a teljesítményük max.az okosórákkal vetekszik..

(#6) rigoberto


rigoberto
őstag

Belépő a szakadékba. ;]

(#7) #95462144


#95462144
törölt tag

Ez már lassan nem belépő szint, hanem kilépő a mobiliparból.

(#8) gretzky77 válasza Hanzi6 (#5) üzenetére


gretzky77
veterán

A G illetve V széria mitől belépő kérlek áruld el?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#9) dthomas26


dthomas26
friss újonc

Az lg k30-nál (5,45 inch) egy kicsit nagyobb lesz ez a telefon, a felbontás és dpi alapján 6,01 inch :))

(#10) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nemrég láttam K61 tesztet YT-on, az se volt egy atomerőmű, hát még ez....

Gyalázat ez az egész széria. :(

B.Cs.

(#11) Hanzi6 válasza gretzky77 (#8) üzenetére


Hanzi6
csendes tag

Ezért használtam a SZINTE kifejezést!

(#12) janeszgol válasza bollokcs80 (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

A Q60 az, amire azt merem mondani, hogy talan. Talan nem rossz. (Kijelzo es kamera, 3/64.)
De ne aggodjon senki, erre is rakerul a 49.900 forintos cedula. Bena az LG.

(#13) xsjado93


xsjado93
senior tag

A V40-t kifejezetten jó áron vettem, igaz nem a megjelenéskor, de azért az árért nemigazán találtam számomra jobb opciót. De lehet csak mazochista vagyok, és nem veszem észre mennyira egy használhatatlan sz@r ez a készülék :(
A quad dac által nyújtott hangzást meg csak beplacebozom tutira ;]
Mekkora f0s már az LG, hogy még mindig raknak 3,5-es jack portot a flagshipekre. Tiszta kőkorszak...

Your life is a lie.

(#14) pusszycat válasza xsjado93 (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lássuk be nem 1 kategória a 2.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#15) _flamer


_flamer
aktív tag

Ezt kár volt erőltetni. :(

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#16) xsjado93 válasza pusszycat (#14) üzenetére


xsjado93
senior tag

Ezt én sem írtam, leginkább az első kommentre reagáltam, csak véletlen nem válaszként írtam az előző hozzászólásom.

Your life is a lie.

(#17) gretzky77 válasza kbyte1024 (#1) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát szerintem pont nem kéne eltűnniük a telefonpiacról! Évek óta abszolút megelégedve használom a telefonjaikat, ráadásul a zenei rész kimagasló, de a többivel sincs gond! Bármelyik csúcstelefon mellé bátran odatenném a V50-em!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#18) joey04 válasza #95462144 (#7) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) Kavinton75


Kavinton75
senior tag

Azt hittem az összes készüléke az, na jó talán egy-kettő középkategóriás.
Lehet másra kellene fókuszáljanak, pl. TV, hűtő, mosógép, azokban jók.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#20) kbyte1024 válasza gretzky77 (#17) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nyilván mert LG telód van. És mond el kérlek mit tettek le az asztalra mostanában? Végülis a top 20-ba befernek.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#21) gretzky77 válasza kbyte1024 (#20) üzenetére


gretzky77
veterán

Tudom, hogy az eladások nem tükrözik, a marketing meg gatya, de tapasztalat alapján igenis jó telókat IS tudnak!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#22) xsjado93 válasza kbyte1024 (#20) üzenetére


xsjado93
senior tag

Pl szinte csak ők pakolnak normális audiot a telefonjaikba. Nekem kellett egy telefon fasza hangzással, 3,5mm-es jackkel, oled kijelzővel, optikai képstabilizátorral ellátott kamerával és bővíthetőséggel. Érdekes, ezt csak az LG tudta megcsinálni. Attól még, hogy nincsenek az élvonalban tudnak jó telefont csinálni. Nyilván nem hibátlanok ők sem.

Your life is a lie.

(#23) FraFer82


FraFer82
tag

Hú, de nagy a homály bizonyos fejekben, akiknél nem járt a kezekben mostanában LG. A legjobb ár-érték arányú telefonokká válnak idővel a G- és V-szériás telefonjaik. V40, V50, G8S, G8X? Ki használta innen? Az, aki igen, biztos nem írna ekkora baromságokat. :C

(#24) beno52 válasza FraFer82 (#23) üzenetére


beno52
tag

A quad DAC miatt én is kipróbálnék egy G8, G8X vagy V60-at, azok valóban jó telók lehetnek, de (és a G8X most kivétel) az esetek nagy részében a jó/flagship LG telefonok nem jutnak el hozzánk, csak esetleg mutymurutty szürkeimportos boltokból.
Ami a polcokon van az pedig az ömlesztett sz*r, ami pl. a cikkben is szerepel. Nem csoda, hogy ilyen rossz a megítélésük.
Úgy, hogy kb. egy árban van, cserébe több ramot, jobb kijelzőt ad azonos hardver, fotós képességek és kisebb méret mellett (még ha emiatt kisebb akksival=rosszabb üzemidővel) egy S10 a G8X-hez képest én sem sokat gondolkodnék az LG-n.

(#25) xsjado93 válasza beno52 (#24) üzenetére


xsjado93
senior tag

Én meg pont a samsungon nem gondolkoznék, semmi egyedi nincs benne. Az lg legalább a hangzással igyekszik kitűnni a szürke tömegből (ami nekem pl sokkal fontosabb mint a kicsit jobb kamera meg a kisebb méret), de kinek mi :)

Your life is a lie.

(#26) gretzky77 válasza xsjado93 (#25) üzenetére


gretzky77
veterán

+1
Nem vagyunk egyformák, de én is előbb veszek LG-t mint bármi mást! Próbáltam rengeteg telefont, de mindig az LG mellett kötöttem ki!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#27) Schuler888 válasza xsjado93 (#25) üzenetére


Schuler888
senior tag

Akkor miert masolja az LG is boszen a samsung ONE UI-t? :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#28) gretzky77 válasza Schuler888 (#27) üzenetére


gretzky77
veterán

Kifejtenéd miben másolja?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#29) Schuler888 válasza gretzky77 (#28) üzenetére


Schuler888
senior tag

Öhmm.. kb mindenben? Total ugyanazok a design megoldasok mint a samsungnal mar regota.. de ez mar akkor ki lett beszelve, amikor ki jott vele az LG, nem tudom miert ujdonsag neked most.. :U
[link]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#30) xsjado93 válasza Schuler888 (#29) üzenetére


xsjado93
senior tag

Őszintén szólva lesz@rom, hogy milyen ui-t másol az lg, amíg hardveres szinten képes nekem megfelelő telefont gyártani. Az ui-t le lehet cserélni, a beépített hardvert már neccesebb.

Your life is a lie.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.