Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Lehet ebből sláger...

(#2) szkaroly


szkaroly
senior tag

Azt kell hogy mondjam, nekem ez minden szempontból megfelelne.

Poco X3 Pro

(#3) D@niel


D@niel
addikt

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#4) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Ez így azért nem lenne rossz. Sajnos ebből is lesz minimum 140k itthon (ha egyátalán lesz), annyiért meg nem olyan remek HMSel...

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#5) szkaroly válasza Ezekiell (#4) üzenetére


szkaroly
senior tag

A p40 lite Kínában 2400 jüan-on kezdett, nálunk azt hiszem 100e körül. Nyilván ez egy kicsit nyomott ár volt. Most 85e a médiában. Kérdés az hogy jönni fog-e erre. Ez a modellsáv (8x, 9x) a Honor legnagyobb darabszámban eladott terméke elvileg.

Poco X3 Pro

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ips? Kizárva.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) Palos


Palos
tag

Igazán szép készülék.

(#8) Postas99


Postas99
senior tag

De érdekes hogy egy minden szempontból jobb modell mint a P40 lite olcsóbban kezd.
Látszik fejbe kólintotta őket a valóság, hogy vissza kell venni az arcukból mert egyre kevesebb helyről lehet már a kosárban kaprgászni CPU-k iránt.

Lehet minden gyártó arcából kéne egy kicsit faragni a közeljövőben..

(#9) szkaroly válasza Ezekiell (#4) üzenetére


szkaroly
senior tag

Most hogy gondolkozom, valószínű jönni fog Európába mivel 9 db 5G-s frekvenciát támogat.

Poco X3 Pro

(#10) szkaroly válasza Postas99 (#8) üzenetére


szkaroly
senior tag

Honor modellek általában olcsóbbak. Azonkívül a P család Lite modelljei kezdetben általában túlárazottak (p30 lite 125e; P20 lite 100e)

Poco X3 Pro

(#11) Ádám16


Ádám16
addikt

Ejj, de jó lenne ez Google-lel. Gyönyörű.

(#12) _flamer válasza zozzo72 (#1) üzenetére


_flamer
aktív tag

Egyetértek :DD

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#13) RazorDaPro válasza szkaroly (#5) üzenetére


RazorDaPro
tag

Annyiért egy jó (erősebb, modernebb, cserébe -Google) alternatívája lehetne a Xiaomi 9T-nek.

Pixel 4

(#14) Ezekiell válasza RazorDaPro (#13) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hát csak az emberek egy olyan alternatívát szeretnének többségében, amiben nincs ez a "cserébe -Google" kompromisszum :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#15) RazorDaPro válasza Ezekiell (#14) üzenetére


RazorDaPro
tag

Hát igen, az csak akkor fog kiderülni, hogy rá lehet-e varázsolni valahogy, ha már kapható lesz felénk is a telefon.

Pixel 4

(#16) juuzer


juuzer
addikt

Ez a kameratech ennyiért azért elég ütős lenne. :)

Vamos a la playa.

(#17) Ádám16 válasza Ezekiell (#14) üzenetére


Ádám16
addikt

Egyébként a Google kaphat külön engedélyt a USA-tól, hogy kereskedhessen a Huawei-jel, és mivel a Google-nek is megéri a dolog, ők is azon vannak, hogy ez létrejöjjön.
Ezzel kapcsolatban nincs valami hír/változás?

Szerintem már nagyobb baj a Huaweinek, hogy chipsetet se kaphatnak a megszokott helyről.

(#18) aelod válasza Ezekiell (#4) üzenetére


aelod
veterán

Miért is baj az HMS? Play store-ból őszintén az átleg júzer hány appot használ ami HMS-en nincs meg?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#19) Ezekiell válasza aelod (#18) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ne kezdjük itt is. Van akinek jó, van akinek nem, nekem pl nem jó, és nem szívesen valtanak az emberek, ennyi.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#20) Ezekiell válasza Ádám16 (#17) üzenetére


Ezekiell
veterán

Eddig se kapott, ezután még kevésbé valószínű h fog.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21) Postas99 válasza aelod (#18) üzenetére


Postas99
senior tag

Megnéznéd, hogy a következő appok fent vannak-e a HMS-ben?
MKB mobil alkalmazás. Period Tracker, AppyBuilder, Kréta,Szivacs,Menetrendek, Anyconnect, Anydesk,Thunkable, Pure Connect, Google Keep,Teamviewer,Easy Rider, Moodle, Dymo Connect.
Átlag user vagyok.. nem játszom..

Csak néhány amit felsoroltam.. ha ezek közül valamelyik nincs a HMs-ben a készülék részemről kuka.

(#22) aelod válasza Postas99 (#21) üzenetére


aelod
veterán

Nem vagy átlag user. :D

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#23) #95462144 válasza Postas99 (#21) üzenetére


#95462144
törölt tag

Ezekből a period tracker, menetrendek, teamviewer, moodle vannak fent a többi nincs.

(#24) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A Period Tracker -t nem tudom mire használod az nem fiuknak van. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#25) hallerlaller válasza aelod (#22) üzenetére


hallerlaller
addikt

Banki alkalmazásokkal mi a helyzet? Azokat elég sokan használják, van rájuk már valami megbízható forrás?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#26) aelod válasza hallerlaller (#25) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudok róla. Csak azt mondom, hogy az átlag felhasználó face viber és insta felhasználása megoldott. Többi alkalmazás folyamatosan fejlődik azt írják.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27) Ezekiell válasza hallerlaller (#25) üzenetére


Ezekiell
veterán

https://appgallery.huawei.com/

Itt meg lehet nézni

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#28) D@niel válasza aelod (#26) üzenetére


D@niel
addikt

Valamiért még mindig nem látják sokan, hogy miért nem teljes a Google szolgáltatások támogatása HSM-en.
Addig rendben, hogy az általad felsorolt appok elérhetőek ott is, de mondok néhány teljesen általános, alap, fontos dolgot, amik - érthető okokból kifolyólag - nem fognak rendesen működni, sosem:

1) Gmail: levelek pushban érkeznek - a 15 perces frissítés nem opció, hiszen gyakran egyből kell az üzenet, ill. a fetch jobban meríti az aksit
2) Chrome: könyvjelzők, jelszavak, és minden más szinkronizálása, és ezek automatikus, felhasználói beavatkozást nem igénylő frissítése a háttérben
3) YouTube: feliratozások kezelése, automatikus megjelenítése, ahogy a gyári app teszi
4) Google play games: az évek alatt elért teljesítmény a játékokban hsm-en nem megoldott, ha fent is a játék (nem, nincs fent, csak gyorsan a két fontosat: call of duty mobile? world war heroes?) elölről kell kezdeni mindent
5) Az a rengeteg app, ahova automatikusan Google fiókkal jelentkezel be?
6) Waze fent van? Nem tudom, de az előzmények, pontjaid, mentett helyeket el is veszítetted
7) Google photos? Ha van is alternatíva, nem frissül, nem szerkeszthető
8) TuneIn radio? Ha fent is van, nem tudok Google-al belépni, magyarán regisztráljak más címről, majd a több, mint tíz év alatt összegyűjtött rádió állomásokat keressem meg újból?
9) Google kontaktok? Biztos van rá alternatíva, de ha szerkesztem, törlöm, hozzá adok, akkor perceken belül látni fogom a módosítást laptopon, tableten is? Merthogy ott is kell
10) előzőhöz kapcsolódik: SyncMe a névjegyek kozmatikálására? Oké ezt is buktam, mert Gmailel nem tudok belépni, regeljek újból, mert nem érem el a mentést, de nézzük meg, hogy fent van-e hms-en
11) Reddit fent van? Nem tudom, kérdezem
12) YouTube vanced? Ez már egy ismert alternatíva androidon, tech2-n is van videó erről, microg-n nem tudok belépni
13) Eredmények app fent van? Ha igen, belépés után látni fogom a mentett dolgaim, mint meccsek, csapatok, játékosok?
14) cib bank van, de be is tudok lépni, vagy be kell mennem a bankba, hogy új tokent kapjak? Nem tudom, ezt is csak kérdezem, vagy ez van, vagy az, szerencse játék

Egyenlőre a kezdő képernyő első oldalán vagyok, nem folytatom tovább.
Lehet gondolni, hogy én se vagyok átlag felhasználó, de akkor senki sem az, aki kerüli a macerát, és azt preferálja ami évek óta működik.
Egyébként pedig, az összes hms tesztben ezek, és hasonló dolgok le vannak írva, tehát nem ott van a probléma, hogy van-e alternatíva, vagy sem.
Sokan írtak már erről a topikokban is, ha akarod megérted.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#29) aelod válasza D@niel (#28) üzenetére


aelod
veterán

Felfogtam elsőre is. Ez egy folyamat idő kell hozzá. Ameddig nem megoldott használsz mást, ennyi.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#30) D@niel válasza aelod (#29) üzenetére


D@niel
addikt

Ez nem folyamat kérdése. A Google támogatás 100%-osan sosem lesz Appgallery-ben, hamarabb vissza jön a Gservices, minthogy ez megtörténjen.
Nagy Xseries rajongó vagyok, ezért is kellemetlen a dolog, emiatt nem tudom ezt a gépet választani, kizárólag promóciós céllal.
Ide említeném a rengeteg, hozzám hasonló Honor rajongó ismerősöm - itthon és külföldön egyaránt - akik emiatt más vizekre eveznek, úgy gondolom, hogy globálisan milliók vannak ugyanígy.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#31) #12535040


#12535040
törölt tag

Nagyon bejön

[videó a telefonról]

[ Szerkesztve ]

(#32) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Valami hasonlót kérek 5-5,5" méretben...

(#33) #88470784


#88470784
törölt tag

Eddig több mimt 80 millió kelt el a honor x sorozatából.
Lehet mégiscsak jól csinálnak vmit.
[link]

(#34) Ezekiell válasza #88470784 (#33) üzenetére


Ezekiell
veterán

GMSesek voltak eddig, mostmeg már nem, semmi se számít az eddigi eladott volumen.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#35) pusszycat válasza SkyLine3000 (#32) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

:DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#36) szkaroly válasza D@niel (#28) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ha beírod az emailcímet és a jelszót akkor se lehet bejelenkezni az appokba? :F

Poco X3 Pro

(#37) D@niel válasza szkaroly (#36) üzenetére


D@niel
addikt

Egyes appoknál működik, máshol nem. Magyarán meg kell venni a gépet 108-ért, aztán majd kiderül.
Köszönöm, nem.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#38) #88470784 válasza Ezekiell (#34) üzenetére


#88470784
törölt tag

Tavaly több mint 360 millió mobilt értékesítettek kínában aminek nagy részét a huawei uralja a google nélküli piacon.
Szóval nagyon is számít a gms nélküli értékesítés.
[link]

(#39) Ezekiell válasza #88470784 (#38) üzenetére


Ezekiell
veterán

Kínában persze, de a világról van szó. A kínai teljesítményük semmiben sem releváns a világra nézve, mert ott kb semmi se változott, míg a világ többi részén nagyon is számít a gms-hms különbség, a tsmc banjukrol nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#40) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Kár érte,gugli nékül sajnos kezd kétszereplőssé válni a piac (Samsung,Apple) illetve középkategóriában a samu csak nekem az pedig nem kell....
Xiaomi árban elszállt...LG,Sony,HTC mégis mi van náluk?
Marad a Redmi,Realme
Az oppo sem olcsó,hiába hozza a vodafone
Más ötlet ?

(#41) aelod válasza Kamikaze75 (#40) üzenetére


aelod
veterán

Középkategóriában nem rúg labdába a Samsung.

Más ötlet ?

Marad a Redmi,Realme

Meg is válaszoltad. :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#42) #88470784 válasza Ezekiell (#39) üzenetére


#88470784
törölt tag

Az eladott 80 milliós honor x darabszámára írtam ezt amit kínában könnyen összehozhat a huawei.
Persze a világon máshol is árulnak mobilokat.
De egy ekkora gms mentes piacon nem számít a google mentesség.

(#43) Ezekiell válasza #88470784 (#42) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hát majd kiderül,nem csak ez a baj a Huaweinel. Egyelőre nem áll jól a szenajuk... Kínai belipac pedig ekkora céget nem tart el.

Amugy kár volna, mert a telefonjaik tényleg jók.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#44) aelod válasza Ezekiell (#43) üzenetére


aelod
veterán

Eddig is eltartotta, eztán is elfogja.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#45) pusszycat válasza Ezekiell (#43) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem fog menni, majd gyártanak maszkot vagy valamit ami jól fogy. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#46) Ezekiell válasza aelod (#44) üzenetére


Ezekiell
veterán

Na ezt meg mégis honnan veszed, hogy eddig is a belpiac tartotta el?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#47) aelod válasza Ezekiell (#46) üzenetére


aelod
veterán

[link]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#48) Ezekiell válasza aelod (#47) üzenetére


Ezekiell
veterán

50% az nem kevés, az tény - és vszeg a maradék 50% se nullára csökken. Kérdés, hogy ha nem lesz proci+wifi+bluetooth, akkor mi lesz. Kb év végére kiderül.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#49) aelod válasza Ezekiell (#48) üzenetére


aelod
veterán

Nem kevés pénzt ölnek a saját félvezető gyártásukba. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#50) Ezekiell válasza aelod (#49) üzenetére


Ezekiell
veterán

Muszáj is nekik, de még nagyon távol vannak az igényektől.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.