Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hajbel


hajbel
addikt

A kettes nagy flash volt magyar szinkronnal. Ezzel is teszek majd egy próbát, ha 5 euró környékére akciózzák. Persze annál többet nem ér, a grafika kb. ugyanolyan.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#2) sTERNI


sTERNI
senior tag

"Running Witch Scissors"

Running with Scissors lesz az.

Nézem a videót, de túl sok újdonságot nem láttam. Madarak, vizipisztoly meg talán még a driftelés. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle, meg persze, hogy milyen csoport (vallási felekezet, egyéb nemi identitású csoport, egyenjogúsági mozgalom, stb.) min és mennyire fog megbotránkozni.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Nekem annak idején Uwe Boll által rendezett Postal film tetszett,de valahogy a játék sosem fogott meg.A mai grafikai igényemnek meg egyáltalán nem felel meg ez a játék.Nálam biztosan kimarad. :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Árazásából ítélve azért sokra itt sem szabad várni. :D 2-t úgy sem mulják már felül.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#5) Ryder62 válasza laceszgamer (#4) üzenetére


Ryder62
őstag

Inkább alpha állapotú mitsem béta. Pl a zsaruk hiányoznak még belőle.

Valszeg lesz ez drágább is. Sztem én mostanában behúzom .

(#6) Jhonny06 válasza laceszgamer (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerintem a korábbi verziók se voltak ennél sokkal drágábbak.

(#7) gyimger válasza hajbel (#1) üzenetére


gyimger
őstag

Igen, a második résszel rengeteget lehetett baromkodni, a harmadik látatlanban is kimaradt.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#8) GSP


GSP
aktív tag

Na ezt mindenképp ki kell próbálni.

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#9) Sefneni


Sefneni
őstag

Aki esetleg kipróbálta, mondhatna róla pár szót. :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#10) Béééla


Béééla
őstag

Nemrég fejeztem be a 2 100%-ra kipörgetését, irdatlan sok órányi felfedeznivaló volt benne. A Paradise Lost kiegészítő is egész jól sikerült pár éve, és azt hiszem este töltöm is a 4-et! A 3 felejtős volt, pár perc után ment a kukába.

Bélabá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.