Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovsol


kovsol
titán

PC-sek megint kimaradnak a jóból.

May the Force be with you!

(#2) gyuribácsi88 válasza kovsol (#1) üzenetére

Majd egy évvel később megkapják. "pc-re úgy is sokkal több játék van" :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3) i2k válasza gyuribácsi88 (#2) üzenetére


i2k
senior tag

Ja, mert az első részt és a kiegjét is kiadták PC-re a megjelenést követően...
Oh, wait...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#4) Bjørgersson válasza gyuribácsi88 (#2) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mennyiseg <> minoseg. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) Sirandrish válasza kovsol (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért köll a PC mellé konzol is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) okibots


okibots
aktív tag

Jövő őszre talán végzek az előző résszel :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#7) kovsol válasza gyuribácsi88 (#2) üzenetére


kovsol
titán

Első résznél is ment a sírás mégse jött ki PC-re.
Nekem itt pihen a polcon a xbox360 goty kiadás. Imádom ezt a játékot. Remélem nem rontják el a folytatást.

(#5) Sirandrish bizony.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8) Snip3r_HUN válasza kovsol (#1) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem baj,konzolon letesztelik és pc-re majd jöhet a végleges. ;]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#9) shiftac


shiftac
aktív tag

És akkor ezek után ne utáljam a konzolt... :(((
Nah mindegy, egy végigjátszást majd nézek a játékról.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#10) Kakaduku válasza shiftac (#9) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nyilván a konzolok tehetnek róla, hogy a kiadó csak azokra adja ki a játékot... ;]

(#11) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

Valaki tudna egy TL;DR-t írni arról, hogy miért olyan jó játék a RDR?
Számomra a konzol címek egy nagy sötét folt (valamilyen Mortal Kombattal játszottam utoljára gyermekkoromban PS1-en ismerősnél), ezért erről sem tudok semmit, csak sok helyen olvastam, hogy mennyire nagyra tartják, gondoltam hátha fel tudtok világosítani. :)

Bár ahogy nézem, a másodikkal sem fogok sohasem játszani, azért remélem jól összedobják, legalább a meglévő rajongótábor élvezhesse. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) architect26 válasza EmptyParadox (#11) üzenetére


architect26
aktív tag

GTA vadnyugat

Per aspera ad astra

(#13) shiftac válasza Kakaduku (#10) üzenetére


shiftac
aktív tag

Igen, mert ha csak PC lenne, nem adná ki másra.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#14) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

"A PC-s felhasználók úgy tűnik az első körből kimaradnak, vélhetőleg úgy járnak mint a GTA V esetében, az is elsőként konzolokra jelent meg és később érkezett meg a PC-s verzió."

Annyira nem lennék biztos ebben. Az első RDR sem jött ki PC-re.

(#15) #85552128


#85552128
törölt tag

Az első rész játszása nélkül nem igazán van hiányérzetem az új rész iránt... Viszont az, hogy továbbra is csak a két konzolt célozzák nem tetszik, a pénz/erőforrás sem akadály az esetükben, hogy egy normális PC-s portot csináljanak (ha nem is a konzolos megjelenésre, de mondjuk ~3 hónapon belül).

[ Szerkesztve ]

(#16) trufa12


trufa12
addikt

Akkor ezzel se jáccccunk
Mint ahogy a gow4el sem.(ps).

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#17) TESCO-Zsömle válasza Bjørgersson (#4) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Viszont a nagy számok törvénye alapján több a minőségi alkotás is, ráadásul nem kell feltétlenül AAA kategóriába gondolkodni, mert PC-n tarol az Indie is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19) kovsol válasza shiftac (#13) üzenetére


kovsol
titán

LoL

May the Force be with you!

(#20) Ghard


Ghard
őstag

Felrobbant az internet, mert bejelentettek egy játékot, ami egy év múlva jelenik meg.

Szvsz az első része sem érte meg a hájpot amit kapott, annyira azért nem volt jó.

(#21) oriic válasza Stauffenberg (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván, ez egyelőre találgatás inkább. GTA V-nél is ugye először prev-genre jött aztán kurrens genre, majd PC-re. Szerintem hasonlóan gondolkodik most RS is.

Live-Die-Respawn

(#22) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Csak nem hagynak ki ekkora ziccert a GTA V bebizonyította, hogy igen is van igény a PC-s portra. Persze ahhoz olyan minőségű játék kell.
Addig is amíg várakozunk, erre tessék a petíciót aláírni.
Tudom semmi értelme de azért....

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#23) tailor74


tailor74
őstag

Még a végén vennem kell egy konzolt. Jövő őszre az is kiderül, hogy scorpio-t, vagy neo-t. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#24) lmno válasza tailor74 (#23) üzenetére


lmno
őstag

Scorpio-n (elvileg) végigtolhatod majd az 1-et is

(#25) ribizly


ribizly
veterán

Ez a mai nap egyik legrosszabb híre. :((
Kicsit csalódott vagyok, mert minimum azt reméltem, hogy az első részt kiadják PC-re, de ettől rosszabb hírt nem is közölhettek volna, mert nemhogy az előző rész nem jön, de legalább az új sem!
Ezt nem tartom túl jó üzletpolitikájának, már csak azért sem, mert szerintem a PC-s közönség szerintem eléggé megemberelte magát a GTA 5-nél, amit illene értékelnie a Rockstar-nak, nem pedig már megint a konzol gyártók bérencei lenni, mert nem hiszem, hogy rászorulnának... :((
Én most csalódtam!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#26) Norb€€€ válasza lmno (#24) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Most végigtolhatod bármelyik One-on, már pár hónapja szerepel a visszafele kombatibilitási listán.

(#11) Ozrych:

Ahogy már leírták, egy vadnyugati GTA.

Abban pedig gondolom megegyezhetünk, hogy a GTA egy király cucc, és a vadnyugati éra is elég közkedvelt.
Ezt a kettőt a Rockstar összegyúrta, és megszületett a RD széria. A Revolverrel nem játszottam, de a Redemption nagyon hangulatos, jó a sztori, viszonylag változatosak a küldetések. Sok mellékküldetés és side-activity. A táj gyönyörűre sikeredett, szerintem az előzőgenerációs konzolok egyik legszebb játéka.
Kib**zott cowboy vagy, na, többet nem kell mondani :_D

[ Szerkesztve ]

(#27) Döglött Róka válasza shiftac (#9) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem utálni kell, hanem venni egyet...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28) lmno válasza Norb€€€ (#26) üzenetére


lmno
őstag

Tudom :U
Mivel a kolléga írta, hogy jövőre venne emiatt konzolt, PS-t vagy Boxot, ezért ajánlottam a Scorpiot.

(#29) Kicsiguszti


Kicsiguszti
tag

Borítékolom, hogy 2018 lesz, mire megjelenik ez a játék! Rockstar? Vadnyugati GTA? Ha a fejlesztőkből és a GTA V-ből indulunk ki, minimum csúszni fog 1 évet a game. A válasz az lesz, hogy a lehető legjobb minőségű munkát kívánják kiadni a kezeik közül, amivel nincs is probléma. Csak szimplán csalódni fognak a gamerek a hosszú várakozás miatt.
PC-s port szerintem sem lesz, hiszen az 1-nél sem volt. Ha lesz is, az minimum 2019...

(#30) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Jó lesz ez 2018-ra akkor.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#31) Norb€€€ válasza lmno (#28) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Jogos, csak kicsit úgy jött le mintha csak Scorpionon lenne rá majd lehetőség :)

(#32) gyuribácsi88

Sőt! 2020-ban jelenik meg, és csak androidra.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33) VincentVG


VincentVG
aktív tag

tessék csak megvenni a Mafia III-at, aztán majd meg lehet érteni miért kell időt adni a Rockstarnak...
jöjjön csak amikor kész. open world-ben a közelükben sincs senki sem..

sírok, de csak ezért kénytelen leszek venni egy konzolt. de csak ha meglesz a 60 fps, az alatt már nem játszok..

(#34) lmno válasza VincentVG (#33) üzenetére


lmno
őstag

Akkor te nem fogsz emiatt konzolt venni :) A Rockstar játékok a 30 fps-t is nehezen érik el... (konzolon)

(#35) Jeanne d'Arc

Nagyon zsír!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#36) Norb€€€ válasza lmno (#34) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Azért ha ügyesen optimizálják, PS4 Pro-n ill. Scorpionon illene hozni az FHD/60fps-t, itt a kérdés ugye, hogy fognak-e foglalkozni külön azzal. Nekem ha tippelnem kellene, akkor valami későbbi patch formájában tudom elképzelni.

[ Szerkesztve ]

(#37) ricinus13


ricinus13
senior tag

Hát úgylátszik az én pénzem sem kell. Szomorú mert az első része ránézésre tetszett, de konzolt inkább köszi nem.

(#38) VincentVG válasza lmno (#34) üzenetére


VincentVG
aktív tag

meglátjuk..:) azért PS4 PRO-n fullHD-ban nem egy lehetetlen küldetés..

mindenesetre messze van még a dolog, sajnálom én is h szó sincs per p. PC-s port-ról..

(#39) lmno válasza Norb€€€ (#36) üzenetére


lmno
őstag

Az a baj, hogy a 4K-t nyomatják mindenáron, ha 20 fps-el fut, akkor annyival. Ezt lehet eladni a 4K tv mellé...

(#40) vegitossj7 válasza Norb€€€ (#36) üzenetére


vegitossj7
addikt

Megmondták, továbbra is a 30 FPS a cél, nem akarnak nagyon eltávolodni ettől.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#41) ribizly válasza vegitossj7 (#40) üzenetére


ribizly
veterán

De az a TV paneljének 200Hz-es paneljével simán jól működik, az input lag mértéke meg már mindegy (wireless kontroller + TV bementi input lag + TV képjavító eljárásai), hiszem ez nem egy high-end monitor. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#42) Romvr


Romvr
őstag

Mi az a Red Dead Redemption? :F

Üssetek!!! ;]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#43) Scholes9


Scholes9
nagyúr

A konzolosok most örülhetnek, teljes joggal :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#44) oriic válasza Romvr (#42) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kovbojos GTA. :DDD

Live-Die-Respawn

(#45) Stauffenberg válasza vegitossj7 (#40) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Kik mondták meg? Ezt abszolút fejlesztője válogatja. A Battlefield 1 esetén például 60 fps a target frame, még ha emiatt vissza is kell venni a felbontásból és a részletességből. Máshol meg van egy 30 fps-re korlátozott plafon és a fennmaradó teljesítményt a látványra fordítják (pl: Uncharted).

Ez tényleg csak a fejlesztőn múlik.

(#46) #51736960 válasza ricinus13 (#37) üzenetére


#51736960
törölt tag

Ne aggódj, ki fog jönni pc-re is, ma már lényegesen egyszerűbb a portolás mint régen. A minőségi cuccot pc-re is el lehet adni, nem fognak ennyi pénzről lemondani.

(#47) ribizly válasza #51736960 (#46) üzenetére


ribizly
veterán

Ez attól függ hány évre írták meg a szerződést anno az exkluzivitásról... ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#48) Fred23


Fred23
nagyúr

Attól még, hogy nem jön pc-re, nem leszek konzolos, csak kimarad egy jó játék!

(#49) ricinus13 válasza #51736960 (#46) üzenetére


ricinus13
senior tag

Úgy legyen. :)

(#50) gyuribácsi88 válasza #51736960 (#46) üzenetére

Mennyiről? :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.