Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Valahogy nem tudom mi lehet ebben élvezetes. Egy autó szimulátornál azért kevés dologból marad ki az ember, de a motor teljesen más. A kanyarokba a teljes testével benne van az ember, az aszfalt centikre siklik alattunk, meg tudjuk érinteni. A menetszél csapja a testünk, a gép összes rezgését érezzük.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Benito94


Benito94
tag

F1 2015ről miért nincs kint cikk? Azt is bejelentették és még képeket is mutattak...

(#3) Csapoati válasza Xaels (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez nem igazan szimulator, arkadnak meg jo igy is. :) Viszont regebben volt motoros kormany jatekvezerlonek, na azzal kiprobalnam. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Xaels válasza Csapoati (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Motoroztál már nagy gépen? Nálam az árkád motoros játék inkább a Road Rash ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) Csapoati válasza Xaels (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja én totál laikus vagyok, kétszer ültem eddig motoron, akkor is hátul. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) orion1025


orion1025
őstag

Még mindig egy érdektelen darab, nulla innovációval, pont, mint az F1-es társa.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#7) Garada válasza orion1025 (#6) üzenetére


Garada
őstag

Na ja... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.