Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 1tom


1tom
tag

A többi rész is mehetne ps4-re. Nekem mondjuk a első és a második rész tetszik a legjobban. A GOW3 és a Ascension nekem egy kicsit összedobottnak tűnik.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#2) james001 válasza 1tom (#1) üzenetére


james001
veterán

Szerintem csak az Ascension volt összedobva,olyan érzésem volt miközben játszottam vele hogy már "kifogytak az ötletekből"... A 3 egy szépen összerakott brutális játék volt. Bár nekem is a második rész a kedvencem :P

Amúgy adják ki nyugodtan,legalább azok is játszhatnak vele akik nem próbálták,de tényleg hiányzik belőle az 1-2,mert ez egy eléggé sztori orientált játék.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) mark!


mark!
őstag

Ghost of Sparta volt a legjobb :D

>

(#4) 1tom válasza james001 (#2) üzenetére


1tom
tag

Nekem már a 3-ik résznél is ez a ötlettelenség érzésem volt. Összességében az első két rész volt számomra a legjobb, de azt nem mondhatom, hogy az utolsó két rész már unalmas volt. Igen, az első két rész nélkül szerintem se ér sokat így ez a dolog.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#5) Sirandrish válasza james001 (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Te melyik Ascensionnel játszottál?
Szerintem nagyon brutál lett és minden téren EPIC! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Még jó, hogy most nyüstölöm vitán az első kettőt, hihehetetlen mennyire élvezetesek ennyi év után is!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7) Akos96 válasza Sirandrish (#5) üzenetére


Akos96
senior tag

Én imádtam a harmadik részt, a legmonumentálisabb akármi volt, ami valaha megjelent képernyőkön, hozta a GoW feelinget, mindemellett grafikailag is totál ott volt a szeren. Az Ascensiont viszont a felénél meguntam, egyszerűen ugyanaz volt, mint a 3. Valahogy a sztori nem volt érdekes és ugyanazt az epicséget lőtte el újra, amit a harmadik rész. Játékmenetben hozta a szintet, összességében nem volt rossz, de közel sem volt annyira ütős, mint a GoW 3.

Az első két részt is bedobhatnák, lehet, előbb-utóbb fel is állítanák a legtöbbet remasterelt játék rekordot, mivel azok már remasterelve voltak PS3-ra is. :D

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#8) Sirandrish válasza Akos96 (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát pedig az Ascension elején amikor egy 5 emeletnyi szörnyet lovagolva kell lenyomni egy 10 emeletnyi szörnyet...ott dobtam egy hátast. :K Persze a 3 is kegyetlen jó játék, de nekem az Ascensionnel sem volt semmi bajom egy pillanatra sem. Kivéve a végén egy részt, ami miatt bele se mertem kezdeni a Hardba, de az már az én gondom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) james001 válasza Sirandrish (#5) üzenetére


james001
veterán

Nem azt írtam hogy rossz az Ascension,de gyengébb mint a 3 vagy mint a többi rész.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#10) Pöttön válasza james001 (#9) üzenetére


Pöttön
őstag

Szerintem meg mindegyik GOW egyformán k..va jó!
Dobják ki szépen az összes részt Gow 3 szintű grafikával 1080p 60fps-el! :R
Na meg ez mellet még egy Uncharted trilogiát és akkor már nincs miért siratnom a jó öreg ps3-mam. :C

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#11) VW


VW
aktív tag

azonnal kiadni mindegyik részt PC-re! :K

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#12) kona005 válasza VW (#11) üzenetére


kona005
senior tag

Álmodj királylány! :DDD

(#13) gyuribácsi88 válasza VW (#11) üzenetére

[link] :K

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#14) Sirandrish válasza gyuribácsi88 (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Héj ezt én szoktam linkelni...nem lopni háló :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) szasanyi


szasanyi
félisten

Újabb rókabőr,... Az addig rendben van, hogy remek a GoW minden része, de PS4 esetén nem újabb címekkel kellene már előrukkolni, nem pedig a régi játékokat remászterelni? :U Bezzeg az U4 csúszik, és hasonló nagy címre nem is emlékszem amit bejelentettek volna (idei megjelenésre biztosan nem).

(#16) Marko_ válasza szasanyi (#15) üzenetére


Marko_
tag

Nekem kimaradt a ps3, de mivel tervezem ps4 beszerzését jövőre, ezért örülök minden ilyen újrakiadásnak. Csak jöjjön minél több. :DD

(#17) gyuribácsi88 válasza Marko_ (#16) üzenetére

Nekem se volt ps3 konzolom, mert a másik tábort erősítettem az előző gen-ben, ezért örülök én is ennek a remasternek mert csak jókat hallottam a játékról. A TLOU is nagyon tetszett, és jó hogy jött ps4-re is.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18) szasanyi válasza Marko_ (#16) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem az a (legnagyobb) baj, hogy kiadják PS4-re is. A baj az, hogy részben az új játékok helyett adnak ki régi, remastered verziókat holott a többség az újdonságra vár, nem egy harmadszorra is kiadott ~10 éves játékra. Ezen kívül jó lenne, ha normális (6-7k körülii) áron kéne adni nem 10k fölött, hiszen egy régi játékról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

(#19) Marko_ válasza szasanyi (#18) üzenetére


Marko_
tag

Azt én is osztom, hogy a remastered játékok lehetnének olcsóbbak is megjelenéskor, bár ez a dolog engem nem érint annyira. Én szerencsére türelmes típus vagyok, minden generációváltást ki szoktam tolni 2-3 évvel későbbre, akkor meg már bőven van játék választék és olcsóbbak a gépek és a játékok is. Frissen megjelent játékot max. pár évente szoktam megvenni. X360-am vinyója olyan játékokkal van szinte tele, amik 2000 Ft alatt voltak leárazáskor, de a lemezesek sem kerültek többe 5000-nél, 2-3 kivétellel. :)

(#20) adalbert1 válasza szasanyi (#18) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem úgy lehetnek ezzel, hogy biztos pénz, a remastered verziót kapó franchiseoknak úgyis van rengeteg rajongója, aki megveszi őket, illetve így a konzolozást frissen elkezdőkhöz is eljut a játék, a fejlesztési költség meg gondolom töredéke lehet egy új, minőségi cím előállításának.
Ja, erről jut eszembe, hogy lassan már ideje lenne végigjátszanom az 1-2 remasteredet is PS3-on. :DDD

(#21) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Havernál mennyit játszottunk vele. :D
Kár, hogy nem úgy csinálják a remastered-et, mint a Halo-nál, hogy az összes részt 1 lemezre felújítva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.