Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Kíváncsi leszek, hogy a Frostbite mennyit fog kérni. Eddig vígan elszaladgált a gépemen.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#2) Manbal


Manbal
senior tag

nah még az is lehet hogy hosszú idő után ezt a fifát kipróbálom majd, ha tényleg crysis 3 szintűek lesznek a karakterek/játékosok akkor azt azért meglesem

(#3) vegitossj7 válasza Manbal (#2) üzenetére


vegitossj7
addikt

Cryengine/=Frostbite.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#4) atike


atike
nagyúr

Nem kicsit néz ki jól...

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha a fizika is átalakul akkor lesznek megint olyan bugok... minden nagyobb váltás után az első megjelenő Fifa halom bug. Szerintem most is ez lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) szami777 válasza Gilberto (#1) üzenetére


szami777
addikt

Engem nem zavar, ha grafikailag felturbózzák, a közönségen bőven van mit javítani, az ignite engine sem váltotta meg ebből a szempontból a világot.
A frostbite tarolni fog.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#7) Manbal válasza vegitossj7 (#3) üzenetére


Manbal
senior tag

ez igaz, de kb. ugyan az

(#8) Gilberto válasza szami777 (#6) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Ezzel nincs is baj, söt nem is gond, ha csinosítanak rajta. A gépigény miatt aggódom egy kicsit.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#9) szami777 válasza Gilberto (#8) üzenetére


szami777
addikt

A frostbite szerintem jelenleg az egyik, ha nem a legjobban optimalizált motor, szerintem nincs miért aggódjál, mert jól fog futni régebbi masinákon ;)

A fifa ugye alapból alacsony gépigényes játék, ezt most is szem előtt fogják tartani, mert nagyon nagy rajongó tábora van.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#10) xtremez


xtremez
aktív tag

Azt nem értem, hogy miért váltottak motort ? Nem arról volt szó, hogy az Ignite-ot az alapoktól írták meg olyan megoldásokkal ami csak az új konzoloknak fekszik és ez milyen fejlett technológia ?

(#11) vegitossj7 válasza xtremez (#10) üzenetére


vegitossj7
addikt

A nagy francokat, az animációkon kívül amibe nem volt fizika beépítve, semmi érdemleges nem történt. Tegnap olvastam el Abu kolléga érvelését, miszerint miért nem jöhet PC-re az Ignite. Semmi nem volt igaz belőle, lehet az engine képes rá, de a konzolok aligha. 20 méteres draw distance, 30 fps lock minden helyzetben, ami nem "gameplay" alias felső nézet. Még a menükben is.

Ugyanazt a hacket használták 2010 óta a csalók az Ignite-nál is PC-n és konzolon, és vannak animációk, amik a 06-nál voltak először... 10 éves animációk...
Lehet tényleg többet tudna az engine NHL grafika, NFL draw distance, UFC izomzat, de a konzolok köszönő viszonyban sincsenek a maximumhoz. Inkább kidobják a francba és egy stabilabb engine-t választanak.

Az az IGNITE engine kb. akkora fejlesztés volt, mint amikor egy COD-nál azt hazudják, hogy az alapoktól újraírták a Q3 engine-t.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.