Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neoteric


Neoteric
addikt

Minek beta? X éve ugyanaz a játék..

PSN: ne0teric_sAN

(#2) Dilikutya válasza Neoteric (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mit zavar a béta? Manapság nagy multis játékokból szokott lenni. Jön ősszel a Battlefront, gondolom, időben el akarják kezdeni megismertetni a néppel a Black Ops 3-at. Inkább marketing, mint igazi tesztelés, augusztustól novemberig szerinted mennyi nagy hibát lehet kijavítani? Vagyis októberig, mert addigra kész kell lennie a kiadható verziónak, ami lemezre és a Steam-re felkerül, októberben már dolgozhatnak azokon a hibákon, amiket a béta felfed, és jöhet a 0. napi foltozás.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) Neoteric válasza Dilikutya (#2) üzenetére


Neoteric
addikt

Pont ezért, mert x éve ugyanaz, nem kéne már lennie semmilyen ordas nagy hibának.

PSN: ne0teric_sAN

(#4) Dilikutya válasza Neoteric (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem mondtam, hogy kell lennie, nem szoktak lenni benne ilyenek megjelenéskor. De ez csak egy esetleges lehetőség, a fő célja a marketing, hogy lássák az emberek, milyen lesz. Jön a Battlefront, és az lehet, hogy több játékost csábít el, mint az aktuális Battlefield epizód szokott, ami azért annyira nem szorongatja a Call of Duty sorozatot még akkor se, ha az nem minden évben dönt eladási rekordokat.

Egyébként az "ugyanaz" vélhetően csak laikus, hozzá nem értő szemmel ugyanaz, a szoftverfejlesztés még az ilyen biztonsági játékot játszó kiadóknál sem olyan egyszerű, pláne, hogy az évenkénti részeket más-más, ha jól tudom, 3 csapat csinálja felváltva, így ami az Adwanced Warfare-ben hiba volt, itt nem feltétlenül jöhet elő, és fordítva is igaz. És ott van még az is, hogy pl. melyik portot ki csinálja, a Batman Arkham Knight ugyanaz mint a többi, mindegyik Batman rész Unreal 3 Engine-t használ, mégis áll a bál a PC-s port körül.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) benike1999


benike1999
tag

Tudom nem ehhez a témához tartozik de megjelent a legújabb AMD driver úgyhogy mindenki töltse le!!! nekem eddig minden jobban fut tőle pl.: A GTA V 27 FPS helyett 40 FPS-sel megy R9 290-el

(#6) falijja


falijja
őstag

Az egyetlen egy dolog, ami a ps mellett szól számomra, a cod dlc-k hamarabb jönnek majd...kb ennyi.. :DDD

(#7) oriic válasza falijja (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Iróniát érzek a szavaid mögött. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Nix ugri bugri... ;]

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#10) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Most komolyan, érdekel még valakit ez a tuningolt MW2 motor meg az AW/Titanfdall/Crysis ruha ami rá van húzva?

Mikor lesz már az hogy tényleg azt látom egy gameplayen hogy na valami új? A szirsz*rokon kívül...

Aki BO3 bétát akar tolja a legutóbbi megjelent részeket, DONE!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11) Dilikutya válasza SkyS1gn (#10) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az eladási mutatók szerint igen. A játékmenet már rég nem változik sehova, de ez a Battlefield-nél is így van. Jó pályák, jó sztori kéne, egyjátékosban mindegyik rész szórakoztató volt, legalábbis a Ghosts-ig, az Advanced Warfare-t nem tudom, azzal nem játszottam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) oriic


oriic
HÁZIGAZDA


[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.