Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

A JMicron chip SATA-ját egyáltalán nem használják ki? Én persze eSATA-ban reménykedek, két csatlakozó ráhegesztése nem lehet több 100 Ft-nál Kínában...

A legjobb aláírás a héten

(#2) MZsoltee válasza erdoke (#1) üzenetére


MZsoltee
veterán

Akarod mondani 10FT, szépek ezek a lapok, de szerintem maradok a P35nél nem kell nekem G :D

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3) cannibal


cannibal
senior tag

mATX-re 6 sata csatlakozó? tudom,hogy miért ne de most komolyan?

(#4) erdoke válasza cannibal (#3) üzenetére


erdoke
titán

Megnyitsz egy hátsó kivezetést, és kifér rajta 4 db kábel a külső SATA-hoz, kettő meg maradhat bentre (HDD + ODD). ;)

A legjobb aláírás a héten

(#5) max-pain


max-pain
senior tag

Realtek ALC883 :(

Mar igazan rapakolhattak volna az ALC889A-t...

(#6) lapa


lapa
veterán

elfogadnám úgy érzem. optikai spdif vajon legalább az alaplapra dugaszolható?

(#7) cannibal válasza erdoke (#4) üzenetére


cannibal
senior tag

Okés odáig rendben van csak ne feledjük hova szánják ezeket a mATX deszkákat. Mert szerintem se irodában se htpc-ben nem feltétlenül szükséges az esata. Oké befejezem a szörszálhasogatást éljen a sok csatlakozó :DDD

u.i.: amúgy nekem az otthoni gépemben is mATX lap van,de csak azért mert ráizgultam a méret és hangcsökkentésre :))

(#8) Gyuri27


Gyuri27
félisten

A sors fintotora :DDD Jelen esetben a cf!

cannibal: irodai v htpcbe nem kell cf. Ez amolyan lanpartys házba lanpartys lap. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#9) core quad válasza Gyuri27 (#8) üzenetére


core quad
csendes tag

Nem rossz!!

Asus P5K,Asus 8800gts 640mb(2006-2010).Zotac Gtx 260 896MByte ,Intel Core 2 Dou E6550,OCZ DDR2 2x1 Special ops Urban Elite Edition KIT 800mhz(4-4-3-12),Seagate750GB,NorthQ 450w,RaidmaX Sagitta 2 (2007-ben épült)

(#10) .mf válasza cannibal (#3) üzenetére


.mf
veterán

RAID5? :) Házi fájl- és médiaszervernek.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#11) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Én nagyon örülök ennek a lapnak, de tényleg, mindazonáltal még mindíg sajnálom, hogy a lan-party-kra alkalmasabb mérető deszkékra csak G-s chipeket tesznek. Nekem P5B-VM-em van, és nyugodt szívvel kijelenthetem, hogy tuningra FOS!
Alap 200MHz ugye (D930) 220-felett nem tud/nem hajlandó visszaosztani a RAM-nak. 220-ig akár 533-on is járathatom a 800-asokat, de 220-felett csakis és kizárólag 1:1-be...
Szegény ramok meg nem akaródznak 1040MHz felett működni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12) glutamin


glutamin
őstag

Na majd a Gigabyte tesz rá rendes hangchipet. Újabban nekem szimpatikusabbak a Giga lapjai mint az Asus noha nem vitatom h jó márka (jé pont ez kettő van a gépeimben). Szüleimnél már egy mATX-es gépet használok amin a kussolás és arelativ kis méret a szempont.

Ha minden igaz ezen az X3500-ason pár éves játékok is már eldöcögnek.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#13) applause


applause
aktív tag

Semmi változás, csak ez a két lap van (ATX,mATX) G35-el?

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#14) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Mi a véleményetek az ilyen g35-s lapokról? Hogyan tuningolhatóak benne a procik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.